Trainingsoverzicht

Senioren OJC ROSMALEN 1
maandag 20:15 - 21:45 1 1 David Vecht, David Toxopeus
woensdag 20:15 - 21:45 1 1 David Vecht, David Toxopeus
vrijdag 19:30 - 21:00 1 1 David Vecht, David Toxopeus
 
Senioren OJC ROSMALEN 2
maandag 20:15 - 21:45 5 2 Corné Verhoeven, Lambert de Bijl
woensdag 20:15 - 21:45 5 2 Corné Verhoeven, Lambert de Bijl
vrijdag 20:00 - 21:30 5 2 Corné Verhoeven, Lambert de Bijl
 
Senioren OJC ROSMALEN 3
dinsdag 20:15 - 21:45 1 9 Hon Chung ( Rudy) Lee, Floris Vingerhoets
donderdag 20:15 - 21:45 4 9 Hon Chung ( Rudy) Lee, Floris Vingerhoets
 
Senioren OJC ROSMALEN 4
donderdag 20:15 - 21:45 5 25
 
Senioren OJC ROSMALEN 5
donderdag 20:15 - 21:45 5 26 Jordy vd Berg
 
Senioren OJC ROSMALEN 6
woensdag 20:15 - 21:45 4 10
 
Senioren OJC ROSMALEN 7
donderdag 20:15 - 21:45 4 10 Eduard Kluin
 
Senioren OJC ROSMALEN 8
woensdag 20:15 - 21:45 6 12
 
Senioren OJC ROSMALEN 10
donderdag 20:15 - 21:45 3 11
 
Senioren OJC ROSMALEN 11
donderdag 20:15 - 21:45 3 12
 
Senioren OJC ROSMALEN 12
woensdag 20:15 - 21:45 6 10
 
Senioren OJC ROSMALEN 13
woensdag 20:15 - 21:45 5 14
 
Senioren OJC ROSMALEN 14
donderdag 20:15 - 21:45 1 14
 
Senioren OJC ROSMALEN 15
dinsdag 20:15 - 21:45 3 10
 
Senioren OJC ROSMALEN 16
donderdag 20:15 - 21:45 1 13
 
Onder 19 (A) OJC ROSMALEN JO19-1
dinsdag 19:00 - 20:15 4 1 Leonard Refualu, Ruud Bonné, Frank Vlamings
donderdag 19:00 - 20:15 1 1 Leonard Refualu, Ruud Bonné, Frank Vlamings
vrijdag 19:00 - 20:15 5 29 Leonard Refualu, Ruud Bonné, Frank Vlamings
 
Onder 19 (A) OJC ROSMALEN JO19-2
dinsdag 20:15 - 21:30 4 2 Frans Raaijmakers, Gerben van Nijholt, Erwin Scheepens
donderdag 19:00 - 20:15 1 2 Frans Raaijmakers, Gerben van Nijholt, Erwin Scheepens
 
Onder 19 (A) OJC ROSMALEN JO19-3
dinsdag 20:00 - 21:30 5 24 Harry Mathijssen
donderdag 18:00 - 19:00 6 25 Harry Mathijssen
 
Onder 19 (A) OJC ROSMALEN JO19-4
dinsdag 20:00 - 21:30 5 25 Peter Verbunt, Richard Kuijper
 
Onder 19 (A) OJC ROSMALEN JO19-5
maandag 19:00 - 20:15 1 10 Cor van Dartel
vrijdag 18:30 - 19:30 1 11 Cor van Dartel
 
Onder 19 (A) OJC ROSMALEN JO19-6
maandag 20:15 - 21:30 5 24 Arjan Bolwerk, Joost de Bruijn
 
Onder 17 (B) OJC ROSMALEN JO17-1
maandag 19:00 - 20:15 1 9 Michael van Eijndhoven, Gerben van Nijholt, Theo van der Plas, Frank Vlamings
dinsdag 19:00 - 20:15 3 12 Michael van Eijndhoven, Gerben van Nijholt, Theo van der Plas, Frank Vlamings
donderdag 19:00 - 20:15 5 22 Michael van Eijndhoven, Gerben van Nijholt, Theo van der Plas, Frank Vlamings
 
Onder 17 (B) OJC ROSMALEN JO17-2
dinsdag 19:00 - 20:15 3 14 Rudy Kaïn, Kay van Meel
donderdag 19:00 - 20:15 5 27 Rudy Kaïn, Kay van Meel
 
Onder 17 (B) OJC ROSMALEN JO17-3
maandag 20:15 - 21:45 6 25 Geert van Gaal
woensdag 20:15 - 21:30 4 13 Geert van Gaal
 
Onder 17 (B) OJC ROSMALEN JO17-4
maandag 20:15 - 21:45 6 26 Dirk Schippers, Toine Smits
donderdag 18:00 - 19:00 5 14 Dirk Schippers, Toine Smits
 
Onder 17 (B) OJC ROSMALEN JO17-5
maandag 19:00 - 20:15 3 27
 
Onder 17 (B) OJC ROSMALEN JO17-6
dinsdag 20:15 - 21:30 1 22 Perry Hirtum, Hans Floris
 
Onder 17 (B) OJC ROSMALEN JO17-7
woensdag 18:00 - 19:15 5 24 Mustafa Eser, Sjack Vissers
 
Onder 17 (B) OJC ROSMALEN JO17-8
dinsdag 20:15 - 21:30 3 23 Joris Wintjes, Marthy Kleyssen, Ruud van Westing, Leon Gevers
 
Onder 15 (C) OJC ROSMALEN JO15-1
maandag 19:00 - 20:15 4 11 Ashley van den Dungen, Kevin Schuurman, Frank Vlamings
dinsdag 19:00 - 20:15 1 11 Ashley van den Dungen, Kevin Schuurman, Frank Vlamings
donderdag 19:00 - 20:15 6 29 Ashley van den Dungen, Kevin Schuurman, Frank Vlamings
 
Onder 15 (C) OJC ROSMALEN JO15-2
maandag 19:00 - 20:15 4 12 Paul Zerner, Arie-Jan van der Biezen
donderdag 19:00 - 20:15 6 28 Paul Zerner, Arie-Jan van der Biezen
 
Onder 15 (C) OJC ROSMALEN JO15-3
dinsdag 19:00 - 20:00 5 24 Carl van der Plas, Edwin van Stiphout
donderdag 19:00 - 20:00 3 23 Carl van der Plas, Edwin van Stiphout
 
Onder 15 (C) OJC ROSMALEN JO15-4
dinsdag 19:00 - 20:00 5 25 Walter van den Broek, Maarten Nooijen
vrijdag 19:00 - 20:15 4 28 Walter van den Broek, Maarten Nooijen
 
Onder 15 (C) OJC ROSMALEN JO15-5
maandag 20:15 - 21:15 3 22 Marcel de Kok
woensdag 19:00 - 20:15 1 20 Marcel de Kok
 
Onder 15 (C) OJC ROSMALEN JO15-6
maandag 17:00 - 18:00 1 9 Fred Heinrichs, Henk Ruyken
donderdag 18:00 - 19:00 1 13 Fred Heinrichs, Henk Ruyken
 
Onder 15 (C) OJC ROSMALEN JO15-7
woensdag 19:00 - 20:15 1 21 Roy van Dalen, Mark van der Vliet
vrijdag 19:00 - 20:00 4 27 Roy van Dalen, Mark van der Vliet
 
Onder 15 (C) OJC ROSMALEN JO15-8
woensdag 19:00 - 20:15 6 9 Nico Brantjes, Marcel Krook, Ton van der Steen
 
Onder 15 (C) OJC ROSMALEN JO15-9
maandag 17:00 - 18:00 1 10 Ties van Uden
woensdag 19:15 - 20:15 4 13 Ties van Uden
 
Onder 15 (C) OJC ROSMALEN JO15-10
woensdag 19:15 - 20:15 6 22 Mark Verstappen
 
Onder 15 (C) OJC ROSMALEN JO15-11
maandag 19:00 - 20:15 6 14 Chris Anagnostaras, Arjan Bolwerk
woensdag 18:00 - 19:15 5 14 Chris Anagnostaras, Arjan Bolwerk
 
Onder 13 (D) OJC ROSMALEN JO13-1
maandag 18:00 - 19:00 1 22 Bas van Zeelst, Jim Thewessen
dinsdag 18:00 - 19:00 5 9 Bas van Zeelst, Jim Thewessen
donderdag 18:00 - 19:00 4 9 Bas van Zeelst, Jim Thewessen
 
Onder 13 (D) OJC ROSMALEN JO13-2
dinsdag 18:00 - 19:00 5 10 Ferry Cornelissen, Robert Jan Nota
donderdag 18:00 - 19:00 4 10 Ferry Cornelissen, Robert Jan Nota
 
Onder 13 (D) OJC ROSMALEN JO13-3
dinsdag 18:00 - 19:00 6 22 Jaap Baks, Michael Borgman, Nick Scheepens
donderdag 18:00 - 19:00 3 24 Jaap Baks, Michael Borgman, Nick Scheepens
 
Onder 13 (D) OJC ROSMALEN JO13-4
maandag 19:00 - 20:15 5 13 Jan Kagie, Steven van der Poel, Jerry Dinger
woensdag 19:00 - 20:00 3 10 Jan Kagie, Steven van der Poel, Jerry Dinger
 
Onder 13 (D) OJC ROSMALEN JO12-1
dinsdag 18:00 - 19:00 6 23 Richard Bergmans, Michiel Kuijper
donderdag 18:00 - 19:00 6 11 Richard Bergmans, Michiel Kuijper
 
Onder 13 (D) OJC ROSMALEN JO13-6
dinsdag 17:00 - 18:00 1 11 Bart Bremer, Sjef Heijmans, Erik de Rooij, Wilfri van Hemmen
donderdag 18:00 - 19:00 5 12 Bart Bremer, Sjef Heijmans, Erik de Rooij, Wilfri van Hemmen
 
Onder 13 (D) OJC ROSMALEN JO13-7
dinsdag 19:00 - 20:15 6 26 Thomas Lambooij, Rens Nelissen, Caspar Assmannn
 
Onder 13 (D) OJC ROSMALEN JO13-8
dinsdag 19:00 - 20:00 6 27 Bram Ploem, Tommy Braam, Marco Weber
vrijdag 19:00 - 20:00 6 12 Bram Ploem, Tommy Braam, Marco Weber
 
Onder 13 (D) OJC ROSMALEN JO13-9
dinsdag 17:00 - 18:00 6 14 Jasper van de Gein, Maarten Kalberg, John van Megen, Hans de Ruiter
woensdag 19:00 - 20:00 4 11 Jasper van de Gein, Maarten Kalberg, John van Megen, Hans de Ruiter
 
Onder 13 (D) OJC ROSMALEN JO13-10
dinsdag 17:00 - 18:00 1 12 Glenn Simon, Toon van Uden
donderdag 17:00 - 18:00 5 22 Glenn Simon, Toon van Uden
 
Onder 13 (D) OJC ROSMALEN JO13-11
maandag 18:00 - 19:00 5 23 Nout van Beckhoven, Clyde Goedhart, Reza van Well
woensdag 18:00 - 19:15 6 12 Nout van Beckhoven, Clyde Goedhart, Reza van Well
 
Onder 13 (D) OJC ROSMALEN JO13-12
woensdag 19:15 - 20:15 5 23 Chris van Creij, Hans van Holland
 
Onder 11 (E) OJC ROSMALEN JO11-1
maandag 18:00 - 19:00 4 24 Lafdil Bouharrou
woensdag 18:00 - 19:00 1 23 Lafdil Bouharrou
 
Onder 11 (E) OJC ROSMALEN JO11-2
maandag 18:00 - 19:00 4 24 Erwin Scheepens, Ravi van Schijndel
woensdag 18:00 - 19:00 1 23 Erwin Scheepens, Ravi van Schijndel
 
Onder 11 (E) OJC ROSMALEN JO10-1
dinsdag 18:00 - 19:00 1 13 Theo van Geffen, Lafdil Bouharrou
donderdag 18:00 - 19:00 3 22 Theo van Geffen, Lafdil Bouharrou
 
Onder 11 (E) OJC ROSMALEN JO10-2
dinsdag 18:00 - 19:00 1 13 Mitchel Keijzers, Jarni Nijholt
donderdag 18:00 - 19:00 3 22 Mitchel Keijzers, Jarni Nijholt
 
Onder 11 (E) OJC ROSMALEN JO11-5
maandag 18:00 - 19:00 3 1 Paul Coret, Alfons van den Hoogen, Marcel Krook
woensdag 18:00 - 19:00 4 Paul Coret, Alfons van den Hoogen, Marcel Krook
 
Onder 11 (E) OJC ROSMALEN JO11-6
maandag 18:00 - 19:00 3 1 Frank Bieleman
 
Onder 11 (E) OJC ROSMALEN JO11-7
vrijdag 17:00 - 18:00 1 9
 
Onder 11 (E) OJC ROSMALEN JO11-8
maandag 18:00 - 19:00 4 2
vrijdag 17:00 - 18:00 5
 
Onder 11 (E) OJC ROSMALEN JO11-9
maandag 18:00 - 19:00 3 2
 
Onder 11 (E) OJC ROSMALEN JO11-10
maandag 18:00 - 19:00 3 2
 
Onder 11 (E) OJC ROSMALEN JO11-11
maandag 18:00 - 19:00 6 1
 
Onder 11 (E) OJC ROSMALEN JO11-13
maandag 18:00 - 19:00 6 1
vrijdag 18:00 - 19:00 4
 
Onder 11 (E) OJC ROSMALEN JO11-16
vrijdag 18:00 - 19:00 4 10
 
Onder 11 (E) OJC ROSMALEN JO11-17
maandag 18:00 - 19:00 4 2
 
Onder 11 (E) OJC ROSMALEN JO11-18
vrijdag 18:30 - 19:30 1 9 Wouter Abee
 
Onder 9 (F) OJC ROSMALEN JO9-1
maandag 18:00 - 19:00 1 24 Daan van den Brandt
woensdag 18:00 - 19:00 1 6 Daan van den Brandt
 
Onder 9 (F) OJC ROSMALEN JO9-2
maandag 18:00 - 19:00 1 24 Jeffrey van den Broek, Bauke van den Wittenboer
woensdag 18:00 - 19:00 1 6 Jeffrey van den Broek, Bauke van den Wittenboer
 
Onder 9 (F) OJC ROSMALEN JO8-1
dinsdag 18:00 - 19:00 3 6 Sjef Heijmans, Jon van Mourik
donderdag 18:00 - 19:00 1 6 Sjef Heijmans, Jon van Mourik
 
Onder 9 (F) OJC ROSMALEN JO8-2
dinsdag 18:00 - 19:00 3 6 Bjarne van Zoggel
donderdag 18:00 - 19:00 1 6 Bjarne van Zoggel
 
Onder 9 (F) OJC ROSMALEN JO9-5
vrijdag 16:00 - 17:00 5 Jeroen Hanegraaf
 
Onder 9 (F) OJC ROSMALEN JO9-6
maandag 18:00 - 19:00 5 6 Geert Kastelijn
 
Onder 9 (F) OJC ROSMALEN JO9-7
maandag 18:15 - 19:15 M3 6
 
Onder 9 (F) OJC ROSMALEN JO9-8
vrijdag 16:00 - 17:00 4
 
Onder 9 (F) OJC ROSMALEN JO9-9
maandag 17:00 - 18:00 6 6 Roland Fransen
 
Onder 9 (F) OJC ROSMALEN JO9-10
maandag 18:00 - 19:00 M4 6
 
Onder 6 (5-jarigen) Schotland
donderdag 17:30 - 18:30 M2
 
Peuters/kleuters Peuter 1
woensdag 10:00 - 11:00
 
Peuters/kleuters Peuter 2
vrijdag 10:00 - 11:00
 
Peuters/kleuters Kleuter 1
woensdag 15:00 - 16:00 M1
 
Peuters/kleuters Kleuter 2
woensdag 15:00 - 16:00 M1
 
Peuters/kleuters Kleuter 3
vrijdag 15:00 - 16:00
 
Peuters/kleuters Kleuter 4
vrijdag 15:00 - 16:00 M1
 
Vrouwen OJC ROSMALEN VR1
dinsdag 20:15 - 21:45 4 20 Maxime Welten, Rianne Schoonhoven, Frank Vlamings
donderdag 20:15 - 21:45 6 20 Maxime Welten, Rianne Schoonhoven, Frank Vlamings
 
Vrouwen OJC ROSMALEN VR2
dinsdag 20:15 - 21:45 6 16 Danny van Mierlo, Hennie Kerssens
donderdag 20:15 - 21:45 6 21 Danny van Mierlo, Hennie Kerssens
 
Vrouwen OJC ROSMALEN VR3
dinsdag 20:15 - 21:45 6 19
 
Vrouwen OJC ROSMALEN VR4
dinsdag 20:15 - 21:45 6 21 Gert-jan van den Berg
 
Meisjes OJC ROSMALEN MO19-1
maandag 19:00 - 20:15 6 20 Kelly van Hassel, Karin Luchters, Henri aan den Toorn
donderdag 19:00 - 20:15 4 16 Kelly van Hassel, Karin Luchters, Henri aan den Toorn
 
Meisjes OJC ROSMALEN MO19-2
maandag 20:15 - 21:30 4 17 Tony Stolzenbach, John van de Ven
vrijdag 19:00 - 20:15 5 16 Tony Stolzenbach, John van de Ven
 
Meisjes OJC ROSMALEN MO17-1
dinsdag 19:00 - 20:15 1 16 Marc van den Hoek, Myrna Koers, Wilbert van de Water
donderdag 19:00 - 20:15 4 18 Marc van den Hoek, Myrna Koers, Wilbert van de Water
 
Meisjes OJC ROSMALEN MO17-2
dinsdag 18:00 - 19:15 4 18 Constant van Meel, Bianca van Mook
vrijdag 18:00 - 19:00 6 19 Constant van Meel, Bianca van Mook
 
Meisjes OJC ROSMALEN MO17-3
maandag 20:15 - 21:30 4 19 Mark Hurkens, Eddy van der Kallen
 
Meisjes OJC ROSMALEN MO15-1
maandag 19:00 - 20:15 5 18 Hans Driessen, Pascal Schwab
woensdag 19:15 - 20:15 3 16 Hans Driessen, Pascal Schwab
 
Meisjes OJC ROSMALEN MO15-2
maandag 19:00 - 20:00 M3, M4 21 Alex van Broekhoven, Rolf Goossens
woensdag 19:00 - 20:00 M3, M4 18 Alex van Broekhoven, Rolf Goossens
 
Meisjes OJC ROSMALEN MO15-3
maandag 19:00 - 20:15 3 16 Frans van der Donk, Franklin van de Langenberg, William Meijer
vrijdag 18:00 - 19:00 6 20 Frans van der Donk, Franklin van de Langenberg, William Meijer
 
Meisjes OJC ROSMALEN MO15-4
dinsdag 19:00 - 20:00 M3 21 Johan van Engeland
donderdag 19:00 - 20:00 KH 19 Johan van Engeland
 
Meisjes OJC ROSMALEN MO15-5
dinsdag 18:00 - 19:00 1 19 Frank van Lith, Marc Visbeen
donderdag 19:00 - 20:15 3 17 Frank van Lith, Marc Visbeen
 
Meisjes OJC ROSMALEN MO13-2
dinsdag 19:00 - 20:00 4 17 Keyleigh Luyckx, Edwin van Meel
vrijdag 18:00 - 19:00 5 17 Keyleigh Luyckx, Edwin van Meel
 
Meisjes OJC ROSMALEN MO13-3
dinsdag 18:00 - 19:00 4 17 Tino Gloudemans, Emely van der Vliet
 
Meisjes OJC ROSMALEN MO13-4
maandag 18:00 - 19:00 6 19 Stefan Ruyken
donderdag 17:00 - 18:00 5 17 Stefan Ruyken
 
Meisjes OJC ROSMALEN MO11-1
maandag 18:00 - 19:00 5 17 Wouter van der Wee
woensdag 18:00 - 19:00 6 17 Wouter van der Wee
 
Meisjes OJC ROSMALEN MO11-2
vrijdag 17:30 - 18:30 1 21 Rens Heestermans
 
Meisjes OJC ROSMALEN MO11-4
vrijdag 17:30 - 18:30 4 Larbi Mansouri
 
G-voetbal OJC ROSMALEN JG1G
woensdag 19:15 - 20:15 5 Raymond Hoogerdijk
 
G-voetbal OJC ROSMALEN JG2G
woensdag 19:15 - 20:15 5 Roy Broeren
 
G-voetbal OJC ROSMALEN JG3
woensdag 19:15 - 20:15 5
 
Terug naar boven