Onder 11 competitie (voorjaar), 6e klasse 13

OJC ROSMALEN JO11-12

Teamleden

Spelers
Ties Bedaf Speler      
Jessy van der Donk Speler      
Sam Ertinger Speler      
Milan Fliervoet Speler      
Tijn Pardoel Speler      
Luuk van Raak Speler      
Djayden Spurk Speler      
Jim Vermeulen Speler      
Sven Versteeg Speler      
Bas de Vries Speler      
 
Overige teamleden
Frans van der Donk Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
T 03-06-2017 n.n.b. toernooi OJC ROSMALEN OJC ROSMALEN JO11-12
T 27-05-2017 n.n.b. toernooi Nieuw Woensel OJC ROSMALEN JO11-12
T 14-05-2017 n.n.b. toernooi Wilhelmina OJC ROSMALEN JO11-12
C 06-05-2017 08:30 OJC ROSMALEN JO11-12 CHC JO11-2 134793 3-0
C 15-04-2017 09:00 BMC JO11-5 OJC ROSMALEN JO11-12 Langenhuijsen, Jens 117373 3-6
C 08-04-2017 09:00 Maliskamp JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-12 117310 0-2
C 01-04-2017 08:30 OJC ROSMALEN JO11-12 BMC JO11-5 117402 5-0
C 25-03-2017 08:30 OJC ROSMALEN JO11-12 Wilhelmina JO11-6 117624 10-0
C 18-03-2017 08:30 SV BLC JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-12 120784 2-2
C 11-03-2017 vervallen BZS JO11-3 OJC ROSMALEN JO11-12 119898
C 11-03-2017 09:00 CHC JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-12 134787 5-3
C 04-03-2017 09:00 Wilhelmina JO11-6 OJC ROSMALEN JO11-12 Aamara, Soufian 119945 6-5
C 18-02-2017 08:30 OJC ROSMALEN JO11-12 Maliskamp JO11-4 116348 5-7
C 04-02-2017 08:30 OJC ROSMALEN JO11-12 SV BLC JO11-4 118973 1-11
V 17-12-2016 09:00 BMC JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-12
V 10-12-2016 08:30 OJC ROSMALEN JO11-12 OJC Rosmalen JO11-14 Slabbekoorn, Stijn (Scheidsrechter) o.v.
B 03-12-2016 08:30 OJC ROSMALEN JO11-12 RKDVC JO11-6 101774 3-4
C 26-11-2016 08:30 OJC ROSMALEN JO11-12 Den Dungen JO11-4 74997 2-2
C 19-11-2016 08:30 OJC ROSMALEN JO11-12 SV BLC JO11-4 74340 5-9
C 12-11-2016 09:00 St Mich.Gestel JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-12 75313 7-1
C 05-11-2016 08:30 OJC ROSMALEN JO11-12 SCI JO11-4 75100 2-15
B 29-10-2016 08:30 Emplina JO11-6 OJC ROSMALEN JO11-12 20787 7-4
C 22-10-2016 09:00 BMC JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-12 Philips, Romma 74842 11-0
C 15-10-2016 08:30 SV BLC JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-12 75336 7-3
C 08-10-2016 08:30 OJC ROSMALEN JO11-12 BMC JO11-4 74472 4-6
C 01-10-2016 08:30 OJC ROSMALEN JO11-12 St Mich.Gestel JO11-2 74986 2-7
C 24-09-2016 08:45 SCI JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-12 74943 9-2
C 17-09-2016 08:45 Den Dungen JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-12 74740 2-6
B 10-09-2016 08:30 OJC ROSMALEN JO11-12 Wilhelmina JO11-8 20350 11-2
B 03-09-2016 10:15 Hedel JO11-3 OJC ROSMALEN JO11-12 20475 2-10
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 13-05-2017 09:00 BMC JO11-5 Maliskamp JO11-4 121048 4-2
C 06-05-2017 08:30 OJC ROSMALEN JO11-12 CHC JO11-2 134793 3-0
C 06-05-2017 08:30 SV BLC JO11-4 Wilhelmina JO11-6 116358 6-5
C 22-04-2017 09:00 BMC JO11-5 CHC JO11-2 Lokven, Angelo van 134784 3-0
C 15-04-2017 09:00 Maliskamp JO11-4 SV BLC JO11-4 119494 5-6
C 15-04-2017 09:00 BMC JO11-5 OJC ROSMALEN JO11-12 Langenhuijsen, Jens 117373 3-6
C 12-04-2017 18:30 CHC JO11-2 Wilhelmina JO11-6 134792 0-8
C 08-04-2017 09:00 Maliskamp JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-12 117310 0-2
C 08-04-2017 09:00 Wilhelmina JO11-6 BMC JO11-5 Seeters, Yesse van 119707 4-1
C 08-04-2017 09:00 CHC JO11-2 SV BLC JO11-4 134791 3-5
C 01-04-2017 09:00 Wilhelmina JO11-6 CHC JO11-2 Meeuwsen, Tommie 134790 5-2
C 01-04-2017 08:30 OJC ROSMALEN JO11-12 BMC JO11-5 117402 5-0
C 01-04-2017 08:30 SV BLC JO11-4 Maliskamp JO11-4 116731 10-3
C 25-03-2017 09:00 BMC JO11-5 SV BLC JO11-4 Schijndel, Joep van 118546 1-9
C 25-03-2017 09:00 Maliskamp JO11-4 CHC JO11-2 134789 4-1
C 25-03-2017 08:30 OJC ROSMALEN JO11-12 Wilhelmina JO11-6 117624 10-0
C 18-03-2017 09:00 Wilhelmina JO11-6 Maliskamp JO11-4 Habraken, Thomas 119036 6-2
C 18-03-2017 09:00 CHC JO11-2 BMC JO11-5 134788 2-1
C 18-03-2017 08:30 SV BLC JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-12 120784 2-2
C 11-03-2017 09:00 CHC JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-12 134787 5-3
C 11-03-2017 09:00 Wilhelmina JO11-6 SV BLC JO11-4 Aamara, Soufian 118217 4-6
C 11-03-2017 09:00 Maliskamp JO11-4 BMC JO11-5 121596 1-3
C 04-03-2017 09:00 CHC JO11-2 Maliskamp JO11-4 134786 0-9
C 04-03-2017 08:30 SV BLC JO11-4 BMC JO11-5 120338 9-0
C 04-03-2017 09:00 Wilhelmina JO11-6 OJC ROSMALEN JO11-12 Aamara, Soufian 119945 6-5
C 18-02-2017 08:30 SV BLC JO11-4 BZS JO11-3 121216 0-0
C 18-02-2017 08:30 OJC ROSMALEN JO11-12 Maliskamp JO11-4 116348 5-7
C 18-02-2017 09:00 BMC JO11-5 Wilhelmina JO11-6 Schijndel, Niels van 118424 2-4
C 18-02-2017 08:30 SV BLC JO11-4 CHC JO11-2 134785 18-0
C 11-02-2017 09:15 BZS JO11-3 Wilhelmina JO11-6 116851 0-0
C 04-02-2017 09:00 Maliskamp JO11-4 Wilhelmina JO11-6 119190 5-4
C 04-02-2017 09:00 BMC JO11-5 BZS JO11-3 Schijndel, Joep van 118539 1-2
C 04-02-2017 08:30 OJC ROSMALEN JO11-12 SV BLC JO11-4 118973 1-11
C 28-01-2017 09:15 BZS JO11-3 Maliskamp JO11-4 118767 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 03-12-2016 08:30 OJC ROSMALEN JO11-12 ZA RKDVC JO11-6 ZA 101774 3-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 03-12-2016 08:30 SV BLC JO11-4 Den Dungen JO11-4 75309 5-2
C 26-11-2016 09:00 St Mich.Gestel JO11-2 BMC JO11-4 74657 1-2
C 26-11-2016 08:30 OJC ROSMALEN JO11-12 Den Dungen JO11-4 74997 2-2
C 26-11-2016 08:30 SV BLC JO11-4 SCI JO11-4 74501 4-7
C 19-11-2016 09:00 St Mich.Gestel JO11-2 SCI JO11-4 74750 2-0
C 19-11-2016 08:45 Den Dungen JO11-4 BMC JO11-4 74918 2-8
C 19-11-2016 08:30 OJC ROSMALEN JO11-12 SV BLC JO11-4 74340 5-9
C 12-11-2016 08:45 SCI JO11-4 BMC JO11-4 75379 5-3
C 12-11-2016 09:00 St Mich.Gestel JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-12 75313 7-1
C 05-11-2016 09:00 BMC JO11-4 SV BLC JO11-4 Schijndel, Niels van 74209 4-2
C 05-11-2016 08:45 Den Dungen JO11-4 St Mich.Gestel JO11-2 74661 0-13
C 05-11-2016 08:30 OJC ROSMALEN JO11-12 SCI JO11-4 75100 2-15
C 22-10-2016 09:00 BMC JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-12 Philips, Romma 74842 11-0
C 22-10-2016 08:45 SCI JO11-4 Den Dungen JO11-4 74426 9-0
C 22-10-2016 08:30 SV BLC JO11-4 St Mich.Gestel JO11-2 74608 4-3
C 15-10-2016 09:00 BMC JO11-4 Den Dungen JO11-4 Hoof, Lotte van 74149 4-3
C 15-10-2016 08:45 SCI JO11-4 St Mich.Gestel JO11-2 75295 3-5
C 15-10-2016 08:30 SV BLC JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-12 75336 7-3
C 08-10-2016 09:00 St Mich.Gestel JO11-2 SV BLC JO11-4 74283 5-1
C 08-10-2016 08:45 Den Dungen JO11-4 SCI JO11-4 74791 3-8
C 08-10-2016 08:30 OJC ROSMALEN JO11-12 BMC JO11-4 74472 4-6
C 01-10-2016 08:30 OJC ROSMALEN JO11-12 St Mich.Gestel JO11-2 74986 2-7
C 01-10-2016 08:45 Den Dungen JO11-4 SV BLC JO11-4 75296 5-6
C 01-10-2016 09:00 BMC JO11-4 SCI JO11-4 Philips, Romma 74809 2-2
C 24-09-2016 09:00 St Mich.Gestel JO11-2 Den Dungen JO11-4 75167 6-1
C 24-09-2016 08:45 SCI JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-12 74943 9-2
C 24-09-2016 08:30 SV BLC JO11-4 BMC JO11-4 74845 3-2
C 17-09-2016 09:00 BMC JO11-4 St Mich.Gestel JO11-2 Lokven, Angelo van 74951 0-9
C 17-09-2016 08:45 SCI JO11-4 SV BLC JO11-4 74686 10-3
C 17-09-2016 08:45 Den Dungen JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-12 74740 2-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 10-11-2016 18:30 Hedel JO11-3 ZA Wilhelmina JO11-8 ZA 20476 5-3
B 29-10-2016 08:30 Emplina JO11-6 ZA OJC ROSMALEN JO11-12 ZA 20787 7-4
B 19-09-2016 18:45 Emplina JO11-6 ZA Hedel JO11-3 ZA 20786 3-7
B 14-09-2016 18:00 Wilhelmina JO11-8 ZA Emplina JO11-6 ZA Wolvekamp, J. 20152 3-10
B 10-09-2016 08:30 OJC ROSMALEN JO11-12 ZA Wilhelmina JO11-8 ZA 20350 11-2
B 03-09-2016 10:15 Hedel JO11-3 ZA OJC ROSMALEN JO11-12 ZA 20475 2-10

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV BLC JO11-4 10 9 1 0 28 82 24 58 0
2 Wilhelmina JO11-6 10 6 0 4 18 46 39 7 0
3 OJC ROSMALEN JO11-12 10 5 1 4 16 42 34 8 0
4 Maliskamp JO11-4 10 4 0 6 12 38 41 -3 0
5 BMC JO11-5 10 3 0 7 9 18 42 -24 0
6 CHC JO11-2 10 2 0 8 6 13 59 -46 0

Training

Berichten



Terug naar boven