Onder 15 competitie (voorjaar), 5e klasse 16

OJC ROSMALEN JO15-11

Teamleden

Spelers
Yerdi Anagnostaras Speler      
Joris Bolwerk Speler      
Lex Cleven Speler      
Luc Corsten Speler      
Benjamin Douglas Speler      
Dylan Dubach Speler      
Rik Elbersen Speler      
Lucas Groeneveld Speler      
Luca Kastelijn Speler      
Jordy Kolumbis Speler      
Dax Peijnenburg Speler      
Xander van Roosmalen Speler      
Stijn Slaats Speler      
Jelle Zwart Speler      
 
Overige teamleden
Chris Anagnostaras Trainer
Arjan Bolwerk Trainer
Carlos Dubach Grensrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
T 10-06-2017 n.n.b. toernooi OJC ROSMALEN OJC ROSMALEN JO15-11
T 20-05-2017 n.n.b. toernooi Avanti'31 OJC ROSMALEN JO15-11
C 06-05-2017 11:15 OJC ROSMALEN JO15-11 Wilhelmina Boys JO15-5 Veer, Marcel de (Scheidsrechter) 108273 6-1
C 29-04-2017 13:15 Boxtel JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-11 Alebeek, M.A.J. van 109642 3-7
C 15-04-2017 11:15 Theole JO15-5 OJC ROSMALEN JO15-11 Rhee, W.J.P. van 135358 1-3
C 08-04-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-6 OJC ROSMALEN JO15-11 Janssens, J.H.A.J. 108277 2-0
C 01-04-2017 11:15 OJC ROSMALEN JO15-11 ODC JO15-4 Heeremans, Patrick (Scheidsrechter) 107868 1-10
C 25-03-2017 13:30 Nieuwkuijk JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-11 Falier, R van 109959 7-0
C 18-03-2017 11:15 OJC ROSMALEN JO15-11 SCI JO15-3 Goedhart, Stan (Scheidsrechter) 109708 4-5
C 11-03-2017 13:00 Haarsteeg JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-11 Timmermans, W.G.A. 108136 6-2
C 04-03-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-11 Den Dungen JO15-3 Vissers, Luc (Scheidsrechter) 108681 1-3
C 18-02-2017 11:15 OJC ROSMALEN JO15-11 Audacia JO15-2 Vissers, Luc (Scheidsrechter) 107270 2-9
C 04-02-2017 12:45 BVV JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-11 Kochx, R. 108940 7-5
C 17-12-2016 13:00 Maliskamp JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-11 Biezen, FE vd 70829 8-0
C 10-12-2016 11:15 OJC ROSMALEN JO15-11 BMC JO15-5 Vissers, Luc (Scheidsrechter) 70730 8-4
C 03-12-2016 13:00 Haarsteeg JO15-5 OJC ROSMALEN JO15-11 Elshout, L.A.. van den 71561 1-2
C 26-11-2016 11:15 OJC ROSMALEN JO15-11 Emplina JO15-6 Heeremans, Patrick (Scheidsrechter) 70686 0-12
C 19-11-2016 11:15 OJC ROSMALEN JO15-11 SV BLC JO15-3 Wildenberg, Eddy van den (Scheidsrechter) 70563 2-3
C 12-11-2016 13:00 Den Dungen JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-11 Steen, M. v.d. 71117 1-9
C 05-11-2016 13:00 OJC ROSMALEN JO15-11 Buren JO15-2 Heeremans, Patrick (Scheidsrechter) 97047 0-8
B 29-10-2016 13:00 Emplina JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-11 Krijgh, J.H.C. 17275 15-0
C 15-10-2016 13:00 OJC ROSMALEN JO15-11 Boxtel JO15-3 Druenen, Lamber van (Scheidsrechter) 71677 9-0
C 08-10-2016 14:15 ODC JO15-5 OJC ROSMALEN JO15-11 Steen, M.J. van der 71335 2-3
C 01-10-2016 11:15 OJC ROSMALEN JO15-11 SCI JO15-3 Heeremans, Patrick (Scheidsrechter) 70943 3-5
C 17-09-2016 13:00 Zwaluw VFC JO15-6 OJC ROSMALEN JO15-11 Janssens, J.H.A.J. 71307 1-8
B 10-09-2016 13:00 Haarsteeg JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-11 Tromp, A. 16873 2-2
B 03-09-2016 11:15 OJC ROSMALEN JO15-11 Zwaluw VFC JO15-7 Biemond, J.G. 16998 1-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 15-05-2017 19:00 Zwaluw VFC JO15-6 Boxtel JO15-3 Janssens, J.H.A.J. 109339 9-1
C 10-05-2017 19:00 Haarsteeg JO15-3 Theole JO15-5 Tromp, A. 137861 0-0
C 10-05-2017 18:30 Wilhelmina Boys JO15-5 SCI JO15-3 Fonken, K.C.T. 137593 1-6
C 10-05-2017 19:00 Den Dungen JO15-3 Zwaluw VFC JO15-6 Mutsaars, G. 109703 5-2
C 06-05-2017 09:30 SCI JO15-3 BVV/Timmermans Infra JO15-3 Langen, H.H.J.M. de 108038 1-1
C 06-05-2017 13:00 Haarsteeg JO15-3 Theole JO15-5 135360 0-0
C 06-05-2017 11:15 OJC ROSMALEN JO15-11 Wilhelmina Boys JO15-5 Veer, M. de 108273 6-1
C 06-05-2017 13:30 Nieuwkuijk JO15-2 Audacia JO15-2 Baardwijk, R.W.J. van 109035 2-0
C 06-05-2017 14:15 ODC JO15-4 Den Dungen JO15-3 Veroude, N. 107934 7-2
C 29-04-2017 13:00 Wilhelmina Boys JO15-5 SCI JO15-3 108281 0-0
C 29-04-2017 11:15 Audacia JO15-2 Haarsteeg JO15-3 Schepens, M.A.D.M. 107318 2-3
C 29-04-2017 11:15 Theole JO15-5 Nieuwkuijk JO15-2 Heus, C.H. de 135359 1-3
C 29-04-2017 13:15 Boxtel JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-11 Alebeek, M.A.J. van 109642 3-7
C 29-04-2017 12:45 BVV/Timmermans Infra JO15-3 ODC JO15-4 Lent, G. van 109541 2-9
C 22-04-2017 13:15 Boxtel JO15-3 Nieuwkuijk JO15-2 Velden, L.A.L. van der 109924 1-4
C 22-04-2017 13:00 Wilhelmina Boys JO15-5 Theole JO15-5 Welvaarts, D. 135352 3-4
C 22-04-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-6 Audacia JO15-2 Funcke, J.W.G 108890 0-6
C 20-04-2017 18:30 Haarsteeg JO15-3 Zwaluw VFC JO15-6 Arendonk, J.M. 109555 2-0
C 19-04-2017 19:00 Theole JO15-5 Zwaluw VFC JO15-6 Beugen, W.L.M. van 135350 2-7
C 15-04-2017 13:30 Nieuwkuijk JO15-2 ODC JO15-4 Figee, E 107635 1-1
C 15-04-2017 13:00 Den Dungen JO15-3 Boxtel JO15-3 Heijden, G. van der 109612 2-5
C 15-04-2017 12:45 BVV/Timmermans Infra JO15-3 Wilhelmina Boys JO15-5 Kochx, R. 109064 3-0
C 15-04-2017 11:15 Audacia JO15-2 SCI JO15-3 Schepens, M.A.D.M. 107203 7-0
C 15-04-2017 11:15 Theole JO15-5 OJC ROSMALEN JO15-11 Burggraaf, T. 135358 1-3
C 12-04-2017 18:30 Nieuwkuijk JO15-2 BVV/Timmermans Infra JO15-3 Buul, J.J.M. van 108280 3-0
C 08-04-2017 11:15 Audacia JO15-2 BVV/Timmermans Infra JO15-3 Embregts, J.P.E. 108018 6-1
C 08-04-2017 11:30 SCI JO15-3 Boxtel JO15-3 Verhallen, F. 109376 7-3
C 08-04-2017 11:30 Haarsteeg JO15-3 Wilhelmina Boys JO15-5 Timmermans, W.G.A. 108597 1-2
C 08-04-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-6 OJC ROSMALEN JO15-11 Janssens, J.H.A.J. 108277 2-0
C 08-04-2017 13:30 Nieuwkuijk JO15-2 Den Dungen JO15-3 Buul, C.A.M. van 107745 2-1
C 08-04-2017 14:15 ODC JO15-4 Theole JO15-5 Schellekens, J 135357 9-0
C 05-04-2017 18:30 Boxtel JO15-3 Theole JO15-5 Alebeek, M.A.J. van 135351 2-2
C 01-04-2017 13:00 Den Dungen JO15-3 Audacia JO15-2 Steen, M. v.d. 108492 2-6
C 01-04-2017 15:00 Theole JO15-5 SCI JO15-3 Meerten, S van 135356 2-1
C 01-04-2017 13:00 Wilhelmina Boys JO15-5 Zwaluw VFC JO15-6 Welvaarts, C 107602 2-3
C 01-04-2017 12:45 BVV/Timmermans Infra JO15-3 Haarsteeg JO15-3 Kochx, R. 108607 1-4
C 01-04-2017 11:15 OJC ROSMALEN JO15-11 ODC JO15-4 Heeremans, P. 107868 1-10
C 25-03-2017 14:15 ODC JO15-4 Wilhelmina Boys JO15-5 Oedairadsjingh, M.R. 107268 9-0
C 25-03-2017 13:30 Nieuwkuijk JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-11 Falier, R van 109959 7-0
C 25-03-2017 13:00 SCI JO15-3 Zwaluw VFC JO15-6 Milder, C.J.P. 108013 3-2
C 25-03-2017 13:00 Haarsteeg JO15-3 Boxtel JO15-3 Tromp, A. 108642 17-0
C 25-03-2017 12:45 BVV/Timmermans Infra JO15-3 Den Dungen JO15-3 Putten, V.F. van der 108147 3-3
C 25-03-2017 11:15 Audacia JO15-2 Theole JO15-5 Embregts, J.P.E. 135355 8-0
C 18-03-2017 11:15 Theole JO15-5 BVV JO15-3 Heus, C.H. de 135354 0-3
C 18-03-2017 11:15 OJC ROSMALEN JO15-11 SCI JO15-3 Goedhart, S.L.H. 109708 4-5
C 18-03-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-6 ODC JO15-4 Janssens, J.H.A.J. 109595 1-9
C 18-03-2017 13:00 Wilhelmina Boys JO15-5 Nieuwkuijk JO15-2 Welvaarts, C 108233 2-8
C 18-03-2017 13:00 Den Dungen JO15-3 Haarsteeg JO15-3 Grinsven, M.J.A. van 109402 2-6
C 18-03-2017 13:15 Boxtel JO15-3 Audacia JO15-2 Alebeek, M.A.J. van 108998 1-8
C 11-03-2017 11:15 Audacia JO15-2 Wilhelmina Boys JO15-5 Schepens, E. 107363 13-0
C 11-03-2017 12:45 BVV JO15-3 Boxtel JO15-3 Kochx, R. 109258 5-1
C 11-03-2017 13:00 SCI JO15-3 ODC JO15-4 Nipius, R. A. 109347 4-5
C 11-03-2017 13:00 Den Dungen JO15-3 Theole JO15-5 Steen, M. v.d. 135353 1-0
C 11-03-2017 13:00 Haarsteeg JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-11 Timmermans, W.G.A. 108136 6-2
C 11-03-2017 13:30 Nieuwkuijk JO15-2 Zwaluw VFC JO15-6 Falier, R van 108135 3-0
C 04-03-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-11 Den Dungen JO15-3 Vissers, L. 108681 1-3
C 04-03-2017 13:15 SCI JO15-3 Haarsteeg JO15-3 Nipius, R. A. 109699 1-4
C 04-03-2017 14:15 ODC JO15-4 Boxtel JO15-3 Bokhoven, B. v. 107379 4-1
C 18-02-2017 11:15 OJC ROSMALEN JO15-11 Audacia JO15-2 Vissers, L. 107270 2-9
C 18-02-2017 13:00 ODC JO15-4 Haarsteeg JO15-3 Besouw, L.F.M. van 109636 3-3
C 18-02-2017 13:00 SCI JO15-3 Nieuwkuijk JO15-2 Thomas, P.G. 108276 2-4
C 18-02-2017 13:00 Wilhelmina Boys JO15-5 Den Dungen JO15-3 Vervloet, J.F.M. 107265 9-1
C 18-02-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-6 BVV JO15-3 Janssens, J.H.A.J. 107700 7-2
C 04-02-2017 11:15 Audacia JO15-2 ODC JO15-4 Embregts, J.P.E. 107799 4-3
C 04-02-2017 13:15 Boxtel JO15-3 Wilhelmina Boys JO15-5 Alebeek, M.A.J. van 108800 0-7
C 04-02-2017 13:00 Haarsteeg JO15-3 Nieuwkuijk JO15-2 Damen, J. 108980 2-2
C 04-02-2017 13:00 Den Dungen JO15-3 SCI JO15-3 Groenendaal, A.H. 109328 1-4
C 04-02-2017 12:45 BVV JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-11 Kochx, R. 108940 7-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 17-12-2016 12:30 Buren JO15-2 SV BLC JO15-3 Honders, H 97044 14-0
C 17-12-2016 13:00 Maliskamp JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-11 Biezen, FE vd 70829 8-0
C 10-12-2016 13:00 Den Dungen JO15-3 Buren JO15-2 Heijden, G. van der 97041 4-9
C 10-12-2016 11:15 OJC ROSMALEN JO15-11 BMC JO15-5 Vissers, L. 70730 8-4
C 03-12-2016 13:00 SCI JO15-3 Maliskamp JO15-2 Milder, C.J.P. 71584 0-7
C 03-12-2016 14:00 Buren JO15-2 BMC JO15-5 Essen, D..J. van 97051 12-2
C 03-12-2016 13:00 Den Dungen JO15-3 Zwaluw VFC JO15-6 Heijden, G. van der 71493 0-5
C 03-12-2016 13:00 Haarsteeg JO15-5 OJC ROSMALEN JO15-11 Elshout, L.A.. van den 71561 1-2
C 03-12-2016 13:15 Boxtel JO15-3 ODC JO15-5 Alebeek, M.A.J. van 71034 2-0
C 03-12-2016 13:30 Emplina JO15-6 SV BLC JO15-3 Velden, D.H. van der 71311 11-1
C 26-11-2016 14:15 ODC JO15-5 Den Dungen JO15-3 Roelofs, R. 71169 4-1
C 26-11-2016 13:15 Boxtel JO15-3 Buren JO15-2 Alebeek, M.A.J. van 97050 0-12
C 26-11-2016 13:00 BMC JO15-5 Maliskamp JO15-2 Smulders, W. 70668 2-5
C 26-11-2016 13:00 Zwaluw VFC JO15-6 SV BLC JO15-3 Vissers, F.C.M. 71732 3-5
C 26-11-2016 13:00 SCI JO15-3 Haarsteeg JO15-5 Gerrits, J.G.J.H. 71662 1-3
C 26-11-2016 11:15 OJC ROSMALEN JO15-11 Emplina JO15-6 Heeremans, P. 70686 0-12
C 19-11-2016 11:15 OJC ROSMALEN JO15-11 SV BLC JO15-3 Wildenberg, E.P. van den 70563 2-3
C 19-11-2016 13:00 BMC JO15-5 Zwaluw VFC JO15-6 Smits, Vince 71371 2-5
C 19-11-2016 12:45 ODC JO15-5 Maliskamp JO15-2 Alebeek, A.J.W. van 70815 1-5
C 19-11-2016 13:00 SCI JO15-3 Buren JO15-2 Milder, C.J.P. 97049 2-12
C 19-11-2016 13:00 Haarsteeg JO15-5 Den Dungen JO15-3 Elshout, L.A.. van den 71419 12-0
C 19-11-2016 13:15 Boxtel JO15-3 Emplina JO15-6 Visser, W. 71158 3-12
C 12-11-2016 12:30 Buren JO15-2 ODC JO15-5 Arkel, A. van 97048 5-1
C 12-11-2016 12:30 SV BLC JO15-3 SCI JO15-3 Pagee, J. van 71359 1-2
C 12-11-2016 13:00 Haarsteeg JO15-5 Boxtel JO15-3 Elshout, L.A.. van den 71380 6-0
C 12-11-2016 13:00 Den Dungen JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-11 Steen, M. v.d. 71117 1-9
C 12-11-2016 13:00 Maliskamp JO15-2 Zwaluw VFC JO15-6 Verharen, F.A.J. 71781 10-0
C 12-11-2016 13:30 Emplina JO15-6 BMC JO15-5 Velden, D.H. van der 71001 15-0
C 05-11-2016 14:15 ODC JO15-5 Haarsteeg JO15-5 Alebeek, A.J.W. van 71054 2-0
C 05-11-2016 13:15 Boxtel JO15-3 SCI JO15-3 Visser, W. 70551 3-9
C 05-11-2016 13:00 BMC JO15-5 Den Dungen JO15-3 Venrooij, L.A.M. 71256 18-1
C 05-11-2016 13:00 OJC ROSMALEN JO15-11 Buren JO15-2 Heeremans, P. 97047 0-8
C 05-11-2016 13:00 Zwaluw VFC JO15-6 Emplina JO15-6 Janssens, J.H.A.J. 71007 0-15
C 05-11-2016 11:00 SV BLC JO15-3 Maliskamp JO15-2 Peperstraten, P. van 71174 2-9
C 02-11-2016 18:30 Den Dungen JO15-3 Boxtel JO15-3 Mutsaars, G. 70709 2-5
C 02-11-2016 19:30 Buren JO15-2 Haarsteeg JO15-5 Honders, H 97046 2-2
C 22-10-2016 13:00 Emplina JO15-6 ODC JO15-5 Mateijsen, J 71285 5-0
C 22-10-2016 13:00 Zwaluw VFC JO15-6 SCI JO15-3 Hendriks, M.G.P. 70788 1-2
C 22-10-2016 11:00 SV BLC JO15-3 BMC JO15-5 Biyikli, O. 71455 3-2
C 15-10-2016 11:00 SV BLC JO15-3 Den Dungen JO15-3 Hilgerdenaar, D. 70950 9-1
C 15-10-2016 13:00 BMC JO15-5 Haarsteeg JO15-5 Smulders, W. 71473 2-4
C 15-10-2016 13:00 Maliskamp JO15-2 Emplina JO15-6 Slagter, M.G. 71061 4-3
C 15-10-2016 13:00 OJC ROSMALEN JO15-11 Boxtel JO15-3 Druenen, L.A.J. van 71677 9-0
C 15-10-2016 14:15 ODC JO15-5 SCI JO15-3 Dahmen, M. 71340 4-0
C 15-10-2016 15:00 Zwaluw VFC JO15-6 Buren JO15-2 Janssens, J.H.A.J. 97045 0-5
C 11-10-2016 18:45 Zwaluw VFC JO15-6 Boxtel JO15-3 Alebeek, M.A.J. van 70583 3-5
C 08-10-2016 13:15 Boxtel JO15-3 BMC JO15-5 Schrover, M.A.P. 71226 2-8
C 08-10-2016 14:15 ODC JO15-5 OJC ROSMALEN JO15-11 Steen, M.J. van der 71335 2-3
C 08-10-2016 13:00 Haarsteeg JO15-5 Zwaluw VFC JO15-6 Damen, J. 70773 6-1
C 08-10-2016 13:00 Den Dungen JO15-3 Maliskamp JO15-2 Groenendaal, A.H. 71658 0-22
C 08-10-2016 13:00 SCI JO15-3 Emplina JO15-6 Verhallen, F. 71400 0-5
C 01-10-2016 11:00 SV BLC JO15-3 Haarsteeg JO15-5 Hilgerdenaar, D. 71081 3-4
C 01-10-2016 11:15 OJC ROSMALEN JO15-11 SCI JO15-3 Heeremans, P. 70943 3-5
C 01-10-2016 13:00 BMC JO15-5 ODC JO15-5 Uden, B. van 71772 1-7
C 01-10-2016 13:45 Emplina JO15-6 Den Dungen JO15-3 Mateijsen, J 70606 14-1
C 01-10-2016 13:00 Maliskamp JO15-2 Buren JO15-2 Slagter, Y. 97043 5-0
C 24-09-2016 13:00 SCI JO15-3 Den Dungen JO15-3 Milder, C.J.P. 71064 7-1
C 24-09-2016 13:15 Boxtel JO15-3 SV BLC JO15-3 Gils, A.C.P. van 71291 3-6
C 24-09-2016 13:00 Haarsteeg JO15-5 Maliskamp JO15-2 Pol, S.A.J. van de 71775 1-11
C 24-09-2016 14:15 ODC JO15-5 Zwaluw VFC JO15-6 Roelofs, R. 71463 7-0
C 17-09-2016 13:30 Emplina JO15-6 Haarsteeg JO15-5 Arts, D. 71782 5-1
C 17-09-2016 13:00 Zwaluw VFC JO15-6 OJC ROSMALEN JO15-11 Janssens, J.H.A.J. 71307 1-8
C 17-09-2016 13:00 Maliskamp JO15-2 Boxtel JO15-3 Slagter, M.G. 70615 20-0
C 17-09-2016 13:00 Den Dungen JO15-3 Wilhelmina JO15-5 71884 0-0
C 17-09-2016 11:30 BMC JO15-5 SCI JO15-3 Doelen, J. van der 71613 5-1
C 17-09-2016 11:00 SV BLC JO15-3 ODC JO15-5 Veldman, M.J.J. 71621 1-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 29-10-2016 13:00 Emplina JO15-4 ZA OJC ROSMALEN JO15-11 ZA Krijgh, J.H.C. 17275 15-0
B 29-10-2016 13:00 Zwaluw VFC JO15-7 ZA Haarsteeg JO15-3 ZA Driel, E.I. van 17479 2-8
B 14-09-2016 18:45 Emplina JO15-4 ZA Haarsteeg JO15-3 ZA Krijgh, J.H.C. 17274 6-0
B 10-09-2016 13:00 Haarsteeg JO15-3 ZA OJC ROSMALEN JO15-11 ZA Tromp, A. 16873 2-2
B 10-09-2016 13:00 Zwaluw VFC JO15-7 ZA Emplina JO15-4 ZA Driel, E.I. van 17478 0-8
B 03-09-2016 11:15 OJC ROSMALEN JO15-11 ZA Zwaluw VFC JO15-7 ZA Biemond, J.G. 16998 1-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuwkuijk JO15-2 11 9 2 0 29 39 10 29 0
2 Audacia JO15-2 11 9 0 2 27 69 14 55 0
3 ODC JO15-4 11 8 2 1 26 69 19 50 0
4 Haarsteeg JO15-3 10 7 2 1 23 48 15 33 0
5 SCI JO15-3 11 5 1 5 16 34 34 0 0
6 Zwaluw VFC JO15-6 11 5 0 6 15 33 35 -2 0
7 BVV/Timmermans Infra JO15-3 11 4 2 5 14 28 39 -11 0
8 Den Dungen JO15-3 11 3 1 7 10 23 45 -22 0
9 OJC ROSMALEN JO15-11 11 3 0 8 9 31 54 -23 0
10 Wilhelmina Boys JO15-5 11 3 0 8 9 27 54 -27 0
11 Theole JO15-5 10 2 1 7 6 12 40 -28 1
12 Boxtel JO15-3 11 1 1 9 4 18 72 -54 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
maandag 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
ma 01-08-16 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 08-08-16 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 15-08-16 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 22-08-16 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 29-08-16 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 05-09-16 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 12-09-16 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 19-09-16 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 26-09-16 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 03-10-16 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 10-10-16 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 17-10-16 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 24-10-16 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 31-10-16 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 07-11-16 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 14-11-16 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 21-11-16 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 28-11-16 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 05-12-16 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 12-12-16 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 19-12-16 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 26-12-16 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 02-01-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 09-01-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 16-01-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 23-01-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 30-01-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 06-02-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 13-02-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 20-02-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 27-02-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 06-03-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 13-03-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 20-03-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 27-03-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 03-04-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 10-04-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 17-04-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 24-04-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 01-05-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 08-05-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 15-05-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 22-05-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 29-05-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 05-06-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 12-06-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 19-06-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
ma 26-06-17 19:00 - 20:15 6 14 OJC ROSMALEN JO15-11
woensdag 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
wo 03-08-16 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 10-08-16 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 17-08-16 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 24-08-16 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 31-08-16 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 07-09-16 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 14-09-16 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 21-09-16 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 28-09-16 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 05-10-16 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 12-10-16 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 19-10-16 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 26-10-16 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 02-11-16 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 09-11-16 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 16-11-16 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 23-11-16 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 30-11-16 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 07-12-16 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 14-12-16 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 21-12-16 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 28-12-16 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 04-01-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 11-01-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 18-01-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 25-01-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 01-02-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 08-02-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 15-02-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 22-02-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 01-03-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 08-03-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 15-03-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 22-03-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 29-03-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 05-04-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 12-04-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 19-04-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 26-04-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 03-05-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 10-05-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 17-05-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 24-05-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 31-05-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 07-06-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 14-06-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 21-06-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11
wo 28-06-17 18:00 - 19:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-11

Berichten



Terug naar boven