Mannen Zondag reserve, 5e klasse 515

OJC ROSMALEN 7

Teamleden

Spelers
Frank ter Borg Speler      
Thomas de Bruijn Speler      
Michiel Dona Speler      
Rob van Druenen Speler      
Clim Geelen Speler      
Alex Gentenaar van der Landen Speler      
Tim van Gerven Speler      
Matthijs Heeren Speler      
Martijn van der Heijden Speler      
Niels Heintges Speler      
Lars Hessels Speler      
Eduard Kluin Speler      
Rob Linssen Speler      
Koen Mol Speler      
Michiel Nieman Speler      
Rick Schellekens Speler      
Tom Schoo Speler      
Rogier Stoker Speler      
Laurens Ubert Speler      
Dave van Veghel Speler      
Sander Vorstenbosch Speler      
 
Overige teamleden
Eduard Kluin Trainer
Thomas de Bruijn Leider
Tim van Gerven Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
C 30-04-2017 10:30 RKDVC 7 OJC ROSMALEN 7 Logten, H van 67436 - - 09:10
C 07-05-2017 10:00 OJC ROSMALEN 7 Vlijmense Boys 4 61097 - - 09:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 30-04-2017 10:00 Wilhelmina 6 Baardwijk 6
C 30-04-2017 10:00 Boxtel 4 SC Elshout 2
C 30-04-2017 10:30 RKDVC 7 OJC ROSMALEN 7 Logten, H van
C 30-04-2017 10:30 LSV 2 FC Drunen 4
C 30-04-2017 11:00 Vlijmense Boys 4 HHC'09 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 09-04-2017 10:00 OJC ROSMALEN 7 HHC'09 4 Dartel, Cor van (Scheidsrechter) 68160 2-2
C 02-04-2017 10:00 Boxtel 4 OJC ROSMALEN 7 Alebeek, M.A.J. van 66939 6-4
C 26-03-2017 10:00 SC Elshout 2 OJC ROSMALEN 7 Venrooij, WAJ van 57395 3-1
C 19-03-2017 10:00 OJC ROSMALEN 7 FC Drunen 4 Hoove, Hans ten (Scheidsrechter) 61114 2-0
C 12-03-2017 14:00 Helvoirt 3 OJC ROSMALEN 7 Heeren, A. 58084 3-3
C 05-03-2017 12:00 Baardwijk 6 OJC ROSMALEN 7 Saglam, E. 59771 5-1
C 19-02-2017 10:00 OJC ROSMALEN 7 LSV 2 Pennings, Hans (Scheidsrechter) 64543 2-2
C 05-02-2017 10:00 Wilhelmina 6 OJC ROSMALEN 7 Craane, P.C.M. 62059 5-0
C 11-12-2016 10:00 OJC ROSMALEN 7 Wilhelmina 6 Pennings, Hans (Scheidsrechter) 65601 1-0
C 04-12-2016 vervallen Real Lunet 3 OJC ROSMALEN 7 64258
C 27-11-2016 10:00 OJC ROSMALEN 7 RKDVC 7 Veghel, Henrie van (Scheidsrechter) 59408 2-2
C 20-11-2016 10:00 OJC ROSMALEN 7 Real Lunet 3 Steenbakkers, Anton (Scheidsrechter) 101037 2-1
C 13-11-2016 11:00 Vlijmense Boys 4 OJC ROSMALEN 7 Sotthewes, K. 66201 2-1
C 06-11-2016 10:00 OJC ROSMALEN 7 Helvoirt 3 Vos, Patrick (Scheidsrechter) 62519 0-3
C 30-10-2016 10:00 OJC ROSMALEN 7 Boxtel 4 Gaal, Geert van (Scheidsrechter) 63085 2-3
C 23-10-2016 10:00 OJC ROSMALEN 7 Real Lunet 3 Schuurmans, Roy (Scheidsrechter) 57970
C 16-10-2016 10:00 HHC'09 4 OJC ROSMALEN 7 Verharen, A.M. 59023 0-3
C 09-10-2016 12:30 FC Drunen 4 OJC ROSMALEN 7 Toksoy, M. 66734 4-3
C 02-10-2016 10:00 OJC ROSMALEN 7 SC Elshout 2 Dartel, Cor van (Scheidsrechter) 67197 2-4
C 25-09-2016 10:30 LSV 2 OJC ROSMALEN 7 Schelle, A. 65366 3-3
C 18-09-2016 10:00 OJC ROSMALEN 7 Baardwijk 6 Broek, Rien van den (Scheidsrechter) 67914 2-3
B 11-09-2016 12:00 Wilhelmina 7 OJC ROSMALEN 7 Veen, J.J van 10317 2-4
B 04-09-2016 13:00 TGG 4 OJC ROSMALEN 7 Mosselaer, H.A. van de 10291 4-1
B 28-08-2016 10:00 OJC ROSMALEN 7 Emplina 6 Janssen, N. 10456 2-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 25-04-2017 18:45 Baardwijk 6 SC Elshout 2 Saglam, E. 67623 0-1
C 23-04-2017 10:00 Wilhelmina 6 SC Elshout 2 Aguado, S 64848 0-0
C 23-04-2017 10:30 LSV 2 Boxtel 4 Bouras, A. 67622 6-3
C 23-04-2017 12:30 FC Drunen 4 Vlijmense Boys 4 Smit, R.J.C. 64458 1-2
C 17-04-2017 11:00 SC Elshout 2 RKDVC 7 Fitters, MCM 56975 5-1
C 09-04-2017 10:00 OJC ROSMALEN 7 HHC'09 4 Dartel, C.J.M. van 68160 2-2
C 09-04-2017 10:00 Wilhelmina 6 LSV 2 Aguado, S 61177 0-3
C 09-04-2017 11:00 SC Elshout 2 Vlijmense Boys 4 Hoven, CAM van den 65381 3-0
C 09-04-2017 13:00 Helvoirt 3 RKDVC 7 Habraken, H. 65064 3-1
C 09-04-2017 12:00 Baardwijk 6 Boxtel 4 Saglam, E. 67455 2-2
C 02-04-2017 10:00 Boxtel 4 OJC ROSMALEN 7 Alebeek, M.A.J. van 66939 6-4
C 02-04-2017 10:30 RKDVC 7 Wilhelmina 6 Vermeegen, L 67544 6-5
C 02-04-2017 11:00 HHC'09 4 FC Drunen 4 Verharen, A.M. 67006 5-1
C 02-04-2017 11:00 Vlijmense Boys 4 Helvoirt 3 Straver, M.K. 63689 3-1
C 02-04-2017 10:30 LSV 2 Baardwijk 6 Dijk, J. van 65617 2-2
C 26-03-2017 10:00 LSV 2 RKDVC 7 Dijk, J. van 68674 3-1
C 26-03-2017 12:00 Helvoirt 3 HHC'09 4 Bresser, J.M. de 58805 3-2
C 26-03-2017 12:30 FC Drunen 4 Boxtel 4 Toksoy, M. 61746 2-4
C 26-03-2017 12:00 Baardwijk 6 Vlijmense Boys 4 Saglam, E. 65656 2-0
C 26-03-2017 10:00 SC Elshout 2 OJC ROSMALEN 7 Venrooij, WAJ van 57395 3-1
C 19-03-2017 11:00 HHC'09 4 SC Elshout 2 Verharen, A.M. 68466 0-8
C 19-03-2017 11:00 Vlijmense Boys 4 Wilhelmina 6 Sotthewes, K. 64977 3-0
C 19-03-2017 10:30 RKDVC 7 Baardwijk 6 Hagelaars, P.H. 62525 2-5
C 19-03-2017 10:00 Boxtel 4 Helvoirt 3 Esch, J.A.M. van 67068 2-0
C 19-03-2017 10:00 OJC ROSMALEN 7 FC Drunen 4 Hoove, H. ten 61114 2-0
C 12-03-2017 11:00 SC Elshout 2 FC Drunen 4 Tausch, H.M.M. 67053 4-0
C 12-03-2017 10:30 LSV 2 Vlijmense Boys 4 Beers, R.P.A.H. van 67270 2-2
C 12-03-2017 10:00 Wilhelmina 6 Boxtel 4 Aguado, S 64997 3-6
C 12-03-2017 12:00 Baardwijk 6 HHC'09 4 Saglam, E. 65195 3-1
C 12-03-2017 14:00 Helvoirt 3 OJC ROSMALEN 7 Heeren, A. 58084 3-3
C 05-03-2017 10:30 RKDVC 7 Vlijmense Boys 4 Logten, H van 63117 2-4
C 05-03-2017 12:00 Baardwijk 6 OJC ROSMALEN 7 Saglam, E. 59771 5-1
C 05-03-2017 14:00 Helvoirt 3 FC Drunen 4 Hamers, M.J.C. 65129 2-0
C 19-02-2017 10:00 OJC ROSMALEN 7 LSV 2 Pennings, J.M. 64543 2-2
C 19-02-2017 10:00 Boxtel 4 RKDVC 7 Visser, W. 58897 4-2
C 19-02-2017 11:00 HHC'09 4 Wilhelmina 6 Verharen, A.M. 64340 2-4
C 19-02-2017 11:00 SC Elshout 2 Helvoirt 3 Klijn, A 66476 0-0
C 19-02-2017 12:30 FC Drunen 4 Baardwijk 6 Toksoy, M. 67978 1-3
C 05-02-2017 10:00 Wilhelmina 6 OJC ROSMALEN 7 Craane, P.C.M. 62059 5-0
C 05-02-2017 10:30 RKDVC 7 HHC'09 4 Vermeegen, L 60437 2-0
C 05-02-2017 10:30 LSV 2 Helvoirt 3 Beers, R.P.A.H. van 61958 2-4
C 05-02-2017 11:00 Vlijmense Boys 4 FC Drunen 4 Sotthewes, K. 60540 3-3
C 22-01-2017 10:00 Wilhelmina 6 FC Drunen 4 Aguado, S 58817 4-1
C 18-12-2016 11:00 Vlijmense Boys 4 Boxtel 4 Sotthewes, K. 66064 4-2
C 11-12-2016 14:00 Helvoirt 3 LSV 2 Vugts, P 60711 3-1
C 11-12-2016 11:00 SC Elshout 2 Baardwijk 6 Fleuren, S. 57467 1-0
C 11-12-2016 10:00 HHC'09 4 RKDVC 7 Koppel, A. vd 57645 1-4
C 11-12-2016 10:00 OJC ROSMALEN 7 Wilhelmina 6 Pennings, J.M. 65601 1-0
C 04-12-2016 10:00 Real Lunet 3 OJC ROSMALEN 7 64258 0-0
C 04-12-2016 10:30 RKDVC 7 SC Elshout 2 Logten, H van 67977 3-6
C 04-12-2016 10:30 LSV 2 HHC'09 4 Beers, R.P.A.H. van 68191 8-2
C 04-12-2016 12:00 Baardwijk 6 Helvoirt 3 Saglam, E. 59889 3-1
C 27-11-2016 14:00 Helvoirt 3 Real Lunet 3 64941 0-0
C 27-11-2016 12:30 FC Drunen 4 LSV 2 Toksoy, M. 61962 1-0
C 27-11-2016 12:00 Baardwijk 6 Wilhelmina 6 Saglam, E. 67952 4-1
C 27-11-2016 11:00 SC Elshout 2 Boxtel 4 Hulten, AGM van 63183 1-0
C 27-11-2016 10:00 HHC'09 4 Vlijmense Boys 4 Verharen, A.M. 67243 1-7
C 27-11-2016 10:00 OJC ROSMALEN 7 RKDVC 7 Veghel, H.A.A. van 59408 2-2
C 20-11-2016 10:00 OJC ROSMALEN 7 Real Lunet 3 Steenbakkers, A.H. 101037 2-1
C 13-11-2016 10:00 Real Lunet 3 Baardwijk 6 Peters, S.J. 65269 1-12
C 13-11-2016 10:00 Boxtel 4 HHC'09 4 Alebeek, M.A.J. van 65213 4-2
C 13-11-2016 10:00 Wilhelmina 6 Helvoirt 3 Aguado, S 63582 0-1
C 13-11-2016 10:30 RKDVC 7 FC Drunen 4 Vermeegen, L 66054 4-2
C 13-11-2016 10:30 LSV 2 SC Elshout 2 Beers, R.P.A.H. van 57719 1-1
C 13-11-2016 11:00 Vlijmense Boys 4 OJC ROSMALEN 7 Sotthewes, K. 66201 2-1
C 06-11-2016 10:00 OJC ROSMALEN 7 Helvoirt 3 Vos, P. 62519 0-3
C 06-11-2016 10:00 Boxtel 4 Wilhelmina 6 Legius, R.H. 60542 3-3
C 06-11-2016 10:00 HHC'09 4 Baardwijk 6 Verharen, A.M. 60981 1-4
C 06-11-2016 10:00 Real Lunet 3 RKDVC 7 Gogh, J v 68313 1-4
C 06-11-2016 11:00 Vlijmense Boys 4 LSV 2 Wezel, P.C.M van 60026 6-5
C 06-11-2016 12:30 FC Drunen 4 SC Elshout 2 Toksoy, M. 68255 0-3
C 30-10-2016 10:00 Wilhelmina 6 RKDVC 7 Horst, W.A. van der 59178 4-1
C 30-10-2016 10:00 OJC ROSMALEN 7 Boxtel 4 Gaal, G.J. van 63085 2-3
C 30-10-2016 11:00 SC Elshout 2 Real Lunet 3 Fitters, MCM 58488 12-1
C 30-10-2016 12:00 Baardwijk 6 LSV 2 Saglam, E. 62949 1-0
C 30-10-2016 12:30 FC Drunen 4 HHC'09 4 Toksoy, M. 64644 2-1
C 30-10-2016 14:00 Helvoirt 3 Vlijmense Boys 4 Habraken, H. 64882 1-3
C 23-10-2016 10:00 Boxtel 4 Vlijmense Boys 4 Alebeek, M.A.J. van 62722 3-4
C 23-10-2016 10:00 HHC'09 4 LSV 2 Verharen, A.M. 62840 1-5
C 23-10-2016 10:00 OJC ROSMALEN 7 Real Lunet 3 Schuurmans, L.A. 57970 0-0
C 23-10-2016 11:30 FC Drunen 4 Wilhelmina 6 Smit, R.J.C. 68526 5-4
C 23-10-2016 12:50 Helvoirt 3 Baardwijk 6 Vugts, P 66694 2-1
C 16-10-2016 10:30 LSV 2 Wilhelmina 6 Beers, R.P.A.H. van 59496 7-1
C 16-10-2016 10:00 Real Lunet 3 FC Drunen 4 Someren, F. van 61604 1-2
C 16-10-2016 10:00 Boxtel 4 Baardwijk 6 Visser, W. 58312 3-2
C 16-10-2016 10:00 HHC'09 4 OJC ROSMALEN 7 Verharen, A.M. 59023 0-3
C 16-10-2016 10:30 RKDVC 7 Helvoirt 3 Logten, H van 59678 4-2
C 16-10-2016 11:00 Vlijmense Boys 4 SC Elshout 2 Sotthewes, K. 65757 3-2
C 09-10-2016 12:30 FC Drunen 4 OJC ROSMALEN 7 Toksoy, M. 66734 4-3
C 09-10-2016 12:00 Helvoirt 3 Boxtel 4 Teurlinx, B.J.A. 66915 2-1
C 09-10-2016 12:00 Baardwijk 6 RKDVC 7 Timmermans, B. 64429 4-2
C 09-10-2016 11:00 SC Elshout 2 HHC'09 4 Fitters, MCM 57410 4-0
C 09-10-2016 10:30 LSV 2 Real Lunet 3 63185 0-0
C 09-10-2016 10:00 Wilhelmina 6 Vlijmense Boys 4 Horst, W.A. van der 62215 2-2
C 02-10-2016 10:00 HHC'09 4 Helvoirt 3 Schijndel, P.A. van 65749 2-5
C 02-10-2016 10:00 OJC ROSMALEN 7 SC Elshout 2 Dartel, C.J.M. van 67197 2-4
C 02-10-2016 10:00 Boxtel 4 FC Drunen 4 Dungen, WA van den 62970 5-3
C 02-10-2016 10:30 RKDVC 7 LSV 2 Klerks, A.J. 67932 1-2
C 02-10-2016 11:00 Vlijmense Boys 4 Baardwijk 6 Straver, M.K. 67273 3-6
C 02-10-2016 12:00 Real Lunet 3 Wilhelmina 6 Someren, F. van 64915 1-9
C 25-09-2016 10:00 Real Lunet 3 Vlijmense Boys 4 Parinussa, C.P. 63355 3-2
C 25-09-2016 10:30 RKDVC 7 Boxtel 4 Heeswijk, H van 57917 2-2
C 25-09-2016 10:30 LSV 2 OJC ROSMALEN 7 Schelle, A. 65366 3-3
C 25-09-2016 12:00 Baardwijk 6 FC Drunen 4 Timmermans, B. 61528 7-0
C 25-09-2016 14:00 Helvoirt 3 SC Elshout 2 Habraken, H. 59558 1-5
C 25-09-2016 10:00 Wilhelmina 6 HHC'09 4 Craane, L.P.T.M. 67855 5-2
C 18-09-2016 10:00 Boxtel 4 LSV 2 Alebeek, M.A.J. van 65946 3-1
C 18-09-2016 12:30 FC Drunen 4 Helvoirt 3 Ruter, W. 63091 0-3
C 18-09-2016 11:00 SC Elshout 2 Wilhelmina 6 Venrooij, WAJ van 64993 9-2
C 18-09-2016 11:00 Vlijmense Boys 4 RKDVC 7 Klerks, K.P.F.M. 68932 6-6
C 18-09-2016 10:00 OJC ROSMALEN 7 Baardwijk 6 Broek, R. van den 67914 2-3
C 18-09-2016 10:00 HHC'09 4 Real Lunet 3 66127 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 11-09-2016 12:00 Wilhelmina 7 ZO OJC ROSMALEN 7 ZO Veen, J.J van 10317 2-4
B 11-09-2016 12:30 Emplina 6 ZO TGG 4 ZO Gaal, G.J. van 10091 2-1
B 04-09-2016 12:30 Emplina 6 ZO Wilhelmina 7 ZO Verhoeven, S.A.M. 10090 2-1
B 04-09-2016 13:00 TGG 4 ZO OJC ROSMALEN 7 ZO Mosselaer, H.A. van de 10291 4-1
B 28-08-2016 10:00 OJC ROSMALEN 7 ZO Emplina 6 ZO Janssen, N. 10456 2-4
B 28-08-2016 12:00 Wilhelmina 7 ZO TGG 4 ZO Horst, W.A. van der 10316 5-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Elshout 2 18 14 3 1 45 60 14 46 0
2 Baardwijk 6 18 12 2 4 38 55 26 29 0
3 Vlijmense Boys 4 17 11 4 2 37 57 41 16 0
4 Helvoirt 3 19 11 2 6 35 40 33 7 0
5 Boxtel 4 18 10 3 5 33 56 45 11 0
6 LSV 2 18 7 5 6 26 53 37 16 0
7 Wilhelmina 6 18 5 3 10 18 43 56 -13 0
8 RKDVC 7 18 5 3 10 18 46 60 -14 0
9 OJC ROSMALEN 7 18 3 5 10 14 34 50 -16 0
10 FC Drunen 4 18 4 1 13 13 26 59 -33 0
11 HHC'09 4 18 1 1 16 4 25 74 -49 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
donderdag 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
do 04-08-16 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 11-08-16 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 18-08-16 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 25-08-16 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 01-09-16 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 08-09-16 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 15-09-16 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 22-09-16 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 29-09-16 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 06-10-16 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 13-10-16 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 20-10-16 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 27-10-16 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 03-11-16 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 10-11-16 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 17-11-16 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 24-11-16 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 01-12-16 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 08-12-16 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 15-12-16 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 22-12-16 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 29-12-16 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 05-01-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 12-01-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 19-01-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 26-01-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 02-02-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 09-02-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 16-02-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 23-02-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 02-03-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 09-03-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 16-03-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 23-03-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 30-03-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 06-04-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 13-04-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 20-04-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 27-04-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 04-05-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 11-05-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 18-05-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 25-05-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 01-06-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 08-06-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 15-06-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 22-06-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7
do 29-06-17 20:15 - 21:45 4 10 OJC ROSMALEN 7

Berichten



Terug naar boven