B7620 Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 15 2e ronde

OJC ROSMALEN MO15-2

Teamleden

Spelers
Laura Beaumont Speler      
Holly van der Donk Speler      
Naomi van Eijk Speler      
Sophie van den Hanenberg Speler      
Niki Janssen Speler      
Donna Lahey Speler      
Sanne van de Langenberg Speler      
Jill van Lith Speler      
Jeske Meijer Speler      
Pleun van Nistelrooij Speler      
Lianne Puntman Speler      
Menthe Ravesteijn Speler      
Demi Schrover Speler      
Jennifer van der Sluijs Speler      
Senne Vissers Speler      
 
Overige teamleden
Anthony van Eijk Trainer/coach
Frans van der Donk Trainer
Franklin van de Langenberg Trainer
Angelie Korsten Leider
Esther Lahey- Walthaus Leider
William Meijer Grensrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 21-10-2017 13:15 Boxtel MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 28-10-2017 11:00 VVR MO15-1 ST Almkerk/Altena MO15-1
C 28-10-2017 10:00 JEKA MO15-1 Gilze MO15-1
C 28-10-2017 14:30 TSC MO15-1 Dubbeldam MO15-1
C 28-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN MO15-2 RKsv RCD MO15-1
C 04-11-2017 12:30 Dubbeldam MO15-1 VVR MO15-1
C 04-11-2017 12:00 De Zwerver MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-2
C 04-11-2017 11:30 Gilze MO15-1 TSC MO15-1
C 04-11-2017 11:00 RKsv RCD MO15-1 JEKA MO15-1
C 04-11-2017 08:30 ST Almkerk/Altena MO15-1 Madese Boys MO15-1
C 11-11-2017 13:00 Madese Boys MO15-1 De Zwerver MO15-1
C 11-11-2017 12:00 JEKA MO15-1 TSC MO15-1
C 11-11-2017 11:00 VVR MO15-1 RKsv RCD MO15-1
C 11-11-2017 08:30 ST Almkerk/Altena MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-2
C 18-11-2017 11:00 RKsv RCD MO15-1 Dubbeldam MO15-1
C 18-11-2017 12:00 De Zwerver MO15-1 ST Almkerk/Altena MO15-1
C 18-11-2017 13:00 OJC ROSMALEN MO15-2 Madese Boys MO15-1
C 18-11-2017 14:30 TSC MO15-1 VVR MO15-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 14-10-2017 12:30 Dubbeldam MO15-1 ST Almkerk/Altena MO15-1 86604 0-1
C 14-10-2017 11:30 De Zwerver MO15-1 TSC MO15-1 85921 4-6
C 14-10-2017 11:30 OJC ROSMALEN MO15-2 JEKA MO15-1 85822 3-0
C 14-10-2017 13:00 Gilze MO15-1 Madese Boys MO15-1 86367 1-5
C 07-10-2017 14:30 TSC MO15-1 RKsv RCD MO15-1 86048 4-0
C 07-10-2017 13:00 Madese Boys MO15-1 Dubbeldam MO15-1 86231 2-1
C 07-10-2017 10:00 JEKA MO15-1 De Zwerver MO15-1 86524 1-4
C 07-10-2017 11:00 VVR MO15-1 Gilze MO15-1 86467 3-2
C 30-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN MO15-2 TSC MO15-1 85923 3-0
C 30-09-2017 11:45 De Zwerver MO15-1 VVR MO15-1 86503 0-3
C 30-09-2017 12:00 JEKA MO15-1 Dubbeldam MO15-1 86133 2-4
C 30-09-2017 13:00 Gilze MO15-1 ST Almkerk/Altena MO15-1 86551 2-1
C 23-09-2017 13:00 Madese Boys MO15-1 JEKA MO15-1 86021 5-1
C 23-09-2017 12:30 Dubbeldam MO15-1 Gilze MO15-1 86449 2-3
C 23-09-2017 11:00 VVR MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-2 86232 2-3
C 23-09-2017 08:30 ST Almkerk/Altena MO15-1 RKsv RCD MO15-1 85826 2-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 21-09-2017 19:00 OJC ROSMALEN MO15-2 HRC'14 MO15-1 15257 1-0
B 16-09-2017 13:00 DSC MO15-1 Emplina MO15-1 15285 0-0
B 09-09-2017 11:30 Emplina MO15-1 HRC'14 MO15-1 15202 0-0
b 09-09-2017 13:00 DSC MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-2 15170 1-0
B 02-09-2017 11:00 HRC'14 MO15-1 DSC MO15-1 15119 6-0
B 02-09-2017 13:00 OJC ROSMALEN MO15-2 Emplina MO15-1 15095 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HRC'14 MO15-1 2 1 0 1 3 6 1 5 0
2 OJC ROSMALEN MO15-2 2 1 0 1 3 1 1 0 0
3 DSC MO15-1 2 1 0 1 3 1 6 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Madese Boys MO15-1 3 3 0 0 9 12 3 9 0
2 OJC ROSMALEN MO15-2 3 3 0 0 9 9 2 7 0
3 TSC MO15-1 3 2 0 1 6 10 7 3 0
4 VVR MO15-1 3 2 0 1 6 8 5 3 0
5 Gilze MO15-1 4 2 0 2 6 8 11 -3 0
6 RKsv RCD MO15-1 2 1 0 1 3 3 6 -3 0
7 ST Almkerk/Altena MO15-1 3 1 0 2 3 4 5 -1 0
8 De Zwerver MO15-1 3 1 0 2 3 8 10 -2 0
9 Dubbeldam MO15-1 4 1 0 3 3 7 8 -1 0
10 JEKA MO15-1 4 0 0 4 0 4 16 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HRC'14 MO15-1 2 1 0 1 3 6 1 5 0
2 OJC ROSMALEN MO15-2 2 1 0 1 3 1 1 0 0
3 DSC MO15-1 2 1 0 1 3 1 6 -5 0

Training

Berichten



Terug naar boven