Mannen beker reserve poule

OJC ROSMALEN 3

statistieken

03-09-2017 (laatst gewijzigd op: 20-05-2018)
Competitie:

Doelpunten:

Jos 11
Mikey 7
Remi 6
Kris 6
Bram 5
Joost 4
Dirk 2
Scheep 2
Thijs 1
Roel 1
Luuk 1

Assists:

Jos 8
Davy 5
Bram 4
Mikey 4
Thijs 3
Lego 3
Joost 3
Luuk 2
Remi 1
Kris 1

Beker:

Doelpunten:
Scheep 1
Lego 1
Jo 1

Assists:
Joost 1
Davy 1

Teamleden

Spelers
Robbin Bouten Speler      
Davy Cayaux Speler      
Remi Donders Speler      
Mark van der Donk Speler      
Dirk van Eeden Speler      
Bram van Eembergen Speler      
Robin Galle Speler      
Kristian Herman Speler      
Dennis Huiskes Speler      
Robin Koenen Speler      
Joost de Laat Speler      
Thijs v Pinxteren Speler      
Michael van Rijn Speler      
Nick Scheepens Speler      
Remco van Veghel Speler      
Jos Verhoeven Speler      
Roel Verhoeven Speler      
Frank Willems Speler      
Roel Wittenberg Speler      
 
Overige teamleden
Frank Willems Leider
Coen Spierings Grensrechter
Robbin Bouten Overige staf

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
C 27-05-2018 12:00 OJC ROSMALEN 3 Gestel 2 N.L.M. (Nico) van Engelen 26263 Sportpark De Groote Wielen - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 27-05-2018 12:00 BMC 2 Haarsteeg 2
C 27-05-2018 12:00 RKVVO 3 Rood Wit V 2
C 27-05-2018 12:00 Emplina 2 SV Valkenswaard 2
C 27-05-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 RKSV Heeze 2
C 27-05-2018 12:00 RKDVC 3 Wilhelmina Boys 2
C 27-05-2018 12:00 ODC 2 WODAN 2
C 27-05-2018 12:00 OJC ROSMALEN 3 Gestel 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 20-05-2018 11:30 Wilhelmina Boys 2 OJC ROSMALEN 3 K. (Koen) Stobbe 25837 0 - 1
C 13-05-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 SV Valkenswaard 2 A.L.W. (Toon) Stap 26153 0 - 1
C 06-05-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 OJC ROSMALEN 3 C.M.E. (Kees) van denHout 25379 3 - 2
C 29-04-2018 12:00 WODAN 2 OJC ROSMALEN 3 E.A.J. (Jordin) Brands 26666 0 - 2
C 22-04-2018 12:00 Rood Wit V 2 OJC ROSMALEN 3 J.P.H.M. (Pieter) Koolen 25745 2 - 1
C 15-04-2018 12:30 RKDVC 3 OJC ROSMALEN 3 W.A. (Willie) van derHorst 24942 2 - 0
C 08-04-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 RKVVO 3 S. (Stijn) Sanders 24886 0 - 1
C 05-04-2018 19:15 Emplina 2 OJC ROSMALEN 3 A.G.Y. (At) Wijnia 139698 2 - 0
C 01-04-2018 12:00 Haarsteeg 2 OJC ROSMALEN 3 Afgeschermd 25391 4 - 2
C 25-03-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 RKSV Heeze 2 Afgeschermd 26467 2 - 3
C 11-03-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 BMC 2 P. van Groeninge 26232 2 - 2
C 25-02-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 ODC 2 A.L.W. Stap 25481 4 - 1
C 18-02-2018 12:00 Gestel 2 OJC ROSMALEN 3 A.H.M. Verkoeijen 26563 1 - 3
C 04-02-2018 11:00 Emplina 2 OJC ROSMALEN 3 M Gunuc 26742 1 - 0
C 28-01-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 RKDVC 3 L.A.F. van den Dries 26603 2 - 0
V 23-01-2018 20:00 OJC ROSMALEN 3 Wilhelmina 2 Smolders, M.G.A.M. (Marco) (Scheidsrechter) 0 - 4
C 17-12-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Wilhelmina Boys 2 W.L. van Geffen 26037 4 - 2
C 03-12-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Rood Wit V 2 R. Raats 26822 6 - 0
C 26-11-2017 12:00 SV Valkenswaard 2 OJC ROSMALEN 3 E. Warners 25774 1 - 2
C 19-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Haarsteeg 2 D.R. Jansen 26069 2 - 4
C 05-11-2017 12:00 BMC 2 OJC ROSMALEN 3 C. Onink 25863 0 - 0
C 29-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 WODAN 2 A.J. Koremans 25437 4 - 0
C 22-10-2017 11:30 RKSV Heeze 2 OJC ROSMALEN 3 F.M. van den Nieuwenhof 26023 4 - 1
C 15-10-2017 11:30 ODC 2 OJC ROSMALEN 3 N. Opstraat 26427 7 - 2
C 08-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Reusel Sport/CoTrans 2 W. Lensen 24795 3 - 1
C 01-10-2017 11:30 RKVVO 3 OJC ROSMALEN 3 C.J.M. Dirkx 26041 1 - 1
C 24-09-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Emplina 2 C.M.E. van den Hout 26612 2 - 1
B 21-09-2017 20:30 BVV/Timmermans Infra 2 OJC ROSMALEN 3 L Walschots 92291 2 - 1
B 17-09-2017 11:30 BVV/Timmermans Infra 2 OJC ROSMALEN 3 Putten, V. (Vidjany) van der 5520 0 - 0
B 10-09-2017 vervallen OJC ROSMALEN 3 CHC 3 4584
B 03-09-2017 12:00 TEC 2 OJC ROSMALEN 3 3523 1 - 2
V 29-08-2017 20:00 Den Dungen 2 OJC ROSMALEN 3 2 - 1
V 27-08-2017 12:00 Emplina 2 OJC ROSMALEN 3 0 - 2
V 20-08-2017 vervallen Real Lunet 2 OJC ROSMALEN 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 20-05-2018 12:00 WODAN 2 BMC 2 24927 0-0
C 20-05-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 Reusel Sport/CoTrans 2 26116 0-0
C 20-05-2018 12:00 Rood Wit V 2 Emplina 2 26537 0-0
C 20-05-2018 12:00 Haarsteeg 2 RKDVC 3 25236 0-0
C 20-05-2018 12:00 Gestel 2 RKVVO 3 25464 0-0
C 20-05-2018 11:30 Wilhelmina Boys 2 OJC ROSMALEN 3 25837 0-0
C 20-05-2018 11:30 RKSV Heeze 2 ODC 2 25752 0-0
C 13-05-2018 11:30 RKVVO 3 RKSV Heeze 2 25612 2-1
C 13-05-2018 11:00 Emplina 2 WODAN 2 25930 2-0
C 13-05-2018 11:30 ODC 2 BMC 2 25142 0-0
C 13-05-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Haarsteeg 2 25030 1-1
C 13-05-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 SV Valkenswaard 2 26153 0-1
C 13-05-2018 12:30 RKDVC 3 Rood Wit V 2 25941 2-1
C 13-05-2018 11:45 Wilhelmina Boys 2 Gestel 2 25032 0-0
C 06-05-2018 12:00 BMC 2 RKDVC 3 26285 5-0
C 06-05-2018 12:00 Haarsteeg 2 Rood Wit V 2 26334 2-3
C 06-05-2018 12:00 WODAN 2 SV Valkenswaard 2 26718 4-1
C 06-05-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 OJC ROSMALEN 3 25379 3-2
C 06-05-2018 11:30 ODC 2 Wilhelmina Boys 2 24867 1-1
C 06-05-2018 12:00 RKSV Heeze 2 Gestel 2 24932 6-0
C 03-05-2018 20:00 Reusel Sport/CoTrans 2 WODAN 2 141972 4-1
C 01-05-2018 20:00 Haarsteeg 2 Emplina 2 25325 2-3
C 01-05-2018 20:00 RKVVO 3 Reusel Sport/CoTrans 2 26176 7-3
C 29-04-2018 12:00 RKSV Heeze 2 Wilhelmina Boys 2 25180 0-2
C 29-04-2018 12:00 WODAN 2 OJC ROSMALEN 3 26666 0-2
C 29-04-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 SV Valkenswaard 2 26347 4-0
C 26-04-2018 18:45 RKSV Heeze 2 Emplina 2 142759 4-1
C 22-04-2018 12:00 BMC 2 Reusel Sport/CoTrans 2 25109 5-0
C 22-04-2018 11:30 RKSV Heeze 2 Emplina 2 26214 0-0
C 22-04-2018 12:00 Haarsteeg 2 ODC 2 25053 1-2
C 22-04-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 RKVVO 3 26004 2-1
C 22-04-2018 12:00 Rood Wit V 2 OJC ROSMALEN 3 25745 2-1
C 22-04-2018 12:00 Gestel 2 RKDVC 3 25427 1-4
C 22-04-2018 12:00 WODAN 2 Wilhelmina Boys 2 26423 4-1
C 19-04-2018 20:00 Emplina 2 RKVVO 3 25081 3-3
C 15-04-2018 12:00 Haarsteeg 2 WODAN 2 24852 3-1
C 15-04-2018 12:30 RKDVC 3 OJC ROSMALEN 3 24942 2-0
C 15-04-2018 12:00 BMC 2 RKSV Heeze 2 25331 1-5
C 15-04-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Rood Wit V 2 25143 2-0
C 15-04-2018 11:00 Emplina 2 Gestel 2 26444 4-1
C 15-04-2018 11:30 RKVVO 3 Wilhelmina Boys 2 26009 1-3
C 15-04-2018 11:30 ODC 2 SV Valkenswaard 2 26845 1-2
C 12-04-2018 20:00 SV Valkenswaard 2 Rood Wit V 2 25568 4-1
C 12-04-2018 18:30 Reusel Sport/CoTrans 2 Gestel 2 25635 10-0
C 08-04-2018 11:30 RKSV Heeze 2 WODAN 2 24750 4-0
C 08-04-2018 11:30 Wilhelmina Boys 2 Emplina 2 25144 5-2
C 08-04-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 Haarsteeg 2 25965 0-4
C 08-04-2018 12:00 Rood Wit V 2 BMC 2 26833 3-3
C 08-04-2018 12:00 Gestel 2 ODC 2 26839 1-4
C 08-04-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 RKVVO 3 24886 0-1
C 08-04-2018 12:30 RKDVC 3 Reusel Sport/CoTrans 2 26301 2-6
C 05-04-2018 19:15 Emplina 2 OJC ROSMALEN 3 139698 2-0
C 01-04-2018 11:30 RKSV Heeze 2 RKDVC 3 24756 2-1
C 01-04-2018 12:00 WODAN 2 RKVVO 3 26258 0-1
C 01-04-2018 12:00 Rood Wit V 2 Gestel 2 25693 6-2
C 01-04-2018 12:00 Haarsteeg 2 OJC ROSMALEN 3 25391 4-2
C 31-03-2018 18:00 SV Valkenswaard 2 Wilhelmina Boys 2 26513 1-4
C 31-03-2018 16:00 ODC 2 Reusel Sport/CoTrans 2 26550 3-1
C 29-03-2018 20:30 BMC 2 Emplina 2 25788 1-1
C 25-03-2018 12:30 RKDVC 3 SV Valkenswaard 2 26074 1-2
C 25-03-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 RKSV Heeze 2 26467 2-3
C 25-03-2018 12:00 Gestel 2 BMC 2 25658 1-3
C 25-03-2018 11:30 Wilhelmina Boys 2 Rood Wit V 2 24809 5-2
C 25-03-2018 11:30 RKVVO 3 Haarsteeg 2 24802 2-0
C 25-03-2018 11:00 Emplina 2 ODC 2 26384 2-2
C 25-03-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 WODAN 2 24764 3-0
C 18-03-2018 11:30 ODC 2 RKDVC 3 25218 0-1
C 18-03-2018 12:00 BMC 2 RKVVO 3 26583 0-2
C 11-03-2018 11:00 Emplina 2 Reusel Sport/CoTrans 2 24943 1-3
C 11-03-2018 11:30 RKVVO 3 ODC 2 26177 0-4
C 11-03-2018 11:30 Wilhelmina Boys 2 Haarsteeg 2 26533 1-0
C 11-03-2018 12:30 RKDVC 3 WODAN 2 25267 2-0
C 11-03-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 BMC 2 26232 2-2
C 11-03-2018 12:00 Gestel 2 SV Valkenswaard 2 26181 1-4
C 11-03-2018 12:00 Rood Wit V 2 RKSV Heeze 2 26679 0-1
C 25-02-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 ODC 2 25481 4-1
C 25-02-2018 12:30 RKDVC 3 Emplina 2 26005 5-1
C 25-02-2018 12:00 Rood Wit V 2 WODAN 2 25707 1-3
C 25-02-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 RKSV Heeze 2 24856 3-3
C 25-02-2018 12:00 Gestel 2 Haarsteeg 2 25535 1-1
C 25-02-2018 11:30 Wilhelmina Boys 2 BMC 2 26775 1-1
C 18-02-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 Emplina 2 26722 2-3
C 18-02-2018 12:00 Haarsteeg 2 BMC 2 26842 4-0
C 18-02-2018 12:00 Gestel 2 OJC ROSMALEN 3 26563 1-3
C 18-02-2018 12:00 WODAN 2 ODC 2 24767 1-3
C 18-02-2018 12:00 Rood Wit V 2 RKVVO 3 25730 0-3
C 18-02-2018 11:30 Wilhelmina Boys 2 RKDVC 3 25584 3-1
C 18-02-2018 11:30 RKSV Heeze 2 Reusel Sport/CoTrans 2 25465 0-0
C 04-02-2018 11:30 ODC 2 Rood Wit V 2 25754 6-1
C 04-02-2018 11:30 RKVVO 3 RKDVC 3 26694 4-1
C 04-02-2018 11:00 Emplina 2 OJC ROSMALEN 3 26742 1-0
C 04-02-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Wilhelmina Boys 2 26493 4-1
C 04-02-2018 12:00 BMC 2 SV Valkenswaard 2 25477 1-0
C 04-02-2018 12:00 Haarsteeg 2 RKSV Heeze 2 24786 3-4
C 04-02-2018 12:00 WODAN 2 Gestel 2 25188 4-2
C 28-01-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 RKDVC 3 26603 2-0
C 28-01-2018 11:30 RKSV Heeze 2 BMC 2 26637 4-2
C 28-01-2018 11:30 Wilhelmina Boys 2 RKVVO 3 26254 2-5
C 28-01-2018 12:00 Rood Wit V 2 Reusel Sport/CoTrans 2 25365 0-2
C 28-01-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 ODC 2 25902 0-2
C 28-01-2018 12:00 WODAN 2 Haarsteeg 2 25417 1-3
C 28-01-2018 12:00 Gestel 2 Emplina 2 26195 1-3
C 17-12-2017 11:00 Emplina 2 Rood Wit V 2 25594 2-2
C 17-12-2017 11:30 ODC 2 RKSV Heeze 2 25996 4-4
C 17-12-2017 11:30 RKVVO 3 Gestel 2 26836 6-1
C 17-12-2017 11:30 BMC 2 WODAN 2 25861 4-0
C 17-12-2017 12:30 RKDVC 3 Haarsteeg 2 26784 1-2
C 17-12-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Wilhelmina Boys 2 26037 4-2
C 03-12-2017 11:00 Emplina 2 RKSV Heeze 2 25436 2-6
C 03-12-2017 11:30 ODC 2 Haarsteeg 2 25944 2-5
C 03-12-2017 11:30 RKVVO 3 SV Valkenswaard 2 26552 1-2
C 03-12-2017 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 BMC 2 25611 6-3
C 03-12-2017 11:30 Wilhelmina Boys 2 WODAN 2 24766 1-1
C 03-12-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Rood Wit V 2 26822 6-0
C 03-12-2017 12:30 RKDVC 3 Gestel 2 25293 1-3
C 26-11-2017 11:30 RKSV Heeze 2 RKVVO 3 26300 3-2
C 26-11-2017 12:00 Rood Wit V 2 RKDVC 3 24870 3-0
C 26-11-2017 12:00 Gestel 2 Wilhelmina Boys 2 26497 3-3
C 26-11-2017 12:00 WODAN 2 Emplina 2 24975 1-6
C 26-11-2017 12:00 SV Valkenswaard 2 OJC ROSMALEN 3 25774 1-2
C 26-11-2017 12:00 BMC 2 ODC 2 26355 3-0
C 26-11-2017 12:00 Haarsteeg 2 Reusel Sport/CoTrans 2 24824 3-0
C 19-11-2017 11:00 Emplina 2 BMC 2 24791 3-0
C 19-11-2017 11:30 RKVVO 3 WODAN 2 24794 5-2
C 19-11-2017 11:30 Wilhelmina Boys 2 SV Valkenswaard 2 26623 4-2
C 19-11-2017 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 ODC 2 25924 1-3
C 19-11-2017 12:00 Gestel 2 Rood Wit V 2 25095 4-2
C 19-11-2017 12:30 RKDVC 3 RKSV Heeze 2 25297 1-0
C 19-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Haarsteeg 2 26069 2-4
C 05-11-2017 11:30 RKSV Heeze 2 Rood Wit V 2 25302 1-2
C 05-11-2017 11:30 ODC 2 RKVVO 3 25820 4-0
C 05-11-2017 12:00 SV Valkenswaard 2 Gestel 2 25939 7-3
C 05-11-2017 12:00 Haarsteeg 2 Wilhelmina Boys 2 25953 0-1
C 05-11-2017 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Emplina 2 25205 0-0
C 05-11-2017 12:00 WODAN 2 RKDVC 3 25210 1-3
C 05-11-2017 12:00 BMC 2 OJC ROSMALEN 3 25863 0-0
C 29-10-2017 11:00 Emplina 2 Haarsteeg 2 26187 6-2
C 29-10-2017 11:30 RKVVO 3 BMC 2 25632 4-2
C 29-10-2017 11:30 Wilhelmina Boys 2 RKSV Heeze 2 26724 4-0
C 29-10-2017 12:00 Gestel 2 Reusel Sport/CoTrans 2 26014 1-2
C 29-10-2017 12:00 Rood Wit V 2 SV Valkenswaard 2 26101 1-1
C 29-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 WODAN 2 25437 4-0
C 29-10-2017 12:30 RKDVC 3 ODC 2 26293 0-2
C 22-10-2017 11:30 ODC 2 Emplina 2 24911 3-2
C 22-10-2017 11:30 RKSV Heeze 2 OJC ROSMALEN 3 26023 4-1
C 22-10-2017 12:00 WODAN 2 Reusel Sport/CoTrans 2 25398 2-3
C 22-10-2017 12:00 BMC 2 Gestel 2 25699 3-1
C 22-10-2017 12:00 Rood Wit V 2 Wilhelmina Boys 2 26779 2-4
C 22-10-2017 12:00 SV Valkenswaard 2 RKDVC 3 25781 2-0
C 22-10-2017 12:00 Haarsteeg 2 RKVVO 3 26553 1-2
C 15-10-2017 11:00 Emplina 2 RKDVC 3 26353 3-0
C 15-10-2017 11:30 ODC 2 OJC ROSMALEN 3 26427 7-2
C 15-10-2017 12:00 RKSV Heeze 2 SV Valkenswaard 2 26465 2-2
C 15-10-2017 12:00 Haarsteeg 2 Gestel 2 25363 2-0
C 15-10-2017 12:00 BMC 2 Wilhelmina Boys 2 25972 1-2
C 15-10-2017 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 RKVVO 3 24955 3-2
C 15-10-2017 12:00 WODAN 2 Rood Wit V 2 25798 3-1
C 08-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Reusel Sport/CoTrans 2 24795 3-1
C 08-10-2017 11:30 RKVVO 3 Emplina 2 25474 1-2
C 08-10-2017 11:30 Wilhelmina Boys 2 ODC 2 25086 2-1
C 08-10-2017 12:00 Rood Wit V 2 Haarsteeg 2 25915 0-1
C 08-10-2017 12:00 SV Valkenswaard 2 WODAN 2 26462 1-2
C 08-10-2017 12:00 Gestel 2 RKSV Heeze 2 25329 1-2
C 08-10-2017 12:30 RKDVC 3 BMC 2 25400 3-2
C 01-10-2017 11:00 Emplina 2 Wilhelmina Boys 2 26284 2-2
C 01-10-2017 11:30 RKVVO 3 OJC ROSMALEN 3 26041 1-1
C 01-10-2017 11:30 ODC 2 Gestel 2 26086 1-2
C 01-10-2017 12:00 WODAN 2 RKSV Heeze 2 24971 1-2
C 01-10-2017 12:00 Haarsteeg 2 SV Valkenswaard 2 26042 3-0
C 01-10-2017 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 RKDVC 3 24808 2-0
C 01-10-2017 12:00 BMC 2 Rood Wit V 2 26090 2-2
C 24-09-2017 11:30 RKSV Heeze 2 Haarsteeg 2 25509 2-3
C 24-09-2017 12:00 Rood Wit V 2 ODC 2 24946 1-1
C 24-09-2017 12:00 Gestel 2 WODAN 2 25216 2-3
C 24-09-2017 12:00 SV Valkenswaard 2 BMC 2 25507 1-3
C 24-09-2017 12:30 RKDVC 3 RKVVO 3 26737 1-2
C 24-09-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Emplina 2 26612 2-1
C 24-09-2017 11:30 Wilhelmina Boys 2 Reusel Sport/CoTrans 2 26430 5-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BVV/Timmermans Infra 2 2 1 1 0 4 3 2 1 0
2 OJC ROSMALEN 3 2 1 0 1 3 3 3 0 0
3 TEC 2 2 0 1 1 1 2 3 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys 2 25 15 5 5 50 65 40 25 0
2 Reusel Sport/CoTrans 2 25 15 3 7 48 65 45 20 0
3 RKVVO 3 25 15 2 8 47 62 44 18 0
4 RKSV Heeze 2 25 14 4 7 46 65 43 22 0
5 ODC 2 25 13 5 7 44 60 39 21 0
6 Haarsteeg 2 25 14 2 9 44 57 38 19 0
7 OJC ROSMALEN 3 25 11 3 11 36 48 43 5 0
8 Emplina 2 25 11 6 8 36 57 54 3 3
9 BMC 2 25 9 7 9 34 52 49 3 0
10 SV Valkenswaard 2 25 9 3 13 30 41 54 -13 0
11 RKDVC 3 25 9 0 16 27 33 52 -19 0
12 Rood Wit V 2 25 6 5 14 23 42 61 -19 0
13 WODAN 2 25 7 1 17 22 39 66 -27 0
14 Gestel 2 25 3 2 20 8 36 94 -58 3

Training

Berichten

statistieken

03-09-2017 (laatst gewijzigd op: 20-05-2018)
Competitie:

Doelpunten:

Jos 11
Mikey 7
Remi 6
Kris 6
Bram 5
Joost 4
Dirk 2
Scheep 2
Thijs 1
Roel 1
Luuk 1

Assists:

Jos 8
Davy 5
Bram 4
Mikey 4
Thijs 3
Lego 3
Joost 3
Luuk 2
Remi 1
Kris 1

Beker:

Doelpunten:
Scheep 1
Lego 1
Jo 1

Assists:
Joost 1
Davy 1

Lul van de week

01-09-2017 (laatst gewijzigd op: 18-05-2018)
Blom 4x
Eempie 3x
Bouten 3x
Spier 3x
Kris 3x
Roel W 2x
Boekel 2x
Galle 2x
Dirk 1x
Remi 1x
Mikey 1x
Davy 1x
Thijs 1x
Scheep 1x
Frank 1x
Jos 1x
Joost 1x

Trainingsopkomst

11-08-2017 (laatst gewijzigd op: 18-05-2018)
Robbin 25
Lego 26
Roel W 21
Frank 28
Scheep 24
Galle 29
Eempie 22
Kris 10
Davy 25
Joost 23
Mikey 16
Remi 26
Thijs 16
Dirk 22
Jos 28
Spier 19
Blom 29
Huis 1
Boekel 17
Remco 3


Terug naar boven