Onder 11 beker poule

OJC ROSMALEN JO11-8

Teamleden

Spelers
Levi Abee Speler      
Eddy Chen Speler      
Teun van der Doelen Speler      
Joël Hulshof Speler      
Stijn van Lokven Speler      
Eef van Wanrooij Speler      
Stan de Wit Speler      
 
Overige teamleden
Wouter Abee Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 16-12-2017 09:45 BMC JO11-3 Den Dungen JO11-2 94514 8-2
C 16-12-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-8 Zwaluw VFC JO11-5 73265 5-0
C 09-12-2017 09:00 Maliskamp JO11-3 Sint Michielsgestel JO11-2 69592 0-0
C 09-12-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-7 Emplina JO11-5 94125 0-0
C 09-12-2017 09:00 ASH JO11-1 Zwaluw VFC JO11-5 95870 0-0
C 09-12-2017 08:45 Wilhelmina JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-8 70508 0-0
C 02-12-2017 09:00 Sint Michielsgestel JO11-2 BMC JO11-3 73118 1-5
C 02-12-2017 09:45 Emplina JO11-5 ASH JO11-1 95869 4-0
C 02-12-2017 10:00 Boxtel JO11-2 Wilhelmina JO11-4 74048 14-0
C 02-12-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-5 OJC ROSMALEN JO11-7 94124 2-11
C 02-12-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-8 Maliskamp JO11-3 74116 5-3
C 25-11-2017 09:00 Maliskamp JO11-3 BMC JO11-3 70668 1-6
C 25-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-7 Boxtel JO11-2 94123 1-6
C 25-11-2017 09:00 ASH JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-8 95868 1-9
C 25-11-2017 08:45 Wilhelmina JO11-4 Sint Michielsgestel JO11-2 69626 2-13
C 25-11-2017 08:45 Den Dungen JO11-2 Emplina JO11-5 94512 1-0
C 18-11-2017 09:00 ASH JO11-1 Maliskamp JO11-3 95867 2-3
C 18-11-2017 10:00 Boxtel JO11-2 Zwaluw VFC JO11-5 70819 22-1
C 18-11-2017 09:00 Sint Michielsgestel JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-7 94122 3-2
C 18-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-8 Den Dungen JO11-2 94511 2-11
C 18-11-2017 10:15 BMC JO11-3 Wilhelmina JO11-4 72690 15-0
C 11-11-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-5 Emplina JO11-5 75077 1-11
C 11-11-2017 09:00 Maliskamp JO11-3 Boxtel JO11-2 73429 1-20
C 11-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-7 OJC ROSMALEN JO11-8 94121 7-6
C 11-11-2017 08:45 Den Dungen JO11-2 Sint Michielsgestel JO11-2 94510 2-2
C 11-11-2017 08:45 Wilhelmina JO11-4 ASH JO11-1 95866 6-1
C 04-11-2017 09:00 Sint Michielsgestel JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-8 71337 9-1
C 04-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-7 Den Dungen JO11-2 94509 1-7
C 04-11-2017 09:00 Maliskamp JO11-3 Emplina JO11-5 74988 2-13
C 04-11-2017 10:15 BMC JO11-3 Zwaluw VFC JO11-5 73579 14-2
C 04-11-2017 09:00 ASH JO11-1 Boxtel JO11-2 95865 0-15
C 28-10-2017 08:45 Den Dungen JO11-2 ASH JO11-1 95864 13-0
C 28-10-2017 09:00 SCI JO11-3 OJC ROSMALEN JO11-7 94119 0-0
C 28-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-8 BMC JO11-3 71418 1-5
C 28-10-2017 09:45 Emplina JO11-5 Wilhelmina JO11-4 70708 11-2
C 28-10-2017 10:00 Boxtel JO11-2 Sint Michielsgestel JO11-2 74548 4-5
C 28-10-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-5 Maliskamp JO11-3 73819 4-3
C 21-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-7 BMC JO11-3 94115 1-3
C 14-10-2017 09:00 Sint Michielsgestel JO11-2 Emplina JO11-5 69646 4-2
r 14-10-2017 09:00 Maliskamp JO11-3 Den Dungen JO11-4 69708 0-0
C 14-10-2017 09:30 SJO VV LBC JO11-1 SCI JO11-3 70272 0-0
C 14-10-2017 10:15 BMC JO11-3 Boxtel JO11-2 71696 1-7
C 14-10-2017 08:45 Wilhelmina JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-7 94118 15-2
C 14-10-2017 09:00 Maliskamp JO11-3 Den Dungen JO11-2 94507 4-10
C 14-10-2017 12:00 ASH JO11-1 SCI JO11-3 95863 0-0
C 07-10-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-5 Sint Michielsgestel JO11-2 69882 0-11
r 07-10-2017 08:45 Den Dungen JO11-4 Wilhelmina JO11-4 70046 0-0
C 07-10-2017 09:00 SCI JO11-3 Maliskamp JO11-3 74727 0-0
C 07-10-2017 09:45 Emplina JO11-5 BMC JO11-3 71884 2-9
C 07-10-2017 10:00 Boxtel JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-8 69813 12-0
C 07-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-7 ASH JO11-1 95862 7-0
C 07-10-2017 08:45 Den Dungen JO11-2 Wilhelmina JO11-4 94506 11-2
C 07-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-7 SJO VV LBC JO11-1 94117 0-0
C 30-09-2017 10:00 Boxtel JO11-2 Den Dungen JO11-2 94505 10-3
C 30-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-8 Emplina JO11-5 70519 1-3
C 30-09-2017 09:00 Sint Michielsgestel JO11-2 S.C.I. JO11-3 72394 11-0
r 30-09-2017 10:00 Boxtel JO11-2 Den Dungen JO11-4 69949 0-0
C 30-09-2017 10:15 BMC JO11-3 SJO VV LBC JO11-1 73800 0-0
C 30-09-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-5 Wilhelmina JO11-4 74808 5-6
C 30-09-2017 09:00 Maliskamp JO11-3 OJC ROSMALEN JO11-7 94116 3-11
C 30-09-2017 10:15 BMC JO11-3 ASH JO11-1 95861 16-0
C 23-09-2017 08:45 Den Dungen JO11-2 Zwaluw VFC JO11-5 94504 7-1
C 23-09-2017 09:45 Emplina JO11-5 Boxtel JO11-2 72081 0-15
C 23-09-2017 09:30 SJO VV LBC JO11-1 St Mich.Gestel JO11-2 72129 1-15
C 23-09-2017 09:00 SCI JO11-3 OJC ROSMALEN JO11-8 73940 3-9
r 23-09-2017 08:45 Den Dungen JO11-4 Zwaluw VFC JO11-5 69736 0-0
C 23-09-2017 08:45 Wilhelmina JO11-4 Maliskamp JO11-3 72537 15-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jan van Arckel JO11-2 3 3 0 0 9 30 14 16 0
2 Tricht JO11-3 3 1 1 1 4 17 12 5 0
3 OJC ROSMALEN JO11-8 3 1 1 1 4 23 20 3 0
4 Wilhelmina'26 JO11-1 3 0 0 3 0 8 32 -24 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boxtel JO11-2 10 9 0 1 27 125 12 113 0
2 BMC JO11-3 10 9 0 1 27 82 17 65 0
3 Den Dungen JO11-2 10 7 1 2 22 67 30 37 0
4 Sint Michielsgestel JO11-2 8 6 1 1 19 48 18 30 0
5 Emplina JO11-5 9 5 0 4 15 46 35 11 0
6 OJC ROSMALEN JO11-7 9 4 0 5 12 43 45 -2 0
7 Wilhelmina JO11-4 9 4 0 5 12 48 78 -30 0
8 OJC ROSMALEN JO11-8 9 3 0 6 9 30 51 -21 0
9 Maliskamp JO11-3 9 1 0 8 3 26 86 -60 0
10 Zwaluw VFC JO11-5 9 1 0 8 3 16 90 -74 0
11 ASH JO11-1 8 0 0 8 0 4 73 -69 0

Training

Berichten



Terug naar boven