512 Vrouwen Zondag (A-cat)

OJC ROSMALEN VR2

Teamleden

Spelers
Manon Albers Speler      
Kim van Balkum Speler      
Marlou van Balkum Speler      
Inge van den Berg Speler      
Sylvia van de Broek Speler      
Lisa van der Bruggen Speler      
Senna van Deutekom Speler      
Femke van Douwen Speler      
Larissa Driessen Speler      
Eva Geltink Speler      
Judith Hackert Speler      
Kelly van Hassel Speler      
Veerle van Hooft Speler      
Chiara Kaya Speler      
Anne Kros Speler      
Lydia van Lith Speler      
Kiki Livius Speler      
Karin Luchters Speler      
Marloes van Mierlo Speler      
Beau van de Moosdijk Speler      
Sally-Ann van Nuland Speler      
Jo-Anne van Ooijen Speler      
Mariska van Schijndel Speler      
Nienke van Schijndel Speler      
Claire Steijger Speler      
Claire Steverink Speler      
Sharona Stolzenbach Speler      
Kiki Strik Speler      
Britt Vedder Speler      
Marjolein Verhoeven Speler      
Lisanne Vermeijs Speler      
Emely van der Vliet Speler      
Imke van der Wee Speler      
 
Overige teamleden
Maxime Welten Trainer/coach
Rianne Schoonhoven Trainer
Kees Michel Heemskerk Leider
Frank Vlamings Keeperstrainer
Kees Michel Heemskerk Grensrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-02-2018 10:00 OJC ROSMALEN VR2 Sporting '70 VR1
C 04-02-2018 10:30 Hoogland VR2 Meern De VR1
C 04-02-2018 11:15 Achterveld SV VR1 VEP VR1
C 04-02-2018 11:30 Bunnik '73 VR1 Buitenboys sc. VR1
C 11-02-2018 11:45 Buitenboys sc. VR1 OJC ROSMALEN VR2
C 11-02-2018 11:00 Meern De VR1 Bunnik '73 VR1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 03-12-2017 14:00 VEP VR1 OJC ROSMALEN VR2 Jansen, Cock 51276 4 - 1
C 26-11-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR2 Bunnik '73 VR1 51331 0 - 3
C 12-11-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR2 Meern De VR1 51330 3 - 2
C 05-11-2017 vervallen OJC ROSMALEN VR2 RODA '28 VR1 51329
C 29-10-2017 12:00 Wilhelmina VR1 OJC ROSMALEN VR2 Verhoeven, Stephan 51285 1 - 3
C 15-10-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR2 Buitenboys sc. VR1 Gaal, Geert van 51328 2 - 2
C 08-10-2017 10:30 Hoogland VR2 OJC ROSMALEN VR2 Smink, Alex 51339 0 - 3
C 01-10-2017 14:30 OJC ROSMALEN VR2 VVIJ VR1 Goedhart, S.L.H. (Stan) 51327 4 - 3
B 17-09-2017 12:00 Bavel VR2 OJC ROSMALEN VR2 5702 3 - 2
B 10-09-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR2 Madese Boys VR1 5677 3 - 0
B 03-09-2017 12:00 Helvoirt VR1 OJC ROSMALEN VR2 Hamers, Maarten 5643 3 - 5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 03-12-2017 14:00 VEP VR1 OJC ROSMALEN VR2 51276 4-1
C 03-12-2017 13:30 Sporting '70 VR1 Bunnik '73 VR1 51353 1-2
C 03-12-2017 12:00 Meern De VR1 Achterveld SV VR1 51243 2-5
C 03-12-2017 12:00 Wilhelmina VR1 VVIJ VR1 51287 6-0
C 03-12-2017 12:30 Buitenboys sc. VR1 Hoogland VR2 51255 7-1
C 26-11-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR2 Bunnik '73 VR1 51331 0-3
C 26-11-2017 10:30 Hoogland VR2 Wilhelmina VR1 51342 0-3
C 26-11-2017 11:15 Achterveld SV VR1 Sporting '70 VR1 51232 0-1
C 26-11-2017 12:00 Meern De VR1 VVIJ VR1 51246 3-1
C 19-11-2017 11:15 Sporting '70 VR1 VVIJ VR1 51352 4-0
C 19-11-2017 12:00 Meern De VR1 Wilhelmina VR1 51242 0-1
C 19-11-2017 11:30 Bunnik '73 VR1 Achterveld SV VR1 51297 1-4
C 19-11-2017 14:00 VEP VR1 Buitenboys sc. VR1 51275 1-1
C 12-11-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR2 Meern De VR1 51330 3-2
C 12-11-2017 10:30 Hoogland VR2 Bunnik '73 VR1 51341 2-4
C 12-11-2017 11:45 Buitenboys sc. VR1 Sporting '70 VR1 51253 1-3
C 12-11-2017 14:00 VVIJ VR1 VEP VR1 51319 0-0
C 05-11-2017 11:15 Sporting '70 VR1 VEP VR1 51351 1-1
C 05-11-2017 14:00 VVIJ VR1 Buitenboys sc. VR1 51318 1-2
C 05-11-2017 11:30 Bunnik '73 VR1 Wilhelmina VR1 51296 4-3
C 05-11-2017 11:15 Achterveld SV VR1 Hoogland VR2 51230 12-0
C 29-10-2017 14:00 VEP VR1 Bunnik '73 VR1 51274 1-2
C 29-10-2017 12:00 Meern De VR1 Sporting '70 VR1 51241 1-1
C 29-10-2017 12:00 Wilhelmina VR1 OJC ROSMALEN VR2 51285 1-3
C 29-10-2017 10:30 Hoogland VR2 VVIJ VR1 51340 1-5
C 15-10-2017 14:00 VEP VR1 Wilhelmina VR1 51273 2-0
C 15-10-2017 11:15 Achterveld SV VR1 VVIJ VR1 51229 1-1
C 15-10-2017 14:30 Bunnik '73 VR1 Meern De VR1 51295 2-1
C 15-10-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR2 Buitenboys sc. VR1 51328 2-2
C 08-10-2017 10:30 Hoogland VR2 OJC ROSMALEN VR2 51339 0-3
C 08-10-2017 11:45 Buitenboys sc. VR1 Achterveld SV VR1 51251 2-1
C 08-10-2017 11:00 Wilhelmina VR1 Sporting '70 VR1 51284 1-3
C 08-10-2017 12:00 Meern De VR1 VEP VR1 51240 0-4
C 08-10-2017 13:00 RODA '28 VR1 Bunnik 73 VR1 51306 0-0
C 01-10-2017 14:30 OJC ROSMALEN VR2 VVIJ VR1 51327 4-3
C 01-10-2017 12:00 Wilhelmina VR1 Achterveld SV VR1 51283 2-1
C 01-10-2017 12:00 Meern De VR1 Buitenboys sc. VR1 51239 1-2
C 01-10-2017 14:00 Sporting '70 VR1 Hoogland VR2 51349 4-0
C 01-10-2017 14:00 VEP VR1 RODA '28 VR1 51272 0-0
C 24-09-2017 11:15 Achterveld VR1 OJC ROSMALEN VR2 51228 2-1
C 24-09-2017 14:00 VVIJ VR1 Bunnik 73 VR1 51316 1-7
C 24-09-2017 13:00 RODA '28 VR1 Meern De VR1 51305 0-0
C 24-09-2017 11:45 Buitenboys VR1 Wilhelmina VR1 51250 2-0
C 24-09-2017 10:30 Hoogland VR2 VEP VR1 51338 0-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bunnik '73 VR1 8 7 0 1 21 25 13 12 0
2 Sporting '70 VR1 8 5 2 1 17 18 6 12 0
3 Buitenboys sc. VR1 8 5 2 1 17 19 10 9 0
4 VEP VR1 8 4 3 1 15 19 5 14 0
5 Achterveld SV VR1 8 4 1 3 13 26 10 16 0
6 OJC ROSMALEN VR2 8 4 1 3 13 17 17 0 0
7 Wilhelmina VR1 9 4 0 5 12 17 15 2 0
8 VVIJ VR1 9 1 2 6 5 12 28 -16 0
9 Meern De VR1 8 1 1 6 4 10 19 -9 0
10 Hoogland VR2 8 0 0 8 0 4 44 -40 0

Training

Berichten



Terug naar boven