0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

OJC ROSMALEN JO8-3

Teamleden

Spelers
Romke Baaijens Speler      
Dani den Boesterd Speler      
Keano Jansen Speler      
Jim van Koppen Speler      
Teun Kuper Speler      
Brian de Man Speler      
Daan Melchior Speler      
Milan Passon Speler      
 
Overige teamleden
Sander den Boesterd Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
T 16-06-2018 n.n.b. toernooi OJC ROSMALEN OJC ROSMALEN JO8-3
T 09-06-2018 n.n.b. toernooi SV Reeshof OJC ROSMALEN JO8-3
C 02-06-2018 vervallen OJC ROSMALEN JO8-3 GVV'63 JO8-1G 131883
C 26-05-2018 vervallen RKTVC JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-3 131292
C 19-05-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO8-3 Wilhelmina JO8-1 130695
C 21-04-2018 vervallen FC Engelen JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-3 130642
C 14-04-2018 vervallen Nemelaer JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-3 Logt, B. (Bas) van de 132808
C 07-04-2018 vervallen OJC ROSMALEN JO8-3 Theole JO8-1 131550
C 31-03-2018 vervallen GJS JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-3 130474 -
C 24-03-2018 vervallen Wilhelmina JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3 Akihary, D. (Deninio) 130512
C 10-03-2018 08:30 SV BLC JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3 Gaspar, W.K.M. (Wilfried) 132157
C 17-02-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 Asperen JO8-1 132873 1 - 9
C 16-12-2017 vervallen Nivo Sparta JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3 83441 -
C 02-12-2017 vervallen OJC ROSMALEN JO8-3 Zwaluw VFC JO8-3 84131
C 25-11-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO8-3 RKTVC JO8-2 83539
C 18-11-2017 vervallen Maliskamp JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3 83664
C 11-11-2017 vervallen OJC ROSMALEN JO8-3 GVV'63 JO8-1G 82505
C 04-11-2017 09:45 Theole JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3 84772
C 28-10-2017 vervallen OJC ROSMALEN JO8-3 Maliskamp JO8-1 92056
B 21-10-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 Emplina JO8-1 99016 0 - 18
C 14-10-2017 10:15 Helvoirt JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-3 82730
C 07-10-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO8-3 Haarsteeg JO8-1 96204 14 - 2
C 30-09-2017 09:45 FC Engelen JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3 83948 2 - 9
C 23-09-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO8-3 Wilhelmina JO8-3 82983 8 - 5
B 16-09-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 Maliskamp JO8-3 14703 18 - 1
B 09-09-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 Wilhelmina JO8-6 14419 13 - 1
B 02-09-2017 10:00 Den Dungen JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3 29975 3 - 7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 02-06-2018 09:00 Nemelaer JO8-1 SV BLC JO8-2 133069 0-0
C 02-06-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 GVV'63 JO8-1G 131883 0-0
C 26-05-2018 08:30 SV BLC JO8-2 GJS JO8-1 132724 0-0
C 26-05-2018 08:30 GVV'63 JO8-1G Theole JO8-1 133123 0-0
C 26-05-2018 08:45 Wilhelmina JO8-2 Asperen JO8-1 130580 0-0
C 26-05-2018 09:00 Nemelaer JO8-1 FC Engelen JO8-1 133083 0-0
C 26-05-2018 09:00 RKTVC JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-3 131292 0-0
C 19-05-2018 09:45 FC Engelen JO8-1 Wilhelmina JO8-2 131657 0-0
C 19-05-2018 10:15 GJS JO8-1 GVV'63 JO8-1G 131622 0-0
C 19-05-2018 09:45 Theole JO8-1 Nemelaer JO8-1 131322 0-0
C 19-05-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO8-3 Wilhelmina JO8-1 130695 0-0
C 19-05-2018 09:50 Asperen JO8-1 SV BLC JO8-2 130200 0-0
C 16-05-2018 18:30 Asperen JO8-1 GVV'63 JO8-1G 130650 0-0
C 12-05-2018 08:30 SV BLC JO8-2 FC Engelen JO8-1 131863 0-0
C 12-05-2018 09:45 Theole JO8-1 GJS JO8-1 130722 0-0
C 12-05-2018 09:00 Nemelaer JO8-1 GVV'63 JO8-1G 130791 0-0
C 12-05-2018 10:15 Wilhelmina JO8-1 RKTVC JO8-1 130715 0-0
C 05-05-2018 08:45 Wilhelmina JO8-2 SV BLC JO8-2 131260 0-0
C 05-05-2018 08:30 FC Engelen JO8-1 GJS JO8-1 130600 0-0
C 05-05-2018 09:45 Theole JO8-1 Wilhelmina JO8-1 131980 0-0
C 05-05-2018 09:00 Nemelaer JO8-1 RKTVC JO8-1 132504 0-0
C 28-04-2018 09:30 GVV'63 JO8-1G FC Engelen JO8-1 130678 0-0
C 28-04-2018 08:30 SV BLC JO8-2 Theole JO8-1 133012 0-0
C 28-04-2018 09:00 RKTVC JO8-1 Wilhelmina JO8-2 131051 0-0
C 28-04-2018 10:15 Wilhelmina JO8-1 Nemelaer JO8-1 132490 0-0
C 21-04-2018 09:45 FC Engelen JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-3 130642 0-0
C 21-04-2018 09:00 GJS JO8-1 Wilhelmina JO8-1 131296 0-0
C 21-04-2018 09:00 RKTVC JO8-1 SV BLC JO8-2 130144 0-0
C 21-04-2018 08:30 GVV'63 JO8-1G Wilhelmina JO8-2 132582 0-0
C 21-04-2018 08:30 Asperen JO8-1 Theole JO8-1 132429 0-0
C 14-04-2018 08:30 SV BLC JO8-2 Wilhelmina JO8-1 130769 0-0
C 14-04-2018 08:45 Wilhelmina JO8-2 GJS JO8-1 132860 0-0
C 14-04-2018 09:00 Nemelaer JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-3 132808 0-0
C 14-04-2018 09:45 FC Engelen JO8-1 Asperen JO8-1 130999 0-0
C 14-04-2018 09:00 RKTVC JO8-1 GVV'63 JO8-1G 132926 0-0
C 07-04-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 Theole JO8-1 131550 0-0
C 07-04-2018 09:00 GJS JO8-1 Nemelaer JO8-1 131175 0-0
C 07-04-2018 09:45 Asperen JO8-1 RKTVC JO8-1 131309 0-0
C 07-04-2018 08:45 Wilhelmina JO8-1 Wilhelmina JO8-2 131709 0-0
C 07-04-2018 08:30 GVV'63 JO8-1G SV BLC JO8-2 130275 0-0
C 31-03-2018 09:30 GJS JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-3 130474 0-0
C 31-03-2018 09:00 FC Engelen JO8-1 RKTVC JO8-1 132617 0-0
C 24-03-2018 09:00 RKTVC JO8-1 GJS JO8-1 132342 0-0
C 24-03-2018 09:45 Theole JO8-1 FC Engelen JO8-1 131936 0-0
C 24-03-2018 08:45 Wilhelmina JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3 130512 0-0
C 24-03-2018 08:45 Wilhelmina JO8-1 GVV'63 JO8-1G 132313 0-0
C 24-03-2018 09:00 Nemelaer JO8-1 Asperen JO8-1 130967 0-0
C 17-03-2018 09:45 Asperen JO8-1 Wilhelmina JO8-1 132314 0-0
C 17-03-2018 09:45 Theole JO8-1 Wilhelmina JO8-2 132509 0-0
C 10-03-2018 08:30 SV BLC JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3 132157 0-0
C 10-03-2018 08:45 Wilhelmina JO8-2 Nemelaer JO8-1 131321 0-0
C 10-03-2018 09:00 RKTVC JO8-1 Theole JO8-1 130408 0-0
C 10-03-2018 10:00 Wilhelmina JO8-1 FC Engelen JO8-1 130910 0-0
C 10-03-2018 10:15 GJS JO8-1 Asperen JO8-1 132311 0-0
C 17-02-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 Asperen JO8-1 132873 1-9
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 21-10-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 Emplina JO8-1 99016 0-18
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 16-12-2017 08:30 Nivo Sparta JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3 83441 0-0
C 16-12-2017 10:00 GVV'63 JO8-1G Zwaluw VFC JO8-3 84116 0-0
C 16-12-2017 10:15 RKTVC JO8-2 Maliskamp JO8-1 92060 0-0
C 09-12-2017 10:15 Helvoirt JO8-1 GVV'63 JO8-1G 82916 0-0
C 09-12-2017 10:00 Maliskamp JO8-1 Wilhelmina JO8-3 92061 0-0
C 09-12-2017 09:45 Theole JO8-2 RKTVC JO8-2 83327 0-0
C 09-12-2017 09:00 Zwaluw VFC JO8-3 FC Engelen JO8-2 83022 0-0
C 09-12-2017 10:15 Haarsteeg JO8-1 Maliskamp JO8-2 96212 0-0
C 02-12-2017 08:30 FC Engelen JO8-2 Haarsteeg JO8-1 96211 0-0
C 02-12-2017 10:00 Maliskamp JO8-2 Helvoirt JO8-1 83134 0-0
C 02-12-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO8-3 Zwaluw VFC JO8-3 84131 0-0
C 02-12-2017 08:45 Wilhelmina JO8-3 Theole JO8-2 83689 0-0
C 02-12-2017 08:30 GVV'63 JO8-1G Nivo Sparta JO8-2 83140 0-0
C 25-11-2017 09:00 Zwaluw VFC JO8-3 Wilhelmina JO8-3 83832 0-0
C 25-11-2017 09:45 Theole JO8-2 FC Engelen JO8-2 82578 0-0
C 25-11-2017 10:00 Maliskamp JO8-1 Maliskamp JO8-2 92059 0-0
C 25-11-2017 10:15 Helvoirt JO8-1 Nivo Sparta JO8-2 83498 0-0
C 25-11-2017 10:15 Haarsteeg JO8-1 GVV'63 JO8-1G 96210 0-0
C 25-11-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO8-3 RKTVC JO8-2 83539 0-0
C 18-11-2017 08:30 GVV'63 JO8-1G Theole JO8-2 84245 0-0
C 18-11-2017 08:30 Nivo Sparta JO8-2 Haarsteeg JO8-1 96209 0-0
C 18-11-2017 08:45 RKTVC JO8-2 Zwaluw VFC JO8-3 82880 0-0
C 18-11-2017 09:45 FC Engelen JO8-2 Wilhelmina JO8-3 84660 0-0
C 18-11-2017 10:00 Maliskamp JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3 83664 0-0
C 18-11-2017 10:00 Maliskamp JO8-1 Helvoirt JO8-1 92058 0-0
C 11-11-2017 08:45 Wilhelmina JO8-3 RKTVC JO8-2 83580 0-0
C 11-11-2017 09:00 Zwaluw VFC JO8-3 Nivo Sparta JO8-2 84167 0-0
C 11-11-2017 09:45 Theole JO8-2 Maliskamp JO8-2 84770 0-0
C 11-11-2017 10:15 Helvoirt JO8-1 FC Engelen JO8-2 84035 0-0
C 11-11-2017 10:15 Haarsteeg JO8-1 Maliskamp JO8-1 96208 0-0
C 11-11-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO8-3 GVV'63 JO8-1G 82505 0-0
C 04-11-2017 10:15 Haarsteeg JO8-1 Zwaluw VFC JO8-3 96207 0-0
C 04-11-2017 10:15 Helvoirt JO8-1 RKTVC JO8-2 84324 0-0
C 04-11-2017 10:00 Maliskamp JO8-1 FC Engelen JO8-2 92057 0-0
C 04-11-2017 09:45 Theole JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3 84772 0-0
C 04-11-2017 08:30 GVV'63 JO8-1G Maliskamp JO8-2 84657 0-0
C 04-11-2017 08:30 Nivo Sparta JO8-2 Wilhelmina JO8-3 84320 0-0
C 28-10-2017 08:45 Wilhelmina JO8-3 Helvoirt JO8-1 82648 0-0
C 28-10-2017 08:45 RKTVC JO8-2 Haarsteeg JO8-1 96206 0-0
C 28-10-2017 09:00 Zwaluw VFC JO8-3 Theole JO8-2 84616 0-0
C 28-10-2017 09:45 FC Engelen JO8-2 GVV'63 JO8-1G 84172 0-0
C 28-10-2017 10:00 Maliskamp JO8-2 Nivo Sparta JO8-2 84316 0-0
C 28-10-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO8-3 Maliskamp JO8-1 92056 0-0
C 24-10-2017 18:15 Haarsteeg JO8-1 Helvoirt JO8-1 96202 0-0
C 14-10-2017 10:15 Helvoirt JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-3 82730 0-0
C 14-10-2017 08:30 GVV'63 JO8-1G RKTVC JO8-2 82371 0-0
C 14-10-2017 08:30 Nivo Sparta JO8-2 FC Engelen JO8-2 84089 0-0
C 14-10-2017 10:00 Maliskamp JO8-1 Zwaluw VFC JO8-3 92055 0-0
C 14-10-2017 10:15 Haarsteeg JO8-1 Theole JO8-2 96205 0-0
C 14-10-2017 10:00 Maliskamp JO8-2 Wilhelmina JO8-3 84749 0-0
C 07-10-2017 11:00 FC Engelen JO8-2 Maliskamp JO8-2 83113 4-9
C 07-10-2017 09:00 Zwaluw VFC JO8-3 Helvoirt JO8-1 82987 3-6
C 07-10-2017 08:45 Wilhelmina JO8-3 GVV'63 JO8-1G 84613 4-14
C 07-10-2017 09:00 RKTVC JO8-2 Nivo Sparta JO8-2 84291 2-5
C 07-10-2017 09:45 Theole JO8-2 Maliskamp JO8-1 92054 1-13
C 07-10-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO8-3 Haarsteeg JO8-1 96204 14-2
C 30-09-2017 08:30 Nivo Sparta JO8-2 Maliskamp JO8-1 92053 5-3
C 30-09-2017 09:45 FC Engelen JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3 83948 2-9
C 30-09-2017 10:00 Maliskamp JO8-2 RKTVC JO8-2 82514 8-4
C 30-09-2017 10:15 Helvoirt JO8-1 Theole JO8-2 83895 14-4
C 30-09-2017 08:45 Wilhelmina JO8-3 Haarsteeg JO8-1 96203 3-6
C 23-09-2017 08:45 RKTVC JO8-2 FC Engelen JO8-2 83988 5-7
C 23-09-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO8-3 Wilhelmina JO8-3 82983 8-5
C 23-09-2017 09:45 Theole JO8-2 Nivo Sparta JO8-2 82765 4-12
C 23-09-2017 09:00 Zwaluw VFC JO8-3 Maliskamp JO8-2 83867 1-15
C 23-09-2017 10:00 Maliskamp JO8-1 GVV'63 JO8-1G 92052 3-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 16-09-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 Maliskamp JO8-3 14703 18-1
B 16-09-2017 10:15 Wilhelmina JO8-6 Den Dungen JO8-2 29977 0-9
b 09-09-2017 10:00 Maliskamp JO8-3 Den Dungen JO8-2 29976 5-17
b 09-09-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 Wilhelmina JO8-6 14419 13-1
B 02-09-2017 08:45 Wilhelmina JO8-6 Maliskamp JO8-3 14190 3-5
B 02-09-2017 10:00 Den Dungen JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-3 29975 3-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Asperen JO8-1 1 1 0 0 3 9 1 8 0
2 FC Engelen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GJS JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GVV'63 JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nemelaer JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKTVC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV BLC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Theole JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wilhelmina JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wilhelmina JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 OJC ROSMALEN JO8-3 1 0 0 1 0 1 9 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Emplina JO8-1 1 1 0 0 3 18 0 18 0
2 OJC ROSMALEN JO8-3 1 0 0 1 0 0 18 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Maliskamp JO8-2 3 3 0 0 9 32 9 23 0
2 OJC ROSMALEN JO8-3 3 3 0 0 9 31 9 22 0
3 Nivo Sparta JO8-2 3 3 0 0 9 22 9 13 0
4 GVV'63 JO8-1G 2 2 0 0 6 21 7 14 0
5 Helvoirt JO8-1 2 2 0 0 6 20 7 13 0
6 Haarsteeg JO8-1 2 1 0 1 3 8 17 -9 0
7 Maliskamp JO8-1 3 1 0 2 3 19 13 6 0
8 FC Engelen JO8-2 3 1 0 2 3 13 23 -10 0
9 Zwaluw VFC JO8-3 2 0 0 2 0 4 21 -17 0
10 RKTVC JO8-2 3 0 0 3 0 11 20 -9 0
11 Wilhelmina JO8-3 3 0 0 3 0 12 28 -16 0
12 Theole JO8-2 3 0 0 3 0 9 39 -30 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO8-3 3 3 0 0 9 38 5 33 0
2 Den Dungen JO8-2 3 2 0 1 6 29 12 17 0
3 Maliskamp JO8-3 3 1 0 2 3 11 38 -27 0
4 Wilhelmina JO8-6 3 0 0 3 0 4 27 -23 0

Training

Berichten



Terug naar boven