Onder 15 competitie (voorjaar), 4e klasse 13

OJC ROSMALEN JO15-10

Teamleden

Spelers
Ties van Dijck Speler      
Abel Dunk Speler      
Tim Geelen Speler      
Marijn Hop Speler      
Wassim el Khollati Speler      
Mika van de Pas Speler      
Bjorn Theunissen Speler      
Ozan Toprakli Speler      
Gabri Vermeulen Speler      
Martijn Yntema Speler      

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 13-05-2017 13:00 DESK JO15-4 Nemelaer JO15-2 Dannenberg, C 109158 3-2
C 11-05-2017 19:00 RWB JO15-3 DESK JO15-4 Bruurmijn, R. 109935 0-2
C 06-05-2017 11:30 BMC JO15-3 Den Dungen JO15-2 Lier, T. van 107226 1-1
C 06-05-2017 11:45 RWB JO15-3 ODC JO15-3 Hultermans, P. 107815 3-7
C 06-05-2017 12:30 WSC JO15-3 SC Elshout JO15-1 Dongen, H. van 109494 5-0
C 06-05-2017 13:00 RKDVC JO15-4 Essche Boys JO15-1 Heeswijk, A. van 108915 4-5
C 06-05-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-10 DESK JO15-4 Heeremans, P. 107972 2-4
C 06-05-2017 13:00 Nemelaer JO15-2 Real Lunet JO15-1 Hooft, B. van 108934 4-1
C 29-04-2017 13:00 Den Dungen JO15-2 RKDVC JO15-4 Aa, S.J.G.L. van der 107742 8-0
C 29-04-2017 13:00 Essche Boys JO15-1 BMC JO15-3 Wagenaars, A.A.W. 108923 1-10
C 29-04-2017 11:15 ODC JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-10 Roelofs, R. 107893 4-0
C 29-04-2017 13:00 Real Lunet JO15-1 WSC JO15-3 Blom, B. 109230 2-3
C 22-04-2017 13:00 SC Elshout JO15-1 RWB JO15-3 Hoven, CAM van den 109361 0-3
C 15-04-2017 13:00 Essche Boys JO15-1 Nemelaer JO15-2 Hermes, F.H. 108052 1-7
C 15-04-2017 13:00 RKDVC JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-10 Peffer, T.H.G de 109841 7-2
C 15-04-2017 13:00 SC Elshout JO15-1 Real Lunet JO15-1 Venrooij, WAJ van 107412 4-3
C 15-04-2017 13:00 Den Dungen JO15-2 WSC JO15-3 Mutsaars, G. 107455 0-3
C 15-04-2017 14:15 ODC JO15-3 DESK JO15-4 Dahmen, M. 109883 1-5
C 13-04-2017 19:15 BMC JO15-3 RWB JO15-3 Oorschot, J. v 109438 4-4
C 08-04-2017 10:50 WSC JO15-3 DESK JO15-4 Boxel, H. van 109290 1-5
C 08-04-2017 13:00 Den Dungen JO15-2 SC Elshout JO15-1 Grinsven, M.J.A. van 108348 5-0
C 08-04-2017 13:00 RKDVC JO15-4 Real Lunet JO15-1 Peffer, T.H.G de 108519 2-4
C 08-04-2017 13:00 RWB JO15-3 Essche Boys JO15-1 Sanden, J. van der 107447 0-2
C 08-04-2017 13:00 BMC JO15-3 ODC JO15-3 Oorschot, J. v 109022 8-2
C 08-04-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-10 Nemelaer JO15-2 Coolen, J. 108362 1-3
C 05-04-2017 18:30 DESK JO15-4 Real Lunet JO15-1 Hof, E. van 't 107702 10-3
C 01-04-2017 11:30 DESK JO15-4 BMC JO15-3 Trommelen, M. 107557 3-3
C 01-04-2017 12:45 ODC JO15-3 Den Dungen JO15-2 Schellekens, J 108256 2-2
C 01-04-2017 13:00 Essche Boys JO15-1 WSC JO15-3 Ouden, P.H.M. den 107615 1-1
C 01-04-2017 13:00 Nemelaer JO15-2 RWB JO15-3 Schoonus, J.J. 108290 1-1
C 01-04-2017 13:00 SC Elshout JO15-1 RKDVC JO15-4 Hoven, A.C.M. van den 107782 1-4
C 01-04-2017 13:00 Real Lunet JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-10 Blom, B. 109735 18-2
C 25-03-2017 13:00 RWB JO15-3 Real Lunet JO15-1 Hammen, N.C.M van der 108473 5-2
C 25-03-2017 13:00 RKDVC JO15-4 DESK JO15-4 Willemse, T.C.H. 108425 5-0
C 25-03-2017 13:00 SC Elshout JO15-1 ODC JO15-3 Hoven, CAM van den 108441 1-0
C 25-03-2017 13:00 Den Dungen JO15-2 Essche Boys JO15-1 Steen, M. v.d. 107595 3-2
C 25-03-2017 12:30 WSC JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-10 Verhoofstad, G.J.A. 108639 10-2
C 25-03-2017 13:00 BMC JO15-3 Nemelaer JO15-2 Smulders, M. 107549 1-1
C 18-03-2017 14:15 ODC JO15-3 RKDVC JO15-4 Dahmen, M. 108037 1-1
C 18-03-2017 13:00 Real Lunet JO15-1 BMC JO15-3 Blom, B. 109714 4-5
C 18-03-2017 13:00 Nemelaer JO15-2 WSC JO15-3 Bressers, T. 109759 3-1
C 18-03-2017 13:00 Essche Boys JO15-1 SC Elshout JO15-1 Kessels, M.J.W. 108335 3-1
C 18-03-2017 11:30 DESK JO15-4 Den Dungen JO15-2 Buitelaar, R.C.Q. 109468 1-4
C 18-03-2017 11:15 OJC ROSMALEN JO15-10 RWB JO15-3 Heeremans, P. 107856 0-7
C 11-03-2017 12:45 ODC JO15-3 Essche Boys JO15-1 Raamsdonk, R van 107529 2-1
C 11-03-2017 13:00 SC Elshout JO15-1 DESK JO15-4 Brok, H.C.J.M. 108307 2-1
C 11-03-2017 13:00 RKDVC JO15-4 Nemelaer JO15-2 Otte, W.C. 108114 1-2
C 11-03-2017 13:00 BMC JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-10 Venrooij, L.A.M. 107211 20-0
C 11-03-2017 13:30 WSC JO15-3 RWB JO15-3 Leijtens, R. 109805 2-3
C 11-03-2017 13:00 Den Dungen JO15-2 Real Lunet JO15-1 Broeren, AP 108632 5-2
C 04-03-2017 11:00 WSC JO15-3 RKDVC JO15-4 Smits, F.C.G.A. 109871 3-2
C 04-03-2017 11:15 OJC ROSMALEN JO15-10 Den Dungen JO15-2 Veer, M. de 108700 2-4
C 04-03-2017 13:00 Real Lunet JO15-1 Essche Boys JO15-1 Jager, R. de 107919 12-3
C 04-03-2017 13:00 BMC JO15-3 SC Elshout JO15-1 Dings, M. 108685 8-0
C 04-03-2017 13:00 Nemelaer JO15-2 ODC JO15-3 Bressers, T. 109039 6-1
C 18-02-2017 11:15 OJC ROSMALEN JO15-10 SC Elshout JO15-1 Heeremans, P. 108616 1-8
C 18-02-2017 12:00 RWB JO15-3 RKDVC JO15-4 Elshout, T. van den 107871 4-5
C 18-02-2017 11:30 DESK JO15-4 Essche Boys JO15-1 Paashuis, A.A.J.M. 108161 3-6
C 18-02-2017 12:00 WSC JO15-3 BMC JO15-3 Smits, F.C.G.A. 109464 0-12
C 18-02-2017 13:00 Nemelaer JO15-2 Den Dungen JO15-2 Ven, M. van de 107819 2-0
C 18-02-2017 13:00 Real Lunet JO15-1 ODC JO15-3 Blom, B. 109381 2-1
C 04-02-2017 13:00 SC Elshout JO15-1 Nemelaer JO15-2 Klijn, H.A.F. 109209 0-9
C 04-02-2017 13:00 RKDVC JO15-4 BMC JO15-3 Hoenders, B. 107498 1-0
C 04-02-2017 12:45 ODC JO15-3 WSC JO15-3 Roelofs, R. 107428 6-2
C 04-02-2017 13:00 Essche Boys JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-10 Weert, C.H.W. van 108724 11-1
C 04-02-2017 13:00 Den Dungen JO15-2 RWB JO15-3 Heijden, G. van der 107452 1-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 14-01-2017 13:00 Emplina JO15-5 GVV'63 JO15-2 70870 0-0
C 10-12-2016 13:00 Jan van Arckel JO15-2 BMC JO15-4 Reijmers, J. 71747 0-10
C 10-12-2016 13:00 DSC JO15-3 Emplina JO15-5 Vogel, A. 70640 1-2
C 03-12-2016 09:45 NOAD'32 JO15-2 DSC JO15-3 Bouman, L. 71266 2-7
C 03-12-2016 10:00 Nivo Sparta JO15-5 Jan van Arckel JO15-2 Rahou, W. 71783 5-0
C 03-12-2016 11:15 OJC ROSMALEN JO15-10 GVV'63 JO15-2 Geelen, R.M. 70981 3-10
C 03-12-2016 13:00 BMC JO15-4 Haarsteeg JO15-4 Venrooij, L.A.M. 70825 4-0
C 03-12-2016 13:00 Hedel JO15-3 Emplina JO15-5 Loo, A.J.H.G. van der 70599 1-3
C 03-12-2016 13:00 FC Engelen JO15-4 Wilhelmina JO15-4 Geerts, S.J.E. 70801 1-2
C 26-11-2016 09:45 NOAD'32 JO15-2 Hedel JO15-3 Bouman, L. 71179 2-0
C 26-11-2016 10:00 Nivo Sparta JO15-5 FC Engelen JO15-4 Nijhof, H. 70896 9-1
C 26-11-2016 10:15 Wilhelmina JO15-4 DSC JO15-3 Teeffelen, L.J. van 71688 2-3
C 26-11-2016 13:00 Emplina JO15-5 OJC ROSMALEN JO15-10 Huiskes, R. 70929 4-4
C 26-11-2016 13:00 Haarsteeg JO15-4 GVV'63 JO15-2 Bruurmijn, J.P.W. 70955 1-7
C 19-11-2016 09:45 NOAD'32 JO15-2 FC Engelen JO15-4 Wit, D.A.F.H.A. de 71206 1-3
C 19-11-2016 10:00 Nivo Sparta JO15-5 OJC ROSMALEN JO15-10 Rahou, W. 70920 6-2
C 19-11-2016 12:45 Wilhelmina JO15-4 Haarsteeg JO15-4 Baas, J. 71019 1-2
C 19-11-2016 13:00 Hedel JO15-3 BMC JO15-4 Schey, W.M.J. 71630 1-2
C 19-11-2016 13:00 Jan van Arckel JO15-2 DSC JO15-3 Reijmers, J. 71606 2-4
C 12-11-2016 10:30 GVV'63 JO15-2 NOAD'32 JO15-2 Doesburg, T. van 71099 10-1
C 12-11-2016 13:00 DSC JO15-3 Haarsteeg JO15-4 Brandenburg, M 70791 0-0
C 12-11-2016 13:00 Hedel JO15-3 Nivo Sparta JO15-5 Schey, W.M.J. 70667 1-7
C 12-11-2016 13:00 FC Engelen JO15-4 Jan van Arckel JO15-2 Woestijne, M. van der 71322 3-1
C 12-11-2016 13:00 BMC JO15-4 Emplina JO15-5 Limbeek, N. 70701 8-0
C 12-11-2016 13:00 OJC ROSMALEN JO15-10 Wilhelmina JO15-4 Heeremans, P. 71663 3-1
C 05-11-2016 10:00 GVV'63 JO15-2 DSC JO15-3 Bouman, G. 71083 5-0
C 05-11-2016 10:00 Nivo Sparta JO15-5 NOAD'32 JO15-2 Versluis, A.C. 71818 4-4
C 05-11-2016 12:45 Wilhelmina JO15-4 BMC JO15-4 Baas, J. 71139 1-6
C 05-11-2016 13:00 Haarsteeg JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-10 Elshout, J.J.J.A. van den 71487 1-12
C 05-11-2016 14:00 Emplina JO15-5 FC Engelen JO15-4 Huiskes, R. 70647 2-2
C 05-11-2016 13:00 Jan van Arckel JO15-2 Hedel JO15-3 Bogaard, G. van den 70604 2-1
C 22-10-2016 13:00 OJC ROSMALEN JO15-10 Jan van Arckel JO15-2 Heemskerk, K.M. 71321 4-0
C 22-10-2016 13:00 BMC JO15-4 Nivo Sparta JO15-5 Smits, V. 71527 4-0
C 22-10-2016 13:00 Haarsteeg JO15-4 NOAD'32 JO15-2 Oort, R.K.J.P. van 70562 3-0
C 22-10-2016 13:00 FC Engelen JO15-4 Hedel JO15-3 Scheij, S.M.C. 71330 1-2
C 19-10-2016 19:00 GVV'63 JO15-2 Wilhelmina JO15-4 Versluis, A.C. 71148 5-1
C 15-10-2016 12:45 Wilhelmina JO15-4 Hedel JO15-3 Baas, J. 70894 5-2
C 15-10-2016 10:30 GVV'63 JO15-2 BMC JO15-4 Steenbergen, C.P. van 71588 1-5
C 15-10-2016 13:00 Haarsteeg JO15-4 FC Engelen JO15-4 Elshout, J.J.J.A. van den 71776 2-1
C 15-10-2016 13:00 DSC JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-10 Osch, M. van 71806 0-5
C 15-10-2016 13:00 Jan van Arckel JO15-2 NOAD'32 JO15-2 Reijmers, J. 70838 2-1
C 15-10-2016 13:30 Emplina JO15-5 Nivo Sparta JO15-5 Huiskes, R. 70763 2-5
C 08-10-2016 09:45 NOAD'32 JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-10 Bouman, L. 71609 3-2
C 08-10-2016 11:30 Nivo Sparta JO15-5 Wilhelmina JO15-4 Spierenburg, R. van 70782 7-3
C 08-10-2016 13:00 Jan van Arckel JO15-2 Emplina JO15-5 Reijmers, J. 71642 1-4
C 08-10-2016 13:00 BMC JO15-4 DSC JO15-3 Lier, T. van 71370 5-0
C 08-10-2016 13:00 Hedel JO15-3 Haarsteeg JO15-4 Schey, W.M.J. 71593 1-1
C 08-10-2016 13:00 FC Engelen JO15-4 GVV'63 JO15-2 Vermeulen, H. 70676 2-3
C 01-10-2016 10:30 GVV'63 JO15-2 Hedel JO15-3 Goncalves, D.J. 70982 9-1
C 01-10-2016 12:45 Wilhelmina JO15-4 Jan van Arckel JO15-2 Baas, J. 71430 1-2
C 01-10-2016 13:00 Haarsteeg JO15-4 Nivo Sparta JO15-5 Elshout, J.J.J.A. van den 70949 1-7
C 01-10-2016 13:00 OJC ROSMALEN JO15-10 BMC JO15-4 Post, J.H.M. 71316 0-14
C 01-10-2016 13:00 DSC JO15-3 FC Engelen JO15-4 Osch, M. van 70793 3-2
C 01-10-2016 14:00 Emplina JO15-5 NOAD'32 JO15-2 Huiskes, R. 70705 1-1
C 24-09-2016 09:45 NOAD'32 JO15-2 BMC JO15-4 Helden, R. van 71186 3-9
C 24-09-2016 10:00 Nivo Sparta JO15-5 GVV'63 JO15-2 Lingen, L. van 71612 7-2
C 24-09-2016 13:00 Hedel JO15-3 DSC JO15-3 Rangelrooij, M. van 71682 2-4
C 24-09-2016 13:00 FC Engelen JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-10 Mommersteeg, M.R.W. 71171 3-5
C 24-09-2016 13:00 Jan van Arckel JO15-2 Haarsteeg JO15-4 Reijmers, J. 71416 1-3
C 24-09-2016 13:30 Emplina JO15-5 Wilhelmina JO15-4 Teeffelen, M.J.G. van 71484 1-1
C 17-09-2016 13:00 BMC JO15-4 FC Engelen JO15-4 Oorschot, J. v 71848 5-1
C 17-09-2016 13:00 Haarsteeg JO15-4 Emplina JO15-5 Elshout, J.J.J.A. van den 71298 4-3
C 17-09-2016 13:00 DSC JO15-3 Nivo Sparta JO15-5 Osch, M. van 71405 3-7
C 17-09-2016 13:00 OJC ROSMALEN JO15-10 Hedel JO15-3 Post, J.H.M. 71750 4-0
C 17-09-2016 12:45 Wilhelmina JO15-4 NOAD'32 JO15-2 Baas, J. 70587 6-2
C 17-09-2016 10:30 GVV'63 JO15-2 Jan van Arckel JO15-2 Goncalves, D.J. 71042 11-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 29-10-2016 13:00 OJC ROSMALEN JO15-10 ZA Den Dungen JO15-3 ZA Wildenberg, E.P. van den 16997 18-1
B 29-10-2016 13:00 BMC JO15-3 ZA RPC JO15-5 ZA Smulders, M. 91045 20-0
B 10-09-2016 13:00 BMC JO15-3 ZA OJC ROSMALEN JO15-10 ZA Venrooij, L.A.M. 16981 19-2
B 10-09-2016 14:30 RPC JO15-5 ZA Den Dungen JO15-3 ZA Haase, R. 91044 21-0
B 03-09-2016 13:00 Den Dungen JO15-3 ZA BMC JO15-3 ZA Groenendaal, A.H. 16521 0-19
B 03-09-2016 13:00 OJC ROSMALEN JO15-10 ZA RPC JO15-5 ZA Ubaghs, R.J.B.W. 91043 3-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nemelaer JO15-2 11 8 2 1 26 40 11 29 0
2 BMC JO15-3 11 6 4 1 22 72 17 55 0
3 Den Dungen JO15-2 11 6 2 3 20 33 18 15 0
4 DESK JO15-4 11 6 1 4 19 37 29 8 0
5 RWB JO15-3 11 5 2 4 17 33 26 7 0
6 RKDVC JO15-4 11 5 1 5 16 32 30 2 0
7 WSC JO15-3 11 5 1 5 16 31 36 -5 0
8 Essche Boys JO15-1 11 5 1 5 16 36 44 -8 0
9 ODC JO15-3 11 4 2 5 14 27 31 -4 0
10 Real Lunet JO15-1 11 4 0 7 12 53 44 9 0
11 SC Elshout JO15-1 11 4 0 7 12 17 42 -25 0
12 OJC ROSMALEN JO15-10 11 0 0 11 0 13 96 -83 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
woensdag 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
wo 03-08-16 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 10-08-16 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 17-08-16 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 24-08-16 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 31-08-16 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 07-09-16 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 14-09-16 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 21-09-16 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 28-09-16 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 05-10-16 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 12-10-16 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 19-10-16 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 26-10-16 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 02-11-16 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 09-11-16 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 16-11-16 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 23-11-16 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 30-11-16 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 07-12-16 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 14-12-16 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 21-12-16 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 28-12-16 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 04-01-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 11-01-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 18-01-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 25-01-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 01-02-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 08-02-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 15-02-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 22-02-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 01-03-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 08-03-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 15-03-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 22-03-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 29-03-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 05-04-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 12-04-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 19-04-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 26-04-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 03-05-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 10-05-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 17-05-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 24-05-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 31-05-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 07-06-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 14-06-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 21-06-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10
wo 28-06-17 19:15 - 20:15 6 22 OJC ROSMALEN JO15-10

Berichten



Terug naar boven