0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

OJC ROSMALEN JO9-7

Teamleden

Spelers
Nario Armando Speler      
Mees Dammers Speler      
Mustafa al Mansour Speler      
Gijs van den Oord Speler      
Luuk Oudeman Speler      
Darian Uthman Speler      
Bram van der Velden Speler      
 
Overige teamleden
Jacco Oudeman Leider
Saskia van der Velden-Koolhof Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-02-2018 09:00 Jan van Arckel JO9-1 Roda Boys/Bommelerwaard JO9-1
C 24-02-2018 09:00 ST Alem/RKVSC JO9-1 HRC'14 JO9-1
C 24-02-2018 10:15 Haarsteeg JO9-3 Hedel JO9-2
C 24-02-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO9-7 OJC ROSMALEN JO9-4
C 24-02-2018 11:00 FC Engelen JO9-3 FC Engelen JO9-5
C 03-03-2018 09:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO9-1 Haarsteeg JO9-3
C 03-03-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO9-4 Jan van Arckel JO9-1
C 03-03-2018 09:00 Hedel JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-7
C 03-03-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-5 FC Engelen JO9-3
C 03-03-2018 08:30 FC Engelen JO9-5 ST Alem/RKVSC JO9-1
C 10-03-2018 10:50 FC Engelen JO9-3 HRC'14 JO9-1
C 10-03-2018 10:15 Haarsteeg JO9-3 OJC ROSMALEN JO9-4
C 10-03-2018 09:00 ST Alem/RKVSC JO9-1 Hedel JO9-2
C 10-03-2018 09:00 Jan van Arckel JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-7
C 10-03-2018 08:30 FC Engelen JO9-5 Nivo Sparta JO9-5
C 17-03-2018 09:45 HRC'14 JO9-1 FC Engelen JO9-5
C 17-03-2018 09:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO9-1 FC Engelen JO9-3
C 17-03-2018 09:00 Hedel JO9-2 Jan van Arckel JO9-1
C 17-03-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO9-7 Haarsteeg JO9-3
C 17-03-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-5 ST Alem/RKVSC JO9-1
C 24-03-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-5 OJC ROSMALEN JO9-4
C 24-03-2018 08:30 FC Engelen JO9-5 Hedel JO9-2
C 24-03-2018 09:00 ST Alem/RKVSC JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-7
C 24-03-2018 09:45 HRC'14 JO9-1 Roda Boys/Bommelerwaard JO9-1
C 24-03-2018 11:00 FC Engelen JO9-3 Haarsteeg JO9-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 16-12-2017 vervallen OJC ROSMALEN JO9-7 Sparta'30 JO9-1G 99852
C 09-12-2017 afgelast OJC ROSMALEN JO9-7 FC Engelen JO9-3 99862
C 09-12-2017 vervallen Hedel JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-7 78914
C 02-12-2017 vervallen OJC ROSMALEN JO9-7 Well JO9-1 81127
C 02-12-2017 vervallen BMC JO9-5 OJC ROSMALEN JO9-7 99861
C 25-11-2017 vervallen OJC ROSMALEN JO9-7 Jan van Arckel JO9-1 99860
C 25-11-2017 vervallen GDC JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-7 80293
C 18-11-2017 vervallen OJC ROSMALEN JO9-7 SJO/BZC'14 JO9-1 99859
C 11-11-2017 vervallen MVV'58 JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-7 94759
C 04-11-2017 vervallen OJC ROSMALEN JO9-7 Kerkwijk JO9-1 99857
C 04-11-2017 vervallen Wilhelmina'26 JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-7 77703
C 28-10-2017 vervallen OJC ROSMALEN JO9-7 Haarsteeg JO9-3 80661
C 14-10-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO9-7 Nivo Sparta JO9-4 99855
C 14-10-2017 vervallen NOAD'32 JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-7 78325
C 07-10-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO9-7 BMC JO9-3 77388 1 - 10
C 30-09-2017 10:30 Vlijmense Boys JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-7 78624 14 - 0
C 23-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO9-7 Nivo Sparta JO9-3 78299 1 - 13
B 16-09-2017 18:30 OJC ROSMALEN JO9-7 Emplina JO9-3 13545 2 - 21
B 09-09-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO9-7 OSC'45 JO9-1 12981 1 - 17
B 02-09-2017 09:00 BMC JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-7 12797 16 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 16-12-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO9-7 Sparta'30 JO9-1G 99852 0-0
C 16-12-2017 08:30 Emplina JO9-6 BMC JO9-5 81565 0-0
C 09-12-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO9-7 FC Engelen JO9-3 99862 0-0
C 09-12-2017 10:00 SJO/BZC'14 JO9-1 Sparta'30 JO9-1G 88198 0-0
C 09-12-2017 08:30 Nivo Sparta JO9-4 Kerkwijk JO9-1 78008 0-0
C 02-12-2017 09:00 BMC JO9-5 OJC ROSMALEN JO9-7 99861 0-0
C 02-12-2017 09:00 Sparta'30 JO9-1G GDC JO9-3 78791 0-0
C 02-12-2017 09:00 Jan van Arckel JO9-1 SJO/BZC'14 JO9-1 88197 0-0
C 02-12-2017 11:00 FC Engelen JO9-3 Emplina JO9-6 81517 0-0
C 25-11-2017 08:30 Emplina JO9-6 Kerkwijk JO9-1 77776 0-0
C 25-11-2017 08:30 Nivo Sparta JO9-4 FC Engelen JO9-3 81666 0-0
C 25-11-2017 09:00 SJO/BZC'14 JO9-1 GDC JO9-3 88196 0-0
C 25-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO9-7 Jan van Arckel JO9-1 99860 0-0
C 18-11-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO9-7 SJO/BZC'14 JO9-1 99859 0-0
C 18-11-2017 09:00 Kerkwijk JO9-1 FC Engelen JO9-3 81087 0-0
C 18-11-2017 09:00 Sparta'30 JO9-1G Emplina JO9-6 81993 0-0
C 18-11-2017 09:00 BMC JO9-5 Nivo Sparta JO9-4 81323 0-0
C 11-11-2017 08:30 Nivo Sparta JO9-4 GDC JO9-3 78189 0-0
C 11-11-2017 08:30 Emplina JO9-6 Jan van Arckel JO9-1 80948 0-0
C 11-11-2017 09:00 GRC-14 JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-7 99858 0-0
C 11-11-2017 11:00 FC Engelen JO9-3 BMC JO9-5 80096 0-0
C 11-11-2017 09:00 SJO/BZC'14 JO9-1 Kerkwijk JO9-1 88194 0-0
C 04-11-2017 09:30 Well JO9-1 Nivo Sparta JO9-3 77262 0-0
C 04-11-2017 10:15 Haarsteeg JO9-3 Achilles Veen JO9-1G 99357 0-0
C 04-11-2017 09:00 Sparta'30 JO9-1G Jan van Arckel JO9-1 78971 0-0
C 04-11-2017 09:00 GDC JO9-3 FC Engelen JO9-3 81810 0-0
C 04-11-2017 09:00 GRC-14 JO9-2 Nivo Sparta JO9-4 81877 0-0
C 04-11-2017 10:00 SJO/BZC'14 JO9-1 BMC JO9-5 88193 0-0
C 04-11-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO9-7 Kerkwijk JO9-1 99857 0-0
C 04-11-2017 09:00 Hedel JO9-1 GDC JO9-2 77314 0-0
C 04-11-2017 09:00 BMC JO9-3 MVV'58 JO9-2 94758 0-0
C 04-11-2017 09:00 Wilhelmina'26 JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-7 77703 0-0
C 04-11-2017 08:30 NOAD'32 JO9-1 Vlijmense Boys JO9-1 81946 0-0
C 28-10-2017 09:00 Jan van Arckel JO9-1 GDC JO9-3 80560 0-0
C 28-10-2017 10:30 Kerkwijk JO9-1 Sparta'30 JO9-1G 78769 0-0
C 28-10-2017 11:15 FC Engelen JO9-3 SJO/BZC'14 JO9-1 88192 0-0
C 28-10-2017 10:30 Vlijmense Boys JO9-1 BMC JO9-3 80610 0-0
C 28-10-2017 09:00 GDC JO9-2 Well JO9-1 78330 0-0
C 28-10-2017 08:30 Nivo Sparta JO9-3 NOAD'32 JO9-1 78899 0-0
C 28-10-2017 09:00 BMC JO9-5 GRC-14 JO9-2 80974 0-0
C 28-10-2017 08:30 MVV'58 JO9-2 Wilhelmina'26 JO9-1 94757 0-0
C 28-10-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO9-7 Haarsteeg JO9-3 80661 0-0
C 28-10-2017 08:30 Nivo Sparta JO9-4 Emplina JO9-6 82308 0-0
C 28-10-2017 09:00 Achilles Veen JO9-1G Hedel JO9-1 99356 0-0
C 21-10-2017 09:00 GDC JO9-2 MVV'58 JO9-2 94753 0-0
C 14-10-2017 10:15 Haarsteeg JO9-3 Hedel JO9-1 81198 0-0
C 14-10-2017 09:00 Wilhelmina'26 JO9-1 GDC JO9-2 78784 0-0
C 14-10-2017 08:30 NOAD'32 JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-7 78325 0-0
C 14-10-2017 10:30 Vlijmense Boys JO9-1 MVV'58 JO9-2 94756 0-0
C 14-10-2017 09:00 BMC JO9-3 Nivo Sparta JO9-3 82089 0-0
C 14-10-2017 09:00 GRC-14 JO9-2 Emplina JO9-6 81773 0-0
C 14-10-2017 09:30 Well JO9-1 Achilles Veen JO9-1G 99355 0-0
C 14-10-2017 09:00 Jan van Arckel JO9-1 FC Engelen JO9-3 79734 0-0
C 14-10-2017 09:00 GDC JO9-3 Kerkwijk JO9-1 81705 0-0
C 14-10-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO9-7 Nivo Sparta JO9-4 99855 0-0
C 14-10-2017 08:30 Sparta'30 JO9-1G BMC JO9-5 79744 0-0
C 07-10-2017 08:30 MVV'58 JO9-2 NOAD'32 JO9-1 94755 10-1
C 07-10-2017 08:30 Nivo Sparta JO9-3 Vlijmense Boys JO9-1 80589 2-7
C 07-10-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO9-7 BMC JO9-3 77388 1-10
C 07-10-2017 09:00 GDC JO9-2 Haarsteeg JO9-3 81466 4-2
C 07-10-2017 09:00 Hedel JO9-1 Well JO9-1 77233 21-2
C 30-09-2017 08:30 Nivo Sparta JO9-3 GDC JO9-2 77678 10-4
C 30-09-2017 08:30 NOAD'32 JO9-1 Zwaluw VFC JO9-5 80174 0-0
C 30-09-2017 09:00 BMC JO9-3 Well JO9-1 79173 14-7
C 30-09-2017 09:00 Wilhelmina'26 JO9-1 Hedel JO9-1 80183 5-1
C 30-09-2017 10:30 Vlijmense Boys JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-7 78624 14-0
C 30-09-2017 08:30 MVV'58 JO9-2 Haarsteeg JO9-3 94754 13-1
C 23-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO9-7 Nivo Sparta JO9-3 78299 1-13
C 23-09-2017 10:15 Haarsteeg JO9-3 Wilhelmina'26 JO9-1 78436 2-18
C 23-09-2017 09:30 Well JO9-1 NOAD'32 JO9-1 77211 4-8
C 23-09-2017 09:00 Hedel JO9-1 BMC JO9-3 79453 16-2
C 23-09-2017 09:00 Zwaluw VFC JO9-5 Vlijmense Boys JO9-1 77392 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OSC'45 JO9-1 3 3 0 0 9 39 6 33 0
2 BMC JO9-2 3 1 1 1 4 27 18 9 0
3 Emplina JO9-3 3 1 1 1 4 31 24 7 0
4 OJC ROSMALEN JO9-7 3 0 0 3 0 5 54 -49 0



Training

Berichten



Terug naar boven