Vrouwen beker 1/4 finales

OJC ROSMALEN VR1

Teamleden

Spelers
Manon Albers Speler      
Kim van Balkum Speler      
Marlou van Balkum Speler      
Inge van den Berg Speler      
Sylvia van de Broek Speler      
Lisa van der Bruggen Speler      
Senna van Deutekom Speler      
Femke van Douwen Speler      
Larissa Driessen Speler      
Valerie van den Dungen Speler      
Eva Geltink Speler      
Kelly van Hassel Speler      
Veerle van Hooft Speler      
Chiara Kaya Speler      
Anne Kros Speler      
Lydia van Lith Speler      
Kiki Livius Speler      
Karin Luchters Speler      
Marloes van Mierlo Speler      
Beau van de Moosdijk Speler      
Sally-Ann van Nuland Speler      
Jo-Anne van Ooijen Speler      
Mariska van Schijndel Speler      
Nienke van Schijndel Speler      
Claire Steijger Speler      
Claire Steverink Speler      
Kiki Strik Speler      
Britt Vedder Speler      
Marjolein Verhoeven Speler      
Lisanne Vermeijs Speler      
Emely van der Vliet Speler      
Imke van der Wee Speler      
Laura Willems Speler      
 
Overige teamleden
Maxime Welten Trainer/coach
Rianne Schoonhoven Trainer
Kees Michel Heemskerk Leider
Frank Vlamings Keeperstrainer
Kees Michel Heemskerk Grensrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 25-02-2018 11:00 Festilent VR1 Leveroy VR1
C 25-02-2018 11:00 Rood Wit'62 VR1 HVCH VR1
C 25-02-2018 12:00 SSS'18 VR1 FC Eindhoven AV VR2
C 25-02-2018 12:30 OVCS VR1 FC Cranendonck VR1
C 25-02-2018 12:30 OJC ROSMALEN VR1 Nemelaer VR1
C 04-03-2018 12:00 FC Eindhoven AV VR2 OJC ROSMALEN VR1
C 04-03-2018 11:30 Nemelaer VR1 Rood Wit'62 VR1
C 04-03-2018 11:00 HVCH VR1 SSS'18 VR1
C 04-03-2018 10:30 Leveroy VR1 Beerse Boys VR1
C 04-03-2018 10:00 FC Cranendonck VR1 Festilent VR1
C 11-03-2018 12:30 OVCS VR1 Beerse Boys VR1
C 11-03-2018 12:30 OJC ROSMALEN VR1 FC Cranendonck VR1
C 11-03-2018 12:00 SSS'18 VR1 Leveroy VR1
C 11-03-2018 11:00 HVCH VR1 Nemelaer VR1
C 11-03-2018 11:00 Rood Wit'62 VR1 FC Eindhoven AV VR2
C 18-03-2018 12:00 Beerse Boys VR1 Festilent VR1
C 18-03-2018 12:00 FC Eindhoven AV VR2 HVCH VR1
C 18-03-2018 11:30 Nemelaer VR1 SSS'18 VR1
C 18-03-2018 10:30 Leveroy VR1 OVCS VR1
C 18-03-2018 10:00 FC Cranendonck VR1 Rood Wit'62 VR1
C 25-03-2018 11:00 HVCH VR1 Leveroy VR1
C 25-03-2018 11:00 Rood Wit'62 VR1 Festilent VR1
C 25-03-2018 12:00 FC Eindhoven AV VR2 FC Cranendonck VR1
C 25-03-2018 12:00 SSS'18 VR1 Beerse Boys VR1
C 25-03-2018 12:30 OJC ROSMALEN VR1 OVCS VR1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 18-02-2018 12:00 Beerse Boys VR1 OJC ROSMALEN VR1 Willems, Frans 40025 1 - 0
V 08-02-2018 afgelast OJC ROSMALEN VR1 Prinses Irene VR 1 Gaal, G.J. (Geert) van (Scheidsrechter)
B 03-02-2018 15:30 GJS VR1 OJC ROSMALEN VR1 Koops, Robert 100968 0 - 0
V 28-01-2018 12:00 Sc 't Zand VR2 OJC ROSMALEN VR1
V 25-01-2018 20:00 Odysseus '91 VR1 OJC ROSMALEN VR1 1 - 2
V 21-01-2018 12:30 OJC ROSMALEN VR1 Nooit Gedacht VR1 Smolders, M.G.A.M. (Marco) (Scheidsrechter) 1 - 5
C 03-12-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR1 Leveroy VR1 Goedhart, S.L.H. (Stan) 39809 4 - 0
C 26-11-2017 12:30 OVCS VR1 OJC ROSMALEN VR1 Frijns, Bert 40061 0 - 2
C 19-11-2017 13:00 OJC ROSMALEN VR1 Festilent VR1 40108 0 - 1
B 14-11-2017 20:00 OJC ROSMALEN VR1 HRC'14 VR1 94848
C 12-11-2017 11:00 Rood Wit'62 VR1 OJC ROSMALEN VR1 39938
C 05-11-2017 10:00 FC Cranendonck VR1 OJC ROSMALEN VR1 39761 1 - 3
C 29-10-2017 vervallen OJC ROSMALEN VR1 Nuenen VR2 40102
C 15-10-2017 11:30 Nemelaer VR1 OJC ROSMALEN VR1 Marsman, Harrie 39780 3 - 4
C 08-10-2017 14:30 OJC ROSMALEN VR1 FC Eindhoven AV VR2 Pennings, Hans 39948 3 - 2
C 01-10-2017 11:00 HVCH VR1 OJC ROSMALEN VR1 Wijnen, Frans 39762 2 - 2
C 24-09-2017 12:30 OJC ROSMALEN VR1 SSS'18 VR1 Pennings, Hans 39944 5 - 1
B 17-09-2017 12:30 OJC ROSMALEN VR1 Wilhelmina VR1 Dartel, Cor van 5692 9 - 0
B 12-09-2017 20:00 OJC ROSMALEN VR1 Teisterbanders VR1 Hoove, Hans ten 5650 10 - 0
B 10-09-2017 12:00 Be Ready VR1 OJC ROSMALEN VR1 Ribbers, A 5673 0 - 7
V 31-08-2017 20:15 OJC ROSMALEN VR1 HRC'14 VR1 Dartel, C.J.M. (Cor) (Scheidsrechter)
V 27-08-2017 10:30 OJC ROSMALEN VR1 OJC ROSMALEN VR2 Pennings, J.M. (Hans) (Scheidsrechter)
V 20-08-2017 10:30 Nooit Gedacht VR1 OJC ROSMALEN VR1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 03-02-2018 15:30 GJS VR1 OJC ROSMALEN VR1 100968 0-0
B 14-11-2017 20:00 OJC ROSMALEN VR1 HRC'14 VR1 94848 2-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 18-02-2018 12:00 FC Eindhoven AV VR2 OVCS VR1 39790 6-0
C 18-02-2018 12:00 Beerse Boys VR1 OJC ROSMALEN VR1 40025 1-0
C 18-02-2018 12:00 Festilent VR1 SSS'18 VR1 40001 3-2
C 18-02-2018 10:30 Leveroy VR1 Rood Wit'62 VR1 39764 0-0
C 18-02-2018 10:00 FC Cranendonck VR1 Nemelaer VR1 39976 0-0
C 17-12-2017 11:00 HVCH VR1 OVCS VR1 64578 2-2
C 17-12-2017 12:00 Beerse Boys VR1 SSS'18 VR1 39825 2-3
C 17-12-2017 11:30 Nemelaer VR1 FC Eindhoven AV VR2 40017 1-7
C 14-12-2017 20:00 Festilent VR1 Rood Wit'62 VR1 40103 1-4
C 03-12-2017 11:00 HVCH VR1 FC Cranendonck VR1 39806 3-1
C 03-12-2017 12:00 Rood Wit'62 VR1 Beerse Boys VR1 39849 3-1
C 03-12-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR1 Leveroy VR1 39809 4-0
C 03-12-2017 12:30 OVCS VR1 Festilent VR1 40106 4-1
C 26-11-2017 10:00 FC Cranendonck VR1 FC Eindhoven AV VR2 39779 0-5
C 26-11-2017 10:30 Leveroy VR1 HVCH VR1 39757 3-2
C 26-11-2017 12:30 OVCS VR1 OJC ROSMALEN VR1 40061 0-2
C 19-11-2017 13:00 OJC ROSMALEN VR1 Festilent VR1 40108 0-1
C 19-11-2017 12:00 SSS'18 VR1 Rood Wit'62 VR1 39987 1-2
C 19-11-2017 12:00 Nemelaer VR1 Beerse Boys VR1 40060 7-1
C 19-11-2017 11:00 HVCH VR1 OVCS VR1 39866 0-0
C 19-11-2017 10:30 Leveroy VR1 FC Cranendonck VR1 39830 5-3
C 12-11-2017 10:00 FC Cranendonck VR1 SSS'18 VR1 39889 4-0
C 12-11-2017 11:00 Festilent VR1 FC Eindhoven AV VR2 39845 0-2
C 12-11-2017 14:30 Rood Wit'62 VR1 OJC ROSMALEN VR1 39938 1-0
C 12-11-2017 12:00 Beerse Boys VR1 HVCH VR1 39892 2-2
C 12-11-2017 12:00 Nuenen VR2 Leveroy VR1 39929 0-0
C 12-11-2017 12:30 OVCS VR1 Nemelaer VR1 39750 0-0
C 05-11-2017 12:00 FC Eindhoven AV VR2 Rood Wit'62 VR1 39811 3-1
C 05-11-2017 12:00 Beerse Boys VR1 OVCS VR1 39735 3-5
C 05-11-2017 12:00 Nuenen VR2 Festilent VR1 39734 0-0
C 05-11-2017 11:30 Nemelaer VR1 HVCH VR1 39916 1-1
C 05-11-2017 10:30 Leveroy VR1 SSS'18 VR1 40049 8-3
C 05-11-2017 10:00 FC Cranendonck VR1 OJC ROSMALEN VR1 39761 1-3
C 29-10-2017 11:00 Rood Wit'62 VR1 FC Cranendonck VR1 39835 4-0
C 29-10-2017 11:00 HVCH VR1 FC Eindhoven AV VR2 39899 6-0
C 29-10-2017 11:00 Festilent VR1 Beerse Boys VR1 39756 3-4
C 29-10-2017 12:00 SSS'18 VR1 Nemelaer VR1 39739 3-2
C 29-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN VR1 Nuenen VR2 40102 0-0
C 29-10-2017 12:30 OVCS VR1 Leveroy VR1 40014 3-0
C 22-10-2017 12:00 FC Eindhoven AV VR2 Leveroy VR1 40007 4-0
C 15-10-2017 10:00 FC Cranendonck VR1 OVCS VR1 39958 2-2
C 15-10-2017 10:30 Leveroy VR1 Festilent VR1 39964 4-2
C 15-10-2017 11:00 HVCH VR1 Rood Wit'62 VR1 40019 2-6
C 15-10-2017 11:30 Nemelaer VR1 OJC ROSMALEN VR1 39780 3-4
C 15-10-2017 12:00 FC Eindhoven AV VR2 SSS'18 VR1 39907 2-1
C 15-10-2017 12:00 RKSV Nuenen VR2 Beerse Boys VR1 39746 0-0
C 08-10-2017 11:00 Rood Wit'62 VR1 Nemelaer VR1 40024 1-0
C 08-10-2017 11:00 Festilent VR1 FC Cranendonck VR1 40033 4-1
C 08-10-2017 12:00 SSS'18 VR1 HVCH VR1 39953 3-3
C 08-10-2017 12:00 Beerse Boys VR1 Leveroy VR1 39730 1-1
C 08-10-2017 14:30 OJC ROSMALEN VR1 FC Eindhoven AV VR2 39948 3-2
C 08-10-2017 12:30 OVCS VR1 RKSV Nuenen VR2 40065 0-0
C 01-10-2017 10:00 FC Cranendonck VR1 Beerse Boys VR1 39873 3-3
C 01-10-2017 11:00 Rood Wit'62 VR1 RKSV Nuenen VR2 39863 10-1
C 01-10-2017 11:00 HVCH VR1 OJC ROSMALEN VR1 39762 2-2
C 01-10-2017 11:30 Nemelaer VR1 Festilent VR1 39759 2-2
C 01-10-2017 12:00 SSS'18 VR1 OVCS VR1 39748 1-1
C 24-09-2017 12:30 OJC ROSMALEN VR1 SSS'18 VR1 39944 5-1
C 24-09-2017 12:30 OVCS VR1 Rood Wit'62 VR1 40094 1-0
C 24-09-2017 12:00 Nuenen VR2 FC Cranendonck VR1 39768 0-5
C 24-09-2017 12:00 Beerse Boys VR1 FC Eindhoven AV VR2 40086 0-4
C 24-09-2017 11:00 Festilent VR1 HVCH VR1 39846 1-1
C 24-09-2017 10:30 Leveroy VR1 Nemelaer VR1 39898 2-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN VR1 1 1 0 0 3 0 0 0 0
2 GJS VR1 1 0 0 1 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Eindhoven AV VR2 10 8 0 2 24 35 12 23 0
2 Rood Wit'62 VR1 9 7 0 2 21 22 9 13 0
3 OJC ROSMALEN VR1 10 6 1 3 19 23 12 11 0
4 OVCS VR1 10 4 4 2 16 18 17 1 0
5 Leveroy VR1 9 4 1 4 13 23 27 -4 0
6 HVCH VR1 10 2 6 2 12 24 21 3 0
7 Festilent VR1 10 3 2 5 11 18 24 -6 0
8 Nemelaer VR1 9 2 3 4 9 21 21 0 0
9 Beerse Boys VR1 10 2 3 5 9 18 31 -13 0
10 SSS'18 VR1 10 2 2 6 8 18 32 -14 0
11 FC Cranendonck VR1 9 1 2 6 5 15 29 -14 0

Training

Berichten



Terug naar boven