254 Meiden Onder 11 competitie (voorjaar)

OJC ROSMALEN MO11-3

Teamleden

Spelers
Iris Beunder Speler      
Anna Heerkens Speler      
Moon Janssen Speler      
Naoni Lambrechts Speler      
Lisan Lamers Speler      
Famke Mattheijer Speler      
Fien Smetsers Speler      
Cristina Stiphout Speler      
Senne Vermeulen Speler      
Fenne van der Westen Speler      
Lisanne Wijk Speler      
 
Overige teamleden
Herold Janssen Trainer
John Lambrechts Trainer
Carolien de Bruin Leider
Pleun van Stiphout Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
T 16-06-2018 n.n.b. toernooi OJC ROSMALEN OJC ROSMALEN MO11-3
C 02-06-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 DESK MO11-2 P. (Pleun) vanStiphout 138180 8 - 2
T 02-06-2018 vervallen toernooi Avanti'31 OJC ROSMALEN MO11-3
C 26-05-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 WSC MO11-2 P. (Pleun) vanStiphout 138216 9 - 2
C 19-05-2018 11:00 Nevelo MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3 C.J.M. (Thijn) Das 138361 1 - 2
C 05-05-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Hilvaria MO11-2 138205 14 - 0
C 28-04-2018 11:00 Uno Animo MO11-2 OJC ROSMALEN MO11-3 D. (Daan) Kroot 138252 5 - 1
C 21-04-2018 09:00 GDC MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3 H. (Hidde) Treffers 138534 3 - 3
C 14-04-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 TSC MO11-2 139952 16 - 1
C 07-04-2018 11:00 ST RKSV Nuenen/EMK MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3 Afgeschermd 138011 2 - 3
C 24-03-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Zwaluw VFC MO11-1 138316 2 - 1
C 10-03-2018 09:00 Sint Michielsgestel MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3 138255 1 - 1
C 17-02-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 RKDVC MO11-1 138560 8 - 2
V 03-02-2018 afgelast OJC ROSMALEN MO11-3 Rhode MO11-1
V 20-01-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 OJC ROSMALEN MO11-4
C 09-12-2017 afgelast OJC ROSMALEN MO11-3 SV BLC MO11-1 92743 -
C 02-12-2017 08:30 FC Engelen MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3 G.B.C. Nuland 92455 1 - 7
C 25-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Wilhelmina MO11-1 Deursen, Jens van (Scheidsrechter) 92735 2 - 1
C 18-11-2017 09:00 Sint Michielsgestel MO11-2 OJC ROSMALEN MO11-3 87525 1 - 5
C 11-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Emplina MO11-2 Lahey, Emma (Scheidsrechter) 88012 6 - 1
C 04-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Haarsteeg MO11-1 87604 2 - 2
C 28-10-2017 08:30 Theole MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3 87916 13 - 1
C 14-10-2017 10:00 Boxtel MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3 87752 5 - 0
C 07-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Zwaluw VFC MO11-2 88071 17 - 0
C 30-09-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3 M.F.J.T. Wal 92710 8 - 2
C 23-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Maliskamp MO11-1 92709 3 - 5
B 16-09-2017 10:00 DSC MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3 15654 2 - 3
B 09-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Jan van Arckel MO11-1 15586 10 - 0
B 02-09-2017 10:00 Nivo Sparta MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3 L.A. Wever 15679 12 - 0
V 26-08-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 WSC MO11-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 24-03-2018 11:00 Uno Animo MO11-2 RKDVC MO11-1 138474 0-0
C 24-03-2018 11:00 Nevelo MO11-1 WSC MO11-2 138566 0-0
C 24-03-2018 09:45 Hilvaria MO11-2 ST RKSV Nuenen/EMK MO11-1 138413 0-0
C 24-03-2018 09:00 Sint Michielsgestel MO11-1 TSC MO11-2 139950 0-0
C 24-03-2018 10:00 DESK MO11-2 GDC MO11-1 138064 0-0
C 24-03-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Zwaluw VFC MO11-1 138316 0-0
C 17-03-2018 08:30 WSC MO11-2 Hilvaria MO11-2 137967 0-0
C 17-03-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 DESK MO11-2 138180 0-0
C 17-03-2018 11:00 TSC MO11-2 RKDVC MO11-1 139949 0-0
C 17-03-2018 10:15 Zwaluw VFC MO11-1 Uno Animo MO11-2 138113 0-0
C 17-03-2018 10:30 GDC MO11-1 ST RKSV Nuenen/EMK MO11-1 138515 0-0
C 17-03-2018 11:00 Nevelo MO11-1 Sint Michielsgestel MO11-1 138163 0-0
C 10-03-2018 10:00 DESK MO11-2 TSC MO11-2 139948 0-0
C 10-03-2018 09:45 ST RKSV Nuenen/EMK MO11-1 Zwaluw VFC MO11-1 138496 0-0
C 10-03-2018 11:00 Uno Animo MO11-2 WSC MO11-2 138348 0-0
C 10-03-2018 09:45 Hilvaria MO11-2 Nevelo MO11-1 138101 0-0
C 10-03-2018 09:00 Sint Michielsgestel MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3 138255 0-0
C 10-03-2018 09:00 RKDVC MO11-1 GDC MO11-1 138325 0-0
C 03-03-2018 08:30 WSC MO11-2 ST RKSV Nuenen/EMK MO11-1 138462 0-0
C 03-03-2018 09:00 Sint Michielsgestel MO11-1 DESK MO11-2 138311 0-0
C 03-03-2018 09:00 Zwaluw VFC MO11-1 RKDVC MO11-1 138430 0-0
C 03-03-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Hilvaria MO11-2 138205 0-0
C 03-03-2018 11:00 Nevelo MO11-1 Uno Animo MO11-2 138523 0-0
C 03-03-2018 10:00 TSC MO11-2 GDC MO11-1 139947 0-0
C 24-02-2018 11:00 ST RKSV Nuenen/EMK MO11-1 TSC MO11-2 139946 0-0
C 24-02-2018 11:00 Uno Animo MO11-2 OJC ROSMALEN MO11-3 138252 0-0
C 24-02-2018 10:00 DESK MO11-2 Nevelo MO11-1 138069 0-0
C 24-02-2018 09:45 Hilvaria MO11-2 Sint Michielsgestel MO11-1 138096 0-0
C 24-02-2018 09:00 RKDVC MO11-1 WSC MO11-2 138419 0-0
C 24-02-2018 09:00 GDC MO11-1 Zwaluw VFC MO11-1 138402 0-0
C 17-02-2018 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 RKDVC MO11-1 138560 8-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 16-12-2017 11:30 Maliskamp MO11-1 Haarsteeg MO11-1 92746 5-3
C 16-12-2017 10:15 Zwaluw VFC MO11-2 FC Engelen MO11-1 92745 0-0
C 16-12-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra MO11-1 Wilhelmina MO11-1 92729 3-0
C 16-12-2017 10:15 Sint Michielsgestel MO11-2 Emplina MO11-2 92725 3-2
C 09-12-2017 08:30 Theole MO11-1 Wilhelmina MO11-1 92748 0-0
C 09-12-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra MO11-1 Sint Michielsgestel MO11-2 92747 0-0
C 09-12-2017 10:00 Boxtel MO11-1 Emplina MO11-2 92744 0-0
C 09-12-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 SV BLC MO11-1 92743 0-0
C 02-12-2017 08:30 FC Engelen MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3 92455 1-7
C 02-12-2017 08:45 Wilhelmina MO11-1 Boxtel MO11-1 92742 1-1
C 02-12-2017 09:00 Sint Michielsgestel MO11-2 Maliskamp MO11-1 92456 5-2
C 02-12-2017 09:45 SV BLC MO11-1 Zwaluw VFC MO11-2 92739 13-0
C 02-12-2017 09:45 Emplina MO11-2 BVV/Timmermans Infra MO11-1 92741 0-7
C 02-12-2017 09:00 Haarsteeg MO11-1 Theole MO11-1 92740 0-8
C 25-11-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra MO11-1 Maliskamp MO11-1 92736 10-0
C 25-11-2017 08:30 Theole MO11-1 FC Engelen MO11-1 92458 14-0
C 25-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Wilhelmina MO11-1 92735 2-1
C 25-11-2017 09:00 Haarsteeg MO11-1 SV BLC MO11-1 92737 3-0
C 25-11-2017 10:15 Zwaluw VFC MO11-2 Emplina MO11-2 92453 0-9
C 25-11-2017 10:00 Boxtel MO11-1 Sint Michielsgestel MO11-2 92738 8-1
C 18-11-2017 09:45 SV BLC MO11-1 Theole MO11-1 92732 0-8
C 18-11-2017 08:45 Wilhelmina MO11-1 FC Engelen MO11-1 92733 5-1
C 18-11-2017 09:00 Sint Michielsgestel MO11-2 OJC ROSMALEN MO11-3 87525 1-5
C 18-11-2017 08:30 Emplina MO11-2 Haarsteeg MO11-1 87902 0-3
C 18-11-2017 10:15 Zwaluw VFC MO11-2 BVV/Timmermans Infra MO11-1 92734 0-18
C 18-11-2017 11:30 Maliskamp MO11-1 Boxtel MO11-1 92731 1-2
C 11-11-2017 08:30 FC Engelen MO11-1 SV BLC MO11-1 92727 2-1
C 11-11-2017 08:30 Theole MO11-1 Maliskamp MO11-1 87780 11-0
C 11-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Emplina MO11-2 88012 6-1
C 11-11-2017 09:00 Haarsteeg MO11-1 Sint Michielsgestel MO11-2 92730 4-1
C 11-11-2017 10:00 Boxtel MO11-1 Zwaluw VFC MO11-2 92728 15-0
C 04-11-2017 10:15 Zwaluw VFC MO11-2 Wilhelmina MO11-1 87583 0-14
C 04-11-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra MO11-1 SV BLC MO11-1 88031 24-0
C 04-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Haarsteeg MO11-1 87604 2-2
C 04-11-2017 10:00 Boxtel MO11-1 Theole MO11-1 87530 0-3
C 04-11-2017 11:30 Maliskamp MO11-1 FC Engelen MO11-1 92726 4-1
C 28-10-2017 09:45 SV BLC MO11-1 Boxtel MO11-1 92722 0-9
C 28-10-2017 09:45 Emplina MO11-2 Maliskamp MO11-1 92721 1-2
C 28-10-2017 09:00 Haarsteeg MO11-1 Zwaluw VFC MO11-2 92723 6-0
C 28-10-2017 08:45 Wilhelmina MO11-1 Sint Michielsgestel MO11-2 92724 6-4
C 28-10-2017 08:30 FC Engelen MO11-1 BVV/Timmermans Infra MO11-1 87563 1-5
C 28-10-2017 08:30 Theole MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3 87916 13-1
C 14-10-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra MO11-1 Haarsteeg MO11-1 87539 0-0
C 14-10-2017 09:00 St Mich.Gestel MO11-2 SV BLC MO11-1 88057 0-0
C 14-10-2017 10:00 Boxtel MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3 87752 5-0
C 14-10-2017 10:15 Zwaluw VFC MO11-2 Theole MO11-1 87965 0-21
C 14-10-2017 11:30 Maliskamp MO11-1 Wilhelmina MO11-1 87750 0-0
C 14-10-2017 09:45 Emplina MO11-2 FC Engelen MO11-1 87817 0-0
C 14-10-2017 11:30 Maliskamp MO11-1 Wilhelmina MO11-1 92717 2-6
C 14-10-2017 08:30 Emplina MO11-2 FC Engelen MO11-1 92720 0-1
C 14-10-2017 09:00 Sint Michielsgestel MO11-2 SV BLC MO11-1 92719 7-1
C 14-10-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra MO11-1 Haarsteeg MO11-1 92718 8-0
C 07-10-2017 08:30 Theole MO11-1 BVV/Timmermans Infra MO11-1 92716 3-0
C 07-10-2017 09:45 SV BLC MO11-1 Maliskamp MO11-1 87945 0-0
C 07-10-2017 08:45 Wilhelmina MO11-1 Emplina MO11-2 87640 0-0
C 07-10-2017 09:45 SV BLC MO11-1 Maliskamp MO11-1 92715 0-10
C 07-10-2017 08:30 Theole MO11-1 BVV/Timmermans Infra MO11-1 88054 0-0
C 07-10-2017 09:00 Haarsteeg MO11-1 Boxtel MO11-1 87998 1-3
C 07-10-2017 08:30 FC Engelen MO11-1 Sint Michielsgestel MO11-2 87785 1-3
C 07-10-2017 08:45 Wilhelmina MO11-1 Emplina MO11-2 92714 3-1
C 07-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Zwaluw VFC MO11-2 88071 17-0
C 30-09-2017 11:30 Maliskamp MO11-1 Zwaluw VFC MO11-2 87987 18-0
C 30-09-2017 09:00 St Mich.Gestel MO11-2 Theole MO11-1 87546 0-0
C 30-09-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3 87648 0-0
C 30-09-2017 08:45 Wilhelmina MO11-1 Haarsteeg MO11-1 87687 3-5
C 30-09-2017 08:30 FC Engelen MO11-1 Boxtel MO11-1 87647 0-0
C 30-09-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3 92710 8-2
C 30-09-2017 09:00 Sint Michielsgestel MO11-2 Theole MO11-1 92711 0-11
C 30-09-2017 08:30 FC Engelen MO11-1 Boxtel MO11-1 92713 0-7
C 30-09-2017 09:45 Emplina MO11-2 SV BLC MO11-1 92712 10-0
C 30-09-2017 09:45 Emplina MO11-2 SV BLC MO11-1 87520 0-0
C 23-09-2017 09:45 SV BLC MO11-1 Wilhelmina MO11-1 87851 0-7
C 23-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Maliskamp MO11-1 87541 0-0
C 23-09-2017 09:00 Haarsteeg MO11-1 FC Engelen MO11-1 87881 0-0
C 23-09-2017 08:30 Theole MO11-1 Emplina MO11-2 87996 0-0
C 23-09-2017 10:00 Boxtel MO11-1 BVV/Timmermans Infra MO11-1 88015 0-0
C 23-09-2017 09:00 Haarsteeg MO11-1 FC Engelen MO11-1 92705 2-2
C 23-09-2017 10:15 Zwaluw VFC MO11-2 St Mich.Gestel MO11-2 92707 0-19
C 23-09-2017 10:00 Boxtel MO11-1 BVV/Timmermans Infra MO11-1 92706 3-6
C 23-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Maliskamp MO11-1 92709 3-5
C 23-09-2017 08:30 Theole MO11-1 Emplina MO11-2 92708 20-0
C 23-09-2017 10:15 Zwaluw VFC MO11-2 St Mich.Gestel MO11-2 87710 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 GDC MO11-1 11 8 3 0 27 85 22 63 0
2 Zwaluw VFC MO11-1 11 8 2 1 26 71 8 63 0
3 OJC ROSMALEN MO11-3 11 8 2 1 26 67 20 47 0
4 RKDVC MO11-1 11 8 1 2 25 73 29 44 0
5 ST RKSV Nuenen/EMK MO11-1 11 6 0 5 18 57 34 23 0
6 Nevelo MO11-1 11 6 0 5 18 62 40 22 0
7 Sint Michielsgestel MO11-1 11 5 2 4 17 53 22 31 0
8 Uno Animo MO11-2 11 5 0 6 15 41 42 -1 0
9 WSC MO11-2 11 4 0 7 12 35 82 -47 0
10 DESK MO11-2 11 2 0 9 6 44 85 -41 0
11 Hilvaria MO11-2 11 1 0 10 3 17 94 -77 0
12 TSC MO11-2 11 0 0 11 0 16 143 -127 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nivo Sparta MO11-1 3 3 0 0 9 44 4 40 0
2 OJC ROSMALEN MO11-3 3 2 0 1 6 13 14 -1 0
3 DSC MO11-1 3 1 0 2 3 10 19 -9 0
4 Jan van Arckel MO11-1 3 0 0 3 0 7 37 -30 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Theole MO11-1 10 10 0 0 30 112 1 111 0
2 BVV/Timmermans Infra MO11-1 10 9 0 1 27 89 9 80 0
3 Boxtel MO11-1 10 7 1 2 22 53 13 40 0
4 Wilhelmina MO11-1 10 6 1 3 19 46 19 27 0
5 Maliskamp MO11-1 11 6 0 5 18 49 42 7 0
6 Haarsteeg MO11-1 11 5 2 4 17 29 32 -3 0
7 OJC ROSMALEN MO11-3 10 5 1 4 16 45 37 8 0
8 Sint Michielsgestel MO11-2 10 5 0 5 15 44 40 4 0
9 FC Engelen MO11-1 10 2 1 7 7 10 48 -38 0
10 Emplina MO11-2 10 2 0 8 6 24 45 -21 0
11 SV BLC MO11-1 10 1 0 9 3 15 80 -65 0
12 Zwaluw VFC MO11-2 10 0 0 10 0 0 150 -150 0

Training

Berichten



Terug naar boven