0262 Onder 11 competitie 9x9 (voorjaar)

OJC ROSMALEN JO11-1

Teamleden

Spelers
Stef de Bijl Speler      
Ruben d'Hont Speler      
Ryan van Engelen Speler      
Mats Falck Speler      
Thomas Franken Speler      
Justin Geerings Speler      
Kaj van Geffen Speler      
Ivo van Hazendonk Speler      
Lars Kamsma Speler      
Thijmen Keuben Speler      
Maurits Klop Speler      
Lukas van Lokven Speler      
Ravez Matthijssen Speler      
Jochem van Mourik Speler      
Inze van Schijndel Speler      
Daan Schrader Speler      
Fabian Schreven Speler      
Jasper Snippert Speler      
Jesse Terlouw Speler      
Pepijn Wouters Speler      
 
Overige teamleden
Lex Mulders Trainer
Ravi van Schijndel Trainer
Miguel van Zwieten Trainer
Freddy Jacobs Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
C 28-05-2018 19:00 OJC ROSMALEN JO11-1 Unitas'59 JO11-1 116920 Sportpark De Groote Wielen - -
T 02-06-2018 n.n.b. toernooi VOAB OJC ROSMALEN JO11-1 - -
T 09-06-2018 n.n.b. Football Cup Rotterdam OJC ROSMALEN JO11-1 - -
T 24-06-2018 n.n.b. toernooi OJC ROSMALEN OJC ROSMALEN JO11-1 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2018 10:15 Zwaluw VFC JO11-1 DBS JO11-1
C 26-05-2018 10:15 WODAN JO11-1 RKSV Heeze JO11-1
C 26-05-2018 10:15 Unitas'59 JO11-1 RKSV Nuenen JO11-1
C 26-05-2018 11:15 Nivo Sparta JO11-1 RKVVO JO11-1G
C 29-05-2018 19:00 RKSV Heeze JO11-1 RKVVO JO11-1G
C 02-06-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO11-1 Unitas'59 JO11-1
C 02-06-2018 10:15 Zwaluw VFC JO11-1 WODAN JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 19-05-2018 10:00 OJC ROSMALEN JO11-1 WODAN JO11-1 S.M. (Sem) Brantjes 116924 1 - 3
V 15-05-2018 18:00 FC Den Bosch U10-1 OJC ROSMALEN JO11-1
V 12-05-2018 09:30 RKSV Heeze JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-1
C 08-05-2018 19:00 RKSV Nuenen JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-1 P.E.A.M. (Pieter) vanBokhoven 116968 6 - 1
C 05-05-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO11-1 UNA JO11-1 116913 2 - 4
V 28-04-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO11-1 E-Selectie
C 14-04-2018 11:05 DBS JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-1 R. (Rick) Raats 116921 0 - 3
C 07-04-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO11-1 Nivo Sparta JO11-1 A.P. (Freddy) Jacobs 138657 2 - 4
T 02-04-2018 n.n.b. toernooi Fortissimo OJC ROSMALEN JO11-1
C 31-03-2018 10:30 RKVVO JO11-1G OJC ROSMALEN JO11-1 116886 1 - 2
C 24-03-2018 10:15 Zwaluw VFC JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-1 S.P.M. (Stefan) vanLith 116898 1 - 4
C 10-03-2018 09:15 RKSV Heeze JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-1 116985 0 - 1
V 03-03-2018 afgelast OJC ROSMALEN JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2
B 17-02-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO11-1 Unitas'59 JO11-1 139476 0 - 8
V 27-01-2018 09:00 RKDVC JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-1
C 09-12-2017 afgelast OJC ROSMALEN JO11-1 Sarto JO11-1 99202 -
C 02-12-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-1 99200 2 - 1
C 25-11-2017 09:00 VOAB JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-1 L. Zegers 99199 3 - 4
C 18-11-2017 08:45 OJC ROSMALEN JO11-1 Taxandria JO11-1 99201 3 - 1
C 11-11-2017 10:00 SC 't Zand JO11-1G OJC ROSMALEN JO11-1 99198 4 - 2
B 08-11-2017 19:00 OJC ROSMALEN JO11-1 Nivo Sparta JO11-1 98831 5 - 4
C 04-11-2017 08:45 Sarto JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-1 99207 0 - 6
C 28-10-2017 08:45 OJC ROSMALEN JO11-1 VOAB JO11-1 99206 2 - 2
C 14-10-2017 10:30 Taxandria JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-1 99208 0 - 5
C 07-10-2017 10:45 Dongen JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-1 M. Baysan 69339 2 - 1
C 30-09-2017 08:45 OJC ROSMALEN JO11-1 GSBW JO11-1 69425 3 - 0
B 16-09-2017 08:45 OJC ROSMALEN JO11-1 Zwaluw VFC JO11-1 12011 3 - 1
B 13-09-2017 18:30 Nivo Sparta JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-1 11969 4 - 3
B 02-09-2017 08:45 OJC ROSMALEN JO11-1 Taxandria JO11-2 12012 9 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 23-05-2018 18:00 RKVVO JO11-1G UNA JO11-1 116948 0-0
C 19-05-2018 10:15 RKSV Heeze JO11-1 UNA JO11-1 116994 0-0
C 19-05-2018 09:45 RKSV Nuenen JO11-1 Nivo Sparta JO11-1 138660 0-0
C 19-05-2018 10:00 OJC ROSMALEN JO11-1 WODAN JO11-1 116924 0-0
C 17-05-2018 18:30 RKVVO JO11-1G Unitas'59 JO11-1 116879 0-0
C 16-05-2018 18:30 UNA JO11-1 DBS JO11-1 116939 0-0
C 14-05-2018 19:00 DBS JO11-1 RKSV Heeze JO11-1 116934 0-0
C 12-05-2018 10:15 Zwaluw VFC JO11-1 UNA JO11-1 116902 4-3
C 12-05-2018 10:15 Unitas'59 JO11-1 Nivo Sparta JO11-1 138658 11-1
C 12-05-2018 10:15 WODAN JO11-1 DBS JO11-1 116955 5-2
C 08-05-2018 19:00 RKSV Nuenen JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-1 116968 6-1
C 05-05-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO11-1 UNA JO11-1 116913 2-4
C 28-04-2018 10:15 Unitas'59 JO11-1 Zwaluw VFC JO11-1 116974 8-1
C 21-04-2018 10:00 Nivo Sparta JO11-1 WODAN JO11-1 138659 4-2
C 21-04-2018 11:05 DBS JO11-1 RKVVO JO11-1G 116928 3-1
C 21-04-2018 10:15 RKSV Heeze JO11-1 Unitas'59 JO11-1 116906 0-3
C 21-04-2018 09:45 RKSV Nuenen JO11-1 Zwaluw VFC JO11-1 116962 12-0
C 17-04-2018 18:30 RKVVO JO11-1G RKSV Nuenen JO11-1 117023 3-3
C 14-04-2018 11:00 Nivo Sparta JO11-1 UNA JO11-1 138662 2-3
C 14-04-2018 11:05 DBS JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-1 116921 0-3
C 14-04-2018 10:15 Zwaluw VFC JO11-1 RKVVO JO11-1G 117035 4-0
C 14-04-2018 10:15 WODAN JO11-1 Unitas'59 JO11-1 116959 2-3
C 07-04-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO11-1 Nivo Sparta JO11-1 138657 2-4
C 07-04-2018 10:15 RKSV Heeze JO11-1 Zwaluw VFC JO11-1 116995 4-2
C 07-04-2018 09:45 RKSV Nuenen JO11-1 DBS JO11-1 117033 10-1
C 07-04-2018 09:00 UNA JO11-1 WODAN JO11-1 117025 4-7
C 31-03-2018 11:05 DBS JO11-1 Nivo Sparta JO11-1 138661 4-4
C 31-03-2018 10:30 RKSV Nuenen JO11-1 RKSV Heeze JO11-1 117036 4-2
C 31-03-2018 10:30 RKVVO JO11-1G OJC ROSMALEN JO11-1 116886 1-2
C 24-03-2018 10:30 Nivo Sparta JO11-1 RKSV Heeze JO11-1 138656 1-2
C 24-03-2018 10:15 WODAN JO11-1 RKSV Nuenen JO11-1 116889 2-3
C 24-03-2018 10:15 Unitas'59 JO11-1 UNA JO11-1 116998 1-3
C 24-03-2018 10:15 Zwaluw VFC JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-1 116898 1-4
C 10-03-2018 10:00 UNA JO11-1 RKSV Nuenen JO11-1 116952 4-3
C 10-03-2018 09:15 RKSV Heeze JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-1 116985 0-1
C 10-03-2018 10:15 Zwaluw VFC JO11-1 Nivo Sparta JO11-1 138655 2-7
C 10-03-2018 10:15 Unitas'59 JO11-1 DBS JO11-1 116929 8-1
C 10-03-2018 10:15 WODAN JO11-1 RKVVO JO11-1G 117044 5-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 17-02-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO11-1 Unitas'59 JO11-1 139476 0-8
B 08-11-2017 19:00 OJC ROSMALEN JO11-1 Nivo Sparta JO11-1 98831 5-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 16-12-2017 10:00 SC 't Zand JO11-1G Sarto JO11-1 99212 0-0
C 16-12-2017 09:30 GSBW JO11-1 Dongen JO11-1 99203 0-9
C 09-12-2017 10:30 Taxandria JO11-1 Dongen JO11-1 99209 0-0
C 09-12-2017 10:15 VOAB JO11-1 Zwaluw VFC JO11-1 69288 2-1
C 09-12-2017 08:45 OJC ROSMALEN JO11-1 Sarto JO11-1 99202 0-0
C 02-12-2017 10:00 Sarto JO11-1 SC 't Zand JO11-1G 69306 0-0
C 02-12-2017 10:15 VOAB JO11-1 Taxandria JO11-1 99210 7-0
C 02-12-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-1 99200 2-1
C 02-12-2017 11:15 Dongen JO11-1 GSBW JO11-1 69292 14-0
C 25-11-2017 08:30 Sarto JO11-1 Dongen JO11-1 69365 0-6
C 25-11-2017 10:00 SC 't Zand JO11-1G GSBW JO11-1 99213 15-0
C 25-11-2017 09:00 VOAB JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-1 99199 3-4
C 25-11-2017 10:30 Taxandria JO11-1 Zwaluw VFC JO11-1 69454 0-2
C 18-11-2017 10:45 Dongen JO11-1 SC 't Zand JO11-1G 69328 4-3
C 18-11-2017 09:30 GSBW JO11-1 VOAB JO11-1 69279 1-14
C 18-11-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-1 Sarto JO11-1 99204 1-0
C 18-11-2017 08:45 OJC ROSMALEN JO11-1 Taxandria JO11-1 99201 3-1
C 11-11-2017 10:45 Dongen JO11-1 VOAB JO11-1 99205 0-0
C 11-11-2017 10:30 Taxandria JO11-1 GSBW JO11-1 69374 3-0
C 11-11-2017 10:00 SC 't Zand JO11-1G OJC ROSMALEN JO11-1 99198 4-2
C 11-11-2017 08:45 Sarto JO11-1 Zwaluw VFC JO11-1 69378 1-1
C 04-11-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-1 GSBW JO11-1 99214 8-2
C 04-11-2017 08:45 Sarto JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-1 99207 0-6
C 04-11-2017 10:30 Taxandria JO11-1 SC 't Zand JO11-1G 69319 0-7
C 04-11-2017 09:00 VOAB JO11-1 Dongen JO11-1 69462 3-2
C 28-10-2017 10:00 SC 't Zand JO11-1G Zwaluw VFC JO11-1 99211 10-2
C 28-10-2017 08:45 OJC ROSMALEN JO11-1 VOAB JO11-1 99206 2-2
C 28-10-2017 10:45 Dongen JO11-1 Taxandria JO11-1 69370 4-1
C 28-10-2017 08:45 Sarto JO11-1 GSBW JO11-1 69471 3-0
C 14-10-2017 09:30 GSBW JO11-1 SC 't Zand JO11-1G 69304 0-12
C 14-10-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-1 Dongen JO11-1 69403 2-6
C 14-10-2017 10:30 Taxandria JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-1 99208 0-5
C 10-10-2017 18:00 VOAB JO11-1 Sarto JO11-1 69452 2-2
C 07-10-2017 10:45 Dongen JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-1 69339 2-1
C 07-10-2017 10:00 Sarto JO11-1 Taxandria JO11-1 69400 1-1
C 07-10-2017 10:00 SC 't Zand JO11-1G VOAB JO11-1 69379 4-5
C 30-09-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-1 SC 't Zand JO11-1G 69280 4-8
C 30-09-2017 08:45 OJC ROSMALEN JO11-1 GSBW JO11-1 69425 3-0
C 23-09-2017 10:30 Taxandria JO11-1 VOAB JO11-1 69368 1-4
C 23-09-2017 09:30 GSBW JO11-1 Zwaluw VFC JO11-1 69376 2-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKSV Nuenen JO11-1 8 6 1 1 19 44 14 30 0
2 Unitas'59 JO11-1 7 6 0 1 18 36 8 28 0
3 UNA JO11-1 8 6 0 2 18 26 21 5 0
4 WODAN JO11-1 7 4 0 3 12 26 19 7 0
5 OJC ROSMALEN JO11-1 8 4 0 4 12 16 19 -3 0
6 Nivo Sparta JO11-1 8 3 1 4 10 24 29 -5 0
7 RKSV Heeze JO11-1 7 3 0 4 9 15 15 0 0
8 Zwaluw VFC JO11-1 7 2 0 5 6 14 38 -24 0
9 DBS JO11-1 8 1 1 6 4 14 40 -26 0
10 RKVVO JO11-1G 6 0 1 5 1 7 19 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'59 JO11-1 1 1 0 0 3 8 0 8 0
2 OJC ROSMALEN JO11-1 1 0 0 1 0 0 8 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dongen JO11-1 8 7 0 1 21 47 10 37 0
2 VOAB JO11-1 9 6 2 1 20 42 17 25 0
3 SC 't Zand JO11-1G 8 6 0 2 18 63 17 46 0
4 OJC ROSMALEN JO11-1 9 5 1 3 16 27 14 13 0
5 Zwaluw VFC JO11-1 10 5 1 4 16 30 32 -2 0
6 Sarto JO11-1 7 1 3 3 6 7 17 -10 0
7 Taxandria JO11-1 9 1 1 7 4 7 33 -26 0
8 GSBW JO11-1 10 0 0 10 0 5 88 -83 0

Training

Berichten



Terug naar boven