• OJC ROSMALEN JO17-1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 nov. 15:15UNA JO17-1 - OJC ROSMALEN JO17-1Sportpark Zeelst
    28 nov. 13:00OJC ROSMALEN JO17-1 - DSO JO17-1Sportpark De Groote Wielen
    5 dec. 15:00Alexandria'66 JO17-1 - OJC ROSMALEN JO17-1Sportpark Oosterflank
    12 dec. 13:00OJC ROSMALEN JO17-1 - TOGB JO17-1Sportpark De Groote Wielen
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 nov.JVOZ JO17-1 - OJC ROSMALEN JO17-1
    31 okt.OJC ROSMALEN JO17-1 - FC Eindhoven JO17-1
    24 okt.Spartaan'20 O17 - OJC ROSMALEN JO17-1
    17 okt.OJC ROSMALEN JO17-1 - Alexandria'66 JO17-1
    10 okt.TOGB JO17-1 - OJC ROSMALEN JO17-12 - 3
    3 okt.OJC ROSMALEN JO17-1 - JVOZ JO17-11 - 2
    26 sep.OJC ROSMALEN JO17-1 - Spartaan'20 O172 - 1
    19 sep.DSO JO17-1 - OJC ROSMALEN JO17-11 - 4
    12 sep.FC Eindhoven JO17-1 - OJC ROSMALEN JO17-17 - 0
    5 sep.OJC ROSMALEN JO17-1 - UNA JO17-12 - 1
  • Poulestanden OJC ROSMALEN JO17-1 (0114 Landelijke Onder 17 competitie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JVOZ JO17-15410135813
    2FC Eindhoven JO17-164022681812
    3TOGB JO17-1640220101012
    4OJC ROSMALEN JO17-164021214-212
    5Spartaan'20 O1763031215-39
    6Alexandria'66 JO17-161231015-55
    7UNA JO17-161141216-44
    8DSO JO17-15005224-220

    Poulestanden OJC ROSMALEN JO17-1 (B1029 Jeugdcup Onder 17 voorronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Feyenoord JO171100160163
    2AZ Voetbalacademie JO17-11100161153
    3FC Volendam JO17-11100100103
    4UNA JO17-111007163
    5Koninklijke HFC JO17-111004043
    6Alexandria'66 JO17-111006333
    7Excelsior M. JO17-111005233
    8AFC Ajax JO17-111004133
    9FC Utrecht JO17-111005323
    10Spartaan'20 O1711003123
    11Almere City JO17-111002023
    12De Graafschap JO17-111005413
    13AFC JO17-111003213
    14JVOZ JO17-111003213
    15AFC 34 JO17-111002113
    16Drachtster Boys JO17-111002113
    17sc Heerenveen JO17-111002113
    18PSV JO17-111002113
    19Spijkenisse JO17-111002113
    20Quick Boys JO17-111001013
    21ADO Den Haag JO17-1100145-10
    22DSO JO17-1100123-10
    23FC Eindhoven JO17-1100123-10
    24DWS afc JO17-1100112-10
    25SBV Excelsior JO17-1100112-10
    26OJC ROSMALEN JO17-1100112-10
    27Quick JO17-1100112-10
    28VA N.E.C. JO17-1100112-10
    29Hollandia JO17-1100101-10
    30PEC Zwolle JO17-1100135-20
    31Zeeburgia avv JO17-1100113-20
    32FC Dordrecht JO17-1100102-20
    33DEM (RKVV) JO17-1100136-30
    34Be Quick 1887 JO17-1100125-30
    35Alphense Boys JO17-1100114-30
    36ARC JO17-1100104-40
    37Buitenveldert sc. JO17-1100117-60
    38Hercules JO17-11001010-100
    39Waterwijk asc JO17-11001116-150
    40TOGB JO17-11001016-160
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kivits, TomTechnische stafTrainer
    Reuser, MarcelOverige stafTeammanager
    Steen, Mathieu van derTechnische stafTrainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bezbiz, NadirTeamspeler
    Galvan, RaoulTeamspeler
    Gosselin, DerekTeamspeler
    Hasselt, Melvyn vanTeamspeler
    Kaplan, DenizTeamspeler
    Meer, Lars van derTeamspeler
    Mierlo, Tony vanTeamspeler
    Molle, DevinyoTeamspeler
    Ravenstein, Dylan vanTeamspeler
    Wanrooij, Mika vanTeamspeler
    Wanrooij, Nick vanTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingenlijst

    Geen informatie