0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

OJC ROSMALEN JO8-2

Teamleden

Spelers
 
Overige teamleden
Jeffrey van den Broek Trainer
Nils Deijl Trainer
Gwen van Pinxteren Trainer
Thom Schippers Trainer
Ali Tuharea Trainer
Freddy Jacobs Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
C 26-05-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 SV BLC JO8-1 131838 Sportpark De Groote Wielen - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 SV BLC JO8-1
C 26-05-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-1 DBS JO8-1
C 26-05-2018 10:00 Emplina JO8-1 WODAN JO8-1
C 26-05-2018 09:15 FC Eindhoven AV JO8-1 SBC JO8-1
C 26-05-2018 09:00 Zwaluw VFC JO8-1 SV Valkenswaard JO8-1
C 26-05-2018 09:00 Unitas'59 JO8-1 Wilhelmina Boys JO8-1
C 28-05-2018 19:00 Unitas'59 JO8-1 Emplina JO8-1
C 02-06-2018 08:30 SV Valkenswaard JO8-1 WODAN JO8-1
C 02-06-2018 09:00 DBS JO8-1 Zwaluw VFC JO8-1
C 02-06-2018 08:30 SV BLC JO8-1 FC Eindhoven AV JO8-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 19-05-2018 vervallen SV Valkenswaard JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 133094
C 12-05-2018 vervallen Zwaluw VFC JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 132781
C 05-05-2018 09:00 Unitas'59 JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 130697
C 21-04-2018 vervallen OJC ROSMALEN JO8-2 Emplina JO8-1 130863
C 14-04-2018 vervallen OJC ROSMALEN JO8-2 FC Eindhoven AV JO8-1 130833
C 10-04-2018 18:30 OJC ROSMALEN JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-1 132060 -
C 07-04-2018 vervallen DBS JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 Cols, O. (Oscar) 132030
C 04-04-2018 18:30 Wilhelmina Boys JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 Brand, T.W. (Thijs) van den 131228
C 24-03-2018 vervallen OJC ROSMALEN JO8-2 WODAN JO8-1 130596
C 10-03-2018 vervallen OJC ROSMALEN JO8-2 SBC JO8-1 131406
V 03-02-2018 afgelast OJC ROSMALEN JO8-2 WODAN JO8-1
C 16-12-2017 10:00 ODC JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 92397 -
C 02-12-2017 vervallen OJC ROSMALEN JO8-2 Emplina JO8-2 83087
C 25-11-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO8-2 BVV/Timmermans Infra JO8-1 99165
C 18-11-2017 vervallen FC Eindhoven AV JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 94456
C 11-11-2017 vervallen OJC ROSMALEN JO8-2 Wilhelmina Boys JO8-1 82842
C 04-11-2017 vervallen Wilhelmina JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-2 84266
C 28-10-2017 vervallen OJC ROSMALEN JO8-2 DSC JO8-1 84465
C 14-10-2017 vervallen RPC JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-2 83339
C 14-10-2017 08:30 SV BLC JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-2 97360
C 07-10-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO8-2 Zwaluw VFC JO8-1 83002 2 - 4
C 30-09-2017 08:30 SV BLC JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 83089 9 - 7
C 23-09-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO8-2 Best Vooruit JO8-2 84353 14 - 0
B 16-09-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 Wilhelmina JO8-2 30013 9 - 6
B 09-09-2017 vervallen OJC ROSMALEN JO8-2 Den Dungen JO8-1 14447
B 09-09-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 Zwaluw VFC JO8-1 30012 5 - 6
B 02-09-2017 08:45 ODC JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 30011 0 - 5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 19-05-2018 09:00 DBS JO8-1 Emplina JO8-1 132525 0-0
C 19-05-2018 09:30 SV BLC JO8-1 Zwaluw VFC JO8-1 133033 0-0
C 19-05-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-1 130611 0-0
C 19-05-2018 09:00 WODAN JO8-1 FC Eindhoven AV JO8-1 130236 0-0
C 19-05-2018 09:00 SBC JO8-1 Unitas'59 JO8-1 130692 0-0
C 19-05-2018 09:00 SV Valkenswaard JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 133094 0-0
C 15-05-2018 18:30 WODAN JO8-1 SV BLC JO8-1 131325 0-0
C 14-05-2018 18:00 DBS JO8-1 FC Eindhoven AV JO8-1 131446 0-0
C 12-05-2018 09:00 Zwaluw VFC JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 132781 0-0
C 12-05-2018 09:00 SBC JO8-1 WODAN JO8-1 131590 0-0
C 12-05-2018 09:00 Unitas'59 JO8-1 FC Eindhoven AV JO8-1 131714 0-0
C 12-05-2018 08:30 Emplina JO8-1 Wilhelmina Boys JO8-1 131893 0-0
C 12-05-2018 09:30 SV BLC JO8-1 DBS JO8-1 130502 0-0
C 07-05-2018 18:30 Wilhelmina Boys JO8-1 WODAN JO8-1 132758 0-0
C 05-05-2018 09:30 SV BLC JO8-1 SV Valkenswaard JO8-1 131869 0-0
C 05-05-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-1 Emplina JO8-1 131470 0-0
C 05-05-2018 09:00 Unitas'59 JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 130697 0-0
C 05-05-2018 09:00 SBC JO8-1 Zwaluw VFC JO8-1 130123 0-0
C 21-04-2018 09:00 SV Valkenswaard JO8-1 Unitas'59 JO8-1 132936 0-0
C 21-04-2018 09:00 WODAN JO8-1 Zwaluw VFC JO8-1 131727 0-0
C 21-04-2018 09:00 DBS JO8-1 SBC JO8-1 133022 0-0
C 21-04-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO8-1 SV BLC JO8-1 131757 0-0
C 21-04-2018 09:15 FC Eindhoven AV JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-1 131860 0-0
C 21-04-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 Emplina JO8-1 130863 0-0
C 18-04-2018 18:30 FC Eindhoven AV JO8-1 Wilhelmina Boys JO8-1 130388 0-0
C 14-04-2018 09:00 Unitas'59 JO8-1 SV BLC JO8-1 131044 0-0
C 14-04-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 FC Eindhoven AV JO8-1 130833 0-0
C 14-04-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-1 WODAN JO8-1 132499 0-0
C 14-04-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO8-1 DBS JO8-1 131094 0-0
C 14-04-2018 09:00 SBC JO8-1 SV Valkenswaard JO8-1 131381 0-0
C 14-04-2018 08:30 Emplina JO8-1 Zwaluw VFC JO8-1 130557 0-0
C 10-04-2018 18:30 OJC ROSMALEN JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-1 132060 0-0
C 07-04-2018 10:30 FC Eindhoven AV JO8-1 Emplina JO8-1 131041 0-0
C 07-04-2018 09:00 DBS JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 132030 0-0
C 07-04-2018 09:00 WODAN JO8-1 Unitas'59 JO8-1 132529 0-0
C 07-04-2018 09:00 Zwaluw VFC JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-1 131485 0-0
C 07-04-2018 09:00 SV Valkenswaard JO8-1 Wilhelmina Boys JO8-1 130625 0-0
C 07-04-2018 09:30 SV BLC JO8-1 SBC JO8-1 132944 0-0
C 04-04-2018 18:30 Wilhelmina Boys JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 131228 0-0
C 31-03-2018 10:00 SV Valkenswaard JO8-1 DBS JO8-1 132057 0-0
C 31-03-2018 09:00 Zwaluw VFC JO8-1 Unitas'59 JO8-1 132144 0-0
C 31-03-2018 09:45 Emplina JO8-1 SBC JO8-1 131793 0-0
C 24-03-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 WODAN JO8-1 130596 0-0
C 24-03-2018 09:45 Emplina JO8-1 SV Valkenswaard JO8-1 132051 0-0
C 24-03-2018 09:00 Zwaluw VFC JO8-1 FC Eindhoven AV JO8-1 132441 0-0
C 24-03-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-1 SV BLC JO8-1 131101 0-0
C 24-03-2018 09:00 Unitas'59 JO8-1 DBS JO8-1 131999 0-0
C 24-03-2018 09:00 SBC JO8-1 Wilhelmina Boys JO8-1 130865 0-0
C 17-03-2018 09:00 SBC JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-1 132468 0-0
C 10-03-2018 08:30 Emplina JO8-1 SV BLC JO8-1 131991 0-0
C 10-03-2018 09:00 Zwaluw VFC JO8-1 Wilhelmina Boys JO8-1 131173 0-0
C 10-03-2018 09:00 WODAN JO8-1 DBS JO8-1 130755 0-0
C 10-03-2018 09:15 FC Eindhoven AV JO8-1 SV Valkenswaard JO8-1 132366 0-0
C 10-03-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-1 Unitas'59 JO8-1 132851 0-0
C 10-03-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 SBC JO8-1 131406 0-0
C 17-02-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-1 SV Valkenswaard JO8-1 132494 5-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 16-12-2017 09:45 Emplina JO8-2 FC Eindhoven AV JO8-1 95713 0-0
C 16-12-2017 10:00 ODC JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 92397 0-0
C 16-12-2017 10:15 Best Vooruit JO8-2 BVV/Timmermans Infra JO8-1 99163 0-0
C 09-12-2017 09:00 Zwaluw VFC JO8-1 FC Eindhoven AV JO8-1 94459 0-0
C 09-12-2017 08:45 DSC JO8-1 Best Vooruit JO8-2 84485 0-0
C 09-12-2017 08:45 Wilhelmina JO8-2 BVV/Timmermans Infra JO8-1 99167 0-0
C 09-12-2017 08:30 Emplina JO8-2 SV BLC JO8-1 82536 0-0
C 02-12-2017 08:30 SV BLC JO8-1 Zwaluw VFC JO8-1 83282 0-0
C 02-12-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra JO8-1 DSC JO8-1 99166 0-0
C 02-12-2017 09:15 FC Eindhoven AV JO8-1 SV BLC JO8-2 97365 0-0
C 02-12-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO8-2 Emplina JO8-2 83087 0-0
C 02-12-2017 10:15 Best Vooruit JO8-2 Wilhelmina JO8-2 84536 0-0
C 25-11-2017 08:30 Emplina JO8-2 Best Vooruit JO8-2 82563 0-0
C 25-11-2017 08:30 SV BLC JO8-2 ODC JO8-1 97364 0-0
C 25-11-2017 08:45 DSC JO8-1 FC Eindhoven AV JO8-1 94457 0-0
C 25-11-2017 08:45 Wilhelmina JO8-2 SV BLC JO8-1 84630 0-0
C 25-11-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO8-2 BVV/Timmermans Infra JO8-1 99165 0-0
C 18-11-2017 08:30 SV BLC JO8-1 Best Vooruit JO8-2 83449 0-0
C 18-11-2017 08:45 DSC JO8-1 SV BLC JO8-2 97363 0-0
C 18-11-2017 08:45 ODC JO8-1 Zwaluw VFC JO8-1 92394 0-0
C 18-11-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra JO8-1 Emplina JO8-2 99164 0-0
C 18-11-2017 09:15 FC Eindhoven AV JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 94456 0-0
C 11-11-2017 09:00 Zwaluw VFC JO8-1 DSC JO8-1 83272 0-0
C 11-11-2017 08:45 Wilhelmina JO8-2 FC Eindhoven AV JO8-1 94455 0-0
C 11-11-2017 08:30 SV BLC JO8-2 SV BLC JO8-1 97362 0-0
C 11-11-2017 08:30 Emplina JO8-2 ODC JO8-1 92393 0-0
C 04-11-2017 08:45 Wilhelmina JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-2 84266 0-0
C 04-11-2017 09:00 Zwaluw VFC JO8-1 Emplina JO8-2 82803 0-0
C 04-11-2017 08:45 DSC JO8-1 SV BLC JO8-1 83195 0-0
C 04-11-2017 08:30 SV BLC JO8-2 BVV/Timmermans Infra JO8-1 99162 0-0
C 04-11-2017 08:45 ODC JO8-1 Best Vooruit JO8-2 92392 0-0
C 28-10-2017 09:15 FC Eindhoven AV JO8-1 ODC JO8-1 94453 0-0
C 28-10-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO8-2 DSC JO8-1 84465 0-0
C 28-10-2017 08:30 Emplina JO8-2 Wilhelmina JO8-2 83506 0-0
C 28-10-2017 08:30 SV BLC JO8-1 Wilhelmina Boys JO8-1 83556 0-0
C 28-10-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra JO8-1 Zwaluw VFC JO8-1 99161 0-0
C 28-10-2017 10:15 Best Vooruit JO8-2 SV BLC JO8-2 97361 0-0
C 21-10-2017 08:30 SV BLC JO8-2 Wilhelmina JO8-2 97358 0-0
C 21-10-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra JO8-1 SV BLC JO8-1 99158 0-0
C 14-10-2017 08:30 SV BLC JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-2 97360 0-0
C 14-10-2017 08:45 DSC JO8-1 Emplina JO8-2 83077 0-0
C 14-10-2017 08:45 Boxtel JO8-1 Best Vooruit JO8-2 82394 0-0
r 14-10-2017 09:00 RPC JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-2 83339 0-0
C 14-10-2017 09:00 Wilhelmina Boys JO8-1 Haarsteeg JO8-1 83186 0-0
C 14-10-2017 09:00 Zwaluw VFC JO8-1 Wilhelmina JO8-2 82947 0-0
C 14-10-2017 10:00 Maliskamp JO8-1 SV BLC JO8-1 83612 0-0
C 14-10-2017 08:45 ODC JO8-1 SV BLC JO8-1 92390 0-0
C 14-10-2017 09:15 FC Eindhoven AV JO8-1 Best Vooruit JO8-2 94452 0-0
C 07-10-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO8-2 Zwaluw VFC JO8-1 83002 2-4
r 07-10-2017 08:30 Emplina JO8-2 RPC JO8-2 83052 0-0
C 07-10-2017 08:30 SV BLC JO8-1 Boxtel JO8-1 83755 0-0
C 07-10-2017 08:45 Wilhelmina JO8-2 DSC JO8-1 84645 7-7
C 07-10-2017 10:15 Best Vooruit JO8-2 Wilhelmina Boys JO8-1 84631 0-0
C 07-10-2017 10:15 Haarsteeg JO8-1 Maliskamp JO8-1 82732 0-0
C 07-10-2017 08:30 Emplina JO8-2 SV BLC JO8-2 97359 5-8
C 07-10-2017 08:30 SV BLC JO8-1 FC Eindhoven AV JO8-1 94451 9-4
C 07-10-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra JO8-1 ODC JO8-1 99160 3-9
C 07-10-2017 10:15 Haarsteeg JO8-1 ODC JO8-1 92389 0-0
C 30-09-2017 09:00 Wilhelmina Boys JO8-1 Emplina JO8-2 84240 15-2
C 30-09-2017 08:30 SV BLC JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-2 83089 9-7
C 30-09-2017 08:45 Boxtel JO8-1 Haarsteeg JO8-1 84646 0-0
r 30-09-2017 09:00 RPC JO8-2 Wilhelmina JO8-2 82611 0-0
C 30-09-2017 10:00 Maliskamp JO8-1 DSC JO8-1 83081 0-0
C 30-09-2017 10:15 Best Vooruit JO8-2 Zwaluw VFC JO8-1 83527 1-14
C 30-09-2017 08:45 ODC JO8-1 DSC JO8-1 92388 10-3
C 30-09-2017 09:15 FC Eindhoven AV JO8-1 Haarsteeg JO8-1 94450 0-0
C 23-09-2017 08:45 DSC JO8-1 Wilhelmina Boys JO8-1 83984 2-12
C 23-09-2017 08:45 Wilhelmina JO8-2 Maliskamp JO8-1 84237 0-0
r 23-09-2017 09:00 Zwaluw VFC JO8-1 RPC JO8-2 82561 0-0
C 23-09-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO8-2 Best Vooruit JO8-2 84353 14-0
C 23-09-2017 10:15 Haarsteeg JO8-1 SV BLC JO8-1 82426 1-16
C 23-09-2017 08:30 Emplina JO8-2 Boxtel JO8-1 82816 0-0
C 23-09-2017 08:45 Wilhelmina JO8-2 ODC JO8-1 92387 6-9
r 23-09-2017 08:30 Emplina JO8-2 FC Eindhoven AV JO8-1 94449 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO8-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
2 DBS JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Emplina JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Eindhoven AV JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 OJC ROSMALEN JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SBC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV BLC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Unitas'59 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wilhelmina Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 WODAN JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zwaluw VFC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SV Valkenswaard JO8-1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC JO8-1 3 3 0 0 9 20 8 12 0
2 OJC ROSMALEN JO8-2 3 2 0 1 6 19 12 7 0
3 Wilhelmina JO8-2 3 1 0 2 3 16 23 -7 0
4 ODC JO8-1 3 0 0 3 0 9 21 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODC JO8-1 3 3 0 0 9 28 12 16 0
2 Zwaluw VFC JO8-1 2 2 0 0 6 18 3 15 0
3 SV BLC JO8-1 2 2 0 0 6 18 11 7 0
4 SV BLC JO8-2 1 1 0 0 3 8 5 3 0
5 OJC ROSMALEN JO8-2 3 1 0 2 3 23 13 10 0
6 Wilhelmina JO8-2 2 0 1 1 1 13 16 -3 0
7 DSC JO8-1 2 0 1 1 1 10 17 -7 0
8 Emplina JO8-2 1 0 0 1 0 5 8 -3 0
9 FC Eindhoven AV JO8-1 1 0 0 1 0 4 9 -5 0
10 BVV/Timmermans Infra JO8-1 1 0 0 1 0 3 9 -6 0
11 Best Vooruit JO8-2 2 0 0 2 0 1 28 -27 0

Training

Berichten



Terug naar boven