0275 Onder 9 competitie (najaar)

OJC ROSMALEN JO9-8

Teamleden

Spelers
Jens Burgers Speler      
Jan Ketelaars Speler      
Siem Kollen Speler      
Miles Nouwens Speler      
Stijn van Peer Speler      
Mats Pen Speler      
Luuk Thijssen Speler      
Luuk van der Zandt Speler      
 
Overige teamleden
Kim Burgers-Schmeets Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 25-10-2017 18:00 OVC'26 JO9-1 Baronie JO9-5
C 25-10-2017 18:00 Essche Boys JO9-1 Zwaluw VFC JO9-6G
C 28-10-2017 11:30 Nemelaer JO9-2 BMC JO9-4
C 28-10-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO9-8 OJC ROSMALEN JO9-6
C 28-10-2017 10:00 Wilhelmina Boys JO9-3 Den Dungen JO9-2
C 28-10-2017 09:30 Essche Boys JO9-1 Emplina JO9-4
C 28-10-2017 09:00 Zwaluw VFC JO9-6G Emplina JO9-5
C 28-10-2017 08:45 Boxtel JO9-2 Wilhelmina JO9-3
C 28-10-2017 09:00 Dongen JO9-4 OVC'26 JO9-1
C 28-10-2017 09:30 FC Tilburg JO9-2 SC 't Zand JO9-4
C 28-10-2017 09:45 ZIGO JO9-3 Sarto JO9-3
C 28-10-2017 10:15 Jong Brabant JO9-3 VOAB JO9-4
C 28-10-2017 11:30 SVSSS JO9-2 WSC JO9-2
C 28-10-2017 12:00 Baronie JO9-5 OJC ROSMALEN JO9-8
C 04-11-2017 08:30 Emplina JO9-4 Zwaluw VFC JO9-6G
C 04-11-2017 08:45 Wilhelmina JO9-3 OJC ROSMALEN JO9-8
C 04-11-2017 09:00 BMC JO9-4 Boxtel JO9-2
C 04-11-2017 10:00 Den Dungen JO9-2 Essche Boys JO9-1
C 04-11-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO9-6 Wilhelmina Boys JO9-3
C 04-11-2017 08:45 SC 't Zand JO9-4 Jong Brabant JO9-3
C 04-11-2017 08:30 Emplina JO9-5 Nemelaer JO9-2
C 04-11-2017 08:30 WSC JO9-2 FC Tilburg JO9-2
C 04-11-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO9-8 Dongen JO9-4
C 04-11-2017 10:00 Sarto JO9-3 SVSSS JO9-2
C 04-11-2017 09:00 VOAB JO9-4 Baronie JO9-5
C 04-11-2017 09:00 OVC'26 JO9-1 ZIGO JO9-3
C 11-11-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO9-8 Den Dungen JO9-2
C 11-11-2017 09:00 BMC JO9-4 OJC ROSMALEN JO9-6
C 11-11-2017 09:00 Zwaluw VFC JO9-6G Nemelaer JO9-2
C 11-11-2017 08:45 Wilhelmina JO9-3 Essche Boys JO9-1
C 11-11-2017 08:45 Boxtel JO9-2 Emplina JO9-4
C 11-11-2017 08:30 Emplina JO9-5 Wilhelmina Boys JO9-3
C 18-11-2017 08:30 Emplina JO9-4 BMC JO9-4
C 18-11-2017 09:30 Essche Boys JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-8
C 18-11-2017 10:00 Wilhelmina Boys JO9-3 Zwaluw VFC JO9-6G
C 18-11-2017 10:00 Den Dungen JO9-2 Wilhelmina JO9-3
C 18-11-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO9-6 Emplina JO9-5
C 18-11-2017 11:30 Nemelaer JO9-2 Boxtel JO9-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 14-10-2017 vervallen VOAB JO9-4 OJC ROSMALEN JO9-8 81314
C 14-10-2017 08:30 Emplina JO9-5 OJC ROSMALEN JO9-8 99866
C 07-10-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO9-8 OVC'26 JO9-1 81917 0 - 30
C 30-09-2017 08:45 SC 't Zand JO9-4 OJC ROSMALEN JO9-8 82141 16 - 3
C 23-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO9-8 WSC JO9-2 78641 1 - 18
B 16-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO9-8 Maliskamp JO9-2 13347 2 - 17
B 09-09-2017 09:00 BMC JO9-3 OJC ROSMALEN JO9-8 12982 13 - 2
B 02-09-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO9-8 Hedel JO9-1 12600 1 - 16
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 14-10-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO9-6 Boxtel JO9-2 99845 0-0
C 14-10-2017 08:30 WSC JO9-2 ZIGO JO9-3 81018 0-0
C 14-10-2017 08:45 SC 't Zand JO9-4 Dongen JO9-4 78389 0-0
C 14-10-2017 09:00 VOAB JO9-4 OJC ROSMALEN JO9-8 81314 0-0
C 14-10-2017 10:00 Sarto JO9-3 Jong Brabant JO9-3 82090 0-0
C 14-10-2017 11:30 SVSSS JO9-2 FC Tilburg JO9-2 77604 0-0
C 14-10-2017 11:45 OVC'26 JO9-1 Willem II JO9-1 78137 0-0
C 14-10-2017 08:30 Emplina JO9-5 OJC ROSMALEN JO9-8 99866 0-0
C 14-10-2017 08:30 Emplina JO9-4 Wilhelmina Boys JO9-3 97628 0-0
C 14-10-2017 09:00 BMC JO9-4 Wilhelmina JO9-3 80637 0-0
C 14-10-2017 10:00 Den Dungen JO9-2 Nemelaer JO9-2 77215 0-0
C 07-10-2017 12:00 Baronie JO9-5 SC 't Zand JO9-4 92826 0-0
C 07-10-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO9-8 OVC'26 JO9-1 81917 0-30
C 07-10-2017 10:15 Jong Brabant JO9-3 WSC JO9-2 77194 9-3
C 07-10-2017 09:30 FC Tilburg JO9-2 Sarto JO9-3 81838 4-7
C 07-10-2017 09:45 ZIGO JO9-3 SVSSS JO9-2 78710 9-3
C 07-10-2017 09:00 Willem II JO9-1 SC 't Zand JO9-4 77802 0-0
C 07-10-2017 09:00 Dongen JO9-4 VOAB JO9-4 81525 4-9
C 30-09-2017 10:00 Sarto JO9-3 Baronie JO9-5 92825 13-6
C 30-09-2017 08:30 WSC JO9-2 OVC'26 JO9-1 79063 5-10
C 30-09-2017 08:45 SC 't Zand JO9-4 OJC ROSMALEN JO9-8 82141 16-3
C 30-09-2017 09:45 ZIGO JO9-3 Dongen JO9-4 77750 13-4
C 30-09-2017 10:00 Sarto JO9-3 Willem II JO9-1 81216 0-0
C 30-09-2017 09:30 FC Tilburg JO9-2 VOAB JO9-4 77597 4-7
C 30-09-2017 11:30 SVSSS JO9-2 Jong Brabant JO9-3 80937 2-11
C 23-09-2017 09:00 Willem II JO9-1 SVSSS JO9-2 79206 0-0
C 23-09-2017 09:00 Dongen JO9-4 FC Tilburg JO9-2 82179 3-15
C 23-09-2017 10:15 Jong Brabant JO9-3 ZIGO JO9-3 82184 6-2
C 23-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO9-8 WSC JO9-2 78641 1-18
C 23-09-2017 11:45 OVC'26 JO9-1 Sarto JO9-3 81236 8-6
C 23-09-2017 11:30 Baronie JO9-5 SVSSS JO9-2 92824 15-3
C 23-09-2017 09:00 VOAB JO9-4 SC 't Zand JO9-4 77906 6-10
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 16-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO9-8 Maliskamp JO9-2 13347 2-17
B 16-09-2017 09:00 BMC JO9-3 Hedel JO9-1 13547 3-11
b 09-09-2017 09:00 Hedel JO9-1 Maliskamp JO9-2 13153 12-0
b 09-09-2017 09:00 BMC JO9-3 OJC ROSMALEN JO9-8 12982 13-2
B 02-09-2017 10:00 Maliskamp JO9-2 BMC JO9-3 12871 10-7
B 02-09-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO9-8 Hedel JO9-1 12600 1-16

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hedel JO9-1 3 3 0 0 9 39 4 35 0
2 Maliskamp JO9-2 3 2 0 1 6 27 21 6 0
3 BMC JO9-3 3 1 0 2 3 23 23 0 0
4 OJC ROSMALEN JO9-8 3 0 0 3 0 5 46 -41 0

Training

Berichten



Terug naar boven