B8400 Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 11 poule

OJC ROSMALEN MO11-3

Teamleden

Spelers
Iris Beunder Speler      
Anna Heerkens Speler      
Moon Janssen Speler      
Naoni Lambrechts Speler      
Lisan Lamers Speler      
Famke Mattheijer Speler      
Fien Smetsers Speler      
Cristina Stiphout Speler      
Senne Vermeulen Speler      
Fenne van der Westen Speler      
Lisanne Wijk Speler      
 
Overige teamleden
Herold Janssen Trainer
Carolien de Bruin Leider
Pleun van Stiphout Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 30-09-2017 08:30 FC Engelen MO11-1 Boxtel MO11-1
r 30-09-2017 09:00 St Mich.Gestel MO11-2 Theole MO11-1
r 30-09-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3
r 30-09-2017 08:30 FC Engelen MO11-1 Boxtel MO11-1
r 30-09-2017 09:45 Emplina MO11-2 SV BLC MO11-1
r 30-09-2017 11:30 Maliskamp MO11-1 Zwaluw VFC MO11-2
r 30-09-2017 08:45 Wilhelmina MO11-1 Haarsteeg MO11-1
C 30-09-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3
C 30-09-2017 09:00 St Mich.Gestel MO11-2 Theole MO11-1
C 30-09-2017 09:45 Emplina MO11-2 SV BLC MO11-1
r 07-10-2017 08:30 FC Engelen MO11-1 St Mich.Gestel MO11-2
r 07-10-2017 08:30 Theole MO11-1 BVV/Timmermans Infra MO11-1
r 07-10-2017 08:45 Wilhelmina MO11-1 Emplina MO11-2
r 07-10-2017 09:45 SV BLC MO11-1 Maliskamp MO11-1
C 07-10-2017 09:45 SV BLC MO11-1 Maliskamp MO11-1
r 07-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Zwaluw VFC MO11-2
r 07-10-2017 09:00 Haarsteeg MO11-1 Boxtel MO11-1
C 07-10-2017 08:45 Wilhelmina MO11-1 Emplina MO11-2
C 07-10-2017 08:30 Theole MO11-1 BVV/Timmermans Infra MO11-1
r 14-10-2017 09:00 St Mich.Gestel MO11-2 SV BLC MO11-1
r 14-10-2017 09:45 Emplina MO11-2 FC Engelen MO11-1
r 14-10-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra MO11-1 Haarsteeg MO11-1
C 14-10-2017 11:30 Maliskamp MO11-1 Wilhelmina MO11-1
r 14-10-2017 10:15 Zwaluw VFC MO11-2 Theole MO11-1
r 14-10-2017 10:00 Boxtel MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3
C 14-10-2017 09:45 Emplina MO11-2 FC Engelen MO11-1
C 14-10-2017 09:00 St Mich.Gestel MO11-2 SV BLC MO11-1
C 14-10-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra MO11-1 Haarsteeg MO11-1
r 14-10-2017 11:30 Maliskamp MO11-1 Wilhelmina MO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 23-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Maliskamp MO11-1 92709 3 - 5
B 16-09-2017 10:00 DSC MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3 15654 2 - 3
B 09-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Jan van Arckel MO11-1 15586 10 - 0
B 02-09-2017 10:00 Nivo Sparta MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3 15679 12 - 0
V 26-08-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 WSC MO11-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 23-09-2017 08:30 Theole MO11-1 Emplina MO11-2 87996 0-0
r 23-09-2017 10:00 Boxtel MO11-1 BVV/Timmermans Infra MO11-1 92706 3-6
r 23-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Maliskamp MO11-1 92709 3-5
r 23-09-2017 09:00 Haarsteeg MO11-1 FC Engelen MO11-1 92705 2-2
r 23-09-2017 08:30 Theole MO11-1 Emplina MO11-2 92708 20-0
C 23-09-2017 10:15 Zwaluw VFC MO11-2 St Mich.Gestel MO11-2 87710 0-0
C 23-09-2017 10:00 Boxtel MO11-1 BVV/Timmermans Infra MO11-1 88015 0-0
r 23-09-2017 09:45 SV BLC MO11-1 Wilhelmina MO11-1 87851 0-7
C 23-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Maliskamp MO11-1 87541 0-0
C 23-09-2017 09:00 Haarsteeg MO11-1 FC Engelen MO11-1 87881 0-0
r 23-09-2017 10:15 Zwaluw VFC MO11-2 St Mich.Gestel MO11-2 92707 0-19
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
b 16-09-2017 10:00 DSC MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3 15654 2-3
b 16-09-2017 10:00 Nivo Sparta MO11-1 Jan van Arckel MO11-1 15664 20-3
b 09-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Jan van Arckel MO11-1 15586 10-0
b 09-09-2017 10:00 DSC MO11-1 Nivo Sparta MO11-1 15555 1-12
B 02-09-2017 10:00 Nivo Sparta MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-3 15679 12-0
B 02-09-2017 10:15 Jan van Arckel MO11-1 DSC MO11-1 15675 4-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nivo Sparta MO11-1 3 3 0 0 9 44 4 40 0
2 OJC ROSMALEN MO11-3 3 2 0 1 6 13 14 -1 0
3 DSC MO11-1 3 1 0 2 3 10 19 -9 0
4 Jan van Arckel MO11-1 3 0 0 3 0 7 37 -30 0

Training

Berichten



Terug naar boven