0519 Mannen Zondag reserve

OJC ROSMALEN 15

Teamleden

Spelers
Han de Bijl Speler      
Sjors Fleischeuer Speler      
Tim Fransen Speler      
Jeroen Heessen Speler      
Lars van Hooft Speler      
Steef Kunnen Speler      
Rens Nelissen Speler      
Bart Pennings Speler      
Hidde Roording Speler      
Declan van Schaik Speler      
Jeroen van Sebille Speler      
Max van der Spek Speler      
Tim Thole Speler      
Jan Karel Vingerhoets Speler      
Nino Vrijman Speler      
Luuk van Wanrooij Speler      
Kay Zaunbrecher Speler      
 
Overige teamleden
Sjors Fleischeuer Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 29-10-2017 10:00 Boxtel 9 SV BLC 2
C 29-10-2017 10:30 CHC 7 RKDVC 9
C 29-10-2017 11:00 BMC 8 Maliskamp 5
C 29-10-2017 11:00 Zwaluw VFC 7 Wilhelmina 9
C 29-10-2017 11:00 BVV/Timmermans Infra 4 OJC ROSMALEN 15
C 29-10-2017 12:15 Den Dungen 7 RKKSV 4
C 05-11-2017 13:00 RKKSV 4 Boxtel 9
C 05-11-2017 12:30 RKDVC 9 Den Dungen 7
C 05-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 15 Zwaluw VFC 7
C 05-11-2017 11:30 Maliskamp 5 BVV/Timmermans Infra 4
C 05-11-2017 11:00 SV BLC 2 BMC 8
C 05-11-2017 10:00 Wilhelmina 9 CHC 7
C 12-11-2017 11:00 SV BLC 2 OJC ROSMALEN 15
C 12-11-2017 11:00 BMC 8 RKDVC 9
C 12-11-2017 11:00 BVV/Timmermans Infra 4 Wilhelmina 9
C 12-11-2017 11:30 Maliskamp 5 CHC 7
C 12-11-2017 12:15 Den Dungen 7 Boxtel 9
C 12-11-2017 13:00 RKKSV 4 Zwaluw VFC 7

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 15-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 15 BMC 8 Smolders, M.G.A.M. (Marco) 45881 3 - 2
C 08-10-2017 11:30 Maliskamp 5 OJC ROSMALEN 15 39240 7 - 2
C 01-10-2017 12:30 RKDVC 9 OJC ROSMALEN 15 Vermeegen, L (Luc) 44182 1 - 4
C 24-09-2017 12:30 OJC ROSMALEN 15 Wilhelmina 9 47649 1 - 4
B 17-09-2017 12:30 OJC ROSMALEN 15 Wilhelmina 11 5316 7 - 3
B 10-09-2017 12:30 OJC ROSMALEN 15 Emplina 7 4084 3 - 5
B 03-09-2017 11:00 DSS'14 2 OJC ROSMALEN 15 3722 3 - 6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 15-10-2017 13:00 RKKSV 4 BVV/Timmermans Infra 4 46350 3-0
C 15-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 15 BMC 8 45881 3-2
C 15-10-2017 12:30 RKDVC 9 Zwaluw VFC 7 49085 1-16
C 15-10-2017 11:00 SV BLC 2 Maliskamp 5 37891 4-0
C 15-10-2017 10:30 CHC 7 Den Dungen 7 43513 2-0
C 15-10-2017 10:00 Wilhelmina 9 Boxtel 9 49389 4-0
C 08-10-2017 11:00 BVV/Timmermans Infra 4 SV BLC 2 48967 3-8
C 08-10-2017 11:00 Zwaluw VFC 7 CHC 7 48230 3-5
C 08-10-2017 11:00 BMC 8 RKKSV 4 47474 1-5
C 08-10-2017 11:30 Maliskamp 5 OJC ROSMALEN 15 39240 7-2
C 08-10-2017 12:15 Den Dungen 7 Wilhelmina 9 42331 0-1
C 08-10-2017 10:00 Boxtel 9 RKDVC 9 39933 3-2
C 01-10-2017 13:00 RKKSV 4 Maliskamp 5 46998 0-2
C 01-10-2017 12:30 RKDVC 9 OJC ROSMALEN 15 44182 1-4
C 01-10-2017 12:15 Den Dungen 7 SV BLC 2 48386 0-7
C 01-10-2017 11:00 Zwaluw VFC 7 BVV/Timmermans Infra 4 46264 9-1
C 01-10-2017 10:30 CHC 7 Boxtel 9 45260 1-1
C 01-10-2017 10:00 Wilhelmina 9 BMC 8 45539 5-1
C 24-09-2017 11:00 SV BLC 2 RKKSV 4 47638 1-0
C 24-09-2017 11:00 BMC 8 CHC 7 40580 1-6
C 24-09-2017 11:00 BVV/Timmermans Infra 4 Den Dungen 7 49053 5-1
C 24-09-2017 12:00 Maliskamp 5 RKDVC 9 39758 7-1
C 24-09-2017 12:30 OJC ROSMALEN 15 Wilhelmina 9 47649 1-4
C 24-09-2017 10:00 Boxtel 9 Zwaluw VFC 7 44669 0-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 17-09-2017 12:30 OJC ROSMALEN 15 Wilhelmina 11 5316 7-3
B 17-09-2017 12:30 Emplina 7 DSS'14 2 5062 4-1
b 10-09-2017 12:30 OJC ROSMALEN 15 Emplina 7 4084 3-5
b 10-09-2017 14:30 Wilhelmina 11 DSS'14 2 4453 3-5
B 03-09-2017 11:00 DSS'14 2 OJC ROSMALEN 15 3722 3-6
B 03-09-2017 12:30 Emplina 7 Wilhelmina 11 3426 13-0

Standen



Training

Berichten



Terug naar boven