• OJC ROSMALEN 1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 14:00AWC - OJC ROSMALENSportpark De Wijchert
    1 dec. 14:00OJC ROSMALEN - SV MeerssenSportpark De Groote Wielen
    8 dec. 14:00RKZVC - OJC ROSMALENSportpark De Greune Weide
    15 dec. 14:00OJC ROSMALEN - HalsterenSportpark De Groote Wielen
    19 jan. 14:00UDI'19/CSU - OJC ROSMALENSportpark Parkzicht
    26 jan. 14:00OJC ROSMALEN - IFCSportpark De Groote Wielen
    1 feb. 19:00OJC ROSMALEN - NuenenSportpark De Groote Wielen
    9 feb. 14:30RKSV Minor - OJC ROSMALENSportpark De Kollenberg
    16 feb. 14:00OJC ROSMALEN - UnitasSportpark De Groote Wielen
    1 mrt. 14:00Juliana '31 - OJC ROSMALENSportpark De Broeklanden
    8 mrt. 14:00OJC ROSMALEN - EHC/HeutsSportpark De Groote Wielen
    15 mrt. 14:30Moerse Boys - OJC ROSMALENSportpark Akkermolen
    21 mrt. 19:00OJC ROSMALEN - AWCSportpark De Groote Wielen
    5 apr. 14:00Longa '30 - OJC ROSMALENLonga'30 sportcomplex
    11 apr. 18:00SV Meerssen - OJC ROSMALENSportpark Marsana
    19 apr. 14:00OJC ROSMALEN - RKZVCSportpark De Groote Wielen
    26 apr. 14:30Halsteren - OJC ROSMALENSportpark De Beek
    10 mei. 14:00OJC ROSMALEN - SilvoldeSportpark De Groote Wielen
    17 mei. 14:00Baronie - OJC ROSMALENSportpark De Blauwe Kei
    24 mei. 14:30OJC ROSMALEN - UDI'19/CSUSportpark De Groote Wielen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.OJC ROSMALEN 1 - Longa '302 - 1
    17 nov.Best Vooruit 1 - OJC ROSMALEN 12 - 0
  • Poulestanden OJC ROSMALEN (0151 Mannen Zondag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas106401871122
    2Juliana '311063134142021
    3Halsteren105412112919
    4Baronie10451148617
    5IFC105142314916
    6UDI'19/CSU104331210215
    7RKZVC103522016414
    8Longa '30104241716114
    9OJC ROSMALEN 1104241516-114
    10Silvolde103431415-113
    11EHC/Heuts104061422-812
    12RKSV Minor104061220-812
    13SV Meerssen102531114-311
    14Moerse Boys102441820-210
    15AWC10118927-184
    16Nuenen10118324-214

    Poulestanden OJC ROSMALEN (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woudrichem 111008083
    2Unitas'30 111008173
    3Serooskerke 111007073
    4Sliedrecht 111006063
    5Baronie11005053
    6Kloetinge11005143
    7Nieuw Lekkerland 111005143
    8Rijen 111005143
    9Haarsteeg 111004043
    10Halsteren11004043
    11TSV Gudok 111004043
    12Altena 111005233
    13Vuren 111005233
    14Almkerk 111004133
    15FC Axel 111004133
    16Moerse Boys11004133
    17VV Papendrecht 111004133
    18Reusel Sport/CoTrans 111004133
    19Tricht 111004133
    20Rijsoord11003033
    21Victoria'03 111003033
    22Kapelle 111004223
    23De Meeuwen 111004223
    24Nuenen11004223
    25RPC 111004223
    26Achilles Veen11003123
    27SVW 111003123
    28Waalre 111003123
    29Zwaluw VFC 111003123
    30Best Vooruit 111002023
    31FC Eindhoven AV 111002023
    32Irene'58 111002023
    33Unitas11002023
    34VC Vlissingen 111002023
    35Alem 111004313
    36Schijf 111003213
    37ASWH 211002113
    38Bavel 111002113
    39SC Gastel 111002113
    40Halsteren 111002113
    41Klundert 111002113
    42Oosterhout 111002113
    43PSV 111002113
    44Real Lunet 111002113
    45Brabantia 111001013
    46Breskens 111001013
    47Cluzona 111001013
    48Prinsenland 111001013
    49RKTVC 111001013
    50Baronie 111004403
    51SBC 111004403
    52SV Unitas'59 111004403
    53Alblasserdam 111003303
    54Nemelaer 111002203
    55ZSC'62 111002203
    56Duiveland 111001103
    57SC Everstein 111001103
    58Rood Wit V 111001103
    59VOAB 111001103
    60Gilze 111001103
    61Bladella 111001103
    62Clinge 111001103
    63RKSV Nuenen 211000003
    64Nieuwkuijk 111000003
    65ONI 110014400
    66Marvilde 110014400
    67RKVVO 110014400
    68Sliedrecht 210013300
    69SJO FC De Westhoek 110012200
    70VV Trinitas Oisterwijk 110012200
    71Luctor Heinkenszand 110011100
    72SV Meerkerk 110011100
    73Hapert 110011100
    74SC 't Zand 110011100
    75Terneuzen 110011100
    76Neerlandia'31 110011100
    77EFC 110011100
    78SV Budel 110010000
    79Jong Brabant 110010000
    80Vlijmense Boys 1100134-10
    81Groen Wit 1100123-10
    82FC Dauwendaele 1100112-10
    83Dubbeldam 1100112-10
    84FC Engelen 1100112-10
    85IFC100112-10
    86JEKA 1100112-10
    87Kogelvangers 1100112-10
    88Spoordonkse Boys 1100112-10
    89Zundert 1100112-10
    90Hulsterloo 1100101-10
    91Philippine 1100101-10
    92TGG 1100101-10
    93De Valk 1100101-10
    94Zwaluwe 1100101-10
    95RKSV Heeze 1100124-20
    96RCS 1100124-20
    97Yerseke 1100124-20
    98ZSC 1100124-20
    99SV BLC 1100113-20
    100Den Dungen 1100113-20
    101Hoogeloon 1100113-20
    102Roda Boys/Bommelerwaard 1100113-20
    103B.V.V. 1100102-20
    104Geldrop 1100102-20
    105Hontenisse 1100102-20
    106OJC ROSMALEN 1100102-20
    107TSC 1100102-20
    108NEO'25 1100125-30
    109SV Noordeloos 1100125-30
    110Bergeijk 1100114-30
    111Goes 1100114-30
    112HSSC'61 1100114-30
    113Roosendaal 1100114-30
    114Schelluinen 1100114-30
    115Sparta'30 1100114-30
    116Heerjansdam 1100103-30
    117Nieuw Borgvliet 1100103-30
    118Streefkerk 1100115-40
    119Tholense Boys 1100115-40
    120The White Boys 1100115-40
    121DESK 1100104-40
    122Steen 1100104-40
    123VVR 1100104-40
    124SC Kruisland 1100105-50
    125EBOH 1100106-60
    126DSE 1100118-70
    127GPC Vlissingen 1100107-70
    128MVV'58 1100108-80
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Biezen, Marco van derMedische stafFysiotherapeut
    Cornelissen, JohnTechnische staf
    Eijndhoven, Michael vanTechnische stafTrainer
    Leushuis, WillemTechnische stafTrainer/coach
    Nakata, TatsukiMedische stafVerzorger
    Vos, PeterOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bastianen, MitchellTeamspeler
    Bijdevier, MartijnTeamspeler
    Boogaard, Kay van denTeamspeler
    Chraou, JaouadTeamspeler
    Gestel, Melvin vanTeamspelerVerdediger
    Lacquet, JoepTeamspeler
    Maric, TonniTeamspeler
    Nijhoff, BramTeamspeler
    Ooijen, Ritchie vanTeamspeler
    Theunisse, JoeriTeamspeler
    Zaimi, IlieeTeamspeler
  • Roel van de Sande

    10-7-1987

    Middenvelder

  • Melvin van Gestel

    30-11-1995

    Verdediger

  • Kay Huygens

    6-12-1996

    Aanvaller

  • Yorrit Kanters

    18-10-1997

    Keeper

  • Daan van Tooren

    5-11-1999

    Verdediger

  • Joep Lacquet

    23-10-2000

    Verdediger

  • Tonni Maric

    21-11-1999

    Middenvelder

  • Jaouad Chraou

    22-9-1989

    Aanvaller

  • Marijn van Dinther

    Keeper

    26-2-2000

  • Max Kappen

    19-2-1999

    Middenvelder

  • Riky Hisamatsu

    8-6-1999

    Aanvaler

  • Kay van den Boogaard

    7-7-1995

    Aanvaller

  • Joeri Theunisse

    16-1-1998

    Middenvelder

  • Joyry van Beers

    29-1-1990

    Middenvelder

  • Ilias Zaimi

    2-4-1993

    Middenvelder

  • Guus Habraken

    7-8-1989

    Verdediger

  • Ritchie van Ooijen

    11-2-1994

    Verdediger

  • Renzo Pereira

    19-12-1996

    Aanvaller

  • Wim Leushuis

    18-3-1952

    Hoofdtrainer

  • Michael van Eijndhoven

    15-10-1989

    Assistent-Trainer

  • Dennis Smit

    5-8-1982

    Keeperstrainer

  • Peter Vos

    14-12-1948

    Teammanager

  • Upload Wedstrijdverslagen

    Versturen