• 35+ The Classics voetbal Week

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 08:30OJC ROSMALEN JO11-1 - Theole JO11-2Sportpark De Groote Wielen
    26 sep. 08:30OJC ROSMALEN JO11-2 - GVV'63 JO11-1GSportpark De Groote Wielen
    26 sep. 08:30OJC ROSMALEN JO10-2 - Wilhelmina JO10-2Sportpark De Groote Wielen
    26 sep. 08:30OJC ROSMALEN JO11-5 - Zwaluw VFC JO11-4Sportpark De Groote Wielen
    26 sep. 08:30OJC ROSMALEN JO11-4 - DSC JO11-2Sportpark De Groote Wielen
    26 sep. 08:30OJC ROSMALEN MO13-3 - Margriet MO13-1Sportpark De Groote Wielen
    26 sep. 08:30FC Engelen JO11-5 - OJC ROSMALEN JO11-7Sportpark Engelerpark
    26 sep. 08:30SV BLC JO8-5 - OJC ROSMALEN JO8-4Sportpark De Meerendonk
    26 sep. 08:30Emplina JO11-3 - OJC ROSMALEN JO11-6Sportpark Empel Zuid
    26 sep. 08:30Emplina JO9-3 - OJC ROSMALEN JO9-4Sportpark Empel Zuid
    26 sep. 08:30SCG'18 MO11-2 - OJC ROSMALEN MO11-1Sportpark Zegenwerp
    26 sep. 08:45Wilhelmina JO9-4 - OJC ROSMALEN JO9-9Sportpark De Saren
    26 sep. 08:45Wilhelmina JO10-5 - OJC ROSMALEN JO10-5Sportpark De Saren
    26 sep. 08:45Wilhelmina JO10-6 - OJC ROSMALEN JO10-6Sportpark De Saren
    26 sep. 08:45Zwaluw VFC JO9-4 - OJC ROSMALEN JO9-7Sportpark Bergenshuizen
    26 sep. 08:45Zwaluw VFC JO9-5 - OJC ROSMALEN JO9-8Sportpark Bergenshuizen
    26 sep. 09:00OJC ROSMALEN JO8-5 - sv O.S.S. 1920 JO8-4Sportpark De Groote Wielen
    26 sep. 09:00Emplina JO7-3 - OJC ROSMALEN JO7-4Sportpark Empel Zuid
    26 sep. 09:00Well JO10-1 - OJC ROSMALEN JO10-3Sportpark De Hoef
    26 sep. 09:00Nulandia JO9-1 - OJC ROSMALEN JO9-1Sportpark Duin en Dael
    26 sep. 09:00Nulandia JO9-2 - OJC ROSMALEN JO9-2Sportpark Duin en Dael
    26 sep. 09:20SV BLC JO7-2 - OJC ROSMALEN JO7-4Sportpark Empel Zuid
    26 sep. 09:40OJC ROSMALEN JO7-4 - Wilhelmina JO7-3GSportpark Empel Zuid
    26 sep. 09:45SV BLC JO11-3 - OJC ROSMALEN JO11-3Sportpark De Meerendonk
    26 sep. 09:50OJC ROSMALEN JO7-6 - Wilhelmina JO7-5Sportpark Eikenhage
    26 sep. 10:00OJC ROSMALEN JO12-3 - ODC JO12-2Sportpark De Groote Wielen
    26 sep. 10:00OJC ROSMALEN JO8-1 - SV BLC JO8-1Sportpark De Groote Wielen
    26 sep. 10:00OJC ROSMALEN JO12-6 - BMC JO12-3Sportpark De Groote Wielen
    26 sep. 10:00OJC ROSMALEN JO8-3 - Nulandia JO8-2Sportpark De Groote Wielen
    26 sep. 10:00OJC ROSMALEN JO14-3 - Berghem Sport JO14-2Sportpark De Groote Wielen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 sep.35+ Lekker Belangrijk - 35+ The Classics3 - 3
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Eijndhoven, Wesley vanTeamspeler
    Hitters, MichielTeamspeler
    Lier, Bram vanTeamspeler
    Passon, MaikelTeamspeler
    Pijnenburg, CeesTeamspeler
    Scheepers, TomTeamspeler
    Verzandvoort, FrenkieTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd