Vrouwen beker zondag poule

OJC ROSMALEN VR4

Teamleden

Spelers
Marlieke Blankendaal Speler      
Annebel de Bruijn Speler      
Danique Dubach Speler      
Yvet van Ekeren Speler      
Demy van Lith Speler      
Anouk Nijhoff Speler      
Shania van Os Speler      
JoĆ«lle van Pelt Speler      
Donna van der Plas Speler      
Deveney Schutjens Speler      
Yanna Smits Speler      
Sharona Stolzenbach Speler      
Denise Stupers Speler      
Femke van der Velden Speler      
Jessica van der Velden Speler      
Anouk van de Ven Speler      
Melissa van de Ven Speler      
Janneke van Wanrooy Speler      
 
Overige teamleden
Tony Stolzenbach Trainer
John van de Ven Trainer
Sonja Dubach Leider
Annelies van Wanrooy Leider
Carlos Dubach Grensrechter
Peter Stupers Grensrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 25-02-2018 09:30 HRC'14 VR3 Sint Michielsgestel VR1
C 25-02-2018 10:00 Beerse Boys VR2 Den Dungen VR1
C 25-02-2018 11:00 De Bocht'80 VR1 Best Vooruit VR1
C 25-02-2018 11:00 Essche Boys VR1 OJC ROSMALEN VR4
C 25-02-2018 12:15 ODC VR1 Wilhelmina Boys VR1
C 27-02-2018 20:00 OJC ROSMALEN VR4 Wilhelmina Boys VR1
C 04-03-2018 12:15 Den Dungen VR1 Essche Boys VR1
C 04-03-2018 12:00 Sint Michielsgestel VR1 Beerse Boys VR2
C 04-03-2018 12:00 Best Vooruit VR1 ODC VR1
C 04-03-2018 10:00 OJC ROSMALEN VR4 HRC'14 VR3
C 11-03-2018 12:15 ODC VR1 OJC ROSMALEN VR4
C 11-03-2018 11:00 De Bocht'80 VR1 Sint Michielsgestel VR1
C 11-03-2018 11:00 Essche Boys VR1 Beerse Boys VR2
C 11-03-2018 09:30 HRC'14 VR3 Den Dungen VR1
C 18-03-2018 12:15 Den Dungen VR1 ODC VR1
C 18-03-2018 12:00 Sint Michielsgestel VR1 Essche Boys VR1
C 18-03-2018 10:00 Beerse Boys VR2 HRC'14 VR3
C 18-03-2018 10:00 Wilhelmina Boys VR1 De Bocht'80 VR1
C 25-03-2018 10:00 Wilhelmina Boys VR1 Den Dungen VR1
C 25-03-2018 11:00 De Bocht'80 VR1 Beerse Boys VR2
C 25-03-2018 12:00 Best Vooruit VR1 OJC ROSMALEN VR4
C 25-03-2018 12:15 ODC VR1 Essche Boys VR1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 18-02-2018 12:00 Best Vooruit VR1 Essche Boys VR1 49747 2-4
C 18-02-2018 10:00 Beerse Boys VR2 ODC VR1 51243 0-0
C 04-02-2018 11:00 ODC VR1 Best Vooruit VR1 50550 3-5
C 04-02-2018 11:00 Essche Boys VR1 Wilhelmina Boys VR1 50714 1-6
C 04-02-2018 09:30 HRC'14 VR3 OJC ROSMALEN VR4 100220 4-1
C 28-01-2018 10:30 HRC'14 VR3 De Bocht'80 VR1 50355 1-3
C 21-01-2018 10:00 Wilhelmina Boys VR1 Best Vooruit VR1 49612 12-0
C 17-12-2017 12:15 Den Dungen VR1 Beerse Boys VR2 51200 2-2
C 17-12-2017 12:00 Sint Michielsgestel VR1 De Bocht'80 VR1 50295 1-2
C 03-12-2017 11:00 De Bocht'80 VR1 Den Dungen VR1 49697 9-0
C 03-12-2017 12:15 ODC VR1 Sint Michielsgestel VR1 51208 3-1
C 03-12-2017 11:00 Essche Boys VR1 HRC'14 VR3 50649 0-0
C 26-11-2017 11:00 Essche Boys VR1 ODC VR1 50546 0-1
C 26-11-2017 10:00 Beerse Boys VR2 De Bocht'80 VR1 50585 2-2
C 26-11-2017 12:15 Den Dungen VR1 Wilhelmina Boys VR1 49753 2-8
C 26-11-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR4 Best Vooruit VR1 49751 2-0
C 19-11-2017 10:00 Wilhelmina Boys VR1 Beerse Boys VR2 50364 6-1
C 19-11-2017 12:00 Best Vooruit VR1 Den Dungen VR1 50777 0-2
C 19-11-2017 11:00 Sint Michielsgestel VR1 OJC ROSMALEN VR4 50539 3-1
C 19-11-2017 12:15 ODC VR1 HRC'14 VR3 49987 4-2
C 12-11-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR4 De Bocht'80 VR1 51470 1-0
C 12-11-2017 09:30 HRC'14 VR3 Best Vooruit VR1 50650 6-0
C 05-11-2017 12:15 Den Dungen VR1 HRC'14 VR3 51293 1-2
C 05-11-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR4 ODC VR1 50847 0-8
C 05-11-2017 10:00 Beerse Boys VR2 Essche Boys VR1 50922 0-3
C 29-10-2017 12:15 ODC VR1 Den Dungen VR1 50689 6-0
C 29-10-2017 09:30 HRC'14 VR3 Beerse Boys VR2 51554 5-2
C 29-10-2017 11:00 De Bocht'80 VR1 Wilhelmina Boys VR1 49984 0-10
C 29-10-2017 11:00 Essche Boys VR1 Sint Michielsgestel VR1 50161 6-2
C 22-10-2017 09:30 HRC'14 VR3 OJC ROSMALEN VR4 51306 0-0
C 22-10-2017 11:00 De Bocht'80 VR1 Essche Boys VR1 50746 0-3
C 22-10-2017 12:15 Den Dungen VR1 Sint Michielsgestel VR1 50486 4-3
C 15-10-2017 12:00 Best Vooruit VR1 De Bocht'80 VR1 49677 5-2
C 15-10-2017 10:00 Wilhelmina Boys VR1 ODC VR1 50527 4-1
C 15-10-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR4 Essche Boys VR1 49980 0-3
C 15-10-2017 12:00 Sint Michielsgestel VR1 HRC'14 VR3 51275 0-5
C 08-10-2017 10:00 Beerse Boys VR2 Sint Michielsgestel VR1 50496 3-1
C 08-10-2017 11:00 Essche Boys VR1 Den Dungen VR1 49838 1-2
C 01-10-2017 10:00 Wilhelmina Boys VR1 HRC'14 VR3 50160 4-2
C 01-10-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR4 Beerse Boys VR2 50061 4-0
C 01-10-2017 12:00 Best Vooruit VR1 Sint Michielsgestel VR1 49979 4-1
C 24-09-2017 12:15 ODC VR1 De Bocht'80 VR1 51028 6-0
C 24-09-2017 12:15 Den Dungen VR1 OJC ROSMALEN VR4 51518 9-2
C 24-09-2017 12:00 St Mich.Gestel VR1 Wilhelmina Boys VR1 50955 0-7
C 24-09-2017 10:00 Beerse Boys VR2 Best Vooruit VR1 51463 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alem VR1 3 3 0 0 9 25 0 25 0
2 OJC ROSMALEN VR4 3 2 0 1 6 11 5 6 0
3 GVV VR1 3 1 0 2 3 5 8 -3 0
4 RKKSV VR1 3 0 0 3 0 1 29 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys VR1 8 8 0 0 24 57 7 50 0
2 ODC VR1 8 6 0 2 18 32 12 20 0
3 HRC'14 VR3 8 5 0 3 15 27 15 12 0
4 Essche Boys VR1 8 5 0 3 15 21 13 8 0
5 Den Dungen VR1 9 4 1 4 13 22 33 -11 0
6 De Bocht'80 VR1 9 3 1 5 10 18 29 -11 0
7 Best Vooruit VR1 9 3 1 5 10 16 32 -16 0
8 OJC ROSMALEN VR4 8 3 0 5 9 11 27 -16 0
9 Beerse Boys VR2 8 1 3 4 6 10 23 -13 0
10 Sint Michielsgestel VR1 9 1 0 8 3 12 35 -23 0

Training

Berichten



Terug naar boven