0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

OJC ROSMALEN 5

Teamleden

Spelers
Niels v.d. Berg Speler      
Nick van den Berg Speler      
Jordy vd Berg Speler      
Yannick Beset Speler      
Tom van den Boom Speler      
Dennis van de Burgt Speler      
Ruben Clement Speler      
Jasper v.dr. Cruijsen Speler      
Tim van den Dries Speler      
Stan van Eijk Speler      
Marjos van Hazendonk Speler      
Jorden Huiskes Speler      
Dani Jankovic Speler      
Sander van Kempen Speler      
Rob Langeraap Speler      
Rik v. Leeuwen Speler      
Marc Mans Speler      
Pim Meesters Speler      
Djoey van Nuland Speler      
Lars Pietermans Speler      
Joris Steenbekkers Speler      
Jordy Vijverberg Speler      
Twan van der Wijst Speler      
 
Overige teamleden
Yannick Beset Leider
Rob Langeraap Leider
Marc van der Wijst Grensrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
C 22-04-2018 12:30 OJC ROSMALEN 5 OSC'45 2 R. (Rick) Raats 25990 Sportpark De Groote Wielen 5 28 10 11:30
C 29-04-2018 12:30 OJC ROSMALEN 5 DSC 2 P.J.A. (Pieter) Stok 25826 Sportpark De Groote Wielen - - 11:30
C 06-05-2018 12:00 Wilhelmina 2 OJC ROSMALEN 5 26082 Sportpark De Saren - - 10:55
C 13-05-2018 11:30 RKTVC 2 OJC ROSMALEN 5 26413 Sportpark De Ridderweide - - 10:05
C 20-05-2018 11:00 Alem 2 OJC ROSMALEN 5 26581 Sportpark De Oude Maas - - 09:50
C 27-05-2018 11:00 OJC ROSMALEN 5 TEC 2 24981 Sportpark De Groote Wielen - - 10:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 22-04-2018 12:30 OJC ROSMALEN 5 OSC'45 2
C 22-04-2018 12:00 Beesd 2 RKTVC 2
C 22-04-2018 12:00 Wilhelmina 2 TEC 2
C 22-04-2018 11:00 Alem 2 BMC 3
C 22-04-2018 11:00 Sint Michielsgestel 2 Den Dungen 3
C 29-04-2018 12:00 Beesd 2 Wilhelmina 2
C 29-04-2018 12:30 OJC ROSMALEN 5 DSC 2
C 06-05-2018 12:00 TEC 2 BMC 3
C 06-05-2018 12:00 Wilhelmina 2 OJC ROSMALEN 5
C 06-05-2018 12:00 DSC 2 Alem 2
C 06-05-2018 11:30 RKTVC 2 Sint Michielsgestel 2
C 06-05-2018 11:00 OSC'45 2 Den Dungen 3
C 10-05-2018 11:00 Alem 2 Den Dungen 3
C 13-05-2018 12:15 Den Dungen 3 DSC 2
C 13-05-2018 12:00 BMC 3 Sint Michielsgestel 2
C 13-05-2018 12:00 TEC 2 Alem 2
C 13-05-2018 11:30 RKTVC 2 OJC ROSMALEN 5
C 13-05-2018 11:00 OSC'45 2 Beesd 2
C 20-05-2018 11:00 Alem 2 OJC ROSMALEN 5
C 20-05-2018 12:00 Wilhelmina 2 Den Dungen 3
C 20-05-2018 12:00 TEC 2 RKTVC 2
C 20-05-2018 12:00 Beesd 2 Sint Michielsgestel 2
C 20-05-2018 12:00 DSC 2 OSC'45 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 15-04-2018 11:00 OSC'45 2 Alem 2 24822 0-3
C 15-04-2018 12:15 Den Dungen 3 BMC 3 25647 2-2
C 15-04-2018 12:00 DSC 2 Wilhelmina 2 26560 2-0
C 15-04-2018 12:00 TEC 2 Beesd 2 26535 1-0
C 15-04-2018 11:00 Sint Michielsgestel 2 OJC ROSMALEN 5 25337 3-2
C 08-04-2018 12:00 Beesd 2 DSC 2 25441 1-0
C 08-04-2018 12:00 BMC 3 OSC'45 2 25076 2-2
C 08-04-2018 11:00 Alem 2 RKTVC 2 26765 2-0
C 08-04-2018 12:30 OJC ROSMALEN 5 Den Dungen 3 25225 2-0
C 08-04-2018 12:00 Wilhelmina 2 Sint Michielsgestel 2 24823 4-2
C 08-04-2018 11:00 CHC 2 TEC 2 25550 0-0
C 05-04-2018 20:00 Wilhelmina 2 OSC'45 2 141033 3-0
C 25-03-2018 11:00 OSC'45 2 CHC 2 26761 0-0
C 25-03-2018 11:00 Sint Michielsgestel 2 Alem 2 26309 8-2
C 25-03-2018 12:00 TEC 2 DSC 2 24916 0-2
C 25-03-2018 11:30 RKTVC 2 Wilhelmina 2 26706 2-9
C 25-03-2018 12:00 BMC 3 OJC ROSMALEN 5 25341 1-0
C 25-03-2018 12:15 Den Dungen 3 Beesd 2 25514 0-1
C 18-03-2018 11:30 RKTVC 2 Den Dungen 3 24974 2-3
C 18-03-2018 11:00 CHC 2 OJC ROSMALEN 5 24846 0-0
C 18-03-2018 12:00 Wilhelmina 2 BMC 3 26426 6-0
C 18-03-2018 12:00 TEC 2 OSC'45 2 26516 1-3
C 18-03-2018 12:00 Beesd 2 Alem 2 25244 3-0
C 18-03-2018 12:00 DSC 2 Sint Michielsgestel 2 24838 1-4
C 11-03-2018 12:30 OJC ROSMALEN 5 Beesd 2 26709 1-0
C 11-03-2018 12:15 Den Dungen 3 CHC 2 25769 0-0
C 11-03-2018 12:00 BMC 3 DSC 2 25931 2-3
C 11-03-2018 11:00 Alem 2 Wilhelmina 2 24994 1-1
C 11-03-2018 11:00 Sint Michielsgestel 2 TEC 2 24960 0-0
C 11-03-2018 11:00 OSC'45 2 RKTVC 2 25643 3-1
C 04-03-2018 11:00 CHC 2 Beesd 2 25947 0-0
C 25-02-2018 12:15 Den Dungen 3 TEC 2 25286 1-3
C 25-02-2018 12:00 BMC 3 RKTVC 2 25657 3-2
C 25-02-2018 11:00 Alem 2 CHC 2 25554 0-0
C 25-02-2018 11:00 Sint Michielsgestel 2 OSC'45 2 25617 2-0
C 18-02-2018 11:00 CHC 2 Sint Michielsgestel 2 25916 0-0
C 18-02-2018 11:00 Alem 2 Den Dungen 3 26252 0-0
C 18-02-2018 12:00 Wilhelmina 2 OSC'45 2 26672 2-0
C 18-02-2018 12:00 DSC 2 RKTVC 2 25290 2-1
C 18-02-2018 12:00 Beesd 2 BMC 3 26728 2-2
C 18-02-2018 12:00 TEC 2 OJC ROSMALEN 5 24828 2-1
C 17-12-2017 12:00 Wilhelmina 2 CHC 2 26227 9-0
C 03-12-2017 11:00 Den Dungen 3 Wilhelmina 2 24939 1-2
C 03-12-2017 11:30 RKTVC 2 TEC 2 26505 2-3
C 03-12-2017 11:00 Sint Michielsgestel 2 Beesd 2 26769 3-0
C 03-12-2017 12:30 OJC ROSMALEN 5 Alem 2 25314 2-1
C 03-12-2017 12:00 BMC 3 CHC 2 25588 4-1
C 03-12-2017 11:00 OSC'45 2 DSC 2 26136 0-2
C 26-11-2017 11:00 CHC 2 OSC'45 2 24787 0-1
C 26-11-2017 12:00 Wilhelmina 2 RKTVC 2 24860 9-3
C 26-11-2017 12:00 Beesd 2 Den Dungen 3 25983 0-3
C 26-11-2017 11:00 Alem 2 Sint Michielsgestel 2 25356 0-2
C 26-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 5 BMC 3 25758 2-0
C 26-11-2017 12:00 DSC 2 TEC 2 25532 1-0
C 19-11-2017 12:15 Den Dungen 3 Sint Michielsgestel 2 25163 1-4
C 19-11-2017 11:30 TEC 2 Wilhelmina 2 24833 3-3
C 19-11-2017 11:00 OSC'45 2 OJC ROSMALEN 5 25688 3-0
C 19-11-2017 11:00 CHC 2 DSC 2 26137 2-0
C 19-11-2017 10:00 BMC 3 Alem 2 26380 1-1
C 19-11-2017 11:30 RKTVC 2 Beesd 2 25900 0-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina 2 15 12 2 1 37 61 20 41 1
2 Sint Michielsgestel 2 16 12 1 3 37 50 18 32 0
3 TEC 2 15 9 2 4 29 28 22 6 0
4 DSC 2 15 9 0 6 27 25 23 2 0
5 BMC 3 16 5 5 6 20 32 39 -7 0
6 Beesd 2 15 6 1 8 19 19 21 -2 0
7 Den Dungen 3 14 5 2 7 17 17 20 -3 0
8 OJC ROSMALEN 5 14 5 1 8 16 23 26 -3 0
9 Alem 2 14 4 3 7 15 21 30 -9 0
10 OSC'45 2 15 4 2 9 13 18 32 -14 1
11 RKTVC 2 15 1 1 13 4 19 62 -43 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Tilburg 2 3 2 0 1 6 9 4 5 0
2 Jong Brabant 2 3 2 0 1 6 7 6 1 0
3 Were Di 3 3 1 0 2 3 5 8 -3 0
4 OJC ROSMALEN 5 3 1 0 2 3 4 7 -3 0

Training

Berichten



Terug naar boven