0519 Mannen Zondag reserve

OJC ROSMALEN 11

Teamleden

Spelers
Mathijs van Alem Speler      
Ayham Alkastantini Speler      
Jimmy v.d. Bergh Speler      
Maikel de Blank Speler      
Jesse van Buul Speler      
Thieu Duijs Speler      
Sem Heijmans Speler      
Thomas Hendriks Speler      
Dennis v. Herpen Speler      
Jerre van Herpen Speler      
Nick van Herpen Speler      
Peter van Kempen Speler      
Joost van Ros Speler      
Milan Sluijter Speler      
Luuk Timmers Speler      
Mike van der Westen Speler      
 
Overige teamleden
Nick van Herpen Leider
Joost van Ros Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
C 27-05-2018 12:00 WSC 6 OJC ROSMALEN 11 40906 Sportpark Eikendonk - -
C 03-06-2018 12:30 OJC ROSMALEN 11 Baardwijk 5 38742 Sportpark De Groote Wielen - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-05-2018 20:00 VOAB 7 Dussense Boys 2
C 27-05-2018 12:00 DESK 4 VOAB 7
C 27-05-2018 12:00 RWB 3 Uno Animo 4
C 27-05-2018 12:00 WSC 6 OJC ROSMALEN 11
C 27-05-2018 12:00 Baardwijk 5 Berkdijk 2
C 27-05-2018 10:00 Dussense Boys 2 OVV'67 2
C 27-05-2018 12:15 FC Drunen 4 Wilhelmina 7
C 31-05-2018 19:30 Uno Animo 4 Wilhelmina 7
C 03-06-2018 12:30 OJC ROSMALEN 11 Baardwijk 5
C 03-06-2018 12:00 VOAB 7 WSC 6
C 03-06-2018 12:00 Berkdijk 2 RWB 3
C 03-06-2018 11:30 OVV'67 2 DESK 4
C 03-06-2018 10:00 Dussense Boys 2 FC Drunen 4
C 06-06-2018 20:15 Wilhelmina 7 FC Drunen 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 20-05-2018 12:30 OJC ROSMALEN 11 Dussense Boys 2 R. (Rien) van denBroek 37499 7 - 0
C 16-05-2018 20:00 FC Drunen 4 OJC ROSMALEN 11 Afgeschermd 48695 1 - 4
C 13-05-2018 12:30 OJC ROSMALEN 11 Wilhelmina 7 J.M. (Hans) Pennings 42953 6 - 1
C 06-05-2018 12:30 OJC ROSMALEN 11 RWB 3 Afgeschermd 40573 5 - 2
C 03-05-2018 20:00 OJC ROSMALEN 11 Uno Animo 4 C.M.M. (Cor) Maas 142691 4 - 2
B 26-04-2018 20:00 Den Dungen 5 OJC ROSMALEN 11 M.J.M. (Marcel) vanKrieken 142416 3 - 1
C 22-04-2018 12:00 Berkdijk 2 OJC ROSMALEN 11 Afgeschermd 43372 2 - 1
C 19-04-2018 20:00 Dussense Boys 2 OJC ROSMALEN 11 J. (John) Verhoeven 45664 1 - 4
C 15-04-2018 12:30 OJC ROSMALEN 11 Uno Animo 4 C.M.M. (Cor) Maas 39441 -
C 12-04-2018 19:30 OJC ROSMALEN 11 VOAB 7 P. (Patrick) Vos 99321 3 - 4
C 08-04-2018 12:00 VOAB 7 OJC ROSMALEN 11 Afgeschermd 99336 2 - 4
B 29-03-2018 20:30 OJC ROSMALEN 11 Vlijmense Boys 4 H (Henk) Hubers 141522 1 - 0
C 25-03-2018 12:30 OJC ROSMALEN 11 OVV'67 2 Afgeschermd 45177 4 - 2
C 11-03-2018 12:00 DESK 4 OJC ROSMALEN 11 Rissema, Remco 47571 5 - 1
C 18-02-2018 12:30 OJC ROSMALEN 11 WSC 6 Dartel, Cor van 42099 1 - 3
B 04-02-2018 12:00 SCZ 3 OJC ROSMALEN 11 Malsen, Marto van 100386 1 - 2
C 26-11-2017 11:30 OVV'67 2 OJC ROSMALEN 11 Schoonderwal, Paul 37748 0 - 4
C 19-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 11 Berkdijk 2 Broek, Rien van den 45042 2 - 0
C 12-11-2017 10:00 Wilhelmina 7 OJC ROSMALEN 11 Aguado, Simon 43139 3 - 4
C 05-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 11 DESK 4 Broek, Rien van den 40625 5 - 3
C 29-10-2017 12:00 Baardwijk 5 OJC ROSMALEN 11 Kessel, Nick van 44926 0 - 0
B 22-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 11 Wilhelmina 5 Pennings, Hans 96697 3 - 1
C 15-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 11 FC Drunen 4 Dartel, Cor van 39479 2 - 1
C 08-10-2017 12:00 RWB 3 OJC ROSMALEN 11 Ligtvoet, Nicky 38447 5 - 5
C 01-10-2017 vervallen OJC ROSMALEN 11 The White Boys 2 44901
C 24-09-2017 10:00 Uno Animo 4 OJC ROSMALEN 11 Mallens, Henk 47423 5 - 3
B 17-09-2017 10:30 Emplina 4 OJC ROSMALEN 11 Berlo, Daan 5466 2 - 5
B 10-09-2017 12:30 OJC ROSMALEN 11 BVV/Timmermans Infra 3 Broek, Rien van den 4489 7 - 4
B 03-09-2017 10:00 Wilhelmina 4 OJC ROSMALEN 11 Konings, Johan 3390 3 - 7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 23-05-2018 20:00 OVV'67 2 Wilhelmina 7 48824 0-0
C 20-05-2018 12:00 Berkdijk 2 FC Drunen 4 48973 0-0
C 20-05-2018 10:00 Uno Animo 4 DESK 4 40437 0-0
C 20-05-2018 11:30 OVV'67 2 Baardwijk 5 40608 0-0
C 20-05-2018 12:00 Wilhelmina 7 WSC 6 46426 0-0
C 20-05-2018 12:00 VOAB 7 RWB 3 99340 0-0
C 20-05-2018 12:30 OJC ROSMALEN 11 Dussense Boys 2 37499 0-0
C 16-05-2018 20:00 FC Drunen 4 OJC ROSMALEN 11 48695 0-0
C 13-05-2018 12:00 RWB 3 DESK 4 41229 3-2
C 13-05-2018 12:00 Baardwijk 5 Uno Animo 4 44406 4-4
C 13-05-2018 12:00 VOAB 7 Berkdijk 2 99339 3-1
C 13-05-2018 12:30 OJC ROSMALEN 11 Wilhelmina 7 42953 6-1
C 13-05-2018 12:15 FC Drunen 4 OVV'67 2 39342 1-4
C 13-05-2018 10:00 Dussense Boys 2 WSC 6 47088 3-2
C 10-05-2018 10:00 Uno Animo 4 WSC 6 37573 4-1
C 06-05-2018 12:00 Baardwijk 5 FC Drunen 4 48627 10-0
C 06-05-2018 10:00 Dussense Boys 2 DESK 4 41551 0-1
C 06-05-2018 12:00 VOAB 7 Uno Animo 4 99332 0-3
C 06-05-2018 12:00 Berkdijk 2 WSC 6 42910 1-1
C 06-05-2018 12:30 OJC ROSMALEN 11 RWB 3 40573 5-2
C 03-05-2018 20:00 OJC ROSMALEN 11 Uno Animo 4 142691 4-2
C 29-04-2018 12:00 Wilhelmina 7 VOAB 7 99331 1-1
C 29-04-2018 12:00 WSC 6 OVV'67 2 47686 2-1
C 29-04-2018 12:00 RWB 3 Dussense Boys 2 45524 2-1
C 29-04-2018 12:00 DESK 4 Baardwijk 5 46270 0-1
C 29-04-2018 10:00 Uno Animo 4 Berkdijk 2 45326 6-0
C 26-04-2018 19:00 Uno Animo 4 FC Drunen 4 142643 5-2
C 22-04-2018 10:00 Uno Animo 4 Dussense Boys 2 40967 9-0
C 22-04-2018 11:30 OVV'67 2 VOAB 7 99338 0-1
C 22-04-2018 12:00 Wilhelmina 7 RWB 3 46249 0-0
C 22-04-2018 12:30 WSC 6 Baardwijk 5 38103 2-3
C 22-04-2018 12:00 Berkdijk 2 OJC ROSMALEN 11 43372 2-1
C 22-04-2018 12:00 DESK 4 FC Drunen 4 37680 4-4
C 19-04-2018 20:00 Dussense Boys 2 OJC ROSMALEN 11 45664 1-4
C 19-04-2018 19:30 Uno Animo 4 VOAB 7 99322 2-4
C 15-04-2018 11:00 Dussense Boys 2 VOAB 7 99337 4-2
C 15-04-2018 12:00 OVV'67 2 Berkdijk 2 41573 2-1
C 15-04-2018 12:00 DESK 4 WSC 6 38524 1-2
C 15-04-2018 12:00 Baardwijk 5 Wilhelmina 7 39303 6-0
C 15-04-2018 12:15 FC Drunen 4 RWB 3 39525 1-6
C 15-04-2018 12:30 OJC ROSMALEN 11 Uno Animo 4 39441 0-0
C 12-04-2018 18:30 Uno Animo 4 FC Drunen 4 47220 0-0
C 12-04-2018 19:30 OJC ROSMALEN 11 VOAB 7 99321 3-4
C 08-04-2018 12:00 VOAB 7 OJC ROSMALEN 11 99336 2-4
C 08-04-2018 12:00 Berkdijk 2 DESK 4 43244 2-1
C 08-04-2018 12:00 RWB 3 Baardwijk 5 49086 1-3
C 08-04-2018 12:00 Wilhelmina 7 Dussense Boys 2 48552 1-2
C 08-04-2018 10:00 Uno Animo 4 OVV'67 2 45357 4-1
C 08-04-2018 12:00 WSC 6 FC Drunen 4 47299 6-0
C 25-03-2018 12:00 DESK 4 Wilhelmina 7 44533 3-2
C 25-03-2018 12:00 RWB 3 WSC 6 44344 3-6
C 25-03-2018 12:00 Baardwijk 5 VOAB 7 99335 2-2
C 25-03-2018 12:15 FC Drunen 4 Uno Animo 4 38235 1-4
C 25-03-2018 12:30 OJC ROSMALEN 11 OVV'67 2 45177 4-2
C 25-03-2018 11:00 Dussense Boys 2 Berkdijk 2 43552 1-1
C 11-03-2018 12:00 WSC 6 Uno Animo 4 45248 5-2
C 11-03-2018 12:00 DESK 4 OJC ROSMALEN 11 47571 5-1
C 11-03-2018 12:00 Baardwijk 5 Dussense Boys 2 37338 3-2
C 11-03-2018 12:00 Wilhelmina 7 Berkdijk 2 37716 1-6
C 11-03-2018 12:00 RWB 3 OVV'67 2 38539 4-3
C 11-03-2018 12:15 FC Drunen 4 VOAB 7 99333 3-3
C 18-02-2018 10:00 Uno Animo 4 RWB 3 49221 4-4
C 18-02-2018 10:00 OVV'67 2 Dussense Boys 2 43418 4-2
C 18-02-2018 12:00 Wilhelmina 7 FC Drunen 4 39471 0-0
C 18-02-2018 12:00 VOAB 7 DESK 4 99330 1-2
C 18-02-2018 12:30 OJC ROSMALEN 11 WSC 6 42099 1-3
C 18-02-2018 12:00 Berkdijk 2 Baardwijk 5 48011 0-0
C 04-02-2018 12:00 Berkdijk 2 Dussense Boys 2 41040 2-6
C 04-02-2018 12:00 Wilhelmina 7 DESK 4 38771 3-4
C 04-02-2018 11:30 OVV'67 2 RWB 3 42750 0-0
C 03-12-2017 12:00 Baardwijk 5 OVV'67 2 43088 5-1
C 03-12-2017 12:00 WSC 6 Wilhelmina 7 42024 2-4
C 03-12-2017 12:00 DESK 4 Uno Animo 4 46018 4-7
C 03-12-2017 12:00 RWB 3 VOAB 7 99329 2-3
C 03-12-2017 11:30 FC Drunen 4 Berkdijk 2 38087 2-1
C 26-11-2017 14:30 WSC 6 RWB 3 48640 4-1
C 26-11-2017 12:00 VOAB 7 Baardwijk 5 99328 4-3
C 26-11-2017 11:30 OVV'67 2 OJC ROSMALEN 11 37748 0-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 26-04-2018 20:00 Den Dungen 5 OJC ROSMALEN 11 142416 3-1
B 29-03-2018 20:30 OJC ROSMALEN 11 Vlijmense Boys 4 141522 1-0
B 04-02-2018 12:00 SCZ 3 OJC ROSMALEN 11 100386 1-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Uno Animo 4 20 14 3 3 45 94 46 48 0
2 OJC ROSMALEN 11 20 13 2 5 41 69 42 27 0
3 WSC 6 20 13 1 6 40 62 35 27 0
4 Baardwijk 5 20 10 6 4 36 58 37 21 0
5 VOAB 7 19 10 3 6 33 60 40 20 0
6 RWB 3 20 9 4 7 31 57 53 4 0
7 Berkdijk 2 20 8 3 9 27 33 39 -6 0
8 Dussense Boys 2 19 8 2 9 26 46 59 -13 0
9 OVV'67 2 19 6 4 9 22 36 49 -13 0
10 DESK 4 20 7 1 12 22 46 56 -10 0
11 FC Drunen 4 19 1 3 15 6 25 88 -63 0
12 Wilhelmina 7 18 1 2 15 5 34 76 -42 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Den Dungen 5 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 OJC ROSMALEN 11 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

Training

Berichten



Terug naar boven