0245 Onder 15 competitie (najaar)

OJC ROSMALEN JO15-10

Teamleden

Spelers
Pieter de Cort Speler      
Jens van Deursen Speler      
Kane van den Dungen Speler      
Mike van Giesen Speler      
Tom Houet Speler      
Arend van der Most Speler      
Stijn Netelbeek Speler      
Pepijn Peters Speler      
Juul Ploem Speler      
Floris van Stiphout Speler      
Rik Streng Speler      
Nick Weber Speler      
 
Overige teamleden
Bram Ploem Trainer/coach
Willy van Deursen Trainer
Marco Weber Co-trainer/coach
Marc van den Dungen Leider
Jack Houet Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 21-10-2017 13:00 Best Vooruit JO15-5 Wilhelmina JO15-4
C 21-10-2017 13:15 Boxtel JO15-3 Hedel JO15-2
C 28-10-2017 10:30 Hedel JO15-2 ODC JO15-3
C 28-10-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-6 Boxtel JO15-3
C 28-10-2017 13:00 FC Engelen JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-10
C 28-10-2017 13:00 ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-3 DSC JO15-3
C 28-10-2017 12:30 BVV/Timmermans Infra JO15-2 ODC JO15-3
C 28-10-2017 13:00 Best Vooruit JO15-5 Helvoirt JO15-2
C 28-10-2017 11:00 SV BLC JO15-2 Wilhelmina JO15-4
C 04-11-2017 13:00 Helvoirt JO15-2 Hedel JO15-2
C 04-11-2017 13:15 Boxtel JO15-3 ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-3
C 04-11-2017 13:00 Wilhelmina JO15-4 FC Engelen JO15-2
C 04-11-2017 13:00 DSC JO15-3 SV BLC JO15-2
C 04-11-2017 12:45 ODC JO15-3 Zwaluw VFC JO15-6
C 04-11-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO15-10 Best Vooruit JO15-5
C 11-11-2017 13:00 FC Engelen JO15-2 Best Vooruit JO15-5
C 11-11-2017 13:00 Helvoirt JO15-2 Boxtel JO15-3
C 11-11-2017 12:45 ODC JO15-3 SV BLC JO15-2
C 11-11-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO15-10 ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-3
C 11-11-2017 10:30 Hedel JO15-2 Wilhelmina JO15-4
C 11-11-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-6 DSC JO15-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 14-10-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO15-10 Zwaluw VFC JO15-6 Coolen, J. (Joris) 61111 4 - 1
C 07-10-2017 vervallen BVV/Timmermans Infra JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-10 61340
C 30-09-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-10 ODC JO15-3 Post, J.H.M. (Jeroen) 63356 17 - 0
C 23-09-2017 13:00 Helvoirt JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-10 63424 0 - 10
B 16-09-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO15-10 Wilhelmina JO15-3 8611 0 - 1
B 13-09-2017 18:30 BMC JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-10 8204 2 - 6
B 02-09-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-10 BVV/Timmermans Infra JO15-3 7807 10 - 0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 14-10-2017 13:15 Boxtel JO15-3 BVV/Timmermans Infra JO15-2 60456 0-0
C 14-10-2017 11:00 SV BLC JO15-2 FC Engelen JO15-2 61377 0-6
C 14-10-2017 13:00 DSC JO15-3 Best Vooruit JO15-5 88852 1-3
C 14-10-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO15-10 Zwaluw VFC JO15-6 61111 4-1
C 14-10-2017 13:30 Wilhelmina JO15-4 ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-3 61896 11-1
C 14-10-2017 13:00 Helvoirt JO15-2 ODC JO15-3 63013 11-1
C 07-10-2017 13:00 ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-3 SV BLC JO15-2 61265 0-2
C 07-10-2017 14:15 ODC JO15-3 Boxtel JO15-3 61562 2-2
C 07-10-2017 12:30 BVV/Timmermans Infra JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-10 61340 0-0
C 07-10-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-6 Helvoirt JO15-2 60828 1-0
C 07-10-2017 13:00 FC Engelen JO15-2 DSC JO15-3 60034 10-0
C 30-09-2017 13:00 DSC JO15-3 BVV/Timmermans Infra JO15-2 61831 0-0
C 30-09-2017 13:00 FC Engelen JO15-2 Helvoirt JO15-2 60555 6-2
C 30-09-2017 11:00 SV BLC JO15-2 Best Vooruit JO15-5 88850 3-5
C 30-09-2017 13:00 ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-3 Zwaluw VFC JO15-6 61048 0-7
C 30-09-2017 13:00 Wilhelmina JO15-4 Boxtel JO15-3 59716 3-4
C 30-09-2017 11:00 SV BLC JO15-2 Haarsteeg JO15-2 61683 0-0
C 30-09-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-10 ODC JO15-3 63356 17-0
C 23-09-2017 13:00 Best Vooruit JO15-5 ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-3 88849 12-1
C 23-09-2017 13:15 Boxtel JO15-3 DSC JO15-3 61225 0-9
C 23-09-2017 13:00 Helvoirt JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-10 63424 0-10
r 23-09-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-6 FC Engelen JO15-2 62100 0-0
C 23-09-2017 12:45 ODC JO15-3 Wilhelmina JO15-4 60959 1-6
r 23-09-2017 12:30 BVV/Timmermans Infra JO15-2 SV BLC JO15-2 63087 0-0
C 23-09-2017 11:30 Haarsteeg JO15-2 ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-3 62429 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 16-09-2017 13:00 BMC JO15-3 BVV/Timmermans Infra JO15-3 8811 3-5
B 16-09-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO15-10 Wilhelmina JO15-3 8611 0-1
B 13-09-2017 18:30 BMC JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-10 8204 2-6
b 09-09-2017 12:30 BVV/Timmermans Infra JO15-3 Wilhelmina JO15-3 8413 0-4
B 02-09-2017 13:00 Wilhelmina JO15-3 BMC JO15-3 8027 9-0
B 02-09-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-10 BVV/Timmermans Infra JO15-3 7807 10-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BMC JO15-4 11 11 0 0 33 72 7 65 0
2 Nivo Sparta JO15-5 11 9 1 1 28 64 23 41 0
3 GVV'63 JO15-2 10 8 0 2 24 63 21 42 0
4 OJC ROSMALEN JO15-10 11 6 1 4 19 44 42 2 0
5 Haarsteeg JO15-4 11 5 2 4 17 18 37 -19 0
6 DSC JO15-3 11 5 1 5 16 25 34 -9 0
7 Emplina JO15-5 10 3 4 3 13 22 28 -6 0
8 Wilhelmina JO15-4 11 3 1 7 10 24 34 -10 0
9 Jan van Arckel JO15-2 11 3 0 8 9 11 47 -36 0
10 NOAD'32 JO15-2 11 2 2 7 8 20 47 -27 0
11 FC Engelen JO15-4 11 2 1 8 7 20 35 -15 0
12 Hedel JO15-3 11 1 1 9 4 12 40 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina JO15-3 3 3 0 0 9 14 0 14 0
2 OJC ROSMALEN JO15-10 3 2 0 1 6 16 3 13 0
3 BVV/Timmermans Infra JO15-3 3 1 0 2 3 5 17 -12 0
4 BMC JO15-3 3 0 0 3 0 5 20 -15 0

Training

Berichten



Terug naar boven