0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

OJC ROSMALEN JO13-11

Teamleden

Spelers
Mika Aardema Speler      
Len Alessie Speler      
David Cobelens Speler      
Joep Donders Speler      
Olaf Geus Speler      
Pim van Griensven Speler      
Sam van Hout Speler      
Timo Keijzers Speler      
Nick van Lith Speler      
Timo Passon Speler      
Koen Slaats Speler      
Sebastian Stikvoort Speler      
Niels van Veen Speler      
Maarten Verkuijl Speler      
Jens Weterings Speler      
 
Overige teamleden
Roeland van Veen Trainer/coach
Mark Weterings Trainer/coach
Philippe Verkuijl Trainer
Arnout Geus Leider
Tom Passon Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
C 26-05-2018 08:30 HSSC'61 JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-11 113688 Sportpark Het Plein - - 08:00
T 02-06-2018 vervallen toernooi ASV'33 OJC ROSMALEN JO13-11 - -
C 02-06-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-11 LRC JO13-3 111845 Sportpark De Groote Wielen - - 11:00
T 09-06-2018 n.n.b. toernooi OJC ROSMALEN OJC ROSMALEN JO13-11 - -
T 23-06-2018 n.n.b. toernooi TOP OJC ROSMALEN JO13-11 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2018 08:30 HSSC'61 JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-11
C 26-05-2018 10:30 Tricht JO13-3 BZS JO13-2
C 26-05-2018 12:00 LRC JO13-3 Theole JO13-4
C 26-05-2018 12:30 MVV'58 JO13-3 RKTVC JO13-4
C 26-05-2018 11:00 Unitas JO13-3 TEC JO13-2
C 26-05-2018 12:45 SC Everstein JO13-1 Leerdam Sport'55 JO13-1
C 02-06-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-11 LRC JO13-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 19-05-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-11 SC Everstein JO13-1 H.A.A. (Henk) Ruyken 115609 3 - 2
C 12-05-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-11 BZS JO13-2 E.S.G.L. (Emanuel) vanZandvoort 112768 1 - 1
C 05-05-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-11 Leerdam Sport'55 JO13-1 M.M.G. (Rene) deWerdt 113433 3 - 0
C 28-04-2018 11:45 RKTVC JO13-4 OJC ROSMALEN JO13-11 A. (Anass) Tzairi 114474 0 - 4
C 21-04-2018 10:00 TEC JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-11 G. (Gwendoliene) Kuilder 115647 5 - 4
C 14-04-2018 12:30 Unitas JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-11 Afgeschermd 113685 1 - 5
C 07-04-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-11 Theole JO13-4 M. (Mees) Wintjes 113159 7 - 1
C 24-03-2018 10:30 Tricht JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-11 Afgeschermd 113368 4 - 3
C 10-03-2018 12:30 MVV'58 JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-11 Dam, Klaas 112470 1 - 0
V 24-02-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-11 OJC ROSMALEN MO13-1 Hubers, T. (Tiny) (Scheidsrechter) 3 - 4
V 03-02-2018 10:30 Berghem Sport JO13-4 OJC ROSMALEN JO13-11 2 - 0
V 20-01-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-11 WEC JO13-2 Lith, L.A.M. (Leon) van (Scheidsrechter) 2 - 1
V 16-12-2017 afgelast Rhode JO13-5 OJC ROSMALEN JO13-11
C 09-12-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO13-11 Beerse Boys JO13-2 Hout, G.A.H. (Geert) van 65030 -
C 02-12-2017 11:30 Oirschot Vooruit JO13-4 OJC ROSMALEN JO13-11 Versteden, Jelmer 64700 0 - 5
C 25-11-2017 11:30 Best Vooruit JO13-5 OJC ROSMALEN JO13-11 Looij, Tijmen van der 68097 3 - 1
C 18-11-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO13-11 WODAN JO13-4 68073 6 - 2
C 11-11-2017 12:45 Unitas'59 JO13-8 OJC ROSMALEN JO13-11 Heumen, Sven 68401 1 - 16
C 04-11-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO13-11 Nieuw Woensel JO13-1 Hout, G.A.H. (Geert) van 95057 5 - 2
C 28-10-2017 11:30 Zwaluw VFC JO13-7 OJC ROSMALEN JO13-11 Rensen, Marco 67083 4 - 6
V 21-10-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO13-11 ODC JO12-2 Wintjes, M. (Mees) (Scheidsrechter) 2 - 1
C 14-10-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO13-11 SBC JO13-6 Hout, G.A.H. (Geert) van 67114 0 - 2
C 07-10-2017 11:00 RKSV Nuenen JO13-6 OJC ROSMALEN JO13-11 Berk, Mike van den 67268 7 - 2
C 30-09-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO13-11 Sint Michielsgestel JO13-3 Bruijn, Thomas de 66906 7 - 3
C 23-09-2017 11:15 Wilhelmina Boys JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-11 Canoy, Philip 67022 0 - 6
B 16-09-2017 11:15 S.C.I. JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-11 Verhallen, Freek 10100 2 - 4
B 09-09-2017 08:45 OJC ROSMALEN JO13-11 Wilhelmina JO13-3 9760 0 - 4
B 02-09-2017 10:15 Zwaluw VFC JO13-6 OJC ROSMALEN JO13-11 Timp, Sander 9163 3 - 2
V 26-08-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO13-9 OJC ROSMALEN JO13-11 0 - 13
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 23-05-2018 19:00 HSSC'61 JO13-2 Tricht JO13-3 142803 0-0
C 19-05-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-11 SC Everstein JO13-1 115609 0-0
C 19-05-2018 10:00 Leerdam Sport'55 JO13-1 HSSC'61 JO13-2 114914 0-0
C 19-05-2018 10:15 RKTVC JO13-4 LRC JO13-3 113724 0-0
C 19-05-2018 11:15 Theole JO13-4 Unitas JO13-3 111983 0-0
C 19-05-2018 12:00 BZS JO13-2 MVV'58 JO13-3 113115 0-0
C 19-05-2018 10:00 TEC JO13-2 Tricht JO13-3 114100 0-0
C 16-05-2018 19:00 Tricht JO13-3 Unitas JO13-3 115671 0-0
C 16-05-2018 19:00 Leerdam Sport'55 JO13-1 BZS JO13-2 113577 0-0
C 12-05-2018 12:30 MVV'58 JO13-3 TEC JO13-2 114685 9-3
C 12-05-2018 10:45 SC Everstein JO13-1 HSSC'61 JO13-2 112190 1-4
C 12-05-2018 10:30 Tricht JO13-3 Leerdam Sport'55 JO13-1 115698 2-5
C 12-05-2018 11:15 Theole JO13-4 RKTVC JO13-4 115397 0-2
C 12-05-2018 11:00 Unitas JO13-3 LRC JO13-3 113675 0-4
C 12-05-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-11 BZS JO13-2 112768 1-1
C 07-05-2018 19:00 BZS JO13-2 LRC JO13-3 113575 1-5
C 05-05-2018 10:00 TEC JO13-2 RKTVC JO13-4 113892 13-3
C 05-05-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-11 Leerdam Sport'55 JO13-1 113433 3-0
C 05-05-2018 11:15 Theole JO13-4 SC Everstein JO13-1 115754 3-4
C 05-05-2018 10:30 Tricht JO13-3 MVV'58 JO13-3 112761 6-3
C 28-04-2018 10:00 HSSC'61 JO13-2 Tricht JO13-3 114538 0-0
C 28-04-2018 11:45 RKTVC JO13-4 OJC ROSMALEN JO13-11 114474 0-4
C 28-04-2018 12:00 LRC JO13-3 TEC JO13-2 112450 8-1
C 28-04-2018 12:30 MVV'58 JO13-3 Theole JO13-4 114596 10-2
C 21-04-2018 10:15 RKTVC JO13-4 SC Everstein JO13-1 113377 4-3
C 21-04-2018 08:30 HSSC'61 JO13-2 MVV'58 JO13-3 115131 7-0
C 21-04-2018 11:15 Leerdam Sport'55 JO13-1 Unitas JO13-3 115095 6-3
C 21-04-2018 10:00 TEC JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-11 115647 5-4
C 21-04-2018 12:00 LRC JO13-3 Tricht JO13-3 115295 8-6
C 21-04-2018 12:00 BZS JO13-2 Theole JO13-4 113292 5-0
C 16-04-2018 19:00 BZS JO13-2 SC Everstein JO13-1 112763 3-1
C 14-04-2018 12:30 MVV'58 JO13-3 SC Everstein JO13-1 114738 2-0
C 14-04-2018 12:30 Unitas JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-11 113685 1-5
C 14-04-2018 11:15 Theole JO13-4 Leerdam Sport'55 JO13-1 113122 3-4
C 14-04-2018 10:30 Tricht JO13-3 RKTVC JO13-4 112422 1-2
C 14-04-2018 09:00 HSSC'61 JO13-2 LRC JO13-3 115867 4-3
C 14-04-2018 10:00 TEC JO13-2 BZS JO13-2 114091 3-4
C 07-04-2018 12:00 LRC JO13-3 MVV'58 JO13-3 111835 3-3
C 07-04-2018 11:30 Leerdam Sport'55 JO13-1 TEC JO13-2 114525 1-3
C 07-04-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-11 Theole JO13-4 113159 7-1
C 07-04-2018 11:00 SC Everstein JO13-1 Tricht JO13-3 113843 7-2
C 07-04-2018 11:45 RKTVC JO13-4 Unitas JO13-3 115545 5-1
C 07-04-2018 12:00 BZS JO13-2 HSSC'61 JO13-2 113618 4-3
C 31-03-2018 09:00 SC Everstein JO13-1 Unitas JO13-3 112940 3-1
C 24-03-2018 11:00 Unitas JO13-3 BZS JO13-2 112764 0-7
C 24-03-2018 10:30 Tricht JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-11 113368 4-3
C 24-03-2018 11:15 Theole JO13-4 TEC JO13-2 113132 4-1
C 24-03-2018 10:00 HSSC'61 JO13-2 RKTVC JO13-4 112027 4-2
C 24-03-2018 10:45 SC Everstein JO13-1 LRC JO13-3 114671 1-1
C 24-03-2018 12:30 MVV'58 JO13-3 Leerdam Sport'55 JO13-1 114446 2-6
C 17-03-2018 11:15 Theole JO13-4 Tricht JO13-3 112451 3-1
C 17-03-2018 12:30 Unitas JO13-3 MVV'58 JO13-3 115067 3-1
C 17-03-2018 10:00 TEC JO13-2 HSSC'61 JO13-2 112639 0-6
C 17-03-2018 10:00 Leerdam Sport'55 JO13-1 RKTVC JO13-4 115641 5-1
C 10-03-2018 12:00 LRC JO13-3 Leerdam Sport'55 JO13-1 114532 7-4
C 10-03-2018 10:00 HSSC'61 JO13-2 Theole JO13-4 115687 12-0
C 10-03-2018 12:30 MVV'58 JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-11 112470 1-0
C 10-03-2018 10:15 RKTVC JO13-4 BZS JO13-2 113655 1-8
C 10-03-2018 12:45 SC Everstein JO13-1 TEC JO13-2 112193 3-1
C 17-02-2018 11:00 Unitas JO13-3 HSSC'61 JO13-2 112435 1-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 16-12-2017 11:30 WODAN JO13-4 Wilhelmina Boys JO13-3 64449 2-4
C 16-12-2017 11:30 EMK JO13-3G SBC JO13-6 99987 1-9
C 16-12-2017 10:30 Beerse Boys JO13-2 Unitas'59 JO13-8 67551 2-0
C 09-12-2017 11:15 Wilhelmina Boys JO13-3 EMK JO13-3G 99997 6-1
C 09-12-2017 13:00 Best Vooruit JO13-5 Oirschot Vooruit JO13-4 66410 5-3
C 02-12-2017 11:30 Oirschot Vooruit JO13-4 OJC ROSMALEN JO13-11 64700 0-5
C 02-12-2017 11:30 Zwaluw VFC JO13-7 Best Vooruit JO13-5 67550 1-5
C 02-12-2017 10:30 Nieuw Woensel JO13-1 Wilhelmina Boys JO13-3 95061 4-3
C 02-12-2017 11:45 SBC JO13-6 WODAN JO13-4 66488 5-6
C 02-12-2017 11:30 EMK JO13-3G Sint Michielsgestel JO13-3 99996 5-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HSSC'61 JO13-2 9 8 0 1 24 47 11 36 0
2 BZS JO13-2 10 7 1 2 22 45 25 20 0
3 Leerdam Sport'55 JO13-1 10 6 0 4 18 41 30 11 0
4 LRC JO13-3 8 5 2 1 17 39 20 19 0
5 OJC ROSMALEN JO13-11 9 5 1 3 16 30 15 15 0
6 SC Everstein JO13-1 10 4 1 5 13 25 24 1 0
7 MVV'58 JO13-3 10 4 1 5 13 32 38 -6 0
8 RKTVC JO13-4 9 4 0 5 12 20 39 -19 0
9 TEC JO13-2 10 3 1 6 10 33 45 -12 0
10 Tricht JO13-3 9 2 2 5 8 26 35 -9 0
11 Theole JO13-4 9 2 0 7 6 16 46 -30 0
12 Unitas JO13-3 9 1 1 7 4 11 37 -26 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO13-5 11 10 1 0 31 68 18 50 0
2 OJC ROSMALEN JO13-11 9 7 0 2 21 52 17 35 0
3 SBC JO13-6 10 7 0 3 21 45 20 25 0
4 Wilhelmina Boys JO13-3 11 7 0 4 21 38 29 9 0
5 Sint Michielsgestel JO13-3 10 6 1 3 19 48 26 22 0
6 Nieuw Woensel JO13-1 10 5 0 5 15 39 32 7 0
7 EMK JO13-3G 8 4 0 4 12 26 47 -21 0
8 Zwaluw VFC JO13-7 9 4 0 5 12 36 38 -2 0
9 WODAN JO13-4 10 4 0 6 12 30 41 -11 0
10 Beerse Boys JO13-2 10 3 0 7 9 22 32 -10 0
11 Oirschot Vooruit JO13-4 10 0 1 9 1 16 59 -43 0
12 Unitas'59 JO13-8 10 0 1 9 1 12 73 -61 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina JO13-3 3 3 0 0 9 19 5 14 0
2 Zwaluw VFC JO13-6 3 2 0 1 6 13 10 3 0
3 OJC ROSMALEN JO13-11 3 1 0 2 3 6 9 -3 0
4 S.C.I. JO13-2 3 0 0 3 0 9 23 -14 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
maandag 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
ma 13-11-17 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 20-11-17 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 27-11-17 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 04-12-17 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 11-12-17 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 18-12-17 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 25-12-17 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 01-01-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 08-01-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 15-01-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 22-01-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 29-01-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 05-02-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 12-02-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 19-02-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 26-02-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 05-03-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 12-03-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 19-03-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 26-03-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 02-04-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 09-04-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 16-04-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 23-04-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 30-04-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 07-05-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 14-05-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 21-05-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 28-05-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 04-06-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 11-06-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 18-06-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
ma 25-06-18 17:00 - 18:00 6 22 OJC ROSMALEN JO13-11
woensdag 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
wo 15-11-17 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 22-11-17 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 29-11-17 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 06-12-17 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 13-12-17 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 20-12-17 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 27-12-17 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 03-01-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 10-01-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 17-01-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 24-01-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 31-01-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 07-02-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 14-02-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 21-02-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 28-02-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 07-03-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 14-03-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 21-03-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 28-03-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 04-04-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 11-04-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 18-04-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 25-04-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 02-05-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 09-05-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 16-05-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 23-05-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 30-05-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 06-06-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 13-06-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 20-06-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11
wo 27-06-18 18:00 - 19:00 5 29 OJC ROSMALEN JO13-11

Berichten



Terug naar boven