Mannen beker reserve poule

OJC ROSMALEN 3

statistieken

03-09-2017 (laatst gewijzigd op: 17-12-2017)
Competitie:

Doelpunten:

Jos 8
Bram 4
Remi 4
Kris 3
Joost 2
Dirk 2
Mikey 2
Thijs 1
Luuk 1

Assists:

Jos 4
Bram 3
Mikey 3
Thijs 3
Luuk 2
Lego 2
Joost 2
Remi 1
Davy 1

Beker:

Doelpunten:
Scheep 1
Lego 1

Assists:
Joost 1
Davy 1

Teamleden

Spelers
Robbin Bouten Speler      
Davy Cayaux Speler      
Remi Donders Speler      
Mark van der Donk Speler      
Dirk van Eeden Speler      
Bram van Eembergen Speler      
Robin Galle Speler      
Kristian Herman Speler      
Dennis Huiskes Speler      
Robin Koenen Speler      
Joost de Laat Speler      
Thijs v Pinxteren Speler      
Michael van Rijn Speler      
Nick Scheepens Speler      
Remco van Veghel Speler      
Jos Verhoeven Speler      
Roel Verhoeven Speler      
Frank Willems Speler      
Roel Wittenberg Speler      
 
Overige teamleden
Frank Willems Leider
Coen Spierings Grensrechter
Robbin Bouten Overige staf

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 28-01-2018 11:30 RKSV Heeze 2 BMC 2
C 28-01-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 RKDVC 3
C 28-01-2018 12:00 Gestel 2 Emplina 2
C 28-01-2018 12:00 WODAN 2 Haarsteeg 2
C 28-01-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 ODC 2
C 28-01-2018 12:00 Rood Wit V 2 Reusel Sport/CoTrans 2
C 28-01-2018 11:30 Wilhelmina Boys 2 RKVVO 3
C 04-02-2018 12:00 BMC 2 SV Valkenswaard 2
C 04-02-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Wilhelmina Boys 2
C 04-02-2018 12:00 WODAN 2 Gestel 2
C 04-02-2018 11:30 ODC 2 Rood Wit V 2
C 04-02-2018 11:30 RKVVO 3 RKDVC 3
C 04-02-2018 11:00 Emplina 2 OJC ROSMALEN 3
C 04-02-2018 12:00 Haarsteeg 2 RKSV Heeze 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 17-12-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Wilhelmina Boys 2 W.L. van Geffen 26037 4 - 2
C 03-12-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Rood Wit V 2 R. Raats 26822 6 - 0
C 26-11-2017 12:00 SV Valkenswaard 2 OJC ROSMALEN 3 E. Warners 25774 1 - 2
C 19-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Haarsteeg 2 D.R. Jansen 26069 2 - 4
C 05-11-2017 12:00 BMC 2 OJC ROSMALEN 3 C. Onink 25863 0 - 0
C 29-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 WODAN 2 A.J. Koremans 25437 4 - 0
C 22-10-2017 11:30 RKSV Heeze 2 OJC ROSMALEN 3 F.M. van den Nieuwenhof 26023 4 - 1
C 15-10-2017 11:30 ODC 2 OJC ROSMALEN 3 N. Opstraat 26427 7 - 2
C 08-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Reusel Sport/CoTrans 2 W. Lensen 24795 3 - 1
C 01-10-2017 11:30 RKVVO 3 OJC ROSMALEN 3 C.J.M. Dirkx 26041 1 - 1
C 24-09-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Emplina 2 C.M.E. van den Hout 26612 2 - 1
B 21-09-2017 20:30 BVV/Timmermans Infra 2 OJC ROSMALEN 3 L Walschots 92291 2 - 1
B 17-09-2017 11:30 BVV/Timmermans Infra 2 OJC ROSMALEN 3 Putten, V. (Vidjany) van der 5520 0 - 0
B 10-09-2017 vervallen OJC ROSMALEN 3 CHC 3 4584
B 03-09-2017 12:00 TEC 2 OJC ROSMALEN 3 3523 1 - 2
V 29-08-2017 20:00 Den Dungen 2 OJC ROSMALEN 3 2 - 1
V 27-08-2017 12:00 Emplina 2 OJC ROSMALEN 3 0 - 2
V 20-08-2017 vervallen Real Lunet 2 OJC ROSMALEN 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 17-12-2017 11:30 ODC 2 RKSV Heeze 2 25996 4-4
C 17-12-2017 11:00 Emplina 2 Rood Wit V 2 25594 2-2
C 17-12-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Wilhelmina Boys 2 26037 4-2
C 17-12-2017 11:30 RKVVO 3 Gestel 2 26836 6-1
C 17-12-2017 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 SV Valkenswaard 2 26347 0-0
C 17-12-2017 11:30 BMC 2 WODAN 2 25861 4-0
C 17-12-2017 12:30 RKDVC 3 Haarsteeg 2 26784 1-2
C 10-12-2017 11:30 RKSV Heeze 2 Reusel Sport/CoTrans 2 25465 0-0
C 10-12-2017 11:30 Wilhelmina Boys 2 RKDVC 3 25584 0-0
C 10-12-2017 12:00 SV Valkenswaard 2 Emplina 2 26722 0-0
C 10-12-2017 12:00 WODAN 2 ODC 2 24767 0-0
C 10-12-2017 12:00 Gestel 2 OJC ROSMALEN 3 26563 0-0
C 10-12-2017 12:00 Haarsteeg 2 BMC 2 26842 0-0
C 10-12-2017 12:00 Rood Wit V 2 RKVVO 3 25730 0-0
C 03-12-2017 11:00 Emplina 2 RKSV Heeze 2 25436 2-6
C 03-12-2017 11:30 ODC 2 Haarsteeg 2 25944 2-5
C 03-12-2017 11:30 RKVVO 3 SV Valkenswaard 2 26552 1-2
C 03-12-2017 11:30 Wilhelmina Boys 2 WODAN 2 24766 1-1
C 03-12-2017 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 BMC 2 25611 6-3
C 03-12-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Rood Wit V 2 26822 6-0
C 03-12-2017 12:30 RKDVC 3 Gestel 2 25293 1-3
C 26-11-2017 11:30 RKSV Heeze 2 RKVVO 3 26300 3-2
C 26-11-2017 12:00 Rood Wit V 2 RKDVC 3 24870 3-0
C 26-11-2017 12:00 Gestel 2 Wilhelmina Boys 2 26497 3-3
C 26-11-2017 12:00 WODAN 2 Emplina 2 24975 1-6
C 26-11-2017 12:00 SV Valkenswaard 2 OJC ROSMALEN 3 25774 1-2
C 26-11-2017 12:00 BMC 2 ODC 2 26355 3-0
C 26-11-2017 12:00 Haarsteeg 2 Reusel Sport/CoTrans 2 24824 3-0
C 19-11-2017 11:00 Emplina 2 BMC 2 24791 3-0
C 19-11-2017 11:30 RKVVO 3 WODAN 2 24794 5-2
C 19-11-2017 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 ODC 2 25924 1-3
C 19-11-2017 11:30 Wilhelmina Boys 2 SV Valkenswaard 2 26623 4-2
C 19-11-2017 12:00 Gestel 2 Rood Wit V 2 25095 4-2
C 19-11-2017 12:30 RKDVC 3 RKSV Heeze 2 25297 1-0
C 19-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Haarsteeg 2 26069 2-4
C 05-11-2017 11:30 ODC 2 RKVVO 3 25820 4-0
C 05-11-2017 12:00 SV Valkenswaard 2 Gestel 2 25939 7-3
C 05-11-2017 12:00 Haarsteeg 2 Wilhelmina Boys 2 25953 0-1
C 05-11-2017 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Emplina 2 25205 0-0
C 05-11-2017 12:00 WODAN 2 RKDVC 3 25210 1-3
C 05-11-2017 12:00 BMC 2 OJC ROSMALEN 3 25863 0-0
C 05-11-2017 11:30 RKSV Heeze 2 Rood Wit V 2 25302 1-2
C 29-10-2017 12:30 RKDVC 3 ODC 2 26293 0-2
C 29-10-2017 11:00 Emplina 2 Haarsteeg 2 26187 6-2
C 29-10-2017 11:30 RKVVO 3 BMC 2 25632 4-2
C 29-10-2017 11:30 Wilhelmina Boys 2 RKSV Heeze 2 26724 4-0
C 29-10-2017 12:00 Gestel 2 Reusel Sport/CoTrans 2 26014 1-2
C 29-10-2017 12:00 Rood Wit V 2 SV Valkenswaard 2 26101 1-1
C 29-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 WODAN 2 25437 4-0
C 22-10-2017 11:30 ODC 2 Emplina 2 24911 3-2
C 22-10-2017 11:30 RKSV Heeze 2 OJC ROSMALEN 3 26023 4-1
C 22-10-2017 12:00 WODAN 2 Reusel Sport/CoTrans 2 25398 2-3
C 22-10-2017 12:00 Rood Wit V 2 Wilhelmina Boys 2 26779 2-4
C 22-10-2017 12:00 BMC 2 Gestel 2 25699 3-1
C 22-10-2017 12:00 SV Valkenswaard 2 RKDVC 3 25781 2-0
C 22-10-2017 12:00 Haarsteeg 2 RKVVO 3 26553 1-2
C 15-10-2017 11:00 Emplina 2 RKDVC 3 26353 3-0
C 15-10-2017 11:30 ODC 2 OJC ROSMALEN 3 26427 7-2
C 15-10-2017 12:00 RKSV Heeze 2 SV Valkenswaard 2 26465 2-2
C 15-10-2017 12:00 Haarsteeg 2 Gestel 2 25363 2-0
C 15-10-2017 12:00 BMC 2 Wilhelmina Boys 2 25972 1-2
C 15-10-2017 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 RKVVO 3 24955 3-2
C 15-10-2017 12:00 WODAN 2 Rood Wit V 2 25798 3-1
C 08-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Reusel Sport/CoTrans 2 24795 3-1
C 08-10-2017 11:30 RKVVO 3 Emplina 2 25474 1-2
C 08-10-2017 12:00 Rood Wit V 2 Haarsteeg 2 25915 0-1
C 08-10-2017 12:00 SV Valkenswaard 2 WODAN 2 26462 1-2
C 08-10-2017 12:00 Gestel 2 RKSV Heeze 2 25329 1-2
C 08-10-2017 12:30 RKDVC 3 BMC 2 25400 3-2
C 08-10-2017 11:30 Wilhelmina Boys 2 ODC 2 25086 2-1
C 01-10-2017 12:00 WODAN 2 RKSV Heeze 2 24971 1-2
C 01-10-2017 11:00 Emplina 2 Wilhelmina Boys 2 26284 2-2
C 01-10-2017 11:30 RKVVO 3 OJC ROSMALEN 3 26041 1-1
C 01-10-2017 11:30 ODC 2 Gestel 2 26086 1-2
C 01-10-2017 12:00 Haarsteeg 2 SV Valkenswaard 2 26042 3-0
C 01-10-2017 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 RKDVC 3 24808 2-0
C 01-10-2017 12:00 BMC 2 Rood Wit V 2 26090 2-2
C 24-09-2017 11:30 RKSV Heeze 2 Haarsteeg 2 25509 2-3
C 24-09-2017 12:00 Rood Wit V 2 ODC 2 24946 1-1
C 24-09-2017 12:00 Gestel 2 WODAN 2 25216 2-3
C 24-09-2017 12:00 SV Valkenswaard 2 BMC 2 25507 1-3
C 24-09-2017 11:30 Wilhelmina Boys 2 Reusel Sport/CoTrans 2 26430 5-1
C 24-09-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Emplina 2 26612 2-1
C 24-09-2017 12:30 RKDVC 3 RKVVO 3 26737 1-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BVV/Timmermans Infra 2 2 1 1 0 4 3 2 1 0
2 OJC ROSMALEN 3 2 1 0 1 3 3 3 0 0
3 TEC 2 2 0 1 1 1 2 3 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys 2 11 7 3 1 24 30 17 13 0
2 Haarsteeg 2 11 8 0 3 24 26 16 10 0
3 OJC ROSMALEN 3 11 6 2 3 20 27 21 6 0
4 Emplina 2 11 5 3 3 18 29 19 10 0
5 ODC 2 11 5 2 4 17 28 22 6 0
6 RKSV Heeze 2 11 5 2 4 17 26 23 3 0
7 Reusel Sport/CoTrans 2 10 5 1 4 16 19 22 -3 0
8 RKVVO 3 11 5 1 5 16 26 22 4 0
9 BMC 2 11 4 2 5 14 23 22 1 0
10 SV Valkenswaard 2 10 3 2 5 11 19 21 -2 0
11 Rood Wit V 2 11 2 4 5 10 16 25 -9 0
12 Gestel 2 11 3 1 7 10 21 32 -11 0
13 WODAN 2 11 3 1 7 10 16 32 -16 0
14 RKDVC 3 11 3 0 8 9 10 22 -12 0

Training

Berichten

statistieken

03-09-2017 (laatst gewijzigd op: 17-12-2017)
Competitie:

Doelpunten:

Jos 8
Bram 4
Remi 4
Kris 3
Joost 2
Dirk 2
Mikey 2
Thijs 1
Luuk 1

Assists:

Jos 4
Bram 3
Mikey 3
Thijs 3
Luuk 2
Lego 2
Joost 2
Remi 1
Davy 1

Beker:

Doelpunten:
Scheep 1
Lego 1

Assists:
Joost 1
Davy 1

Lul van de week

01-09-2017 (laatst gewijzigd op: 12-01-2018)
Blom 4x
Kris 2x
Lego 2x
Boekel 2x
Thijs 1x
Eempie 1x
Bouten 1x
Scheep 1x
Spier 1x
Roel W 1x
Frank 1x
Jos 1x
Joost 1x

Trainingsopkomst

11-08-2017 (laatst gewijzigd op: 12-01-2018)
Robbin 16
Lego 15
Roel W 10
Frank 14
Scheep 15
Galle 16
Eempie 11
Kris 5
Davy 14
Joost 16
Mikey 10
Remi 15
Thijs 12
Dirk 11
Jos 17
Spier 10
Blom 16
Boekel 10
Remco 3


Terug naar boven