513 Vrouwen Zondag

OJC ROSMALEN VR4

Teamleden

Spelers
Marlieke Blankendaal Speler      
Annebel de Bruijn Speler      
Danique Dubach Speler      
Yvet van Ekeren Speler      
Carmen Grosfeld Speler      
Demy van Lith Speler      
Anouk Nijhoff Speler      
Shania van Os Speler      
JoĆ«lle van Pelt Speler      
Donna van der Plas Speler      
Yanna Smits Speler      
Sharona Stolzenbach Speler      
Denise Stupers Speler      
Femke van der Velden Speler      
Jessica van der Velden Speler      
Anouk van de Ven Speler      
Janneke van Wanrooy Speler      
 
Overige teamleden
Tony Stolzenbach Trainer
John van de Ven Trainer
Sonja Dubach Leider
Annelies van Wanrooy Leider
Carlos Dubach Grensrechter
Peter Stupers Grensrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 22-10-2017 11:00 De Bocht'80 VR1 Essche Boys VR1
C 22-10-2017 09:30 HRC'14 VR3 OJC ROSMALEN VR4
C 22-10-2017 12:15 Den Dungen VR1 St Mich.Gestel VR1
C 29-10-2017 09:30 HRC'14 VR3 Beerse Boys VR2
C 29-10-2017 11:00 Essche Boys VR1 St Mich.Gestel VR1
C 29-10-2017 11:00 De Bocht'80 VR1 Wilhelmina Boys VR1
C 29-10-2017 12:15 ODC VR1 Den Dungen VR1
C 05-11-2017 12:15 Den Dungen VR1 HRC'14 VR3
C 05-11-2017 12:00 St Mich.Gestel VR1 De Bocht'80 VR1
C 05-11-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR4 ODC VR1
C 05-11-2017 10:00 Beerse Boys VR2 Essche Boys VR1
C 12-11-2017 09:30 HRC'14 VR3 Best Vooruit VR1
C 12-11-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR4 De Bocht'80 VR1
C 12-11-2017 11:00 Essche Boys VR1 Wilhelmina Boys VR1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 15-10-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR4 Essche Boys VR1 Pennings, J.M. (Hans) 49980 0 - 3
C 01-10-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR4 Beerse Boys VR2 Vissers, L.M.H.M. (Luc) 50061 4 - 0
C 24-09-2017 12:15 Den Dungen VR1 OJC ROSMALEN VR4 51518 9 - 2
B 17-09-2017 11:00 Alem VR1 OJC ROSMALEN VR4 15822 4 - 0
B 10-09-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR4 RKKSV VR1 15768 10 - 1
B 03-09-2017 11:00 GVV VR1 OJC ROSMALEN VR4 15741 0 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 15-10-2017 12:15 Den Dungen VR1 Beerse Boys VR2 51200 0-0
C 15-10-2017 12:00 Sint Michielsgestel VR1 HRC'14 VR3 51275 0-5
C 15-10-2017 12:00 Best Vooruit VR1 De Bocht'80 VR1 49677 5-2
C 15-10-2017 10:00 Wilhelmina Boys VR1 ODC VR1 50527 4-1
C 15-10-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR4 Essche Boys VR1 49980 0-3
C 08-10-2017 12:15 ODC VR1 Best Vooruit VR1 50550 0-0
C 08-10-2017 11:00 Essche Boys VR1 Den Dungen VR1 49838 1-2
C 08-10-2017 10:00 Beerse Boys VR2 Sint Michielsgestel VR1 50496 3-1
C 01-10-2017 12:00 Best Vooruit VR1 Sint Michielsgestel VR1 49979 4-1
C 01-10-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR4 Beerse Boys VR2 50061 4-0
C 01-10-2017 10:00 Wilhelmina Boys VR1 HRC'14 VR3 50160 4-2
C 24-09-2017 12:15 ODC VR1 De Bocht'80 VR1 51028 6-0
C 24-09-2017 12:15 Den Dungen VR1 OJC ROSMALEN VR4 51518 9-2
C 24-09-2017 12:00 St Mich.Gestel VR1 Wilhelmina Boys VR1 50955 0-7
C 24-09-2017 10:00 Beerse Boys VR2 Best Vooruit VR1 51463 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 17-09-2017 11:00 GVV VR1 RKKSV VR1 15753 5-0
B 17-09-2017 11:00 Alem VR1 OJC ROSMALEN VR4 15822 4-0
b 10-09-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR4 RKKSV VR1 15768 10-1
b 10-09-2017 11:00 Alem VR1 GVV VR1 15875 7-0
B 03-09-2017 11:00 GVV VR1 OJC ROSMALEN VR4 15741 0-1
B 03-09-2017 10:30 RKKSV VR1 Alem VR1 15736 0-14

Standen



Training

Berichten



Terug naar boven