Afdrukken
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

OJC ROSMALEN JO11-7

Trainingen

23-08-2017 (laatst gewijzigd op: 09-02-2018)
Het trainingsschema is als volgt:
Donderdag 18:00 - 19:00 Veld 1

Toernooien:
Zaterdag 2 juni 2018: Thuistoernooi OJC (middag)
Zondag 10 juni 2018: Nivo Sparta (middag)

Teamleden

Spelers
Thijs van Diepen Speler      
Philipe van Esdonk Speler      
Ryan Heinrichs Speler      
Niek Hommes Speler      
Lars van den Hout Speler      
Stan van der Loo Speler      
Milan Meisenbourg Speler      
Clio Pennings Speler      
Wesley Yang Speler      
 
Overige teamleden
Fred Heinrichs Trainer
Stanley Meisenbourg Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-02-2018 08:30 FC Engelen JO11-5 SV BLC JO11-2
C 24-02-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO11-6 Emplina JO11-5
C 24-02-2018 09:00 ST Alem/RKVSC JO11-1 Den Dungen JO11-2
C 24-02-2018 10:00 Hedel JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-7
C 24-02-2018 11:00 TEC JO11-2 Wilhelmina JO11-4
C 03-03-2018 10:15 Zwaluw VFC JO11-8 ST Alem/RKVSC JO11-1
C 03-03-2018 09:45 SV BLC JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-6
C 03-03-2018 09:45 Emplina JO11-5 TEC JO11-2
C 03-03-2018 08:45 Den Dungen JO11-2 Hedel JO11-1
C 03-03-2018 08:45 Wilhelmina JO11-4 FC Engelen JO11-5
C 10-03-2018 10:15 Zwaluw VFC JO11-8 OJC ROSMALEN JO11-7
C 10-03-2018 10:15 Hedel JO11-1 SV BLC JO11-2
C 10-03-2018 09:00 ST Alem/RKVSC JO11-1 Emplina JO11-5
C 10-03-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO11-6 Wilhelmina JO11-4
C 10-03-2018 08:30 FC Engelen JO11-5 TEC JO11-2
C 17-03-2018 11:00 TEC JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-6
C 17-03-2018 09:45 Emplina JO11-5 FC Engelen JO11-5
C 17-03-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO11-7 ST Alem/RKVSC JO11-1
C 17-03-2018 08:45 Den Dungen JO11-2 Zwaluw VFC JO11-8
C 17-03-2018 08:45 Wilhelmina JO11-4 Hedel JO11-1
C 24-03-2018 08:45 Den Dungen JO11-2 SV BLC JO11-2
C 24-03-2018 09:00 ST Alem/RKVSC JO11-1 TEC JO11-2
C 24-03-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO11-7 Wilhelmina JO11-4
C 24-03-2018 10:15 Hedel JO11-1 FC Engelen JO11-5
C 24-03-2018 10:15 Zwaluw VFC JO11-8 Emplina JO11-5

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 19-02-2018 18:30 OJC ROSMALEN JO11-7 FC Engelen JO11-5 117857 4 - 3
V 03-02-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO11-7 HVCH JO11-5 12 - 2
V 27-01-2018 11:30 Maliskamp JO13-2 OJC ROSMALEN JO11-7
V 20-01-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO11-7 OJC ROSMALEN JO11-6 Zonsbeek, Douk van (Scheidsrechter) 4 - 2
V 16-12-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-7 OJC ROSMALEN JO11-5 Ruyken, H.A.A. (Henk) (Scheidsrechter) 4 - 0
C 09-12-2017 afgelast OJC ROSMALEN JO11-7 Emplina JO11-5 Brantjes, Sem (Scheidsrechter) 94125 -
C 02-12-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-5 OJC ROSMALEN JO11-7 94124 2 - 11
C 25-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-7 Boxtel JO11-2 Alebeek, B. van (Scheidsrechter) 94123 1 - 6
C 18-11-2017 09:00 Sint Michielsgestel JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-7 94122 3 - 2
C 18-11-2017 vervallen Theole JO11-3 OJC ROSMALEN JO11-7 70428
C 11-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-7 OJC ROSMALEN JO11-8 Walboomers, Jeske (Scheidsrechter) 94121 7 - 6
C 04-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-7 Den Dungen JO11-2 Brantjes, Sem (Scheidsrechter) 94509 1 - 7
C 28-10-2017 vervallen TEC JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-7 73010
C 28-10-2017 vervallen SCI JO11-3 OJC ROSMALEN JO11-7 94119
C 21-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-7 BMC JO11-3 Alebeek, B. van (Scheidsrechter) 94115 1 - 3
C 14-10-2017 vervallen SC Everstein JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-7 72075
C 14-10-2017 08:45 Wilhelmina JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-7 S. Barten 94118 15 - 2
C 07-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-7 ASH JO11-1 Witters, Luke (Scheidsrechter) 95862 7 - 0
C 30-09-2017 09:00 Maliskamp JO11-3 OJC ROSMALEN JO11-7 S. Roelants 94116 3 - 11
C 23-09-2017 vervallen OJC ROSMALEN JO11-7 Rhelico JO11-1 73982
B 16-09-2017 08:45 Wilhelmina JO11-3 OJC ROSMALEN JO11-7 11872 14 - 4
B 09-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-7 Emplina JO11-4 Zonsbeek, Douk van (Scheidsrechter) 11333 3 - 8
B 02-09-2017 10:15 TGG JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-7 10568 3 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 19-02-2018 18:30 OJC ROSMALEN JO11-7 FC Engelen JO11-5 117857 4-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
r 14-10-2017 11:30 Rhelico JO11-1 MVV'58 JO11-2 74676 0-0
r 14-10-2017 10:15 LRC JO11-1 GVV JO11-1 70392 0-0
r 14-10-2017 09:00 WNC JO11-1 RKTVC JO11-3 70932 0-0
r 14-10-2017 09:00 SC Everstein JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-7 72075 0-0
r 14-10-2017 08:30 Tricht JO11-2 TEC JO11-2 71225 0-0
r 14-10-2017 08:30 Theole JO11-3 Ophemert JO11-1 70497 0-0
r 07-10-2017 09:00 Ophemert JO11-1 Rhelico JO11-1 74130 0-0
r 07-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-7 Tricht JO11-2 71946 0-0
r 07-10-2017 09:30 TEC JO11-2 WNC JO11-1 74800 0-0
r 07-10-2017 10:00 RKTVC JO11-3 SC Everstein JO11-1 70973 0-0
r 07-10-2017 10:30 GVV JO11-1 Theole JO11-3 74678 0-0
r 07-10-2017 08:30 MVV'58 JO11-2 LRC JO11-1 71323 0-0
r 30-09-2017 11:30 Rhelico JO11-1 Tricht JO11-2 72273 0-0
r 30-09-2017 10:30 GVV JO11-1 SC Everstein JO11-1 73026 0-0
r 30-09-2017 10:15 LRC JO11-1 Ophemert JO11-1 74170 0-0
r 30-09-2017 09:00 WNC JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-7 73378 0-0
r 30-09-2017 08:30 MVV'58 JO11-2 RKTVC JO11-3 74487 0-0
r 30-09-2017 08:30 Theole JO11-3 TEC JO11-2 70880 0-0
r 23-09-2017 09:30 SC Everstein JO11-1 WNC JO11-1 70538 0-0
r 23-09-2017 09:00 Ophemert JO11-1 MVV'58 JO11-2 75190 0-0
r 23-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-7 Rhelico JO11-1 73982 0-0
r 23-09-2017 09:30 TEC JO11-2 LRC JO11-1 70345 0-0
r 23-09-2017 10:00 RKTVC JO11-3 GVV JO11-1 73110 0-0
r 23-09-2017 08:30 Tricht JO11-2 Theole JO11-3 73923 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boxtel JO11-2 10 9 0 1 27 125 12 113 0
2 BMC JO11-3 10 9 0 1 27 82 17 65 0
3 Den Dungen JO11-2 10 7 1 2 22 67 30 37 0
4 Sint Michielsgestel JO11-2 8 6 1 1 19 48 18 30 0
5 Emplina JO11-5 9 5 0 4 15 46 35 11 0
6 OJC ROSMALEN JO11-7 9 4 0 5 12 43 45 -2 0
7 Wilhelmina JO11-4 9 4 0 5 12 48 78 -30 0
8 OJC ROSMALEN JO11-8 9 3 0 6 9 30 51 -21 0
9 Maliskamp JO11-3 9 1 0 8 3 26 86 -60 0
10 Zwaluw VFC JO11-5 9 1 0 8 3 16 90 -74 0
11 ASH JO11-1 8 0 0 8 0 4 73 -69 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Emplina JO11-4 3 3 0 0 9 20 11 9 0
2 Wilhelmina JO11-3 3 2 0 1 6 24 14 10 0
3 TGG JO11-1 3 1 0 2 3 10 12 -2 0
4 OJC ROSMALEN JO11-7 3 0 0 3 0 8 25 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boxtel JO11-2 10 9 0 1 27 125 12 113 0
2 BMC JO11-3 10 9 0 1 27 82 17 65 0
3 Den Dungen JO11-2 10 7 1 2 22 67 30 37 0
4 Sint Michielsgestel JO11-2 8 6 1 1 19 48 18 30 0
5 Emplina JO11-5 9 5 0 4 15 46 35 11 0
6 OJC ROSMALEN JO11-7 9 4 0 5 12 43 45 -2 0
7 Wilhelmina JO11-4 9 4 0 5 12 48 78 -30 0
8 OJC ROSMALEN JO11-8 9 3 0 6 9 30 51 -21 0
9 Maliskamp JO11-3 9 1 0 8 3 26 86 -60 0
10 Zwaluw VFC JO11-5 9 1 0 8 3 16 90 -74 0
11 ASH JO11-1 8 0 0 8 0 4 73 -69 0

Training

Berichten

Trainingen

23-08-2017 (laatst gewijzigd op: 09-02-2018)
Het trainingsschema is als volgt:
Donderdag 18:00 - 19:00 Veld 1

Toernooien:
Zaterdag 2 juni 2018: Thuistoernooi OJC (middag)
Zondag 10 juni 2018: Nivo Sparta (middag)


Powered by