Filter overzicht
Teamindeling B-jeugd 2016-2017
17 juni 2016
De clustercoördinator heeft rekening proberen te houden met zoveel mogelijk wensen. Helaas is het in een vereniging met 2.400 leden onmogelijk om iedereen tevreden te stellen. We hopen dus op eenieders begrip. Toch reageren? Dat is enkel mogelijk via e-mail: b-cluster@ojcrosmalen.nl. Houd er rekening mee dat hier wellicht niet op korte termijn op gereageerd wordt. Na een zeer drukke periode genieten ook onze clusterhoofden momenteel even van hun welverdiende zomerstop.
Teamindeling B1
Wessel Hijman (k)
Jesse Blankhorst (k)
Lex Mulders (k)
Wouter Hopman
Joep Lacquet
Maxime Koutcherov
Nick de Groot
Sam Schapendonk
Joshua van Rosmalen
Pepijn Coertjens
Luuk de Boer
Alec Janssen
Jon van de Moosdijk
Bart Konincks
Tom Ariens
Martie Aarts
Wilfred van Maaren
Bas Jansen
Begeleiding
Michael van Eijndhoven (hoofdtrainer)
Gerben Nijholt (co-trainer)
Theo van der Plas (co-trainer)
Geoffrey van Rosmalen (leider)
Robert Janssen (grensrechter)
Teamindeling B2
Robert Redding (k)
Niels Groeneveld
Gwen van Pinxteren
Bart Janssen
Matthijs Beerlage
Jasper Hoedemakers
Emely vd Vliet
Simo Rechchad
Gijs Franken
Bram van der Putten
Sten Luyckx
Bjarne van Zoggel
Ben Kool
Brian Schippers
Raoul de Gouw
David Kramer
Begeleiding
Rudy Kain (hoofdtrainer)
Kay van Meel (co-trainer)
Marc Hoedemakers (leider)
Grensrechter vacant
Teamindeling B3
Jelmer van Eck
Sef Philips
Remco Ex
Rick Hoedemakers
Ruben Kusters
Mees van den Broek
Rick van de Weijenberg
Max van Gaal
Daan van der Doelen
Eduard Hurtado Vinces
Jurre van Hees
Wieger Appel
Ilya Langens
Jeffrey van den Broek
Quenten Pater
Teun Gijsbers
Tim van den Hanenberg
Afvaller keeper selectie
Begeleiding
Geert van Gaal (trainer/coach)
Leider vacature
Teamindeling B4
Robin Stevenaar
Casper Dams
Dave Heerkens
Thom Schippers
Jerome van Maastricht (k)
Kay Smits
Max Cortvriend
Yanninck Hermans
Yannick Wagener
Max Leenstra
Rick Witlox
Max Maas
Mike den Otter
Max Korthout
Lucas van den Hoogen
Dylano Smits
Begeleiding
Dirk Schippers (trainer/coach)
Toine Smits (trainer)
Leider vacant
Teamindeling B5
Lars Kuijper
Thomas Meulendijks
Stan Verboom
Twan Verkamman
Kevin Ngo
Julian Vissers
Cedric Vermeulen
Luuk van der Plas
Sabir Akrim
Jaden Mills
Dani Hubner
Tomas Brok
Kui-nan-nan Mons
Bjorn van Deursen
Jarno Rundberg (k)
Pim Mommers
Begeleiding
Vacant
Teamindeling B6
Luc van den Eijnde
Stan Goedhart
Niels Pijnenburg
Rik Vrijhoeven
Koen de Groot
Stijn Slabbekoorn
Gijs van Hirtum
Daan van Hirtum
Tom van der Wee
Sky van Geesink
Mike van Dinther (k)
Sjoerd van den Oord
Jasper Floris
Joey van Dartel
Florian Box
Tom van Mil
Begeleiding
Perry Hirtum (trainer/coach)
Hans Floris (trainer)
Teamindeling B7
Emre Eser
Rutger Vissers
Jan Douwe Smit
Sergio Mommersteeg
Wouter Savelkouls
Kaz de Liser de Morsain
Martijn van de Sande
Victor Franken
Daniel Vera
Bauke Cappers (k)
Lars van Teeffelen
Daan van Wijnen
Job Delhaes
Matthew Kemmer
Koen Somsen
Julian Duller
Timo van Lent
Begeleiding
Mustafa Eser (trainer/coach)
Sjack Vissers (trainer)
Rene Cappers (leider)
Teamindeling B8
Misha van Deursen
Yassine Bouhna
Ramon van Muilekom
Tijn van den Broek
Pim Hens
Brett Verhallen
Matt Verhallen
Khalil Boujrad
Tobias Druijf
Mees Wintjes
Stan van Westing
Danny Gevers
Timo Perreol
Kevin Kleyssen
Davon Praag
Tim van den Broek
Lars Zondag
Begeleiding
Joris Wintjes (trainer/coach)
Leon Gevers (co-trainer/coach)
Ruud van Westing (co-trainer/coach)
Marthy Kleyssen (grensrechter)
Wessel Hijman (k)
Jesse Blankhorst (k)
Lex Mulders (k)
Wouter Hopman
Joep Lacquet
Maxime Koutcherov
Nick de Groot
Sam Schapendonk
Joshua van Rosmalen
Pepijn Coertjens
Luuk de Boer
Alec Janssen
Jon van de Moosdijk
Bart Konincks
Tom Ariens
Martie Aarts
Wilfred van Maaren
Bas Jansen
Begeleiding
Michael van Eijndhoven (hoofdtrainer)
Gerben Nijholt (co-trainer)
Theo van der Plas (co-trainer)
Geoffrey van Rosmalen (leider)
Robert Janssen (grensrechter)
Teamindeling B2
Robert Redding (k)
Niels Groeneveld
Gwen van Pinxteren
Bart Janssen
Matthijs Beerlage
Jasper Hoedemakers
Emely vd Vliet
Simo Rechchad
Gijs Franken
Bram van der Putten
Sten Luyckx
Bjarne van Zoggel
Ben Kool
Brian Schippers
Raoul de Gouw
David Kramer
Begeleiding
Rudy Kain (hoofdtrainer)
Kay van Meel (co-trainer)
Marc Hoedemakers (leider)
Grensrechter vacant
Teamindeling B3
Jelmer van Eck
Sef Philips
Remco Ex
Rick Hoedemakers
Ruben Kusters
Mees van den Broek
Rick van de Weijenberg
Max van Gaal
Daan van der Doelen
Eduard Hurtado Vinces
Jurre van Hees
Wieger Appel
Ilya Langens
Jeffrey van den Broek
Quenten Pater
Teun Gijsbers
Tim van den Hanenberg
Afvaller keeper selectie
Begeleiding
Geert van Gaal (trainer/coach)
Leider vacature
Teamindeling B4
Robin Stevenaar
Casper Dams
Dave Heerkens
Thom Schippers
Jerome van Maastricht (k)
Kay Smits
Max Cortvriend
Yanninck Hermans
Yannick Wagener
Max Leenstra
Rick Witlox
Max Maas
Mike den Otter
Max Korthout
Lucas van den Hoogen
Dylano Smits
Begeleiding
Dirk Schippers (trainer/coach)
Toine Smits (trainer)
Leider vacant
Teamindeling B5
Lars Kuijper
Thomas Meulendijks
Stan Verboom
Twan Verkamman
Kevin Ngo
Julian Vissers
Cedric Vermeulen
Luuk van der Plas
Sabir Akrim
Jaden Mills
Dani Hubner
Tomas Brok
Kui-nan-nan Mons
Bjorn van Deursen
Jarno Rundberg (k)
Pim Mommers
Begeleiding
Vacant
Teamindeling B6
Luc van den Eijnde
Stan Goedhart
Niels Pijnenburg
Rik Vrijhoeven
Koen de Groot
Stijn Slabbekoorn
Gijs van Hirtum
Daan van Hirtum
Tom van der Wee
Sky van Geesink
Mike van Dinther (k)
Sjoerd van den Oord
Jasper Floris
Joey van Dartel
Florian Box
Tom van Mil
Begeleiding
Perry Hirtum (trainer/coach)
Hans Floris (trainer)
Teamindeling B7
Emre Eser
Rutger Vissers
Jan Douwe Smit
Sergio Mommersteeg
Wouter Savelkouls
Kaz de Liser de Morsain
Martijn van de Sande
Victor Franken
Daniel Vera
Bauke Cappers (k)
Lars van Teeffelen
Daan van Wijnen
Job Delhaes
Matthew Kemmer
Koen Somsen
Julian Duller
Timo van Lent
Begeleiding
Mustafa Eser (trainer/coach)
Sjack Vissers (trainer)
Rene Cappers (leider)
Teamindeling B8
Misha van Deursen
Yassine Bouhna
Ramon van Muilekom
Tijn van den Broek
Pim Hens
Brett Verhallen
Matt Verhallen
Khalil Boujrad
Tobias Druijf
Mees Wintjes
Stan van Westing
Danny Gevers
Timo Perreol
Kevin Kleyssen
Davon Praag
Tim van den Broek
Lars Zondag
Begeleiding
Joris Wintjes (trainer/coach)
Leon Gevers (co-trainer/coach)
Ruud van Westing (co-trainer/coach)
Marthy Kleyssen (grensrechter)