Mannen Zondag reserve (A-cat), 2e klasse C

OJC ROSMALEN 4

Statistieken competitie

11-11-2016 (laatst gewijzigd op: 03-04-2017)
Doelpunten:

Mikey 16
Kris 13
Joost 13
Jos 6
Bram 6
Remi 4
Jorden 2
Frank 1
Galle 1
Flo 1
Scheep 1

Assists:

Mikey 12
Joost 6
Bram 5
Jos 5
Galle 3
Kris 3
Dirk 3
Thijs 3
Scheep 2
Lego 2
Huis 1
Remi 1
Frank 1

Teamleden

Spelers
Robbin Bouten Speler      
Remi Donders Speler      
Mark van der Donk Speler      
Dirk van Eeden Speler      
Bram van Eembergen Speler      
Robin Galle Speler      
Kristian Herman Speler      
Dennis Huiskes Speler      
Robin Koenen Speler      
Joost de Laat Speler      
Thijs v Pinxteren Speler      
Michael van Rijn Speler      
Jos Verhoeven Speler      
Roel Verhoeven Speler      
Frank Willems Speler      
Roel Wittenberg Speler      
 
Overige teamleden
Robbin Bouten Leider
Frank Willems Leider
Coen Spierings Grensrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
C 30-04-2017 11:30 RKDVC 4 OJC ROSMALEN 4 Haas, G. de 30306 - -
C 07-05-2017 12:00 OJC ROSMALEN 4 Zwaluw VFC 2 Geffen, W.L. van 30512 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 30-04-2017 11:00 WSC 3 Baardwijk 2 Dries, L.A.F. van den
C 30-04-2017 11:00 ODC 3 Den Dungen 2 Huisman, M.
C 30-04-2017 11:00 Zwaluw VFC 2 Helvoirt 2 Schellens, A.H.A.
C 30-04-2017 12:00 TGG 2 VOAB 3 Stok, P.J.A.
C 30-04-2017 11:30 RKDVC 4 OJC ROSMALEN 4 Haas, G. de

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 09-04-2017 12:30 OJC ROSMALEN 4 WSC 3 Meulenbroeks, A.J.C. 31500 0-0
C 02-04-2017 11:00 Den Dungen 2 OJC ROSMALEN 4 Sheikhi, M. 31704 0-2
C 26-03-2017 12:30 OJC ROSMALEN 4 TGG 2 Huisman, M. 30587 5-1
C 19-03-2017 11:45 Helvoirt 2 OJC ROSMALEN 4 Thobokholt, W. 31109 0-1
C 12-03-2017 12:00 VOAB 3 OJC ROSMALEN 4 Lopes, M. K. S. 30691 2-5
V 08-03-2017 20:15 Real Lunet 2 OJC ROSMALEN 4
C 05-03-2017 12:00 Baardwijk 2 OJC ROSMALEN 4 Broeders, A.A.M. 30565 0-1
V 05-02-2017 vervallen Berghem Sport 2 OJC ROSMALEN 4
C 11-12-2016 12:30 OJC ROSMALEN 4 ODC 3 Heijden, M.A.J. van der 31502 1-0
C 04-12-2016 11:00 CHC 2 OJC ROSMALEN 4 Lips, J.C.B. 32354 1-8
C 27-11-2016 12:30 OJC ROSMALEN 4 RKDVC 4 Rijswijk, H. van 31694 6-2
C 13-11-2016 11:00 Zwaluw VFC 2 OJC ROSMALEN 4 Hout, C.M.E. van den 32380 3-4
C 06-11-2016 12:30 OJC ROSMALEN 4 VOAB 3 Stok, P.J.A. 31084 1-1
C 30-10-2016 12:30 OJC ROSMALEN 4 Den Dungen 2 Francisca, J.J. 30485 3-1
B 23-10-2016 12:30 OJC ROSMALEN 4 Haarsteeg 2 Smit, B.J.O. 98692 0-3
C 16-10-2016 11:00 WSC 3 OJC ROSMALEN 4 Sivac, N. 31917 3-2
C 09-10-2016 12:30 OJC ROSMALEN 4 Helvoirt 2 Commandeur, C.Th. 30381 4-2
C 02-10-2016 12:00 TGG 2 OJC ROSMALEN 4 Musters, M.J.M. 32410 0-3
C 25-09-2016 11:30 Vlijmense Boys 2 OJC ROSMALEN 4 Verkuijlen, H.C. 30991 1-6
C 18-09-2016 12:30 OJC ROSMALEN 4 Baardwijk 2 Vissers, F.C.M. 31406 2-0
C 11-09-2016 11:00 ODC 3 OJC ROSMALEN 4 Wijnen, Th.H.F.M. 32267 1-3
C 04-09-2016 12:30 OJC ROSMALEN 4 CHC 2 Yilmaz, E. 30620 7-2
B 30-08-2016 20:00 OJC ROSMALEN 4 Blauw Geel'38/JUMBO 2 Geloven, Rick van (Scheidsrechter) 10453 4-4
B 28-08-2016 10:00 Den Dungen 3 OJC ROSMALEN 4 Heijden, G. van der 9617 1-5
B 25-08-2016 19:30 SV BLC 2 OJC ROSMALEN 4 Franken, A.J.A. 10851 2-3
V 14-08-2016 vervallen Berghem Sport 2 OJC ROSMALEN 4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 23-10-2016 12:30 OJC ROSMALEN 4 ZO Haarsteeg 2 ZO 98692 0-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 23-04-2017 11:00 CHC 2 VOAB 3 136413 1-4
C 09-04-2017 12:30 OJC ROSMALEN 4 WSC 3 31500 0-0
C 09-04-2017 11:45 VOAB 3 ODC 3 31744 4-1
C 09-04-2017 12:00 Baardwijk 2 Zwaluw VFC 2 31535 4-1
C 09-04-2017 11:45 Helvoirt 2 Den Dungen 2 31734 2-1
C 09-04-2017 11:00 CHC 2 RKDVC 4 31172 1-11
C 02-04-2017 11:00 WSC 3 VOAB 3 30387 2-1
C 02-04-2017 10:00 ODC 3 Baardwijk 2 30366 5-2
C 02-04-2017 11:00 Zwaluw VFC 2 CHC 2 32038 8-0
C 02-04-2017 11:00 Den Dungen 2 OJC ROSMALEN 4 31704 0-2
C 02-04-2017 12:00 TGG 2 Helvoirt 2 31483 0-0
C 26-03-2017 11:00 CHC 2 WSC 3 31560 1-1
C 26-03-2017 12:00 Baardwijk 2 Den Dungen 2 31590 3-3
C 26-03-2017 12:30 RKDVC 4 Zwaluw VFC 2 31382 3-2
C 26-03-2017 12:00 VOAB 3 Helvoirt 2 31153 1-4
C 26-03-2017 12:30 OJC ROSMALEN 4 TGG 2 30587 5-1
C 19-03-2017 11:00 WSC 3 RKDVC 4 31448 1-1
C 19-03-2017 11:00 ODC 3 CHC 2 30685 7-0
C 19-03-2017 11:00 Den Dungen 2 VOAB 3 31978 3-0
C 19-03-2017 11:45 Helvoirt 2 OJC ROSMALEN 4 31109 0-1
C 19-03-2017 12:00 TGG 2 Baardwijk 2 32193 2-0
C 12-03-2017 12:30 RKDVC 4 ODC 3 30776 3-2
C 12-03-2017 11:00 CHC 2 TGG 2 31973 0-13
C 12-03-2017 11:00 Zwaluw VFC 2 WSC 3 30877 2-3
C 12-03-2017 12:00 VOAB 3 OJC ROSMALEN 4 30691 2-5
C 12-03-2017 12:00 Baardwijk 2 Helvoirt 2 31311 0-3
C 05-03-2017 11:00 WSC 3 Den Dungen 2 32150 2-0
C 05-03-2017 12:00 Baardwijk 2 OJC ROSMALEN 4 30565 0-1
C 05-03-2017 11:00 Zwaluw VFC 2 ODC 3 30800 0-3
C 05-03-2017 11:00 CHC 2 VOAB 3 30592 0-0
C 19-02-2017 11:00 ODC 3 WSC 3 32256 2-2
C 19-02-2017 11:45 Helvoirt 2 RKDVC 4 30873 2-1
C 19-02-2017 12:00 TGG 2 Zwaluw VFC 2 31956 4-3
C 19-02-2017 12:00 VOAB 3 Baardwijk 2 30883 4-2
C 19-02-2017 11:00 Den Dungen 2 CHC 2 30581 9-0
C 12-02-2017 12:30 RKDVC 4 TGG 2 30287 3-4
C 11-12-2016 11:00 Den Dungen 2 Zwaluw VFC 2 32188 2-2
C 11-12-2016 11:30 TGG 2 WSC 3 30335 1-3
C 11-12-2016 12:00 Baardwijk 2 RKDVC 4 30586 2-6
C 11-12-2016 12:00 Helvoirt 2 CHC 2 31816 14-0
C 11-12-2016 12:30 OJC ROSMALEN 4 ODC 3 31502 1-0
C 04-12-2016 11:00 Zwaluw VFC 2 VOAB 3 32324 1-2
C 04-12-2016 11:00 CHC 2 OJC ROSMALEN 4 32354 1-8
C 04-12-2016 11:00 WSC 3 Helvoirt 2 30764 2-3
C 04-12-2016 11:00 ODC 3 TGG 2 31930 1-1
C 04-12-2016 11:30 Vlijmense Boys 2 Baardwijk 2 30336 0-0
C 04-12-2016 11:30 RKDVC 4 Den Dungen 2 32063 2-2
C 27-11-2016 11:00 Den Dungen 2 ODC 3 31269 3-3
C 27-11-2016 11:30 Vlijmense Boys 2 CHC 2 32176 0-0
C 27-11-2016 11:45 Helvoirt 2 Zwaluw VFC 2 31587 2-2
C 27-11-2016 12:00 VOAB 3 TGG 2 30813 0-1
C 27-11-2016 12:00 Baardwijk 2 WSC 3 32253 0-3
C 27-11-2016 12:30 OJC ROSMALEN 4 RKDVC 4 31694 6-2
C 13-11-2016 12:30 RKDVC 4 VOAB 3 31207 2-0
C 13-11-2016 12:00 TGG 2 Den Dungen 2 30927 2-2
C 13-11-2016 11:00 Zwaluw VFC 2 OJC ROSMALEN 4 32380 3-4
C 13-11-2016 11:00 ODC 3 Helvoirt 2 31262 3-5
C 13-11-2016 11:00 WSC 3 Vlijmense Boys 2 30970 0-0
C 13-11-2016 11:00 CHC 2 Baardwijk 2 32333 2-4
C 06-11-2016 11:00 Den Dungen 2 Vlijmense Boys 2 32075 10-0
C 06-11-2016 11:00 WSC 3 Zwaluw VFC 2 31122 4-2
C 06-11-2016 11:00 ODC 3 RKDVC 4 31176 4-1
C 06-11-2016 11:45 Helvoirt 2 Baardwijk 2 31772 1-2
C 06-11-2016 12:00 TGG 2 CHC 2 31469 5-0
C 06-11-2016 12:30 OJC ROSMALEN 4 VOAB 3 31084 1-1
C 30-10-2016 11:00 CHC 2 Zwaluw VFC 2 31487 3-5
C 30-10-2016 11:30 Vlijmense Boys 2 RKDVC 4 30549 1-5
C 30-10-2016 12:00 VOAB 3 WSC 3 32160 1-2
C 30-10-2016 12:00 Baardwijk 2 ODC 3 30597 1-1
C 30-10-2016 12:00 Helvoirt 2 TGG 2 30924 5-2
C 30-10-2016 12:30 OJC ROSMALEN 4 Den Dungen 2 30485 3-1
C 27-10-2016 19:30 ODC 3 Vlijmense Boys 2 30930 2-2
C 16-10-2016 11:00 Zwaluw VFC 2 Baardwijk 2 32396 2-4
C 16-10-2016 11:00 Den Dungen 2 Helvoirt 2 31187 3-1
C 16-10-2016 11:00 WSC 3 OJC ROSMALEN 4 31917 3-2
C 16-10-2016 11:00 ODC 3 VOAB 3 30895 2-0
C 16-10-2016 12:00 TGG 2 Vlijmense Boys 2 31819 6-1
C 16-10-2016 12:30 RKDVC 4 CHC 2 32114 14-1
C 09-10-2016 11:00 CHC 2 ODC 3 30747 1-4
C 09-10-2016 11:30 Vlijmense Boys 2 Zwaluw VFC 2 31724 2-1
C 09-10-2016 12:00 VOAB 3 Den Dungen 2 30854 2-2
C 09-10-2016 12:00 Baardwijk 2 TGG 2 31733 3-3
C 09-10-2016 12:30 OJC ROSMALEN 4 Helvoirt 2 30381 4-2
C 09-10-2016 12:30 RKDVC 4 WSC 3 30477 0-0
C 02-10-2016 12:00 TGG 2 OJC ROSMALEN 4 32410 0-3
C 02-10-2016 11:00 Zwaluw VFC 2 RKDVC 4 30454 1-4
C 02-10-2016 11:00 Den Dungen 2 Baardwijk 2 30495 2-1
C 02-10-2016 11:00 WSC 3 CHC 2 31326 9-1
C 02-10-2016 11:45 Helvoirt 2 VOAB 3 30614 2-1
C 25-09-2016 11:00 Zwaluw VFC 2 TGG 2 31384 4-4
C 25-09-2016 11:00 CHC 2 Den Dungen 2 30525 1-1
C 25-09-2016 11:00 WSC 3 ODC 3 31582 2-1
C 25-09-2016 11:30 Vlijmense Boys 2 OJC ROSMALEN 4 30991 1-6
C 25-09-2016 12:00 Baardwijk 2 VOAB 3 32213 3-0
C 25-09-2016 12:30 RKDVC 4 Helvoirt 2 Hagelaars, P.H. 31688 1-3
C 18-09-2016 11:45 Helvoirt 2 Vlijmense Boys 2 31723 3-1
C 18-09-2016 11:00 Den Dungen 2 WSC 3 30989 1-2
C 18-09-2016 11:00 ODC 3 Zwaluw VFC 2 31285 2-4
C 18-09-2016 12:30 OJC ROSMALEN 4 Baardwijk 2 31406 2-0
C 18-09-2016 12:00 TGG 2 RKDVC 4 Brouwer, W. 31666 1-2
C 18-09-2016 12:00 VOAB 3 CHC 2 Rijsemus, D.J. 32077 1-1
C 11-09-2016 11:00 CHC 2 Helvoirt 2 31642 0-3
C 11-09-2016 11:00 WSC 3 TGG 2 31568 4-1
C 11-09-2016 11:00 ODC 3 OJC ROSMALEN 4 32267 1-3
C 11-09-2016 11:00 Zwaluw VFC 2 Den Dungen 2 31159 0-1
C 11-09-2016 11:30 Vlijmense Boys 2 VOAB 3 31529 0-1
C 11-09-2016 12:30 RKDVC 4 Baardwijk 2 30698 4-2
C 04-09-2016 12:30 OJC ROSMALEN 4 CHC 2 30620 7-2
C 04-09-2016 12:00 VOAB 3 Zwaluw VFC 2 31204 3-1
C 04-09-2016 12:00 TGG 2 ODC 3 30388 3-0
C 04-09-2016 12:00 Helvoirt 2 WSC 3 30893 0-3
C 04-09-2016 12:00 Baardwijk 2 Vlijmense Boys 2 30572 6-1
C 04-09-2016 11:00 Den Dungen 2 RKDVC 4 32072 1-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 08-09-2016 20:15 Blauw Geel'38/JUMBO 2 ZA Den Dungen 3 ZO Kleijn, P.M.J. de 11129 0-2
B 01-09-2016 20:00 Den Dungen 3 ZO SV BLC 2 ZA Steen, M. v.d. 9616 3-1
B 30-08-2016 20:00 OJC ROSMALEN 4 ZO Blauw Geel'38/JUMBO 2 ZA Geloven, R. van 10453 4-4
B 28-08-2016 10:00 Den Dungen 3 ZO OJC ROSMALEN 4 ZO Heijden, G. van der 9617 1-5
B 27-08-2016 17:00 Blauw Geel'38/JUMBO 2 ZA SV BLC 2 ZA Pennings, B. 11130 2-2
B 25-08-2016 19:30 SV BLC 2 ZA OJC ROSMALEN 4 ZO Franken, A.J.A. 10851 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN 4 18 15 2 1 47 58 19 39 0
2 WSC 3 19 13 5 1 44 48 20 28 0
3 Helvoirt 2 18 11 2 5 35 52 27 25 0
4 RKDVC 4 18 10 3 5 33 64 35 29 0
5 TGG 2 18 7 5 6 26 48 38 10 0
6 ODC 3 18 6 4 8 22 42 36 6 0
7 Den Dungen 2 18 5 7 6 22 37 32 5 0
8 VOAB 3 18 5 3 10 18 27 36 -9 0
9 Baardwijk 2 18 5 3 10 18 33 45 -12 0
10 Zwaluw VFC 2 18 3 3 12 12 43 52 -9 0
11 CHC 2 19 0 3 16 3 16 128 -112 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
donderdag 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
do 04-08-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 11-08-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 18-08-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 25-08-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 01-09-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 08-09-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 15-09-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 22-09-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 29-09-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 06-10-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 13-10-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 20-10-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 27-10-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 03-11-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 10-11-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 17-11-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 24-11-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 01-12-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 08-12-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 15-12-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 22-12-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 29-12-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 05-01-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 12-01-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 19-01-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 26-01-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 02-02-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 09-02-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 16-02-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 23-02-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 02-03-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 09-03-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 16-03-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 23-03-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 30-03-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 06-04-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 13-04-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 20-04-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 27-04-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 04-05-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 11-05-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 18-05-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 25-05-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 01-06-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 08-06-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 15-06-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 22-06-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 29-06-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4

Berichten

Statistieken competitie

11-11-2016 (laatst gewijzigd op: 03-04-2017)
Doelpunten:

Mikey 16
Kris 13
Joost 13
Jos 6
Bram 6
Remi 4
Jorden 2
Frank 1
Galle 1
Flo 1
Scheep 1

Assists:

Mikey 12
Joost 6
Bram 5
Jos 5
Galle 3
Kris 3
Dirk 3
Thijs 3
Scheep 2
Lego 2
Huis 1
Remi 1
Frank 1

statistieken beker

11-11-2016
Doelpunten:

Joost 4
Jos 4
Kris 2
Roel W 1
Remi 1

Assists:

Mikey 3
Jos 2
Bram 2
Kris 1
Lego 1
Galle 1

Lul van de week

11-11-2016 (laatst gewijzigd op: 07-04-2017)
Robbin 5x
Jos 3x
Remi 3x
Eempie 3x
Lego 2x
Frank 2x
Mikey 2x
Spier 1x
Joost 1x
Blom 1x
Dirk 1x
Roel W 1x

trainingsopkomst

11-11-2016 (laatst gewijzigd op: 21-04-2017)
Robbin 20
Lego 25
Roel W 12
Frank 25
Roel V 9
Galle 21
Eempie 22
Kris 10
Blom 25
Joost 20
Mikey 16
Remi 20
Thijs 12
Huis 7
Dirk 22
Jos 19
Boekel 15
Spier 15


Terug naar boven