0519 Mannen Zondag reserve

OJC ROSMALEN 14

Teamleden

Spelers
Job Berende Speler      
Joran Burmanje Speler      
Job Hooijer Speler      
Tom Korthout Speler      
Laurens van der Loop Speler      
Ruud Nijland Speler      
Mike van Nistelrooij Speler      
Jeroen van Schijndel Speler      
Marc van Schijndel Speler      
Joeri van Schijndel Speler      
Bodhi Scholten Speler      
Roy Scholten Speler      
Tom Stevens Speler      
Alex van der Tas Speler      
Mischa Timmers Speler      
Richard Wijnen Speler      
 
Overige teamleden
Joran Burmanje Leider
Mischa Timmers Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
C 29-10-2017 13:00 Nemelaer 6 OJC ROSMALEN 14 45662 Sportpark De Walzaad - -
C 05-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 14 Haarsteeg 8 46693 Sportpark De Groote Wielen - -
C 12-11-2017 vervallen OJC ROSMALEN 14 Nieuwkuijk 5 42262 - -
C 19-11-2017 12:30 RKDVC 12 OJC ROSMALEN 14 37493 Sportpark aan de Duinweg - -
C 26-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 14 Zwaluw VFC 6 46194 Sportpark De Groote Wielen - -
C 03-12-2017 12:00 Helvoirt 6 OJC ROSMALEN 14 45695 Sportpark Burg.van Hovell - -
C 10-12-2017 12:30 OJC ROSMALEN 14 FC Engelen 3 48926 Sportpark De Groote Wielen - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 22-10-2017 12:00 Haarsteeg 8 SC Elshout 5
C 29-10-2017 14:00 Haarsteeg 8 CHC 6
C 29-10-2017 13:00 Nemelaer 6 OJC ROSMALEN 14
C 29-10-2017 12:00 FC Engelen 3 SC Elshout 5
C 29-10-2017 12:00 Helvoirt 6 Boxtel 8
C 29-10-2017 11:00 Zwaluw VFC 6 RKDVC 12
C 29-10-2017 10:00 Nieuwkuijk 5 Vlijmense Boys 5
C 05-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 14 Haarsteeg 8
C 05-11-2017 12:30 RKDVC 12 Nieuwkuijk 5
C 05-11-2017 11:00 CHC 6 Zwaluw VFC 6
C 05-11-2017 12:00 Boxtel 8 FC Engelen 3
C 05-11-2017 11:00 SC Elshout 5 Nemelaer 6
C 05-11-2017 10:00 Vlijmense Boys 5 Helvoirt 6
C 12-11-2017 11:00 SC Elshout 5 CHC 6
C 12-11-2017 12:00 Boxtel 8 Zwaluw VFC 6
C 12-11-2017 12:00 Helvoirt 6 FC Engelen 3
C 12-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 14 Nieuwkuijk 5
C 12-11-2017 13:00 Nemelaer 6 Vlijmense Boys 5
C 12-11-2017 14:00 Haarsteeg 8 RKDVC 12

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 15-10-2017 11:00 SC Elshout 5 OJC ROSMALEN 14 Fleuren, S. (Stefan) 43401 2 - 1
C 08-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 14 CHC 6 Broek, R. (Rien) van den 37484 1 - 6
C 01-10-2017 12:00 Boxtel 8 OJC ROSMALEN 14 41379 5 - 1
C 24-09-2017 12:30 OJC ROSMALEN 14 Vlijmense Boys 5 43681 2 - 2
B 17-09-2017 11:00 CHC 8 OJC ROSMALEN 14 17056 5 - 0
B 10-09-2017 12:30 OJC ROSMALEN 14 TEC 3 4488 0 - 3
B 03-09-2017 10:00 Wilhelmina 9 OJC ROSMALEN 14 3251 1 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 15-10-2017 12:30 RKDVC 12 FC Engelen 3 46377 1-3
C 15-10-2017 10:00 Vlijmense Boys 5 Zwaluw VFC 6 46965 6-2
C 15-10-2017 11:00 SC Elshout 5 OJC ROSMALEN 14 43401 2-1
C 15-10-2017 11:00 Nieuwkuijk 5 Helvoirt 6 39585 1-10
C 15-10-2017 12:00 Boxtel 8 Haarsteeg 8 47735 2-3
C 15-10-2017 11:00 CHC 6 Nemelaer 6 48787 7-0
C 08-10-2017 13:00 Nemelaer 6 Boxtel 8 46588 2-1
C 08-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 14 CHC 6 37484 1-6
C 08-10-2017 12:00 Helvoirt 6 RKDVC 12 40999 3-6
C 08-10-2017 12:00 FC Engelen 3 Vlijmense Boys 5 47046 2-3
C 08-10-2017 11:00 Zwaluw VFC 6 Nieuwkuijk 5 41479 1-1
C 01-10-2017 12:30 RKDVC 12 Nemelaer 6 47934 2-2
C 01-10-2017 12:00 Boxtel 8 OJC ROSMALEN 14 41379 5-1
C 01-10-2017 12:00 Helvoirt 6 SC Elshout 5 44007 4-1
C 01-10-2017 11:00 Zwaluw VFC 6 Haarsteeg 8 41240 2-1
C 01-10-2017 11:00 Nieuwkuijk 5 FC Engelen 3 38162 1-7
C 01-10-2017 10:00 Vlijmense Boys 5 CHC 6 48532 2-5
C 27-09-2017 20:00 Nemelaer 6 Nieuwkuijk 5 38409 2-1
C 24-09-2017 12:00 FC Engelen 3 Zwaluw VFC 6 47666 4-1
C 24-09-2017 12:00 CHC 6 RKDVC 12 44945 4-0
C 24-09-2017 12:30 OJC ROSMALEN 14 Vlijmense Boys 5 43681 2-2
r 24-09-2017 14:00 Haarsteeg 8 Helvoirt 6 37259 0-0
C 24-09-2017 11:00 SC Elshout 5 Boxtel 8 38601 2-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 17-09-2017 10:00 Wilhelmina 9 TEC 3 4889 2-2
B 17-09-2017 11:00 CHC 8 OJC ROSMALEN 14 17056 5-0
B 10-09-2017 11:00 Emplina 8 Wilhelmina 9 4230 0-0
b 10-09-2017 12:30 OJC ROSMALEN 14 TEC 3 4488 0-3
b 10-09-2017 11:00 CHC 8 Wilhelmina 9 17055 3-3
B 03-09-2017 10:00 Wilhelmina 9 OJC ROSMALEN 14 3251 1-3
B 03-09-2017 11:30 TEC 3 Emplina 8 3689 0-0
B 03-09-2017 11:30 TEC 3 CHC 8 17054 5-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen 4 3 3 0 0 9 16 2 14 0
2 Wilhelmina 8 3 2 0 1 6 8 10 -2 0
3 OSC'45 4 3 1 0 2 3 6 9 -3 0
4 OJC ROSMALEN 14 3 0 0 3 0 6 15 -9 0

Training

Berichten



Terug naar boven