• Staf

    NaamRolFunctie
    Dooren, Tim vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 nov. 20:00OJC ROSMALEN JO19-6 - Den Dungen JO19-3Sportpark De Groote Wielen
    19 nov. 20:00Geldrop O23 - OJC ROSMALEN O23Sportpark De Kievit
    23 nov. 08:30OJC ROSMALEN MO11-2 - DSC MO11-1Sportpark De Groote Wielen
    23 nov. 08:30OJC ROSMALEN JO11-6 - SV BLC JO11-3Sportpark De Groote Wielen
    23 nov. 08:30OJC ROSMALEN JO11-5 - Zwaluw VFC JO11-4Sportpark De Groote Wielen
    23 nov. 08:30OJC ROSMALEN JO10-5 - BZS JO10-2Sportpark De Groote Wielen
    23 nov. 08:30OJC ROSMALEN MO11-1 - Zwaluw VFC MO11-1Sportpark De Groote Wielen
    23 nov. 08:30OJC ROSMALEN JO10-8 - FC Engelen JO10-4Sportpark De Groote Wielen
    23 nov. 08:30OJC ROSMALEN JO10-1 - Zwaluw VFC JO10-3Sportpark De Groote Wielen
    23 nov. 08:30Theole JO11-3 - OJC ROSMALEN JO11-8Sportpark Drumpt
    23 nov. 08:30HSSC'61 MO11-1 - OJC ROSMALEN MO11-3Sportpark Het Plein
    23 nov. 08:30Den Dungen JO11-1 - OJC ROSMALEN JO11-7Sportpark Jacobskamp
    23 nov. 08:30FC Engelen JO7-3 - OJC ROSMALEN JO7-4Sportpark Engelerpark
    23 nov. 08:30FC Engelen JO10-2 - OJC ROSMALEN JO10-6Sportpark Engelerpark
    23 nov. 08:30Nivo Sparta JO11-2 - OJC ROSMALEN JO11-3Sportpark De Watertoren
    23 nov. 08:45Zwaluw VFC JO8-5 - OJC ROSMALEN JO8-7Sportpark Bergenshuizen
    23 nov. 08:45ODC JO8-3G - OJC ROSMALEN JO8-6Sportpark Molenwijk
    23 nov. 08:45Wilhelmina JO10-3 - OJC ROSMALEN JO10-7Sportpark De Saren
    23 nov. 09:00OJC ROSMALEN JO10-4 - Zwaluw VFC JO10-6Sportpark De Groote Wielen
    23 nov. 09:00Emplina JO7-1 - OJC ROSMALEN JO7-3Sportpark Empel Zuid
    23 nov. 09:00UNA JO8-1 - OJC ROSMALEN JO8-1Sportpark Zeelst
    23 nov. 09:30WSC JO9-1 - OJC ROSMALEN JO9-1Sportpark Eikendonk
    23 nov. 10:00OJC ROSMALEN JO11-1 - SC 't Zand JO11-1Sportpark De Groote Wielen
    23 nov. 10:00OJC ROSMALEN MO13-3 - SV BLC MO13-1Sportpark De Groote Wielen
    23 nov. 10:00OJC ROSMALEN JO13-4 - Emplina JO13-3Sportpark De Groote Wielen
    23 nov. 10:00OJC ROSMALEN JO13-9 - Wadenoijen JO13-1Sportpark De Groote Wielen
    23 nov. 10:00Zwaluw VFC JO11-3 - OJC ROSMALEN JO11-4Sportpark Bergenshuizen
    23 nov. 10:00Den Dungen JO9-1 - OJC ROSMALEN JO9-3Sportpark Jacobskamp
    23 nov. 10:00Emplina JO11-2 - OJC ROSMALEN JO11-2Sportpark Empel Zuid
    23 nov. 10:05Unitas'30 JO14-1 - OJC ROSMALEN MO15-1Sportpark De Lage Banken
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boven, LennartTeamspeler
    Dooren, Tim vanTeamspeler
    Rijn van alkemade, Michiel vanTeamspeler
    Schellekens, MaartenTeamspeler
    Tilstra, JorikTeamspeler
    Verwijlen, BasTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd