• Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 nov. 20:00OJC ROSMALEN JO19-6 - Den Dungen JO19-3Sportpark De Groote Wielen
    19 nov. 20:00Geldrop O23 - OJC ROSMALEN O23Sportpark De Kievit
    23 nov. 08:30OJC ROSMALEN MO11-2 - DSC MO11-1Sportpark De Groote Wielen
    23 nov. 08:30OJC ROSMALEN JO11-6 - SV BLC JO11-3Sportpark De Groote Wielen
    23 nov. 08:30OJC ROSMALEN JO11-5 - Zwaluw VFC JO11-4Sportpark De Groote Wielen
    23 nov. 08:30OJC ROSMALEN JO10-8 - FC Engelen JO10-4Sportpark De Groote Wielen
    23 nov. 08:30OJC ROSMALEN JO10-5 - BZS JO10-2Sportpark De Groote Wielen
    23 nov. 08:30OJC ROSMALEN MO11-1 - Zwaluw VFC MO11-1Sportpark De Groote Wielen
    23 nov. 08:30OJC ROSMALEN JO10-1 - Zwaluw VFC JO10-3Sportpark De Groote Wielen
    23 nov. 08:30Theole JO11-3 - OJC ROSMALEN JO11-8Sportpark Drumpt
    23 nov. 08:30HSSC'61 MO11-1 - OJC ROSMALEN MO11-3Sportpark Het Plein
    23 nov. 08:30Den Dungen JO11-1 - OJC ROSMALEN JO11-7Sportpark Jacobskamp
    23 nov. 08:30FC Engelen JO7-3 - OJC ROSMALEN JO7-4Sportpark Engelerpark
    23 nov. 08:30FC Engelen JO10-2 - OJC ROSMALEN JO10-6Sportpark Engelerpark
    23 nov. 08:30Nivo Sparta JO11-2 - OJC ROSMALEN JO11-3Sportpark De Watertoren
    23 nov. 08:45Zwaluw VFC JO8-5 - OJC ROSMALEN JO8-7Sportpark Bergenshuizen
    23 nov. 08:45ODC JO8-3G - OJC ROSMALEN JO8-6Sportpark Molenwijk
    23 nov. 08:45Wilhelmina JO10-3 - OJC ROSMALEN JO10-7Sportpark De Saren
    23 nov. 09:00OJC ROSMALEN JO10-4 - Zwaluw VFC JO10-6Sportpark De Groote Wielen
    23 nov. 09:00Emplina JO7-1 - OJC ROSMALEN JO7-3Sportpark Empel Zuid
    23 nov. 09:00UNA JO8-1 - OJC ROSMALEN JO8-1Sportpark Zeelst
    23 nov. 09:30WSC JO9-1 - OJC ROSMALEN JO9-1Sportpark Eikendonk
    23 nov. 10:00OJC ROSMALEN JO11-1 - SC 't Zand JO11-1Sportpark De Groote Wielen
    23 nov. 10:00OJC ROSMALEN MO13-3 - SV BLC MO13-1Sportpark De Groote Wielen
    23 nov. 10:00OJC ROSMALEN JO13-4 - Emplina JO13-3Sportpark De Groote Wielen
    23 nov. 10:00OJC ROSMALEN JO13-9 - Wadenoijen JO13-1Sportpark De Groote Wielen
    23 nov. 10:00Zwaluw VFC JO11-3 - OJC ROSMALEN JO11-4Sportpark Bergenshuizen
    23 nov. 10:00Den Dungen JO9-1 - OJC ROSMALEN JO9-3Sportpark Jacobskamp
    23 nov. 10:00Emplina JO11-2 - OJC ROSMALEN JO11-2Sportpark Empel Zuid
    23 nov. 10:05Unitas'30 JO14-1 - OJC ROSMALEN MO15-1Sportpark De Lage Banken
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beckhoven, Nout vanTeamspeler
    Lokven, Gert Jan vanTeamspeler
    Meel, Constant vanTeamspeler
    Meel, Edwin vanTeamspeler
    Mulders, JackTeamspeler
    Plas, Peter van derTeamspeler
    Plas, Theo van derTeamspeler
    Schijndel, Jack vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd