B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule

OJC ROSMALEN JO10-2

Teamleden

Spelers
Joep van Aarle Speler      
Jawad Akrim Speler      
Sander van den Berk Speler      
Loek Bolt Speler      
Roel Ijzermans Speler      
Jarno Kastelijn Speler      
Daan Schellenberg Speler      
Ace Vennix Speler      
Yonah van Vliet Speler      
 
Overige teamleden
Geert Kastelijn Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
r 30-09-2017 08:30 SV BLC JO10-1 Maliskamp JO10-1
r 30-09-2017 08:30 Nivo Sparta JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-2
r 30-09-2017 09:00 Haarsteeg JO10-1 MEC'07 JO10-1
r 30-09-2017 09:30 OSC'45 JO10-1 Theole JO10-1
r 30-09-2017 10:15 Zwaluw VFC JO10-2 BZS JO10-1
r 07-10-2017 10:15 Zwaluw VFC JO10-2 Haarsteeg JO10-1
r 07-10-2017 10:00 MEC'07 JO10-1 Emplina JO10-2
r 07-10-2017 09:00 Maliskamp JO10-1 OSC'45 JO10-1
r 07-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 BZS JO10-1
r 07-10-2017 08:30 Nivo Sparta JO10-1 SV BLC JO10-1
r 14-10-2017 08:30 Theole JO10-1 MEC'07 JO10-1
r 14-10-2017 08:30 SV BLC JO10-1 Zwaluw VFC JO10-2
r 14-10-2017 09:00 Haarsteeg JO10-1 Maliskamp JO10-1
r 14-10-2017 09:30 OSC'45 JO10-1 Nivo Sparta JO10-1
r 14-10-2017 09:45 Emplina JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 23-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 Zwaluw VFC JO10-2 76482 2 - 9
B 16-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 OSC'45 JO10-1 30120 2 - 5
B 09-09-2017 09:00 Haarsteeg JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-2 30122 3 - 2
B 09-09-2017 vervallen FC Engelen JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-2 12070
B 02-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 Maliskamp JO10-1 30119 3 - 4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
r 23-09-2017 08:30 Theole JO10-1 Haarsteeg JO10-1 76410 2-3
r 23-09-2017 08:45 BZS JO10-1 Emplina JO10-2 75915 4-1
r 23-09-2017 09:00 Maliskamp JO10-1 Nivo Sparta JO10-1 76126 7-5
r 23-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 Zwaluw VFC JO10-2 76482 2-9
r 23-09-2017 10:00 MEC'07 JO10-1 SV BLC JO10-1 76673 2-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
b 16-09-2017 09:00 Haarsteeg JO10-1 Maliskamp JO10-1 30123 1-8
b 16-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 OSC'45 JO10-1 30120 2-5
B 16-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 Zwaluw VFC JO10-4 12294 0-0
B 16-09-2017 08:30 FC Engelen JO10-1 Haarsteeg JO10-3 12247 0-0
B 09-09-2017 08:30 FC Engelen JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-2 12070 0-0
B 09-09-2017 09:00 Haarsteeg JO10-3 Zwaluw VFC JO10-4 12231 0-0
b 09-09-2017 09:00 Haarsteeg JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-2 30122 3-2
b 09-09-2017 09:00 Maliskamp JO10-1 OSC'45 JO10-1 30121 0-0
B 02-09-2017 09:30 OSC'45 JO10-1 Haarsteeg JO10-1 30124 11-1
B 02-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 Maliskamp JO10-1 30119 3-4
B 02-09-2017 10:15 Zwaluw VFC JO10-4 FC Engelen JO10-1 12134 0-0
B 02-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 Haarsteeg JO10-3 12244 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Maliskamp JO10-1 2 2 0 0 6 12 4 8 0
2 Haarsteeg JO10-1 2 1 0 1 3 4 10 -6 0
3 OJC ROSMALEN JO10-2 2 0 0 2 0 5 7 -2 0

Training

Berichten



Terug naar boven