0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

OJC ROSMALEN JO10-4

Teamleden

Spelers
Rico Breugelmans Speler      
Rens Denis Speler      
Noek Erens Speler      
Bram Hoogenraad Speler      
Aras Ispirgil Speler      
Thijn Leemans Speler      
Niels van der Vlies Speler      
Stan Voets Speler      
Mats Wouters Speler      
 
Overige teamleden
Jeroen Denis Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
T 23-06-2018 n.n.b. toernooi OJC ROSMALEN OJC ROSMALEN JO10-4 - -

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
T 23-06-2018 n.n.b. toernooi OJC ROSMALEN OJC ROSMALEN JO10-4
T 16-06-2018 n.n.b. toernooi SVSSS OJC ROSMALEN JO10-4
C 02-06-2018 10:00 OJC ROSMALEN JO10-4 FC Engelen JO10-2 J. (Jeroen) Denis 122736 1 - 4
C 02-06-2018 vervallen OJC ROSMALEN JO10-4 Berghem Sport JO10-4 123505 -
C 26-05-2018 vervallen OJC ROSMALEN JO10-4 Maaskantse Boys JO10-1 123978
C 19-05-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-4 Afgeschermd 122770 4 - 4
C 15-05-2018 18:30 Nulandia JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-4 123988 1 - 2
C 12-05-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 RKKSV JO10-1 122765 14 - 1
C 14-04-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 UDI'19/CSU JO10-4 124702 2 - 0
C 07-04-2018 08:45 Margriet JO10-4 OJC ROSMALEN JO10-4 123860 4 - 16
C 31-03-2018 10:15 Wilhelmina JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-4 S. (Sander) Barten 123658 1 - 7
C 24-03-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 Avesteyn JO10-2 123561 11 - 0
C 10-03-2018 09:45 Emplina JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-4 Brokx, Saskia 123003 0 - 10
C 16-12-2017 09:00 UDI'19/CSU JO10-6 OJC ROSMALEN JO10-4 76456 1 - 17
C 09-12-2017 afgelast OJC ROSMALEN JO10-4 ODC JO10-5 76464 -
C 25-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 Wilhelmina JO10-3 76345 9 - 0
C 18-11-2017 10:15 Zwaluw VFC JO10-4 OJC ROSMALEN JO10-4 77040 1 - 6
C 11-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 Margriet JO10-6 Zonsbeek, Douk van (Scheidsrechter) 75358 22 - 0
C 04-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 Emplina JO10-3 Alebeek, B. van (Scheidsrechter) 75910 11 - 5
C 28-10-2017 09:30 Avanti'31 JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-4 75677 7 - 3
B 21-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 Maliskamp JO10-1 98877 1 - 7
C 14-10-2017 08:30 SV BLC JO10-4 OJC ROSMALEN JO10-4 75756 0 - 16
C 07-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 Zwaluw VFC JO10-5 75621 10 - 2
C 30-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-5 OJC ROSMALEN JO10-4 75435 4 - 7
C 23-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 Berghem Sport JO10-4 75731 17 - 1
B 16-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 Nivo Sparta JO10-2 12402 4 - 2
B 09-09-2017 10:15 Wilhelmina JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-4 P Willems 12097 2 - 7
B 02-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 Emplina JO10-4 12255 7 - 0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 02-06-2018 10:00 OJC ROSMALEN JO10-4 FC Engelen JO10-2 122736 0-0
C 02-06-2018 09:00 UDI'19/CSU JO10-4 RKKSV JO10-1 124153 0-0
C 02-06-2018 09:00 Nulandia JO10-2 Margriet JO10-4 123426 0-0
C 02-06-2018 09:00 Avesteyn JO10-2 Wilhelmina JO10-2 122714 0-0
C 02-06-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-3 Emplina JO10-3 122705 0-0
C 28-05-2018 18:30 Margriet JO10-4 UDI'19/CSU JO10-4 124586 0-0
C 26-05-2018 09:45 Emplina JO10-3 Avesteyn JO10-2 123499 0-0
C 26-05-2018 08:30 FC Engelen JO10-2 UDI'19/CSU JO10-4 123705 0-0
C 26-05-2018 10:15 Wilhelmina JO10-2 Nulandia JO10-2 123960 0-0
C 26-05-2018 10:30 RKKSV JO10-1 Zwaluw VFC JO10-3 122932 0-0
C 24-05-2018 18:30 Zwaluw VFC JO10-3 Margriet JO10-4 123526 0-0
C 23-05-2018 18:45 Nulandia JO10-2 Avesteyn JO10-2 122918 0-0
C 22-05-2018 18:30 Zwaluw VFC JO10-3 Wilhelmina JO10-2 124124 0-0
C 19-05-2018 09:00 UDI'19/CSU JO10-4 Wilhelmina JO10-2 123378 0-0
C 19-05-2018 09:00 Nulandia JO10-2 FC Engelen JO10-2 124740 0-0
C 19-05-2018 08:45 Margriet JO10-4 RKKSV JO10-1 123890 0-0
C 19-05-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-4 122770 0-0
C 17-05-2018 18:30 UDI'19/CSU JO10-4 Avesteyn JO10-2 124036 0-0
C 15-05-2018 18:30 Nulandia JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-4 123988 0-0
C 14-05-2018 19:00 Margriet JO10-4 Wilhelmina JO10-2 122737 0-0
C 12-05-2018 09:45 Emplina JO10-3 Nulandia JO10-2 123459 2-5
C 12-05-2018 10:15 Wilhelmina JO10-2 FC Engelen JO10-2 123542 3-7
C 12-05-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 RKKSV JO10-1 122765 14-1
C 05-05-2018 09:00 Avesteyn JO10-2 RKKSV JO10-1 123623 5-4
C 05-05-2018 09:00 UDI'19/CSU JO10-4 Nulandia JO10-2 123781 2-5
C 21-04-2018 10:30 Maaskantse Boys JO10-1 UDI'19/CSU JO10-4 124417 0-0
C 21-04-2018 08:30 FC Engelen JO10-2 Berghem Sport JO10-4 123610 0-0
C 21-04-2018 09:00 Avesteyn JO10-2 Zwaluw VFC JO10-3 123823 1-17
C 18-04-2018 18:30 RKKSV JO10-1 Emplina JO10-3 123091 0-12
C 14-04-2018 10:30 Maaskantse Boys JO10-1 Avesteyn JO10-2 124722 0-0
C 14-04-2018 10:30 Berghem Sport JO10-4 Wilhelmina JO10-2 123214 0-0
C 14-04-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-3 Nulandia JO10-2 123794 6-3
C 14-04-2018 09:45 Emplina JO10-3 Margriet JO10-4 123241 12-1
C 14-04-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 UDI'19/CSU JO10-4 124702 2-0
C 14-04-2018 08:30 FC Engelen JO10-2 RKKSV JO10-1 122954 18-0
C 07-04-2018 09:00 Avesteyn JO10-2 FC Engelen JO10-2 124070 2-17
C 07-04-2018 10:15 Wilhelmina JO10-2 Emplina JO10-3 124395 6-2
C 07-04-2018 10:30 RKKSV JO10-1 Berghem Sport JO10-4 123417 0-0
C 07-04-2018 09:00 UDI'19/CSU JO10-4 Zwaluw VFC JO10-3 123011 2-15
C 07-04-2018 09:00 Nulandia JO10-2 Maaskantse Boys JO10-1 123727 0-0
C 07-04-2018 08:45 Margriet JO10-4 OJC ROSMALEN JO10-4 123860 4-16
C 31-03-2018 10:30 Berghem Sport JO10-4 Zwaluw VFC JO10-3 124610 1-18
C 31-03-2018 10:15 Wilhelmina JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-4 123658 1-7
C 31-03-2018 08:30 FC Engelen JO10-2 Emplina JO10-3 124112 5-1
C 24-03-2018 10:30 Wilhelmina JO10-2 RKKSV JO10-1 123077 8-4
C 24-03-2018 09:45 Emplina JO10-3 UDI'19/CSU JO10-4 122919 7-1
C 24-03-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 Avesteyn JO10-2 123561 11-0
C 24-03-2018 08:30 FC Engelen JO10-2 Margriet JO10-4 123472 15-2
C 24-03-2018 10:30 Berghem Sport JO10-4 Nulandia JO10-2 123793 1-6
C 24-03-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-3 Maaskantse Boys JO10-1 124219 15-2
C 17-03-2018 10:30 Maaskantse Boys JO10-1 FC Engelen JO10-2 123753 0-0
C 17-03-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 Berghem Sport JO10-4 123505 0-0
C 10-03-2018 10:30 Berghem Sport JO10-4 UDI'19/CSU JO10-4 124552 3-3
C 10-03-2018 08:30 FC Engelen JO10-2 Zwaluw VFC JO10-3 124635 4-3
C 10-03-2018 08:45 Margriet JO10-4 Avesteyn JO10-2 123634 3-7
C 10-03-2018 10:30 RKKSV JO10-1 Nulandia JO10-2 124221 1-12
C 10-03-2018 09:45 Emplina JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-4 123003 0-10
C 10-03-2018 10:00 Wilhelmina JO10-2 Maaskantse Boys JO10-1 123587 13-2
C 03-03-2018 10:30 Maaskantse Boys JO10-1 Margriet JO10-4 123635 0-0
C 03-03-2018 09:45 Emplina JO10-3 Berghem Sport JO10-4 123266 0-0
C 24-02-2018 10:30 RKKSV JO10-1 Maaskantse Boys JO10-1 123312 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen JO10-2 9 9 0 0 27 81 14 67 0
2 Zwaluw VFC JO10-3 9 7 1 1 22 89 18 71 0
3 OJC ROSMALEN JO10-4 9 7 1 1 22 67 15 52 0
4 Nulandia JO10-2 8 4 1 3 13 42 21 21 0
5 Wilhelmina JO10-2 8 4 1 3 13 41 29 12 0
6 Emplina JO10-3 9 4 0 5 12 48 34 14 0
7 Avesteyn JO10-2 8 2 0 6 6 17 83 -66 0
8 UDI'19/CSU JO10-4 9 2 0 7 6 23 46 -23 0
9 RKKSV JO10-1 9 2 0 7 6 22 94 -72 0
10 Margriet JO10-4 8 0 0 8 0 16 92 -76 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Maliskamp JO10-1 1 1 0 0 3 7 1 6 0
2 OJC ROSMALEN JO10-4 1 0 0 1 0 1 7 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO10-4 3 3 0 0 9 18 4 14 0
2 Wilhelmina JO10-2 3 2 0 1 6 16 10 6 0
3 Nivo Sparta JO10-2 3 1 0 2 3 12 9 3 0
4 Emplina JO10-4 3 0 0 3 0 0 23 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO10-4 10 9 0 1 27 118 21 97 0
2 Avanti'31 JO10-1 10 9 0 1 27 98 14 84 0
3 Emplina JO10-3 11 8 1 2 25 90 19 71 0
4 Zwaluw VFC JO10-5 10 8 0 2 24 64 20 44 0
5 OJC ROSMALEN JO10-5 10 6 1 3 19 90 27 63 0
6 Berghem Sport JO10-4 11 6 0 5 18 51 58 -7 0
7 Zwaluw VFC JO10-4 10 5 0 5 15 59 39 20 0
8 Wilhelmina JO10-3 10 4 0 6 12 43 55 -12 0
9 ODC JO10-5 10 2 1 7 7 28 83 -55 0
10 UDI'19/CSU JO10-6 10 1 1 8 4 19 105 -86 0
11 SV BLC JO10-4 10 1 0 9 3 5 106 -101 0
12 Margriet JO10-6 10 0 0 10 0 6 124 -118 0

Training

Berichten



Terug naar boven