0519 Mannen Zondag reserve

OJC ROSMALEN 13

Teamleden

Spelers
Deveril Abels Speler      
Ahmed Amine Speler      
Rolf Beijer Speler      
Wouter Berkhout Speler      
Christian Govers Speler      
Hicham Hasnaoui Speler      
Jorind Josemans Speler      
Misha Metsaars Speler      
Mark Peeperkamp Speler      
Thomas Princee Speler      
Jouke Schrover Speler      
Lieuwe Schrover Speler      
Tom Stroosnijder Speler      
Marcel Verbunt Speler      
Ad Verhoeven Speler      
Henk Verpoorte Speler      
Dion Willems Speler      
 
Overige teamleden
Marcel Verbunt Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
C 24-09-2017 10:00 FC Engelen 4 OJC ROSMALEN 13 46100 Sportpark Engelerpark - - 09:20
C 08-10-2017 10:00 OJC ROSMALEN 13 HHC'09 3 39624 Sportpark De Groote Wielen - - 09:30
C 15-10-2017 10:00 Baardwijk 7 OJC ROSMALEN 13 47604 Sportpark Olympia - - 09:10
C 29-10-2017 10:00 OJC ROSMALEN 13 Nieuwkuijk 6 48075 Sportpark De Groote Wielen - - 09:30
C 05-11-2017 10:30 CHC 5 OJC ROSMALEN 13 43676 Sportpark De Schutskamp - - 09:45
C 12-11-2017 11:00 WSC 7 OJC ROSMALEN 13 39355 Sportpark Eikendonk - - 10:10
C 19-11-2017 10:00 OJC ROSMALEN 13 Haarsteeg 7 39220 Sportpark De Groote Wielen - - 09:30
C 26-11-2017 14:30 Wilhelmina 11 OJC ROSMALEN 13 46036 Sportpark De Saren - - 13:55
C 03-12-2017 10:00 OJC ROSMALEN 13 SC Elshout 3 39892 Sportpark De Groote Wielen - - 09:30
C 10-12-2017 12:00 RWB 7 OJC ROSMALEN 13 39514 Sportpark De Gaard - - 11:10
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
r 01-10-2017 10:00 Baardwijk 7 CHC 5
r 01-10-2017 11:00 WSC 7 Wilhelmina 11
r 01-10-2017 12:00 Nieuwkuijk 6 RWB 7
r 01-10-2017 12:00 Haarsteeg 7 SC Elshout 3
r 01-10-2017 12:00 HHC'09 3 FC Engelen 4
r 08-10-2017 14:30 Wilhelmina 11 CHC 5
r 08-10-2017 12:00 Haarsteeg 7 Nieuwkuijk 6
r 08-10-2017 12:00 RWB 7 WSC 7
r 08-10-2017 10:00 OJC ROSMALEN 13 HHC'09 3
r 08-10-2017 10:00 FC Engelen 4 Baardwijk 7
r 15-10-2017 10:00 Baardwijk 7 OJC ROSMALEN 13
r 15-10-2017 10:30 CHC 5 RWB 7
r 15-10-2017 10:30 SC Elshout 3 Wilhelmina 11
r 15-10-2017 12:00 HHC'09 3 Haarsteeg 7
r 15-10-2017 12:00 Nieuwkuijk 6 FC Engelen 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 24-09-2017 10:00 FC Engelen 4 OJC ROSMALEN 13 46100 11 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
r 24-09-2017 10:00 FC Engelen 4 OJC ROSMALEN 13 46100 11-1
r 24-09-2017 10:00 SC Elshout 3 WSC 7 42751 2-4
r 24-09-2017 10:30 CHC 5 Nieuwkuijk 6 42368 0-0
r 24-09-2017 12:00 RWB 7 HHC'09 3 37413 0-0
r 24-09-2017 14:30 Wilhelmina 11 Baardwijk 7 40283 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen 4 1 1 0 0 3 11 1 10 0
2 WSC 7 1 1 0 0 3 4 2 2 0
3 Baardwijk 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 CHC 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Haarsteeg 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HHC'09 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nieuwkuijk 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RWB 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wilhelmina 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SC Elshout 3 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
11 OJC ROSMALEN 13 1 0 0 1 0 1 11 -10 0

Training

Berichten



Terug naar boven