Mannen Zondag reserve, 5e klasse 514

OJC ROSMALEN 8

Teamleden

Spelers
Joost van Beckhoven Speler      
Nout van Beckhoven Speler      
Sjoerd van Beckhoven Speler      
Frank Boekelman Speler      
Duncan Goedhart Speler      
Jeroen Gösgens Speler      
Floris Koopman Speler      
Paul Langenberg Speler      
Gert Jan van Lokven Speler      
Eric Luyckx Speler      
Constant van Meel Speler      
Edwin van Meel Speler      
Jack Mulders Speler      
Mark Ondersteijn Speler      
Carl van der Plas Speler      
Peter van der Plas Speler      
Theo van der Plas Speler      
Nick van Rossum Speler      
Jack van Schijndel Speler      
Tim Tijbosch Speler      
Roger Ubaghs Speler      
Toon van Uden Speler      
Marcel van Veldhoven Speler      
Gert Zondag Speler      
 
Overige teamleden
Eric Luyckx Leider
Jack Mulders Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
C 30-04-2017 10:00 OJC ROSMALEN 8 Uno Animo 5 59033 - -
C 07-05-2017 10:30 FC Drunen 3 OJC ROSMALEN 8 57845 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 30-04-2017 10:00 OJC ROSMALEN 8 Uno Animo 5
C 30-04-2017 10:00 ODC 5 Haarsteeg 4
C 30-04-2017 10:00 Helvoirt 4 Jong Brabant 5
C 30-04-2017 11:00 RWB 4 Essche Boys 3 Brok, P.
C 30-04-2017 11:00 Boxtel 6 Sarto 8
C 30-04-2017 11:45 SVG 4 FC Drunen 3 Meeuwen, H.J.P.J. van

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 23-04-2017 11:00 Haarsteeg 4 OJC ROSMALEN 8 Zon, T. van 61069 6-2
C 09-04-2017 12:00 Sarto 8 OJC ROSMALEN 8 Jansen, J.J.M. 65150 4-2
C 06-04-2017 19:15 Boxtel 6 OJC ROSMALEN 8 Bruininx, J. 102269
C 02-04-2017 10:00 OJC ROSMALEN 8 Helvoirt 4 Toet, Rene (Scheidsrechter) 62162 2-6
C 26-03-2017 11:45 SVG 4 OJC ROSMALEN 8 Krist, J.J.A. 59348 3-5
C 19-03-2017 10:00 OJC ROSMALEN 8 Jong Brabant 5 Veghel, Henrie van (Scheidsrechter) 58752 3-0
C 12-03-2017 10:00 OJC ROSMALEN 8 Boxtel 6 Broek, Rien van den (Scheidsrechter) 62691 2-3
C 05-03-2017 10:00 OJC ROSMALEN 8 ODC 5 Smolders, Marco (Scheidsrechter) 61713 1-1
C 19-02-2017 11:00 RWB 4 OJC ROSMALEN 8 Laros, M.J.H.A. 64633 1-2
C 05-02-2017 10:00 OJC ROSMALEN 8 Haarsteeg 4 Vos, Patrick (Scheidsrechter) 61819 5-4
C 04-12-2016 10:00 OJC ROSMALEN 8 Essche Boys 3 Vos, Patrick (Scheidsrechter) 65546 4-7
C 27-11-2016 10:00 Uno Animo 5 OJC ROSMALEN 8 Hooijmaijers, H.L. 61217 5-4
C 13-11-2016 10:00 OJC ROSMALEN 8 FC Drunen 3 Post, Jeroen (Scheidsrechter) 66323 2-2
C 06-11-2016 11:00 Boxtel 6 OJC ROSMALEN 8 Dungen, WA van den 59518 1-2
C 30-10-2016 10:00 Helvoirt 4 OJC ROSMALEN 8 Glas, H.J.M. 68497 4-3
C 23-10-2016 11:00 Essche Boys 3 OJC ROSMALEN 8 Olijslagers, P.A. 63708 1-0
C 16-10-2016 10:00 OJC ROSMALEN 8 Sarto 8 Steenbakkers, Anton (Scheidsrechter) 65083 3-2
C 09-10-2016 11:00 Jong Brabant 5 OJC ROSMALEN 8 Broekhoven, JMJ van 61342 6-2
C 02-10-2016 10:00 OJC ROSMALEN 8 SVG 4 Pennings, Hans (Scheidsrechter) 63660 4-1
C 25-09-2016 10:00 OJC ROSMALEN 8 RWB 4 Veghel, Henrie van (Scheidsrechter) 62810 3-2
C 18-09-2016 10:00 ODC 5 OJC ROSMALEN 8 Wit, J. de 58207 5-2
B 11-09-2016 10:00 TGG 5 OJC ROSMALEN 8 Mosselaer, H.A. van de 10293 3-3
B 04-09-2016 10:30 Emplina 5 OJC ROSMALEN 8 Swarts, F. 10089 9-1
B 28-08-2016 10:00 OJC ROSMALEN 8 Wilhelmina 4 Pennings, J.M. 10457 2-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 23-04-2017 12:00 Essche Boys 3 SVG 4 Olijslagers, P.A. 59136 4-1
C 23-04-2017 10:30 FC Drunen 3 ODC 5 Smit, R.J.C. 65563 4-1
C 23-04-2017 11:00 Haarsteeg 4 OJC ROSMALEN 8 Zon, T. van 61069 6-2
C 23-04-2017 10:00 Uno Animo 5 Helvoirt 4 Hooijmaijers, H.L. 61438 0-3
C 23-04-2017 11:00 Jong Brabant 5 Sarto 8 Broekhoven, JMJ van 69072 2-1
C 17-04-2017 10:00 Helvoirt 4 Uno Animo 5 Glas, H.J.M. 60436 5-4
C 17-04-2017 13:00 SVG 4 Haarsteeg 4 Gül, D. 66447 1-5
C 09-04-2017 10:00 Uno Animo 5 Haarsteeg 4 Hooijmaijers, H.L. 58168 4-0
C 09-04-2017 10:30 FC Drunen 3 Boxtel 6 Toksoy, M. 61602 5-1
C 09-04-2017 11:00 Jong Brabant 5 RWB 4 67671 0-0
C 09-04-2017 12:00 Sarto 8 OJC ROSMALEN 8 Jansen, J.J.M. 65150 4-2
C 09-04-2017 12:00 Essche Boys 3 ODC 5 Olijslagers, P.A. 64930 2-3
C 06-04-2017 19:15 Boxtel 6 OJC ROSMALEN 8 Bruininx, J. 102269 0-0
C 02-04-2017 10:00 OJC ROSMALEN 8 Helvoirt 4 Toet, M.M. 62162 2-6
C 02-04-2017 10:00 ODC 5 Sarto 8 Wit, J. de 60820 4-3
C 02-04-2017 11:00 RWB 4 Uno Animo 5 Elshout, Ton van den 66922 2-2
C 02-04-2017 11:00 Haarsteeg 4 FC Drunen 3 Esch, M.B. van 62493 3-1
C 02-04-2017 11:00 Boxtel 6 Essche Boys 3 Visser, W. 65020 6-2
C 02-04-2017 11:45 SVG 4 Jong Brabant 5 Overman, E.E.J.J. 67336 6-3
C 26-03-2017 11:00 Jong Brabant 5 ODC 5 Broekhoven, JMJ van 68767 0-3
C 26-03-2017 10:00 Sarto 8 Haarsteeg 4 Houtepen, M.B.M. 68884 3-5
C 26-03-2017 10:00 Helvoirt 4 Boxtel 6 Glas, H.J.M. 66914 4-0
C 26-03-2017 10:30 FC Drunen 3 RWB 4 Smit, R.J.C. 67117 4-0
C 26-03-2017 11:45 SVG 4 OJC ROSMALEN 8 Krist, J.J.A. 59348 3-5
C 26-03-2017 10:00 Essche Boys 3 Uno Animo 5 Koppens, W.H.J. 67949 2-5
C 23-03-2017 20:30 Uno Animo 5 Sarto 8 Wanrooij, P. van 58318 3-2
C 19-03-2017 11:00 Haarsteeg 4 Essche Boys 3 Dijkshoorn, T. 57108 1-2
C 19-03-2017 10:00 OJC ROSMALEN 8 Jong Brabant 5 Veghel, H.A.A. van 58752 3-0
C 19-03-2017 11:00 RWB 4 Sarto 8 Pulles, C. 59345 3-2
C 19-03-2017 10:00 ODC 5 Helvoirt 4 Wordragen, A.F. van 66321 0-4
C 19-03-2017 11:00 Boxtel 6 SVG 4 Dungen, WA van den 69090 5-1
C 19-03-2017 10:00 Uno Animo 5 FC Drunen 3 Hooijmaijers, H.L. 68668 0-3
C 12-03-2017 11:00 Jong Brabant 5 Haarsteeg 4 Broekhoven, JMJ van 67621 4-6
C 12-03-2017 11:45 SVG 4 ODC 5 Paapen, A 68216 3-1
C 12-03-2017 10:00 Helvoirt 4 RWB 4 Vugts, P 65382 1-5
C 12-03-2017 10:00 OJC ROSMALEN 8 Boxtel 6 Broek, R. van den 62691 2-3
C 12-03-2017 12:00 Essche Boys 3 FC Drunen 3 Nieuwelaar, M.J.J. van 60469 0-3
C 05-03-2017 11:00 Jong Brabant 5 Uno Animo 5 Broekhoven, JMJ van 57473 7-1
C 05-03-2017 10:00 Helvoirt 4 Essche Boys 3 Glas, H.J.M. 64362 3-3
C 05-03-2017 10:00 OJC ROSMALEN 8 ODC 5 Smolders, E.C.W.M. 61713 1-1
C 05-03-2017 11:00 Boxtel 6 Haarsteeg 4 Visser, W. 62982 3-2
C 05-03-2017 11:45 SVG 4 RWB 4 Ilbey, M. 60596 0-6
C 05-03-2017 10:00 Sarto 8 FC Drunen 3 Rijswijk, J.A.M. van 57497 0-5
C 19-02-2017 11:00 RWB 4 OJC ROSMALEN 8 Laros, M.J.H.A. 64633 1-2
C 19-02-2017 10:00 ODC 5 Boxtel 6 Wit, J. de 59099 2-1
C 19-02-2017 10:30 FC Drunen 3 Jong Brabant 5 Smit, R.J.C. 59964 3-0
C 19-02-2017 11:00 Haarsteeg 4 Helvoirt 4 Zon, T. van 63164 4-1
C 19-02-2017 11:00 Essche Boys 3 Sarto 8 Olijslagers, P.A. 60948 1-1
C 19-02-2017 10:00 Uno Animo 5 SVG 4 Hooijmaijers, H.L. 58270 5-1
C 05-02-2017 10:00 OJC ROSMALEN 8 Haarsteeg 4 Vos, P. 61819 5-4
C 05-02-2017 11:00 Boxtel 6 RWB 4 Alebeek, M.A.J. van 67876 1-5
C 05-02-2017 11:00 Jong Brabant 5 Essche Boys 3 Broekhoven, JMJ van 59866 6-2
C 05-02-2017 11:45 SVG 4 Sarto 8 Overman, E.E.J.J. 60879 3-1
C 05-02-2017 10:00 ODC 5 FC Drunen 3 Wit, J. de 60537 2-3
C 22-01-2017 11:00 Haarsteeg 4 Boxtel 6 Vaan, S. de 65358 10-3
C 18-12-2016 10:00 Helvoirt 4 SVG 4 Glas, H.J.M. 57412 5-1
C 18-12-2016 10:30 FC Drunen 3 Haarsteeg 4 Toksoy, M. 58556 3-1
C 18-12-2016 11:00 Boxtel 6 Jong Brabant 5 Heijkants, A.G. 62404 1-1
C 11-12-2016 11:00 RWB 4 Boxtel 6 Brok, P. 58087 5-3
C 11-12-2016 11:00 Essche Boys 3 Jong Brabant 5 Olijslagers, P.A. 64342 2-4
C 11-12-2016 12:00 Sarto 8 SVG 4 Naalden, P.C.M. 60288 5-2
C 04-12-2016 11:00 Boxtel 6 Uno Animo 5 Dungen, WA van den 65412 4-1
C 04-12-2016 10:00 Helvoirt 4 FC Drunen 3 Teurlinx, B.J.A. 58698 1-1
C 04-12-2016 10:00 ODC 5 RWB 4 Swinkels, H. 61414 3-2
C 04-12-2016 10:00 OJC ROSMALEN 8 Essche Boys 3 Vos, P. 65546 4-7
C 27-11-2016 10:00 Uno Animo 5 OJC ROSMALEN 8 Hooijmaijers, H.L. 61217 5-4
C 27-11-2016 10:30 FC Drunen 3 SVG 4 Trier, A.G.M. van 66723 3-0
C 27-11-2016 11:00 Haarsteeg 4 ODC 5 Nuiten, A.J. 57730 4-1
C 27-11-2016 11:00 Jong Brabant 5 Helvoirt 4 Ploeg, L. van der 61518 1-0
C 27-11-2016 12:00 Sarto 8 Boxtel 6 Segers, J. 64421 2-8
C 27-11-2016 12:00 Essche Boys 3 RWB 4 Olijslagers, P.A. 64873 6-2
C 20-11-2016 10:00 Uno Animo 5 Essche Boys 3 Hooijmaijers, H.L. 59542 3-2
C 20-11-2016 10:00 Helvoirt 4 ODC 5 Glas, H.J.M. 63109 4-0
C 13-11-2016 11:45 SVG 4 Essche Boys 3 Overman, E.E.J.J. 66849 4-1
C 13-11-2016 11:00 RWB 4 Haarsteeg 4 Brok, P. 60430 1-1
C 13-11-2016 10:00 Helvoirt 4 Sarto 8 Glas, H.J.M. 66076 2-1
C 13-11-2016 10:00 ODC 5 Uno Animo 5 Wit, J. de 68139 1-0
C 13-11-2016 10:00 OJC ROSMALEN 8 FC Drunen 3 Post, J.H.M. 66323 2-2
C 06-11-2016 10:00 ODC 5 SVG 4 Swinkels, H. 64662 2-2
C 06-11-2016 10:30 FC Drunen 3 Essche Boys 3 Toksoy, M. 59598 8-1
C 06-11-2016 11:00 RWB 4 Helvoirt 4 Cové, F. 66205 2-1
C 06-11-2016 11:00 Haarsteeg 4 Jong Brabant 5 Kimenai, M.P.L.G. 58178 6-4
C 06-11-2016 11:00 Boxtel 6 OJC ROSMALEN 8 Dungen, WA van den 59518 1-2
C 06-11-2016 10:00 Sarto 8 Uno Animo 5 Jansen, J.J.M. 66260 1-7
C 30-10-2016 10:00 Helvoirt 4 OJC ROSMALEN 8 Glas, H.J.M. 68497 4-3
C 30-10-2016 11:00 Jong Brabant 5 SVG 4 Broekhoven, JMJ van 68400 2-5
C 30-10-2016 12:00 Sarto 8 ODC 5 Segers, J. 61458 0-7
C 30-10-2016 12:00 Uno Animo 5 RWB 4 Hooijmaijers, H.L. 63465 1-2
C 30-10-2016 12:00 Essche Boys 3 Boxtel 6 Kessels, M.J.W. 61492 2-2
C 23-10-2016 11:00 Haarsteeg 4 SVG 4 Derriks, T. 57937 10-0
C 23-10-2016 10:00 Uno Animo 5 Boxtel 6 Hooijmaijers, H.L. 57610 5-2
C 23-10-2016 10:30 FC Drunen 3 Helvoirt 4 Toksoy, M. 68823 2-0
C 23-10-2016 11:00 RWB 4 ODC 5 Snels, L.J. 64639 2-2
C 23-10-2016 11:00 Essche Boys 3 OJC ROSMALEN 8 Olijslagers, P.A. 63708 1-0
C 23-10-2016 12:00 Sarto 8 Jong Brabant 5 Segers, J. 64720 0-0
C 16-10-2016 10:00 OJC ROSMALEN 8 Sarto 8 Steenbakkers, A.H. 65083 3-2
C 16-10-2016 10:00 ODC 5 Essche Boys 3 Wordragen, A.F. van 65103 3-0
C 16-10-2016 11:00 RWB 4 Jong Brabant 5 Pulles, C. 60159 3-1
C 16-10-2016 11:00 Haarsteeg 4 Uno Animo 5 Schrijnemakers, W.J. 58526 5-1
C 16-10-2016 11:00 Boxtel 6 FC Drunen 3 Dijk, J. van 66335 1-4
C 16-10-2016 12:00 SVG 4 Helvoirt 4 Overman, E.E.J.J. 66118 0-3
C 09-10-2016 10:30 FC Drunen 3 Uno Animo 5 Toksoy, M. 58367 3-1
C 09-10-2016 11:00 Jong Brabant 5 OJC ROSMALEN 8 Broekhoven, JMJ van 61342 6-2
C 09-10-2016 11:45 SVG 4 Boxtel 6 Paapen, A 60926 1-2
C 09-10-2016 12:00 Essche Boys 3 Haarsteeg 4 Olijslagers, P.A. 67212 2-6
C 09-10-2016 12:00 Sarto 8 RWB 4 Segers, J. 67008 1-2
C 02-10-2016 11:00 RWB 4 FC Drunen 3 Ligtvoet, N 67606 2-5
C 02-10-2016 11:00 Boxtel 6 Helvoirt 4 Gils, A.C.P. van 67585 2-3
C 02-10-2016 10:00 ODC 5 Jong Brabant 5 Oedairadsjingh, M.R. 65172 4-0
C 02-10-2016 10:00 OJC ROSMALEN 8 SVG 4 Pennings, J.M. 63660 4-1
C 02-10-2016 11:00 Haarsteeg 4 Sarto 8 Zon, T. van 57707 8-3
C 25-09-2016 10:00 Sarto 8 Essche Boys 3 Naalden, P.C.M. 58407 3-2
C 25-09-2016 10:00 Helvoirt 4 Haarsteeg 4 Baast, C van 66075 2-1
C 25-09-2016 11:00 Boxtel 6 ODC 5 Dungen, WA van den 58220 0-2
C 25-09-2016 11:00 Jong Brabant 5 FC Drunen 3 Broekhoven, JMJ van 59327 1-3
C 25-09-2016 11:45 SVG 4 Uno Animo 5 Overman, E.E.J.J. 65498 8-1
C 25-09-2016 10:00 OJC ROSMALEN 8 RWB 4 Veghel, H.A.A. van 62810 3-2
C 18-09-2016 11:00 RWB 4 SVG 4 Pulles, C. 68335 5-2
C 18-09-2016 11:00 Essche Boys 3 Helvoirt 4 Berkel, P.M. van 62890 0-5
C 18-09-2016 10:30 FC Drunen 3 Sarto 8 Ruter, W. 62231 4-1
C 18-09-2016 10:00 Uno Animo 5 Jong Brabant 5 Hooijmaijers, H.L. 64185 6-1
C 18-09-2016 10:00 ODC 5 OJC ROSMALEN 8 Wit, J. de 58207 5-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 11-09-2016 10:00 TGG 5 ZO OJC ROSMALEN 8 ZO Mosselaer, H.A. van de 10293 3-3
B 11-09-2016 10:00 Wilhelmina 4 ZO Emplina 5 ZO Horst, W. van der 10312 0-3
B 04-09-2016 10:00 Wilhelmina 4 ZO TGG 5 ZO Veen, J.J van 10311 0-1
B 04-09-2016 10:30 Emplina 5 ZO OJC ROSMALEN 8 ZO Swarts, F. 10089 9-1
B 28-08-2016 10:00 TGG 5 ZO Emplina 5 ZO Brouwer, W. 10292 0-2
B 28-08-2016 10:00 OJC ROSMALEN 8 ZO Wilhelmina 4 ZO Pennings, J.M. 10457 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Drunen 3 20 17 2 1 53 69 18 51 0
2 Helvoirt 4 20 13 2 5 41 57 32 25 0
3 Haarsteeg 4 20 13 1 6 40 88 46 42 0
4 ODC 5 20 11 3 6 36 47 37 10 0
5 RWB 4 19 10 3 6 33 52 41 11 0
6 Uno Animo 5 20 9 1 10 28 55 58 -3 0
7 OJC ROSMALEN 8 20 8 2 10 26 53 64 -11 0
8 Boxtel 6 20 7 2 11 23 49 61 -12 0
9 Jong Brabant 5 19 6 2 11 20 43 57 -14 0
10 SVG 4 21 6 1 14 19 45 78 -33 0
11 Essche Boys 3 21 5 3 13 18 44 73 -29 0
12 Sarto 8 20 3 2 15 11 36 73 -37 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
woensdag 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
wo 03-08-16 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 10-08-16 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 17-08-16 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 24-08-16 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 31-08-16 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 07-09-16 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 14-09-16 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 21-09-16 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 28-09-16 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 05-10-16 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 12-10-16 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 19-10-16 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 26-10-16 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 02-11-16 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 09-11-16 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 16-11-16 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 23-11-16 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 30-11-16 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 07-12-16 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 14-12-16 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 21-12-16 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 28-12-16 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 04-01-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 11-01-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 18-01-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 25-01-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 01-02-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 08-02-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 15-02-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 22-02-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 01-03-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 08-03-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 15-03-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 22-03-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 29-03-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 05-04-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 12-04-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 19-04-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 26-04-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 03-05-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 10-05-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 17-05-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 24-05-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 31-05-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 07-06-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 14-06-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 21-06-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8
wo 28-06-17 20:15 - 21:45 6 12 OJC ROSMALEN 8

Berichten



Terug naar boven