• OJC ROSMALEN JO12-4

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 mrt. 10:00OJC ROSMALEN JO12-4 - RKTVC JO12-1Sportpark De Groote Wielen
    23 mrt. 10:30Nivo Sparta JO12-3 - OJC ROSMALEN JO12-4Sportpark De Watertoren
    6 apr. 10:00OJC ROSMALEN JO12-4 - SCZ JO12-1GSportpark De Groote Wielen
    13 apr. 11:00Wadenoijen JO12-1 - OJC ROSMALEN JO12-4Sportpark de Iepengaard
    4 mei. 10:00Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 - OJC ROSMALEN JO12-4Sportpark de Maaskant
    11 mei. 10:00OJC ROSMALEN JO12-4 - LRC JO12-1Sportpark De Groote Wielen
    18 mei. 10:00Emplina JO12-4 - OJC ROSMALEN JO12-4Sportpark Empel Zuid
    25 mei. 10:00OJC ROSMALEN JO12-4 - Beesd JO12-1Sportpark De Groote Wielen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 feb.SV Meerkerk JO12-1 - OJC ROSMALEN JO12-41 - 19
    16 feb.OJC ROSMALEN JO12-4 - GJS JO12-210 - 1
  • Poulestanden OJC ROSMALEN JO12-4 (0253 Onder 12 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SCG'18 JO12-2G1073043192424
    2Wilhelmina JO12-21071249282122
    3ODC JO12-21062262332920
    4FC Engelen JO12-2961248291919
    5OJC ROSMALEN JO12-4104244132914
    6Haarsteeg JO12-284042933-412
    7Emplina JO12-393152022-210
    8Zwaluw VFC JO12-393152445-2110
    9TGG JO12-192162533-87
    10SV BLC JO12-2102082661-356
    11Boxtel JO12-2101273062-325

    Poulestanden OJC ROSMALEN JO12-4 (B9600 Onder 12 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wilhelmina JO12-233002511149
    2Nivo Sparta JO12-23102912-33
    3OJC ROSMALEN JO12-431021217-53
    4Emplina JO12-431021218-63

    Poulestanden OJC ROSMALEN JO12-4 (0254 Onder 12 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OJC ROSMALEN JO12-42200292276
    2Beesd JO12-1220013586
    3Nivo Sparta JO12-3220010466
    4Emplina JO12-411004223
    5LRC JO12-1210114953
    6Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1210137-43
    7Wadenoijen JO12-1100135-20
    8SCZ JO12-1G100115-40
    9GJS JO12-21001110-90
    10RKTVC JO12-12002414-100
    11SV Meerkerk JO12-12002221-190
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 18:00-19:00 3A 11
    Donderdag 18:00-19:00 4B 27
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heinrichs, FredOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    Heinrichs, RyanTeamspeler
    Hommes, NiekTeamspeler
    Konings, MatthijsTeamspeler
    Loo, Stan van derTeamspeler
    Thomassen, DaniTeamspeler