• Contactpersonen

    Beekveld, Jan van
    Voorzitter stichting Topvoetbal, Club van 100, 073-5216947, 06-30405583, janvanbeekveld@hotmail.com

    Berg, Joep von
    Huisfotograaf, 06-18579641, joepvonberg@gmail.com

    Biezen, Jan van der
    Contactpersoon verhuur accomodatie (externe evenementen), 073-5214321, 06-22370021, jaan.biezen@planet.nl

    Biezen, Marco van der
    Hoofd medische staf, sportspreekuur, 06-29573043, sportspreekuur@ojcrosmalen.nl

    Bouten - de Wachter, Mirjam
    Clustercoördinator peuters (2,5 tot 4 jaar), 06-47159678, peuters@ojcrosmalen.nl

    Broeren, Angelique
    Clustercoördinator G-voetbal, g-cluster@ojcrosmalen.nl

    Brouwer, Bernard
    Penningmeester, 06-53176917, penningmeester@ojcrosmalen.nl

    Buil, Jeroen
    Clustercoördinator JO11, 06-41506755, jo11@ojcrosmalen.nl

    Clubhuis De Groote Wielen
    073-5223102, servicedesk@ojcrosmalen.nl

    Corten, Ingrid
    Coördinatie Club van 100, clubvan100@ojcrosmalen.nl

    Donk, Hans van der
    Spaarkas, 073-5218003, 06-26083965, hansblom1955@hotmail.com

    Donk, Mark van der
    Eindredactie website, lid toernooicommissie, redactie@ojcrosmalen.nl
    Clustercoördinator JO13, 06-18347227, jo13@ojcrosmalen.nl

    Driessen, Hans
    Voorzitter Brabant Girls Cup, lid toernooicommissie, 06-52609899,
    japmdriessen@ziggo.nl

    Engelen, Yvo
    Stichting Topvoetbal, 06-10965785, secretaristopvoetbal@ojcrosmalen.nl

    Fabrie, William
    Secretaris, bestuurslid Business Vrienden, 06-50254017, secretaris@ojcrosmalen.nl

    Floris, Hans
    Coördinator opleidingen arbitrage, 06-51796628, hansfloris@home.nl

    Gerven, Bart van
    Clustercoördinator 35+ voetbal, 06-51420115, 35plus@ojcrosmalen.nl

    Geurden, Henk
    Zaterdagdienst ochtend, coördinator lief & leed-kaarten, 073-5213141, geurdenh@home.nl

    Goossens, Bert
    Ledenadministratie, medewerker servicedesk, strafzaken, 06-45459325, servicedesk@ojcrosmalen.nl

    Gösgens, Jan
    Lid technische zaken, coördinator OJC 2, 06-25448894, jmggosgens@yahoo.com

    Heeswijk, Wim van
    Gastheer wedstrijdsecretariaat zaterdag, afhandeling gele/rode kaarten, 073-5213416, wheeswijk@planet.nl

    Heijmans, Tiny
    Medewerker servicedesk, 073-5215920, 06-40381048, servicedesk@ojcrosmalen.nl, cheijmans@home.nl

    Heinrichs, Fred
    Clustercoördinator JO17, 06-15278283, jo17@ojcrosmalen.nl

    Hijnen, Otto
    Stichting Topvoetbal, 06-50634250, penningmeestertopvoetbal@ojcrosmalen.nl

    Hoedemakers, Marc
    Voorzitter Stichting Voetbalcomplex De Groote Wielen, 06-53957945, hoedemakers@xs4all.nl

    Hoogen, Alfons van den
    Coördinerend binnen jeugdafdeling, 06-45961610, alfonsvandenhoogenvandenhoogen@gmail.com

    Hoove, Hans ten
    Coördinator scheidsrechterscommissie, 06-24811428, hanstenhoove@home.nl

    Houter, John den
    Omroeper 1e elftal, coördinatie Club van 100, 073-5213256, 06-22081361, jadenhouter@home.nl

    Hubers, Henk
    Clustercoördinator en wedstrijdsecretaris senioren, huisfotograaf, 06-42266047, wedstrijdsecretariaatsenioren@ojcrosmalen.nl

    Hurk-Vrijvogel, Pascalle van den
    Clustercoördinator kleuters (4-jarigen), 06-20247489, kleuters@ojcrosmalen.nl

    Jacobs, Freddy
    Hoofd jeugdopleiding onderbouw (JO11-JO6), 06-54612588, hjo_onderbouw@ojcrosmalen.nl

    Kaasjager, Kees
    Clustercoördinator JO7, materiaaluitgifte jeugd, 06-10335967, jo7@ojcrosmalen.nl

    Kamsma, Miranda
    Clustercoördinator JO8, jo8@ojcrosmalen.nl

    Kastelijn, René
    Materiaalbeheerder senioren, 06-51456491, reneojc1962@hotmail.com

    Kivits, Patrick
    Horecamanager, verzorger OJC 1, 06-54271406, horecamanager@ojcrosmalen.nl

    Kraut, Theo
    Medewerker servicedesk, 073-5217833, theokraut@kpnmail.nl

    Laat, Henk de
    Beheerder (foto)archief, delaat@home.nl

    Laat, Sjef de
    Beheerder archief, laat1948@kpnmail.nl

    Lambooij, Jeroen
    Video-analyse 1e elftal, 06-43818883, j.lambooij@hotmail.com

    Lee, Lizethe van der
    Toernooicommissie (contactpersoon inschrijvingen thuis- en uittoernooien), toernooien@ojcrosmalen.nl

    Luyckx, Eric
    Hoofd Jeugdopleiding bovenbouw (JO19-JO13), bestuurslid OJC Business Vrienden, 06-54973913, hjo_bovenbouw@ojcrosmalen.nl

    Marcelis, Sjef
    Fondsenwerving en subsidies, silecram@home.nl

    Mathijssen, Harry
    Clustercoördinator JO19, 06-54314914, jo19@ojcrosmalen.nl

    Meel, Constant van
    Technisch coördinator jeugd meisjes/vrouwen, 06-30134775, vrouwenvoetbal@ojcrosmalen.nl

    Meurs, Gert-Jan van
    Clustercoördinator meisjesvoetbal, 073-6426525, 06-23772809, meisjes@ojcrosmalen.nl

    Miessen, Govert van der
    Voorzitter sponsorcommissie, bestuurslid OJC Business Vrienden, g.vdmiessen@gmail.com

    Mourik, Jon van
    Clustercoördinator JO6, 06-46324253, jo6@ojcrosmalen.nl

    Pennings, Bennie
    Lid kledingcommissie, 073-5216816, bmcpennings@home.nl

    Pennings, Hans
    Scheidsrechtersplanner senioren, 06-16631545, jmpennings@tele2.nl

    Philips, Jos
    Voorzitter commissie Sportiviteit en Respect, 073-5215713, jjphilips@ziggo.nl

    Plas, Astrid van der
    Administratie Business Vrienden OJC, businessvrienden@ojcrosmalen.nl

    Plas, Carl van der
    Bestuurslid Technische Zaken, 073-5218017, technischezaken@ojcrosmalen.nl

    Plas, Hanny van der
    Beheerder databank vrijwilligers, lid vrijwilligerscommissie, notulist bestuursvergaderingen, hanny.vanderplas@xs4all.nl

    Plas, Peter van der
    Bestuurslid stichting Voetbalcomplex OJC De Groote Wielen, 06-54248860, peter.vander.plas@home.nl

    Plas, Piet van der
    Voorzitter, 073-5217578, voorzitter@ojcrosmalen.nl

    Ros, Jan van
    Wedstrijdsecretaris junioren, coördinator externe activiteiten, zaterdagdienst, 06-55321658, wedstrijdsecretariaatjunioren@ojcrosmalen.nl

    Savelkouls, Henk
    Archiefbeheer, 06-46122058, henksavelkouls@ziggo.nl

    Scheepens, Sanne
    Voorzitter toernooicommissie, 06-46077747, sanne_nick@ziggo.nl

    Smolders, Edwin
    Teammanager 1e elftal, 06-45126269, e.smolders@s-hertogenbosch.nl

    Stroosnijder, Tom
    Verenigingsmanager, 06-24913205, verenigingsmanager@ojcrosmalen.nl

    Stunnenberg, Roel
    Bestuurslid organisatorische zaken, 06-55292766, organisatie@ojcrosmalen.nl

    Tiel, Hans van
    Lid kledingcommissie, 06-11751247, kledingcommissie@ojcrosmalen.nl

    Timmers, Tonny
    Lid technische zaken, coördinator OJC 1, 06-53760208, a.m.timmers@home.nl

    Trugg, Wim
    Ere-voorzitter, lid inkoopcommissie, lid kantinecommissie, lid Club van 100, 073-5213918, w.trugg@home.nl

    Uden, Mien van
    Coördinator Pupil van de Week, 06-12717530, mienvanuden@home.nl

    Uitman, Ron
    Beheerder accommodatie, 06-53348189, beheerder@ojcrosmalen.nl

    Vertrouwenspersonen
    vertrouwenspersoon@ojcrosmalen.nl

    Vlamings, Frank
    Coördinator keepers(trainers), 06-18550784, keepers@ojcrosmalen.nl

    Voets, Twan
    Notulist technische zaken, coördinator OJC 3, 06-30672571, voetsair@kpnmail.nl

    Vorstenbosch, Hans
    Kassabeheer, veiligheidscommissie, 073-5211032, 06-39447748, hansvorstenbosch@ziggo.nl

    Vos, Peter
    Aanspreekpunt kledingcommissie, spaarkas, 06-50646486, jeanne.peter@hotmail.com

    Werdt, René de
    Wedstrijdsecretaris pupillen, 073-5217750, 06-22253471, wedstrijdsecretariaatpupillen@ojcrosmalen.nl

    Wingerden, Andy van
    Clustercoördinator JO9, 06-52665925, jo9@ojcrosmalen.nl

    Zeeuw, Leonie de
    Coördinator maatschappelijke stages, stages@ojcrosmalen.nl