0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

OJC ROSMALEN JO9-4

Teamleden

Spelers
Jesse Donkers Speler      
Abel Ertinger Speler      
Lars de Garde Speler      
Sven Hartenberg Speler      
Twan Hegge Speler      
Alexander Leskens Speler      
Mick Slegers Speler      
Juul Stoffelen Speler      
Sander Titulaer Speler      
 
Overige teamleden
Erik Hegge Leider
Daniƫlle Slegers Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
T 16-06-2018 n.n.b. toernooi OJC OJC ROSMALEN JO9-4
T 10-06-2018 n.n.b. toernooi ASV'33 OJC ROSMALEN JO9-4
C 06-06-2018 18:30 OJC ROSMALEN JO9-4 ST Alem/RKVSC JO9-1 125026
C 01-06-2018 18:00 OJC ROSMALEN JO9-7 OJC ROSMALEN JO9-4 127459 -
C 26-05-2018 vervallen FC Engelen JO9-5 OJC ROSMALEN JO9-4 125625
C 12-05-2018 vervallen Hedel JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-4 Koehorst, R. (Rick) 124939
C 21-04-2018 vervallen OJC ROSMALEN JO9-4 HRC'14 JO9-1 127991
C 14-04-2018 09:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-4 128465
C 07-04-2018 vervallen OJC ROSMALEN JO9-4 FC Engelen JO9-3 129045
C 31-03-2018 vervallen OJC ROSMALEN JO9-4 Jan van Arckel JO9-1 128289
C 24-03-2018 vervallen Nivo Sparta JO9-5 OJC ROSMALEN JO9-4 126600
C 10-03-2018 10:15 Haarsteeg JO9-3 OJC ROSMALEN JO9-4 125729
V 27-01-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-4 OJC ROSMALEN JO9-combi
C 16-12-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO9-4 Nevelo JO9-1 79595
C 09-12-2017 vervallen Jong Brabant JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-4 77787
C 02-12-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO9-4 SC 't Zand JO9-3 77673
C 25-11-2017 vervallen ZIGO JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-4 82235
C 18-11-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO9-4 Audacia JO9-1 77473
C 11-11-2017 vervallen VOAB JO9-3 OJC ROSMALEN JO9-4 79410
C 04-11-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO9-4 Nemelaer JO9-1 81563
C 28-10-2017 vervallen Were Di JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-4 80480
C 07-10-2017 08:30 SSC'55 JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-4 80403 18 - 1
C 30-09-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO9-4 NEO'25 JO9-1 79819 0 - 14
C 23-09-2017 09:00 Uno Animo JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-4 78498 9 - 2
B 16-09-2017 08:45 Wilhelmina JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-4 13360 9 - 3
B 09-09-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-4 13172 16 - 1
B 02-09-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO9-4 TGG JO9-1 12795 6 - 6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 16-12-2017 09:00 Uno Animo JO9-1 Nemelaer JO9-1 81401 0-0
C 16-12-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO9-4 Nevelo JO9-1 79595 0-0
C 09-12-2017 10:15 NEO'25 JO9-1 Were Di JO9-1 80996 0-0
C 09-12-2017 09:00 Jong Brabant JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-4 77787 0-0
C 09-12-2017 09:00 Uno Animo JO9-1 SSC'55 JO9-1 77758 0-0
C 09-12-2017 09:00 Audacia JO9-1 Nevelo JO9-1 80814 0-0
C 09-12-2017 09:45 ZIGO JO9-2 Nemelaer JO9-1 77738 0-0
C 02-12-2017 08:30 SSC'55 JO9-1 Audacia JO9-1 77607 0-0
C 02-12-2017 09:00 Were Di JO9-1 ZIGO JO9-2 78158 0-0
C 02-12-2017 09:00 Nevelo JO9-1 Uno Animo JO9-1 81328 0-0
C 02-12-2017 10:15 Nemelaer JO9-1 Jong Brabant JO9-2 80291 0-0
C 02-12-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO9-4 SC 't Zand JO9-3 77673 0-0
C 25-11-2017 09:00 Jong Brabant JO9-2 SC 't Zand JO9-3 78495 0-0
C 25-11-2017 09:00 Audacia JO9-1 Were Di JO9-1 79304 0-0
C 25-11-2017 10:15 NEO'25 JO9-1 SSC'55 JO9-1 78293 0-0
C 25-11-2017 09:45 ZIGO JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-4 82235 0-0
C 18-11-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO9-4 Audacia JO9-1 77473 0-0
C 18-11-2017 09:00 Were Di JO9-1 SSC'55 JO9-1 78127 0-0
C 18-11-2017 09:00 Uno Animo JO9-1 Jong Brabant JO9-2 82200 0-0
C 18-11-2017 09:00 Nevelo JO9-1 NEO'25 JO9-1 81908 0-0
C 18-11-2017 08:45 SC 't Zand JO9-3 ZIGO JO9-2 78988 0-0
C 11-11-2017 08:30 SSC'55 JO9-1 Nevelo JO9-1 78050 0-0
C 11-11-2017 09:00 Jong Brabant JO9-2 Were Di JO9-1 79987 0-0
C 11-11-2017 11:00 NEO'25 JO9-1 SC 't Zand JO9-3 77640 0-0
C 11-11-2017 09:45 ZIGO JO9-2 Uno Animo JO9-1 80691 0-0
C 11-11-2017 09:00 Audacia JO9-1 Nemelaer JO9-1 78069 0-0
C 04-11-2017 08:45 SC 't Zand JO9-3 SSC'55 JO9-1 81138 0-0
C 04-11-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO9-4 Nemelaer JO9-1 81563 0-0
C 04-11-2017 09:45 ZIGO JO9-2 NEO'25 JO9-1 81658 0-0
C 04-11-2017 09:00 Jong Brabant JO9-2 Nevelo JO9-1 77663 0-0
C 04-11-2017 09:00 Uno Animo JO9-1 Were Di JO9-1 77255 0-0
C 28-10-2017 09:00 Nevelo JO9-1 ZIGO JO9-2 79509 0-0
C 28-10-2017 08:30 SSC'55 JO9-1 Jong Brabant JO9-2 78187 0-0
C 28-10-2017 12:30 Were Di JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-4 80480 0-0
C 28-10-2017 10:15 Nemelaer JO9-1 SC 't Zand JO9-3 78374 0-0
C 28-10-2017 10:30 NEO'25 JO9-1 Audacia JO9-1 78078 0-0
C 28-10-2017 09:00 VOAB JO9-3 Uno Animo JO9-1 79609 0-0
C 14-10-2017 08:45 SC 't Zand JO9-3 Were Di JO9-1 82134 0-0
C 14-10-2017 09:00 Jong Brabant JO9-2 VOAB JO9-3 77279 0-0
C 14-10-2017 09:00 Uno Animo JO9-1 NEO'25 JO9-1 77628 0-0
C 14-10-2017 09:45 ZIGO JO9-2 Audacia JO9-1 78787 0-0
C 14-10-2017 10:15 Nemelaer JO9-1 SSC'55 JO9-1 81279 0-0
C 07-10-2017 08:30 SSC'55 JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-4 80403 18-1
C 07-10-2017 09:00 VOAB JO9-3 ZIGO JO9-2 82113 0-0
C 07-10-2017 09:00 Were Di JO9-1 Nemelaer JO9-1 80079 8-5
C 07-10-2017 09:00 Audacia JO9-1 Uno Animo JO9-1 77765 4-4
C 07-10-2017 09:00 Nevelo JO9-1 SC 't Zand JO9-3 82196 2-2
C 07-10-2017 10:30 NEO'25 JO9-1 Jong Brabant JO9-2 82205 3-1
C 30-09-2017 08:30 SSC'55 JO9-1 ZIGO JO9-2 77298 7-5
C 30-09-2017 08:45 SC 't Zand JO9-3 Uno Animo JO9-1 78273 8-2
C 30-09-2017 09:00 Were Di JO9-1 VOAB JO9-3 77238 10-2
C 30-09-2017 10:15 Jong Brabant JO9-2 Audacia JO9-1 79087 14-1
C 30-09-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO9-4 NEO'25 JO9-1 79819 0-14
C 30-09-2017 10:15 Nemelaer JO9-1 Nevelo JO9-1 78867 3-9
C 23-09-2017 09:45 ZIGO JO9-2 Jong Brabant JO9-2 78616 6-6
C 23-09-2017 10:30 NEO'25 JO9-1 Nemelaer JO9-1 80848 14-3
C 23-09-2017 09:00 Audacia JO9-1 SC 't Zand JO9-3 78530 3-12
C 23-09-2017 09:00 Uno Animo JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-4 78498 9-2
C 23-09-2017 09:00 VOAB JO9-3 SSC'55 JO9-1 78742 3-14
C 23-09-2017 09:00 Nevelo JO9-1 Were Di JO9-1 78168 5-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Alem/RKVSC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Engelen JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Engelen JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarsteeg JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hedel JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HRC'14 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Jan van Arckel JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nivo Sparta JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 OJC ROSMALEN JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 OJC ROSMALEN JO9-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Roda Boys/Bommelerwaard JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BVV/Timmermans Infra JO9-1 3 3 0 0 9 26 6 20 0
2 TGG JO9-1 3 1 1 1 4 15 15 0 0
3 Wilhelmina JO9-2 3 1 0 2 3 17 16 1 0
4 OJC ROSMALEN JO9-4 3 0 1 2 1 10 31 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NEO'25 JO9-1 3 3 0 0 9 31 4 27 0
2 SC 't Zand JO9-3 3 2 1 0 7 22 7 15 0
3 SSC'55 JO9-1 2 2 0 0 6 25 6 19 0
4 Nevelo JO9-1 3 1 2 0 5 16 10 6 0
5 Were Di JO9-1 2 1 1 0 4 13 10 3 0
6 Jong Brabant JO9-2 3 1 1 1 4 21 10 11 0
7 Uno Animo JO9-1 3 1 1 1 4 15 14 1 0
8 ZIGO JO9-2 2 0 1 1 1 11 13 -2 0
9 Audacia JO9-1 3 0 1 2 1 8 30 -22 0
10 Nemelaer JO9-1 3 0 0 3 0 11 31 -20 0
11 OJC ROSMALEN JO9-4 3 0 0 3 0 3 41 -38 0

Training

Berichten



Terug naar boven