B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule

OJC ROSMALEN JO9-6

Teamleden

Spelers
Jop Eijsink Speler      
Moos Gösgens Speler      
Melle van Helvoirt Speler      
Jarne Kroon Speler      
Tim Kuijpers Speler      
Mats Leemans Speler      
Thomas Smoes Speler      
 
Overige teamleden
Ludo Kroon Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 30-09-2017 08:30 Emplina JO9-3 Taxandria JO9-2
r 30-09-2017 08:45 ODC JO9-2 Maliskamp JO9-2
r 30-09-2017 09:00 BMC JO9-2 Zwaluw VFC JO9-4
r 30-09-2017 10:15 Haarsteeg JO9-2 St Mich.Gestel JO9-1
r 30-09-2017 10:15 Helvoirt JO9-1G OSC'45 JO9-1
r 30-09-2017 08:30 Emplina JO9-3 SV BLC JO9-2
C 07-10-2017 11:15 Taxandria JO9-2 ODC JO9-2
r 07-10-2017 10:15 St Mich.Gestel JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-6
r 07-10-2017 10:15 Helvoirt JO9-1G Emplina JO9-3
r 07-10-2017 09:00 Zwaluw VFC JO9-4 OSC'45 JO9-1
r 07-10-2017 09:00 BMC JO9-2 Haarsteeg JO9-2
r 07-10-2017 08:30 SV BLC JO9-2 ODC JO9-2
r 14-10-2017 08:30 Emplina JO9-3 St Mich.Gestel JO9-1
r 14-10-2017 08:45 ODC JO9-2 Zwaluw VFC JO9-4
r 14-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO9-6 BMC JO9-2
r 14-10-2017 10:15 Haarsteeg JO9-2 Helvoirt JO9-1G
r 14-10-2017 10:30 OSC'45 JO9-1 Maliskamp JO9-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 23-09-2017 10:00 Maliskamp JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-6 79295 17 - 2
B 16-09-2017 09:00 Zwaluw VFC JO9-4 OJC ROSMALEN JO9-6 13560 17 - 1
B 09-09-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO9-6 Haarsteeg JO9-3 13170 5 - 7
B 02-09-2017 10:30 Vlijmense Boys JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-6 12576 25 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
r 23-09-2017 09:00 Zwaluw VFC JO9-4 Helvoirt JO9-1G 80604 4-7
r 23-09-2017 10:00 Maliskamp JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-6 79295 17-2
r 23-09-2017 10:15 St Mich.Gestel JO9-1 BMC JO9-2 79568 7-7
r 23-09-2017 10:30 OSC'45 JO9-1 ODC JO9-2 80093 12-5
C 23-09-2017 11:15 Taxandria JO9-2 Haarsteeg JO9-2 79666 0-0
r 23-09-2017 08:30 SV BLC JO9-2 Haarsteeg JO9-2 94105 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
b 20-09-2017 18:00 Zwaluw VFC JO9-4 Vlijmense Boys JO9-1 12995 0-0
b 16-09-2017 09:00 Zwaluw VFC JO9-4 OJC ROSMALEN JO9-6 13560 17-1
b 16-09-2017 10:30 Vlijmense Boys JO9-1 Haarsteeg JO9-3 13322 12-1
b 09-09-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO9-6 Haarsteeg JO9-3 13170 5-7
B 02-09-2017 10:15 Haarsteeg JO9-3 Zwaluw VFC JO9-4 12817 5-5
B 02-09-2017 10:30 Vlijmense Boys JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-6 12576 25-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vlijmense Boys JO9-1 2 2 0 0 6 37 3 34 0
2 Zwaluw VFC JO9-4 2 1 1 0 4 22 6 16 0
3 Haarsteeg JO9-3 3 1 1 1 4 13 22 -9 0
4 OJC ROSMALEN JO9-6 3 0 0 3 0 8 49 -41 0

Training

Berichten



Terug naar boven