Vrouwen beker zondag poule

OJC ROSMALEN VR5

Teamleden

Spelers
Rachel van den Berg Speler      
Dernie Bradwolff Speler      
Mirelle Engels Speler      
Melissa Geenen Speler      
Marieke Graste Speler      
Kika van Herpen Speler      
Jose ten Hoope Speler      
Joyce Kerssens Speler      
Marlieke de Kleijn Speler      
Angelique van Nuland-v.d.Nieuwendijk Speler      
Robin Pietermans Speler      
Nicole van Prooyen Speler      
Sarah Shonoda Attia Speler      
Wendy van Straten Speler      
Mirjam de Wachter Speler      
Cathy van de Weijer Speler      
Nadja van Wijk Speler      
 
Overige teamleden
Gert-jan van den Berg Leider
Hennie Kerssens Leider
Sarah Shonoda Attia Leider
Dernie Bradwolff Overige staf

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 03-06-2018 10:00 OJC ROSMALEN VR5 TGG VR1 F (Frans) Driessen 51228 10 - 1
C 27-05-2018 11:00 Wadenoijen VR1 OJC ROSMALEN VR5 F.N.M. (Saskia) Suydendorp-Hekman 49817 2 - 9
C 20-05-2018 10:00 OJC ROSMALEN VR5 Hedel VR1 F (Frans) Driessen 51183 2 - 0
C 13-05-2018 12:30 BZS VR1 OJC ROSMALEN VR5 H.J. (Hennie) Kerssens 49572 2 - 4
C 10-05-2018 10:00 OJC ROSMALEN VR5 Wadenoijen VR1 Afgeschermd 141121 22 - 0
C 06-05-2018 10:00 OJC ROSMALEN VR5 RKTVC VR1 J.M. (Hans) Pennings 51168 9 - 3
C 24-04-2018 20:00 GVV VR1 OJC ROSMALEN VR5 J.G. (Hans) deBruin 49583 0 - 5
C 22-04-2018 10:00 OJC ROSMALEN VR5 GVV VR1 J.G. (Hans) deBruin 51113 7 - 2
C 17-04-2018 18:45 Hedel VR1 OJC ROSMALEN VR5 50327
C 15-04-2018 10:00 OJC ROSMALEN VR5 Theole VR2 W.L.M. (Wilco) vanBeugen 50536 2 - 1
C 10-04-2018 20:00 OJC ROSMALEN VR5 BZS VR1 H (Henk) Hubers 50882 2 - 1
C 08-04-2018 11:00 DSS'14 VR1 OJC ROSMALEN VR5 F.T (Frank) Verwoert 51279 0 - 11
C 25-03-2018 10:00 Heerewaarden VR1 OJC ROSMALEN VR5 Afgeschermd 50512 2 - 8
C 11-03-2018 11:30 MEC'07 VR1 OJC ROSMALEN VR5 49636 1 - 4
C 18-02-2018 10:00 OJC ROSMALEN VR5 Wadenoijen VR1 Post, J.H.M. (Jeroen) 51023 -
C 28-01-2018 11:00 TGG VR1 OJC ROSMALEN VR5 Westelaken, A 50794 0 - 4
C 21-01-2018 10:00 OJC ROSMALEN VR5 Heerewaarden VR1 Pennings, Hans 50950 15 - 1
C 17-12-2017 10:00 RKTVC VR1 OJC ROSMALEN VR5 Hol, Lammert 51258 2 - 6
C 27-11-2017 vervallen OJC ROSMALEN VR5 Heerewarden VR 1 50950
C 05-11-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR5 MEC'07 VR1 Dartel, Cor van 51550 4 - 2
C 01-10-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR5 DSS'14 VR1 Pennings, Hans 50126 4 - 0
C 24-09-2017 12:00 Theole VR2 OJC ROSMALEN VR5 Hofsommer, Dennie 50151 2 - 6
B 17-09-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR5 Den Dungen VR1 Leeftink, Gerrit 15923 2 - 0
B 10-09-2017 12:30 ST RKKSV/Maliskamp VR1 OJC ROSMALEN VR5 Schimmel, Paul 15929 3 - 4
B 03-09-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR5 Emplina VR1 15825 2 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 03-06-2018 11:00 DSS'14 VR1 RKTVC VR1 50001 0-0
C 03-06-2018 12:00 Theole VR2 MEC'07 VR1 50747 0-0
C 03-06-2018 11:00 Wadenoijen VR1 BZS VR1 51139 0-0
C 03-06-2018 10:00 OJC ROSMALEN VR5 TGG VR1 51228 0-0
C 03-06-2018 10:00 Heerewaarden VR1 Hedel VR1 50099 0-0
C 27-05-2018 11:00 TGG VR1 GVV VR1 51441 0-0
C 27-05-2018 11:00 Wadenoijen VR1 OJC ROSMALEN VR5 49817 0-0
C 27-05-2018 11:30 MEC'07 VR1 DSS'14 VR1 49573 0-0
C 27-05-2018 12:30 BZS VR1 RKTVC VR1 50885 0-0
C 27-05-2018 12:30 Hedel VR1 Theole VR2 50968 0-0
C 20-05-2018 10:00 OJC ROSMALEN VR5 Hedel VR1 51183 0-0
C 20-05-2018 10:00 Heerewaarden VR1 Wadenoijen VR1 50506 0-0
C 20-05-2018 11:00 DSS'14 VR1 TGG VR1 49948 0-0
C 20-05-2018 11:00 GVV VR1 MEC'07 VR1 49760 0-0
C 20-05-2018 12:00 Theole VR2 BZS VR1 51257 0-0
C 13-05-2018 10:00 Heerewaarden VR1 RKTVC VR1 50007 6-2
C 13-05-2018 11:00 GVV VR1 Theole VR2 50119 0-3
C 13-05-2018 12:30 Hedel VR1 DSS'14 VR1 50617 6-0
C 13-05-2018 11:30 MEC'07 VR1 TGG VR1 49627 5-0
C 13-05-2018 12:30 BZS VR1 OJC ROSMALEN VR5 49572 2-4
C 10-05-2018 10:00 Heerewaarden VR1 Theole VR2 50344 2-1
C 10-05-2018 10:00 GVV VR1 TGG VR1 49580 2-0
C 10-05-2018 11:00 DSS'14 VR1 MEC'07 VR1 51103 2-2
C 10-05-2018 10:00 OJC ROSMALEN VR5 Wadenoijen VR1 141121 22-0
C 06-05-2018 11:00 GVV VR1 DSS'14 VR1 51330 4-0
C 06-05-2018 12:30 Hedel VR1 BZS VR1 50370 3-2
C 06-05-2018 11:00 Wadenoijen VR1 TGG VR1 50982 3-2
C 06-05-2018 10:00 Heerewaarden VR1 MEC'07 VR1 50065 0-1
C 06-05-2018 10:00 OJC ROSMALEN VR5 RKTVC VR1 51168 9-3
C 02-05-2018 20:00 RKTVC VR1 GVV VR1 142812 12-0
C 29-04-2018 10:00 RKTVC VR1 GVV VR1 49643 0-0
C 29-04-2018 12:30 BZS VR1 Heerewaarden VR1 51222 2-1
C 29-04-2018 11:30 MEC'07 VR1 Wadenoijen VR1 50386 5-1
C 29-04-2018 11:00 TGG VR1 Hedel VR1 49645 0-4
C 29-04-2018 11:00 DSS'14 VR1 Theole VR2 50385 2-4
C 24-04-2018 20:00 Wadenoijen VR1 Heerewaarden VR1 51384 3-0
C 24-04-2018 20:00 GVV VR1 OJC ROSMALEN VR5 49583 0-5
C 22-04-2018 11:00 TGG VR1 BZS VR1 51091 4-2
C 22-04-2018 12:00 Theole VR2 Heerewaarden VR1 50391 1-0
C 22-04-2018 11:00 DSS'14 VR1 Wadenoijen VR1 50152 2-2
C 22-04-2018 10:00 RKTVC VR1 MEC'07 VR1 51401 4-0
C 22-04-2018 10:00 OJC ROSMALEN VR5 GVV VR1 51113 7-2
C 17-04-2018 20:00 MEC'07 VR1 Heerewaarden VR1 49601 7-0
C 17-04-2018 20:00 Hedel VR1 OJC ROSMALEN VR5 50327 3-1
C 15-04-2018 12:30 BZS VR1 MEC'07 VR1 49749 2-4
C 15-04-2018 12:30 Hedel VR1 RKTVC VR1 49949 6-1
C 15-04-2018 10:00 OJC ROSMALEN VR5 Theole VR2 50536 2-1
C 15-04-2018 10:00 Heerewaarden VR1 DSS'14 VR1 50392 1-1
C 15-04-2018 10:00 Wadenoijen VR1 GVV VR1 49579 0-7
C 10-04-2018 20:00 OJC ROSMALEN VR5 BZS VR1 50882 2-1
C 10-04-2018 19:30 TGG VR1 MEC'07 VR1 50694 1-1
C 08-04-2018 11:00 GVV VR1 Heerewaarden VR1 51181 0-2
C 08-04-2018 11:00 DSS'14 VR1 OJC ROSMALEN VR5 51279 0-11
C 08-04-2018 11:30 MEC'07 VR1 Hedel VR1 50805 1-4
C 08-04-2018 12:00 Theole VR2 TGG VR1 51493 3-0
C 08-04-2018 10:00 RKTVC VR1 Wadenoijen VR1 50854 9-3
C 25-03-2018 12:30 BZS VR1 DSS'14 VR1 50966 2-0
C 25-03-2018 12:30 Hedel VR1 GVV VR1 50346 2-0
C 25-03-2018 10:00 Heerewaarden VR1 OJC ROSMALEN VR5 50512 2-8
C 25-03-2018 11:00 TGG VR1 RKTVC VR1 51089 1-3
C 25-03-2018 11:00 Wadenoijen VR1 Theole VR2 50522 1-3
C 11-03-2018 10:00 RKTVC VR1 Theole VR2 49646 2-2
C 11-03-2018 12:30 BZS VR1 GVV VR1 51033 3-2
C 11-03-2018 11:00 Wadenoijen VR1 Hedel VR1 50089 0-8
C 11-03-2018 11:00 TGG VR1 Heerewaarden VR1 51088 3-1
C 11-03-2018 11:30 MEC'07 VR1 OJC ROSMALEN VR5 49636 1-4
C 18-02-2018 12:00 Theole VR2 Hedel VR1 49774 2-3
C 18-02-2018 10:00 OJC ROSMALEN VR5 Wadenoijen VR1 51023 0-0
C 18-02-2018 10:00 RKTVC VR1 BZS VR1 50700 5-2
C 08-02-2018 20:00 BZS VR1 TGG VR1 49652 6-2
C 28-01-2018 11:00 TGG VR1 OJC ROSMALEN VR5 50794 0-4
C 21-01-2018 10:00 OJC ROSMALEN VR5 Heerewaarden VR1 50950 15-1
C 17-12-2017 10:00 RKTVC VR1 OJC ROSMALEN VR5 51258 2-6
C 17-12-2017 12:30 Hedel VR1 TGG VR1 51242 2-0
C 17-12-2017 12:00 Theole VR2 DSS'14 VR1 49666 2-2
C 03-12-2017 12:30 BZS VR1 Theole VR2 50839 2-0
C 03-12-2017 11:30 MEC'07 VR1 GVV VR1 50931 4-0
C 03-12-2017 11:00 TGG VR1 DSS'14 VR1 49600 4-0
C 26-11-2017 11:00 GVV VR1 Hedel VR1 51191 1-2
C 26-11-2017 10:00 RKTVC VR1 TGG VR1 51024 5-2
C 26-11-2017 12:00 Theole VR2 Wadenoijen VR1 50637 3-3
C 26-11-2017 11:00 DSS'14 VR1 BZS VR1 50902 1-4
C 19-11-2017 11:00 Wadenoijen VR1 DSS'14 VR1 50256 1-2
C 19-11-2017 11:30 MEC'07 VR1 RKTVC VR1 50168 1-0
C 12-11-2017 11:00 DSS'14 VR1 Hedel VR1 50695 0-8
C 12-11-2017 12:00 Theole VR2 GVV VR1 51249 6-3
C 12-11-2017 10:00 RKTVC VR1 Heerewaarden VR1 50681 9-3
C 05-11-2017 11:00 GVV VR1 BZS VR1 49608 2-7
C 05-11-2017 12:00 Theole VR2 RKTVC VR1 49799 3-5
C 05-11-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR5 MEC'07 VR1 51550 4-2
C 05-11-2017 12:00 Hedel VR1 Wadenoijen VR1 50787 5-1
C 05-11-2017 10:00 Heerewaarden VR1 TGG VR1 49804 2-3
C 29-10-2017 11:30 MEC'07 VR1 Theole VR2 51180 2-1
C 29-10-2017 12:30 Hedel VR1 Heerewaarden VR1 50880 2-1
C 29-10-2017 12:30 BZS VR1 Wadenoijen VR1 49664 6-3
C 29-10-2017 10:00 RKTVC VR1 DSS'14 VR1 50289 9-3
C 22-10-2017 11:00 TGG VR1 Theole VR2 97125 3-0
C 15-10-2017 11:00 Wadenoijen VR1 MEC'07 VR1 50325 0-12
C 15-10-2017 11:00 GVV VR1 RKTVC VR1 51480 1-3
C 15-10-2017 10:00 Heerewaarden VR1 BZS VR1 50353 3-2
C 08-10-2017 11:00 DSS'14 VR1 GVV VR1 50351 4-2
C 08-10-2017 11:00 TGG VR1 Wadenoijen VR1 51523 2-1
C 08-10-2017 12:30 BZS VR1 Hedel VR1 51468 0-4
C 01-10-2017 12:30 Hedel VR1 MEC'07 VR1 50677 3-1
C 01-10-2017 11:00 TGG VR1 Theole VR2 50597 0-0
C 01-10-2017 11:00 Wadenoijen VR1 RKTVC VR1 50947 4-8
C 01-10-2017 10:00 Heerewaarden VR1 GVV VR1 50576 5-0
C 01-10-2017 10:00 OJC ROSMALEN VR5 DSS'14 VR1 50126 4-0
C 24-09-2017 11:00 GVV VR1 Wadenoijen VR1 51526 1-1
C 24-09-2017 11:30 MEC'07 VR1 BZS VR1 50231 3-0
C 24-09-2017 12:00 Theole VR2 OJC ROSMALEN VR5 50151 2-6
C 24-09-2017 10:00 RKTVC VR1 Hedel VR1 50758 2-6
C 24-09-2017 11:00 DSS'14 VR1 Heerewaarden VR1 51148 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Emplina VR1 3 3 0 0 9 14 3 11 0
2 OJC ROSMALEN VR5 3 2 0 1 6 8 6 2 0
3 Den Dungen VR1 3 1 0 2 3 6 5 1 0
4 ST RKKSV/Maliskamp VR1 3 0 0 3 0 3 17 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN VR5 20 19 0 1 57 135 25 110 0
2 Hedel VR1 20 18 1 1 55 76 18 58 0
3 MEC'07 VR1 20 12 2 6 38 59 32 27 0
4 RKTVC VR1 20 11 1 8 34 88 69 19 0
5 BZS VR1 20 10 0 10 30 54 51 3 0
6 Theole VR2 20 8 3 9 27 47 44 3 0
7 DSS'14 VR1 20 5 4 11 19 29 71 -42 0
8 TGG VR1 19 6 1 12 18 28 55 -27 1
9 Heerewaarden VR1 20 5 2 13 17 35 68 -33 0
10 Wadenoijen VR1 20 3 3 14 12 33 110 -77 0
11 GVV VR1 19 3 1 15 9 28 69 -41 1

Training

Berichten



Terug naar boven