• OJC ROSMALEN JO17-1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 mrt. 15:00FC Eindhoven JO17-1 - OJC ROSMALEN JO17-1Jan Louwers Stadion
    14 mrt. 14:45OJC ROSMALEN JO17-1 - N.E.C. (voetbalacademie) JO17-2Sportpark De Groote Wielen
    28 mrt. 15:15Alexandria'66 JO17-1 - OJC ROSMALEN JO17-1Sportpark Oosterflank
    4 apr. 14:45OJC ROSMALEN JO17-1 - MVV JO17-1Sportpark De Groote Wielen
    18 apr. 13:15TOGB JO17-1 - OJC ROSMALEN JO17-1Sportpark Het Hoge Land TOGB
    9 mei. 11:30Spijkenisse JO17-1 - OJC ROSMALEN JO17-1Sportpark Jaap Riedijk
    16 mei. 14:45OJC ROSMALEN JO17-1 - Quick JO17-1Sportpark De Groote Wielen
    23 mei. 11:15JVOZ JO17-1 - OJC ROSMALEN JO17-1Sportpark Baskensburg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 feb.OJC ROSMALEN JO17-1 - Excelsior M. JO17-12 - 3
    8 feb.OJC ROSMALEN JO17-1 - ARC JO17-10 - 1
    1 feb.FC Den Bosch JO17-1 - OJC ROSMALEN JO17-13 - 0
    25 jan.Theole JO17-1 - OJC ROSMALEN JO17-11 - 4
  • Poulestanden OJC ROSMALEN JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OJC ROSMALEN JO17-132107257
    2Emplina JO17-132108627
    3Nivo Sparta JO17-131026603
    4FC Engelen JO17-13003411-70

    Poulestanden OJC ROSMALEN JO17-1 (0103 Landelijke Onder 17 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Den Bosch JO17-114104030102034
    2TOGB JO17-114101346163031
    3FC Eindhoven JO17-11483343241927
    4ARC JO17-1148153026425
    5Alexandria'66 JO17-1146352318521
    6Quick JO17-1145632523221
    7MVV JO17-1146262425-120
    8JVOZ JO17-1144372629-315
    9Excelsior M. JO17-1143562227-514
    10Spijkenisse JO17-114248931-2210
    11OJC ROSMALEN JO17-1142391942-239
    12N.E.C. (voetbalacademie) JO17-21413102147-266

    Poulestanden OJC ROSMALEN JO17-1 (B3420 Onder 17 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OJC ROSMALEN JO17-111003213
    2VV Trinitas Oisterwijk JO17-1100123-10

    Poulestanden OJC ROSMALEN JO17-1 (B3430 Onder 17 beker 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Baronie JO17-111004043
    2OJC ROSMALEN JO17-111004133
    3Roosendaal JO17-111002023
    4FC Den Bosch JO17-111002113
    5RKSV Nuenen JO17-111004403
    6TSV Gudok JO17-111003303
    7FC Eindhoven JO17-110014400
    8Dongen JO17-110013300
    9UNA JO17-1100112-10
    10ASWH JO17-1100102-20
    11Theole JO17-1100114-30
    12JVOZ JO17-1100104-40
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Kivits, TomTechnische stafTrainer/coach
    Reuser, MarcelTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Alink, MaxTeamspeler
    Gosselin, DerekTeamspeler
    Meer, Lars van derTeamspeler
    Mierlo, Tony vanTeamspeler
    Molle, DevinyoTeamspeler
    Plas, Wouter van derTeamspelerDoelverdediger
    Vogels, LuukTeamspelerDoelverdediger
    Wanrooij, Mika vanTeamspeler
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer