254 Meiden Onder 11 competitie (voorjaar)

OJC ROSMALEN MO11-1

Teamleden

Spelers
Cato Bedaf Speler      
Noortje Craane Speler      
Myrte Hegge Speler      
Laura Heijmans Speler      
Indie van Heumen Speler      
Izzie Huibers Speler      
Kaylee Noijen Speler      
Charity Raaijmakers Speler      
Lieke van Uden Speler      
 
Overige teamleden
Jarco Pelders Trainer
Wendy Heijmans Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
T 16-06-2018 n.n.b. toernooi OJC ROSMALEN OJC ROSMALEN MO11-1
T 10-06-2018 n.n.b. Top Girls-toernooi Arnhemse Boys OJC ROSMALEN MO11-1
B 02-06-2018 11:30 OJC ROSMALEN MO11-1 WSC MO11-1 142987 2 - 6
C 29-05-2018 18:45 OJC ROSMALEN MO11-1 SJO/BZC'14 MO11-1 138152 1 - 1
C 26-05-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-1 BVV/Timmermans Infra MO11-1 138498 7 - 1
C 19-05-2018 09:30 WSC MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 138540 6 - 2
C 16-05-2018 18:30 NOAD'32 MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 J.P. (Jens) Vos 138162 2 - 0
C 05-05-2018 10:00 Boxtel MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 Afgeschermd 138210 1 - 12
C 28-04-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-1 Theole MO11-1 Brantjes, Sem (Scheidsrechter) 138374 7 - 1
C 21-04-2018 09:00 TSC MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 G.A.M. (Gunnar) van derVelden 138038 3 - 2
B 18-04-2018 18:30 Emplina MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 142378 3 - 4
C 14-04-2018 10:00 Rhelico MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 R.E. (Robbert) Joosse 138497 0 - 4
C 07-04-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-1 Nivo Sparta MO11-1 138253 3 - 3
B 31-03-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-1 Bergeijk MO11-1 J.J. (Jeske) Walboomers 139525 2 - 1
C 24-03-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-1 Emplina MO11-1 Wolters, P. (Pascal) (Scheidsrechter) 138110 6 - 4
V 03-03-2018 vervallen DSC MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1
V 03-02-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-1 Berghem Sport MO11-1
V 20-01-2018 09:30 NOAD'32 OJC ROSMALEN MO11-1
B 16-12-2017 11:45 Theole MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 100788 2 - 3
C 09-12-2017 10:30 FC Eindhoven AV MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 94068 -
C 02-12-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-1 Uno Animo MO11-1 94075 7 - 1
C 25-11-2017 afgelast SV Budel MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 94067
C 18-11-2017 vervallen OJC ROSMALEN MO11-1 Nivo Sparta MO11-1 87692
V 14-11-2017 18:30 OJC ROSMALEN MO11-1 Emplina MO11-1
C 11-11-2017 vervallen Uno Animo MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 87605
C 04-11-2017 10:00 Nivo Sparta MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 94066 5 - 3
C 04-11-2017 vervallen OJC ROSMALEN MO11-1 DSC MO11-1 87554
C 28-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-1 WSC MO11-1 94083 6 - 4
B 21-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-1 Sint Michielsgestel MO11-1 99150 13 - 0
C 14-10-2017 10:00 DSC MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 94065 0 - 6
C 07-10-2017 vervallen Nivo Sparta MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 87725
C 30-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-1 SV Budel MO11-2 Witters, Luke (Scheidsrechter) 94064 4 - 2
C 23-09-2017 10:45 Bergeijk MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 94063 2 - 3
C 23-09-2017 vervallen DSC MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 87969
B 16-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-1 Boxtel MO11-1 Westen, Nine van der (Scheidsrechter) 15691 11 - 0
B 09-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-1 Zwaluw VFC MO11-2 15624 34 - 0
B 02-09-2017 09:45 SV BLC MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 15601 0 - 20
V 26-08-2017 10:15 OJC ROSMALEN MO11-1 OSS MO11- o.v.
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 24-03-2018 10:00 Rhelico MO11-1 BVV/Timmermans Infra MO11-1 138246 0-0
C 24-03-2018 10:00 SJO/BZC'14 MO11-1 TSC MO11-1 138405 0-0
C 24-03-2018 10:00 Nivo Sparta MO11-1 WSC MO11-1 138134 0-0
C 24-03-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-1 Emplina MO11-1 138110 0-0
C 24-03-2018 08:30 Theole MO11-1 NOAD'32 MO11-1 138314 0-0
C 17-03-2018 08:30 WSC MO11-1 Emplina MO11-1 138321 0-0
C 17-03-2018 08:30 NOAD'32 MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 138162 0-0
C 17-03-2018 08:30 Theole MO11-1 Rhelico MO11-1 138479 0-0
C 17-03-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra MO11-1 TSC MO11-1 138184 0-0
C 17-03-2018 10:00 Boxtel MO11-1 Nivo Sparta MO11-1 138102 0-0
C 10-03-2018 12:30 TSC MO11-1 NOAD'32 MO11-1 138482 0-0
C 10-03-2018 10:00 Rhelico MO11-1 WSC MO11-1 138179 0-0
C 10-03-2018 10:00 SJO/BZC'14 MO11-1 Boxtel MO11-1 138161 0-0
C 10-03-2018 10:00 Nivo Sparta MO11-1 Theole MO11-1 138338 0-0
C 10-03-2018 08:30 Emplina MO11-1 BVV/Timmermans Infra MO11-1 138527 0-0
C 06-03-2018 19:00 SJO/BZC'14 MO11-1 Nivo Sparta MO11-1 138468 0-0
C 03-03-2018 08:30 NOAD'32 MO11-1 Emplina MO11-1 138114 0-0
C 03-03-2018 08:30 Theole MO11-1 SJO/BZC'14 MO11-1 138390 0-0
C 03-03-2018 08:30 WSC MO11-1 BVV/Timmermans Infra MO11-1 138453 0-0
C 03-03-2018 10:00 Nivo Sparta MO11-1 Rhelico MO11-1 138167 0-0
C 03-03-2018 10:00 Boxtel MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 138210 0-0
C 24-02-2018 13:00 TSC MO11-1 WSC MO11-1 138055 0-0
C 24-02-2018 10:00 Rhelico MO11-1 Boxtel MO11-1 138172 0-0
C 24-02-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-1 Theole MO11-1 138374 0-0
C 24-02-2018 09:00 BVV/Timmermans Infra MO11-1 NOAD'32 MO11-1 138092 0-0
C 17-02-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-1 SJO/BZC'14 MO11-1 138152 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 28-03-2018 18:30 OJC ROSMALEN MO11-1 Bergeijk MO11-1 139525 0-0
B 16-12-2017 11:45 Theole MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 100788 2-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 16-12-2017 09:45 SV Budel MO11-2 Bergeijk MO11-1 88055 0-0
C 09-12-2017 10:00 DSC MO11-1 SV Budel MO11-2 94057 0-0
C 09-12-2017 09:45 SV Budel MO11-1 Bergeijk MO11-1 87553 0-0
C 09-12-2017 11:00 Uno Animo MO11-1 WSC MO11-1 94081 0-0
C 09-12-2017 10:30 FC Eindhoven AV MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 94068 0-0
C 02-12-2017 08:30 WSC MO11-1 DSC MO11-1 94082 7-2
C 02-12-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-1 Uno Animo MO11-1 94075 7-1
C 02-12-2017 09:45 SV Budel MO11-2 FC Eindhoven AV MO11-1 87564 4-6
C 02-12-2017 10:45 Bergeijk MO11-1 Nivo Sparta MO11-1 94062 2-1
C 25-11-2017 09:45 SV Budel MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 94067 0-0
C 18-11-2017 10:45 Bergeijk MO11-1 FC Eindhoven AV MO11-1 87711 4-0
C 18-11-2017 08:30 WSC MO11-1 SV Budel MO11-1 94080 6-4
C 18-11-2017 08:45 DSC MO11-1 Uno Animo MO11-1 94074 2-2
C 11-11-2017 11:00 Uno Animo MO11-1 Nivo Sparta MO11-1 94073 2-6
C 11-11-2017 10:30 FC Eindhoven AV MO11-1 DSC MO11-1 94056 4-3
C 11-11-2017 09:45 SV Budel MO11-2 WSC MO11-1 94079 3-5
C 08-11-2017 19:00 SV Budel MO11-1 SV Budel MO11-2 87801 3-2
C 04-11-2017 11:00 Uno Animo MO11-1 FC Eindhoven AV MO11-1 94072 3-4
C 04-11-2017 10:00 Nivo Sparta MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 94066 5-3
C 28-10-2017 10:45 Bergeijk MO11-1 Uno Animo MO11-1 94071 9-3
C 28-10-2017 09:45 SV Budel MO11-2 Nivo Sparta MO11-1 94061 1-9
C 28-10-2017 09:15 FC Eindhoven AV MO11-1 SV Budel MO11-1 87712 3-6
C 28-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-1 WSC MO11-1 94083 6-4
C 14-10-2017 11:00 Uno Animo MO11-1 SV Budel MO11-1 94070 0-3
C 14-10-2017 10:00 DSC MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 94065 0-6
C 14-10-2017 11:00 Nivo Sparta MO11-1 FC Eindhoven AV MO11-1 94060 15-1
C 14-10-2017 09:30 WSC MO11-1 Bergeijk MO11-1 94078 2-0
r 14-10-2017 08:30 WSC MO11-1 Nivo Sparta MO11-1 87938 0-0
r 14-10-2017 11:00 Uno Animo MO11-1 DSC MO11-1 87901 0-0
r 07-10-2017 09:30 Nivo Sparta MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 87725 0-0
r 07-10-2017 10:00 DSC MO11-1 WSC MO11-1 87759 0-0
C 07-10-2017 09:45 SV Budel MO11-2 Uno Animo MO11-1 94069 5-2
C 07-10-2017 10:45 Bergeijk MO11-1 DSC MO11-1 94055 8-1
C 07-10-2017 09:45 SV Budel MO11-1 Nivo Sparta MO11-1 94059 2-4
r 30-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-1 Uno Animo MO11-1 88036 0-0
r 30-09-2017 09:30 Nivo Sparta MO11-1 DSC MO11-1 87708 0-0
C 30-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-1 SV Budel MO11-2 94064 4-2
C 30-09-2017 10:00 DSC MO11-1 Nivo Sparta MO11-1 94058 1-6
C 30-09-2017 08:30 WSC MO11-1 FC Eindhoven AV MO11-1 94077 12-2
C 23-09-2017 09:45 SV Budel MO11-1 DSC MO11-1 94054 3-1
r 23-09-2017 10:00 DSC MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 87969 0-0
C 23-09-2017 10:00 Nivo Sparta MO11-1 WSC MO11-1 94076 9-4
r 23-09-2017 11:00 Uno Animo MO11-1 WSC MO11-1 87587 0-0
C 23-09-2017 10:45 Bergeijk MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 94063 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC MO11-1 9 9 0 0 27 41 12 29 0
2 NOAD'32 MO11-1 10 8 1 1 25 47 16 31 0
3 Nivo Sparta MO11-1 10 7 1 2 22 40 16 24 0
4 TSC MO11-1 10 7 1 2 22 30 19 11 0
5 OJC ROSMALEN MO11-1 10 5 2 3 17 44 22 22 0
6 SJO/BZC'14 MO11-1 10 4 2 4 14 27 37 -10 0
7 Emplina MO11-1 9 3 1 5 10 36 39 -3 0
8 BVV/Timmermans Infra MO11-1 10 2 2 6 8 20 35 -15 0
9 Theole MO11-1 10 2 1 7 7 22 28 -6 0
10 Rhelico MO11-1 10 1 1 8 4 14 51 -37 0
11 Boxtel MO11-1 10 0 0 10 0 6 52 -46 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC MO11-1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
2 OJC ROSMALEN MO11-1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nivo Sparta MO11-1 8 7 0 1 21 55 16 39 0
2 OJC ROSMALEN MO11-1 6 5 0 1 15 29 14 15 0
3 WSC MO11-1 7 5 0 2 15 40 26 14 0
4 Bergeijk MO11-1 6 4 0 2 12 25 10 15 0
5 SV Budel MO11-1 6 4 0 2 12 21 16 5 0
6 FC Eindhoven AV MO11-1 7 3 0 4 9 20 47 -27 0
7 SV Budel MO11-2 6 1 0 5 3 17 29 -12 0
8 Uno Animo MO11-1 7 0 1 6 1 13 36 -23 0
9 DSC MO11-1 7 0 1 6 1 10 36 -26 0

Training

Berichten



Terug naar boven