B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule

OJC ROSMALEN JO9-2

Teamleden

Spelers
 
Overige teamleden
Bart Kuijpers Trainer
Jesse van Oers Trainer
Bjarne van Zoggel Trainer
Freddy Jacobs Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
r 30-09-2017 08:30 Unitas JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-2
r 30-09-2017 08:30 MVV'58 JO9-1 LRC JO9-1
r 30-09-2017 08:45 RKTVC JO9-2 DSC JO9-1
r 30-09-2017 09:45 Sleeuwijk JO9-1 Emplina JO9-2
r 30-09-2017 08:30 GJS JO9-1 Tricht JO9-1
r 07-10-2017 08:45 DSC JO9-1 GJS JO9-1
r 07-10-2017 08:30 SV BLC JO9-1 RKTVC JO9-2
r 07-10-2017 08:30 Emplina JO9-2 MVV'58 JO9-1
r 07-10-2017 08:30 Unitas JO9-2 Sleeuwijk JO9-1
r 07-10-2017 09:30 Tricht JO9-1 LRC JO9-1
r 14-10-2017 08:30 GJS JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-2
r 14-10-2017 08:30 MVV'58 JO9-1 Unitas JO9-2
r 14-10-2017 08:45 RKTVC JO9-2 Emplina JO9-2
r 14-10-2017 10:00 LRC JO9-1 DSC JO9-1
r 14-10-2017 09:45 Sleeuwijk JO9-1 SV BLC JO9-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 23-09-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO9-2 SV BLC JO9-1 79869 6 - 7
B 16-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO9-2 Zwaluw VFC JO9-2 13546 11 - 1
V 09-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO9-2 Nivo Sparta JO9-1
B 02-09-2017 10:15 Haarsteeg JO9-1G OJC ROSMALEN JO9-2 12819 9 - 4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
r 23-09-2017 08:30 Emplina JO9-2 Unitas JO9-2 80799 0-0
r 23-09-2017 08:45 DSC JO9-1 Sleeuwijk JO9-1 79642 6-7
r 23-09-2017 10:00 LRC JO9-1 RKTVC JO9-2 77771 4-3
r 23-09-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO9-2 SV BLC JO9-1 79869 6-7
r 23-09-2017 09:30 Tricht JO9-1 MVV'58 JO9-1 92695 3-17
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
b 20-09-2017 18:30 Zwaluw VFC JO9-2 Haarsteeg JO9-1G 13177 1-12
b 16-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO9-2 Zwaluw VFC JO9-2 13546 11-1
B 02-09-2017 10:15 Haarsteeg JO9-1G OJC ROSMALEN JO9-2 12819 9-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO9-1G 2 2 0 0 6 21 5 16 0
2 OJC ROSMALEN JO9-2 2 1 0 1 3 15 10 5 0
3 Zwaluw VFC JO9-2 2 0 0 2 0 2 23 -21 0

Training

Berichten



Terug naar boven