Mannen beker reserve 2e ronde

OJC ROSMALEN 10

Teamleden

Spelers
Rick van den Bergh Speler      
Titian Bogaerts Speler      
Dirk Bus Speler      
Bram Coppens Speler      
Brian van Engelen Speler      
Mark van de Heijden Speler      
Mark Heurman Speler      
Tom Janissen Speler      
Karst van Keijzerswaard Speler      
Bob Klooster Speler      
Robert v Lith Speler      
Reny v Lith Speler      
Patrick Mus Speler      
Tom Stevens Speler      
Dave van Veghel Speler      
Robin Vek Speler      
Perry Visser Speler      
Niek Vos Speler      
Nicky van Zoggel Speler      
 
Overige teamleden
Gerard van Lith Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 03-06-2018 11:00 BMC 5 OJC ROSMALEN 10 Afgeschermd 43813 1 - 1
C 30-05-2018 20:15 OJC ROSMALEN 10 Essche Boys 3 F (Frans) Driessen… (+1) 47818 1 - 1
C 27-05-2018 14:00 OJC ROSMALEN 10 S.C.I. 3 F (Frans) Driessen 43965 2 - 1
C 20-05-2018 10:30 LSV 2 OJC ROSMALEN 10 J. (Jo) vanDijk 41162 3 - 1
C 10-05-2018 12:30 OJC ROSMALEN 10 LSV 2 Coolen, J. (Joris) (Scheidsrechter) 48467
C 06-05-2018 10:00 Den Dungen 4 OJC ROSMALEN 10 H.B.M. (Hein) vanRoy 45792 5 - 2
C 29-04-2018 12:30 OJC ROSMALEN 10 Wilhelmina 6 F (Frans) Driessen 47170 3 - 1
C 22-04-2018 12:00 Emplina 5 OJC ROSMALEN 10 G. (Geertjan) Oosterhoff 39477 0 - 2
C 15-04-2018 12:30 OJC ROSMALEN 10 ODC 6 F (Frans) Driessen 45666 1 - 3
C 12-04-2018 18:30 Essche Boys 3 OJC ROSMALEN 10 Afgeschermd 44097 1 - 3
C 12-04-2018 11:00 Essche Boys 3 OJC ROSMALEN 10 142642 1 - 3
C 08-04-2018 12:00 Sint Michielsgestel 6 OJC ROSMALEN 10 M. (Marcel) Schrover 39838 3 - 3
C 21-03-2018 20:15 OJC ROSMALEN 10 Boxtel 6 WM (Wilfred) Langenhuizen 45462 2 - 5
C 18-02-2018 12:00 S.C.I. 3 OJC ROSMALEN 10 Sluis, Arjan van der 44055 2 - 1
C 17-12-2017 12:30 OJC ROSMALEN 10 Sint Michielsgestel 6 Dartel, C.J.M. (Cor) (Scheidsrechter) 45386 3-0
C 19-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 10 Emplina 5 Dartel, Cor van 45027 2 - 2
C 05-11-2017 11:00 Boxtel 6 OJC ROSMALEN 10 Alebeek, Martijn van 46044 3 - 2
C 29-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 10 BMC 5 Broek, Rien van den 40349 5 - 0
B 22-10-2017 11:00 Vlijmense Boys 4 OJC ROSMALEN 10 96742 1 - 1
C 15-10-2017 10:00 Wilhelmina 6 OJC ROSMALEN 10 Konings, Johan 47837 0 - 3
C 08-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 10 Den Dungen 4 Toet, Rene 42918 2 - 2
C 24-09-2017 10:00 ODC 6 OJC ROSMALEN 10 Veroude, Nico 48744 0 - 3
B 10-09-2017 12:00 Wilhelmina 7 OJC ROSMALEN 10 Aguado, Simon 4183 2 - 4
B 03-09-2017 12:30 OJC ROSMALEN 10 DSC 5 Broek, Rien van den 3349 5 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 03-06-2018 11:00 Boxtel 6 Sint Michielsgestel 6 47700 0-0
C 03-06-2018 10:30 LSV 2 ODC 6 41999 0-0
C 03-06-2018 11:00 Essche Boys 3 Emplina 5 40148 0-0
C 03-06-2018 11:00 BMC 5 OJC ROSMALEN 10 43813 0-0
C 30-05-2018 20:15 OJC ROSMALEN 10 Essche Boys 3 47818 0-0
C 27-05-2018 12:30 Emplina 5 Boxtel 6 39485 0-0
C 27-05-2018 10:00 Den Dungen 4 LSV 2 47557 0-0
C 27-05-2018 12:00 BMC 5 Essche Boys 3 39522 0-0
C 27-05-2018 12:00 Sint Michielsgestel 6 Wilhelmina 6 37355 0-0
C 27-05-2018 12:30 OJC ROSMALEN 10 S.C.I. 3 43965 0-0
C 20-05-2018 11:00 Boxtel 6 ODC 6 46069 0-0
C 20-05-2018 12:00 S.C.I. 3 Sint Michielsgestel 6 45059 0-0
C 20-05-2018 10:30 LSV 2 OJC ROSMALEN 10 41162 0-0
C 20-05-2018 10:00 Wilhelmina 6 BMC 5 48574 0-0
C 20-05-2018 11:00 Essche Boys 3 Den Dungen 4 41437 0-0
C 13-05-2018 10:00 ODC 6 Emplina 5 40971 3-0
C 13-05-2018 10:00 Wilhelmina 6 S.C.I. 3 47481 4-2
C 13-05-2018 11:00 BMC 5 Sint Michielsgestel 6 49198 2-3
C 13-05-2018 11:00 Boxtel 6 LSV 2 39452 2-6
C 10-05-2018 10:00 Wilhelmina 6 Sint Michielsgestel 6 141100 5-2
C 10-05-2018 11:00 Essche Boys 3 BMC 5 47927 1-4
C 10-05-2018 12:30 OJC ROSMALEN 10 LSV 2 48467 5-1
C 06-05-2018 11:00 BMC 5 Emplina 5 40802 2-0
C 06-05-2018 12:00 Essche Boys 3 S.C.I. 3 44744 2-5
C 06-05-2018 10:30 LSV 2 Sint Michielsgestel 6 44849 1-4
C 06-05-2018 10:00 Den Dungen 4 OJC ROSMALEN 10 45792 5-2
C 06-05-2018 10:00 Wilhelmina 6 ODC 6 44203 2-4
C 03-05-2018 19:00 Wilhelmina 6 Den Dungen 4 42217 1-3
C 03-05-2018 19:00 Sint Michielsgestel 6 Essche Boys 3 38910 7-0
C 29-04-2018 12:00 S.C.I. 3 Boxtel 6 49217 1-0
C 29-04-2018 12:00 Emplina 5 Den Dungen 4 45013 0-3
C 29-04-2018 10:00 ODC 6 BMC 5 45952 0-1
C 29-04-2018 12:30 OJC ROSMALEN 10 Wilhelmina 6 47170 3-1
C 22-04-2018 12:00 Emplina 5 OJC ROSMALEN 10 39477 0-2
C 22-04-2018 12:00 Sint Michielsgestel 6 Den Dungen 4 42281 5-1
C 22-04-2018 11:00 Essche Boys 3 Boxtel 6 40770 3-2
C 22-04-2018 12:00 S.C.I. 3 ODC 6 40857 2-2
C 22-04-2018 10:30 LSV 2 Wilhelmina 6 37668 1-0
C 15-04-2018 10:00 Den Dungen 4 S.C.I. 3 46491 4-1
C 15-04-2018 12:30 OJC ROSMALEN 10 ODC 6 45666 1-3
C 15-04-2018 11:00 Emplina 5 Sint Michielsgestel 6 39086 2-3
C 15-04-2018 11:00 BMC 5 Boxtel 6 48701 1-1
C 15-04-2018 11:00 Essche Boys 3 LSV 2 45047 1-0
C 12-04-2018 11:00 Essche Boys 3 OJC ROSMALEN 10 142642 1-3
C 12-04-2018 20:00 Den Dungen 4 Sint Michielsgestel 6 44112 2-3
C 12-04-2018 18:30 Essche Boys 3 OJC ROSMALEN 10 44097 1-3
C 08-04-2018 11:30 S.C.I. 3 BMC 5 44626 0-2
C 08-04-2018 12:00 Sint Michielsgestel 6 OJC ROSMALEN 10 39838 3-3
C 08-04-2018 11:00 Boxtel 6 Wilhelmina 6 44962 6-2
C 08-04-2018 10:30 LSV 2 Emplina 5 39115 3-2
C 08-04-2018 10:00 ODC 6 Den Dungen 4 44311 2-5
C 25-03-2018 12:00 Emplina 5 S.C.I. 3 43072 2-2
C 25-03-2018 11:00 BMC 5 LSV 2 41792 0-2
C 25-03-2018 10:00 Den Dungen 4 Boxtel 6 44425 4-2
C 25-03-2018 10:00 ODC 6 Sint Michielsgestel 6 42783 4-6
C 25-03-2018 10:00 Wilhelmina 6 Essche Boys 3 38055 3-1
C 21-03-2018 20:15 OJC ROSMALEN 10 Boxtel 6 45462 2-5
C 11-03-2018 10:00 ODC 6 Essche Boys 3 48008 2-4
C 11-03-2018 12:00 Emplina 5 Wilhelmina 6 40095 5-1
C 11-03-2018 12:00 S.C.I. 3 LSV 2 39460 1-4
C 11-03-2018 10:00 Den Dungen 4 BMC 5 37495 3-1
C 18-02-2018 12:00 S.C.I. 3 OJC ROSMALEN 10 44055 2-1
C 18-02-2018 11:00 Boxtel 6 Emplina 5 48178 4-4
C 18-02-2018 10:30 LSV 2 Den Dungen 4 42219 1-3
C 18-02-2018 10:00 Wilhelmina 6 Sint Michielsgestel 6 40894 0-0
C 04-02-2018 11:00 BMC 5 Wilhelmina 6 46493 2-0
C 04-02-2018 10:00 Den Dungen 4 Essche Boys 3 40758 9-0
C 28-01-2018 10:00 ODC 6 S.C.I. 3 46105 2-3
C 21-01-2018 11:00 BMC 5 S.C.I. 3 43121 3-4
C 17-12-2017 11:00 Boxtel 6 Essche Boys 3 37683 2-1
C 17-12-2017 12:30 OJC ROSMALEN 10 Sint Michielsgestel 6 45386 3-0
C 17-12-2017 10:30 LSV 2 S.C.I. 3 45213 5-2
C 17-12-2017 12:00 Emplina 5 ODC 6 38991 1-0
C 03-12-2017 13:00 Sint Michielsgestel 6 S.C.I. 3 42982 2-1
C 03-12-2017 10:00 ODC 6 Boxtel 6 49091 0-3
C 26-11-2017 11:30 S.C.I. 3 Emplina 5 41794 2-3
C 26-11-2017 10:30 LSV 2 BMC 5 43482 4-2
C 26-11-2017 12:30 Essche Boys 3 Wilhelmina 6 46013 1-1
C 26-11-2017 12:00 Sint Michielsgestel 6 ODC 6 47464 2-1
C 26-11-2017 11:00 Boxtel 6 Den Dungen 4 39713 6-4
C 19-11-2017 10:00 Wilhelmina 6 LSV 2 38021 1-4
C 19-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 10 Emplina 5 45027 2-2
C 12-11-2017 12:00 S.C.I. 3 Wilhelmina 6 47919 3-1
C 12-11-2017 13:00 Sint Michielsgestel 6 BMC 5 46337 4-1
C 12-11-2017 10:30 LSV 2 Boxtel 6 40639 7-6
C 05-11-2017 11:00 Boxtel 6 OJC ROSMALEN 10 46044 3-2
C 05-11-2017 11:00 BMC 5 Den Dungen 4 40693 0-5
C 05-11-2017 10:00 Wilhelmina 6 Emplina 5 48366 6-3
C 05-11-2017 11:00 Essche Boys 3 ODC 6 41080 2-1
C 29-10-2017 10:00 Den Dungen 4 Wilhelmina 6 46059 7-1
C 29-10-2017 10:00 ODC 6 LSV 2 41710 3-1
C 29-10-2017 12:30 Emplina 5 Essche Boys 3 46089 0-0
C 29-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 10 BMC 5 40349 5-0
C 29-10-2017 13:00 Sint Michielsgestel 6 Boxtel 6 46413 3-0
C 22-10-2017 10:00 ODC 6 Wilhelmina 6 39046 4-1
C 15-10-2017 10:00 Den Dungen 4 Emplina 5 42420 4-2
C 15-10-2017 10:00 Wilhelmina 6 OJC ROSMALEN 10 47837 0-3
C 15-10-2017 11:00 Essche Boys 3 Sint Michielsgestel 6 45045 2-3
C 15-10-2017 11:00 BMC 5 ODC 6 46710 4-0
C 15-10-2017 11:00 Boxtel 6 S.C.I. 3 48511 1-3
C 08-10-2017 13:00 Sint Michielsgestel 6 LSV 2 37296 0-2
C 08-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 10 Den Dungen 4 42918 2-2
C 08-10-2017 12:00 Emplina 5 BMC 5 41511 1-2
C 08-10-2017 11:30 S.C.I. 3 Essche Boys 3 43869 5-1
C 01-10-2017 10:00 Wilhelmina 6 Boxtel 6 41182 4-5
C 01-10-2017 11:00 Essche Boys 3 Maliskamp 2 43228 0-0
C 01-10-2017 12:00 Emplina 5 LSV 2 46804 4-2
C 01-10-2017 10:00 Den Dungen 4 ODC 6 46243 3-2
C 28-09-2017 19:30 S.C.I. 3 Den Dungen 4 40914 2-5
C 24-09-2017 10:00 ODC 6 OJC ROSMALEN 10 48744 0-3
C 24-09-2017 13:00 St Mich.Gestel 6 Emplina 5 41264 2-4
C 24-09-2017 11:30 Maliskamp 2 Wilhelmina 6 45768 0-0
C 24-09-2017 11:00 Boxtel 6 BMC 5 48964 5-1
C 24-09-2017 10:30 LSV 2 Essche Boys 3 38301 6-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Vlijmense Boys 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Den Dungen 4 20 16 1 3 49 87 36 51 0
2 LSV 2 20 13 0 7 39 61 45 16 0
3 Sint Michielsgestel 6 20 12 1 7 37 57 50 7 0
4 OJC ROSMALEN 10 20 9 5 6 32 47 34 13 0
5 Boxtel 6 20 9 2 9 29 64 53 11 0
6 S.C.I. 3 20 9 2 9 29 45 48 -3 0
7 BMC 5 20 8 2 10 26 31 41 -10 0
8 Emplina 5 20 6 4 10 22 41 50 -9 0
9 ODC 6 20 6 1 13 19 35 50 -15 0
10 Wilhelmina 6 20 6 1 13 19 39 62 -23 0
11 Essche Boys 3 20 5 3 12 18 29 67 -38 0

Training

Berichten



Terug naar boven