0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

OJC ROSMALEN JO8-7

Teamleden

Spelers
Tobi Blanjaar Speler      
Dean Delmee Speler      
Niels van Gemeren Speler      
Thijmen van Hove Speler      
Didier Hulshof Speler      
Thomas Mattheijer Speler      
Tijmen van Nistelrooij Speler      
Nick van Overdijk Speler      
 
Overige teamleden
Jaap van Overdijk Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
C 26-05-2018 09:00 Nevelo JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-7 131683 Sportpark D'n Donk - -
C 02-06-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-7 Sarto JO8-7 131588 Sportpark De Groote Wielen - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Nemelaer JO8-3
C 26-05-2018 10:30 Hilvaria JO8-4 Zwaluw VFC JO8-7
C 26-05-2018 10:15 Audacia JO8-2 Sarto JO8-7
C 26-05-2018 09:00 Nevelo JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-7
C 26-05-2018 09:00 Were Di JO8-5 Jong Brabant JO8-5
C 30-05-2018 18:30 Taxandria JO8-2 Spoordonkse Boys JO8-1
C 30-05-2018 18:30 Zwaluw VFC JO8-7 Nevelo JO8-2
C 02-06-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-7 Sarto JO8-7
C 02-06-2018 10:15 Jong Brabant JO8-5 Nevelo JO8-2
C 02-06-2018 09:00 Zwaluw VFC JO8-7 Were Di JO8-5

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 19-05-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO8-7 Spoordonkse Boys JO8-1 131473
C 12-05-2018 vervallen Were Di JO8-5 OJC ROSMALEN JO8-7 132070
C 05-05-2018 vervallen Nemelaer JO8-3 OJC ROSMALEN JO8-7 Schoenmakers, L. (Lars) 131413
C 21-04-2018 vervallen OJC ROSMALEN JO8-7 ODC JO8-2 130610
C 14-04-2018 vervallen Zwaluw VFC JO8-7 OJC ROSMALEN JO8-7 131155
C 07-04-2018 vervallen OJC ROSMALEN JO8-7 Taxandria JO8-2 131633
C 31-03-2018 vervallen OJC ROSMALEN JO8-7 Jong Brabant JO8-5 131150 -
C 24-03-2018 vervallen Audacia JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-7 130846
C 10-03-2018 vervallen Hilvaria JO8-4 OJC ROSMALEN JO8-7 Liere, S. (Sjors) van 131929
C 16-12-2017 vervallen Nemelaer JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-7 83546
C 09-12-2017 afgelast OJC ROSMALEN JO8-7 Den Dungen JO8-2 83014
C 02-12-2017 vervallen BMC JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-7 83890
C 18-11-2017 vervallen OJC ROSMALEN JO8-7 Sint Michielsgestel JO8-1 83485 3-14
C 11-11-2017 08:30 SV BLC JO8-3 OJC ROSMALEN JO8-7 82365 9-5
C 04-11-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO8-7 ODC JO8-3 83401 15-1
C 28-10-2017 vervallen Boxtel JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-7 83625 1-2
C 14-10-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO8-7 Haarsteeg JO8-2 83954
C 07-10-2017 10:15 Helvoirt JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-7 82432 10 - 1
C 30-09-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO8-7 Nieuwkuijk JO8-2 84278 2 - 8
C 23-09-2017 08:45 Wilhelmina JO8-5 OJC ROSMALEN JO8-7 82909 4 - 6
B 16-09-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO8-7 Wilhelmina JO8-4 14702 5 - 4
B 09-09-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO8-7 DSC JO8-2 14418 3 - 13
B 02-09-2017 08:30 Tricht JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-7 30026 1 - 12
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 19-05-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO8-7 Spoordonkse Boys JO8-1 131473 0-0
C 19-05-2018 11:15 Taxandria JO8-2 Were Di JO8-5 131603 0-0
C 19-05-2018 10:15 Jong Brabant JO8-5 Audacia JO8-2 130783 0-0
C 19-05-2018 09:00 Nemelaer JO8-3 Nevelo JO8-2 130367 0-0
C 19-05-2018 12:00 Sarto JO8-7 Hilvaria JO8-4 131229 0-0
C 14-05-2018 18:30 Hilvaria JO8-4 Taxandria JO8-2 130178 0-0
C 12-05-2018 09:00 Zwaluw VFC JO8-7 Sarto JO8-7 132535 0-0
C 12-05-2018 09:00 Nevelo JO8-2 Spoordonkse Boys JO8-1 132289 0-0
C 12-05-2018 09:00 Nemelaer JO8-3 Jong Brabant JO8-5 131448 0-0
C 12-05-2018 10:15 Audacia JO8-2 Taxandria JO8-2 132444 0-0
C 12-05-2018 09:45 Were Di JO8-5 OJC ROSMALEN JO8-7 132070 0-0
C 09-05-2018 19:00 Taxandria JO8-2 Sarto JO8-7 131526 0-0
C 05-05-2018 09:00 Were Di JO8-5 Audacia JO8-2 130807 0-0
C 05-05-2018 10:15 Jong Brabant JO8-5 Hilvaria JO8-4 132266 0-0
C 05-05-2018 09:00 Nemelaer JO8-3 OJC ROSMALEN JO8-7 131413 0-0
C 28-04-2018 09:00 Nevelo JO8-2 ODC JO8-2 130237 0-0
C 28-04-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Were Di JO8-5 131954 0-0
C 28-04-2018 11:00 Sarto JO8-7 Nemelaer JO8-3 131392 0-0
C 21-04-2018 10:30 Hilvaria JO8-4 Were Di JO8-5 130968 0-0
C 21-04-2018 10:15 Jong Brabant JO8-5 Zwaluw VFC JO8-7 131642 0-0
C 21-04-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-7 ODC JO8-2 130610 0-0
C 21-04-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Audacia JO8-2 132492 0-0
C 21-04-2018 11:15 Taxandria JO8-2 Nemelaer JO8-3 131199 0-0
C 21-04-2018 12:00 Sarto JO8-7 Nevelo JO8-2 130340 0-0
C 14-04-2018 11:15 Taxandria JO8-2 Jong Brabant JO8-5 132380 0-0
C 14-04-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Hilvaria JO8-4 131662 0-0
C 14-04-2018 10:15 Audacia JO8-2 Nevelo JO8-2 131779 0-0
C 14-04-2018 09:00 Were Di JO8-5 Sarto JO8-7 131193 0-0
C 14-04-2018 08:45 ODC JO8-2 Nemelaer JO8-3 130569 0-0
C 14-04-2018 09:00 Zwaluw VFC JO8-7 OJC ROSMALEN JO8-7 131155 0-0
C 07-04-2018 09:00 Nevelo JO8-2 Were Di JO8-5 132746 0-0
C 07-04-2018 10:30 Hilvaria JO8-4 Audacia JO8-2 130796 0-0
C 07-04-2018 09:00 Nemelaer JO8-3 Zwaluw VFC JO8-7 131947 0-0
C 07-04-2018 10:15 Jong Brabant JO8-5 Spoordonkse Boys JO8-1 132031 0-0
C 07-04-2018 12:00 Sarto JO8-7 ODC JO8-2 131170 0-0
C 07-04-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO8-7 Taxandria JO8-2 131633 0-0
C 31-03-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO8-7 Jong Brabant JO8-5 131150 0-0
C 31-03-2018 10:15 Audacia JO8-2 Zwaluw VFC JO8-7 132019 0-0
C 24-03-2018 09:00 Nevelo JO8-2 Hilvaria JO8-4 131360 0-0
C 24-03-2018 10:15 Audacia JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-7 130846 0-0
C 24-03-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Sarto JO8-7 132029 0-0
C 24-03-2018 08:45 ODC JO8-2 Jong Brabant JO8-5 132024 0-0
C 24-03-2018 08:45 Were Di JO8-5 Nemelaer JO8-3 132898 0-0
C 24-03-2018 09:00 Zwaluw VFC JO8-7 Taxandria JO8-2 133072 0-0
C 17-03-2018 09:00 Nemelaer JO8-3 Hilvaria JO8-4 132250 0-0
C 17-03-2018 08:45 ODC JO8-2 Audacia JO8-2 130585 0-0
C 10-03-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Zwaluw VFC JO8-7 131695 0-0
C 10-03-2018 09:00 Nevelo JO8-2 Taxandria JO8-2 130164 0-0
C 10-03-2018 09:00 Were Di JO8-5 ODC JO8-2 130972 0-0
C 10-03-2018 10:30 Hilvaria JO8-4 OJC ROSMALEN JO8-7 131929 0-0
C 10-03-2018 10:15 Audacia JO8-2 Nemelaer JO8-3 131877 0-0
C 10-03-2018 12:00 Sarto JO8-7 Jong Brabant JO8-5 130462 0-0
C 03-03-2018 08:45 ODC JO8-2 Spoordonkse Boys JO8-1 131067 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 16-12-2017 09:30 SV BLC JO8-3 Haarsteeg JO8-2 83790 0-0
C 16-12-2017 11:30 Nemelaer JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-7 83546 0-0
C 16-12-2017 10:15 Helvoirt JO8-2 Nieuwkuijk JO8-2 84444 0-0
C 16-12-2017 10:15 Sint Michielsgestel JO8-1 Boxtel JO8-2 82466 0-0
C 09-12-2017 11:30 Nemelaer JO8-2 BMC JO8-1 84678 0-0
C 09-12-2017 08:45 Wilhelmina JO8-5 Helvoirt JO8-2 82380 0-0
C 09-12-2017 10:15 Nieuwkuijk JO8-2 ODC JO8-3 83758 0-0
C 09-12-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO8-7 Den Dungen JO8-2 83014 0-0
C 02-12-2017 08:45 Boxtel JO8-2 Nemelaer JO8-2 84627 0-0
C 02-12-2017 08:45 ODC JO8-3 Wilhelmina JO8-5 84709 0-0
C 02-12-2017 09:00 BMC JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-7 83890 0-0
C 02-12-2017 10:00 Den Dungen JO8-2 SV BLC JO8-3 83629 0-0
C 02-12-2017 10:15 Haarsteeg JO8-2 St Mich.Gestel JO8-1 84409 0-0
C 25-11-2017 08:30 SV BLC JO8-3 ODC JO8-3 84326 0-0
C 25-11-2017 08:45 Wilhelmina JO8-5 Haarsteeg JO8-2 83192 0-0
C 25-11-2017 10:00 Den Dungen JO8-2 Helvoirt JO8-2 83107 0-0
C 25-11-2017 10:15 Nieuwkuijk JO8-2 Boxtel JO8-2 82848 0-0
C 25-11-2017 10:15 St Mich.Gestel JO8-1 BMC JO8-1 84242 0-0
C 18-11-2017 08:45 Boxtel JO8-2 Den Dungen JO8-2 82977 0-0
C 18-11-2017 09:00 BMC JO8-1 Wilhelmina JO8-5 83812 0-0
C 18-11-2017 10:15 Helvoirt JO8-2 SV BLC JO8-3 84753 0-0
C 18-11-2017 10:15 Haarsteeg JO8-2 ODC JO8-3 84522 0-0
C 18-11-2017 10:15 Nieuwkuijk JO8-2 Nemelaer JO8-2 83249 0-0
C 18-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO8-7 Sint Michielsgestel JO8-1 83485 0-0
C 11-11-2017 08:30 SV BLC JO8-3 OJC ROSMALEN JO8-7 82365 0-0
C 11-11-2017 08:45 Wilhelmina JO8-5 Boxtel JO8-2 83924 0-0
C 11-11-2017 08:45 ODC JO8-3 Helvoirt JO8-2 84495 0-0
C 11-11-2017 10:00 Den Dungen JO8-2 BMC JO8-1 83952 0-0
C 11-11-2017 11:30 Nemelaer JO8-2 Haarsteeg JO8-2 83440 0-0
C 11-11-2017 10:15 St Mich.Gestel JO8-1 Nieuwkuijk JO8-2 84327 0-0
C 04-11-2017 11:30 Nemelaer JO8-2 Helvoirt JO8-2 82419 0-0
C 04-11-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO8-7 ODC JO8-3 83401 0-0
C 04-11-2017 10:15 St Mich.Gestel JO8-1 SV BLC JO8-3 84472 0-0
C 04-11-2017 10:15 Nieuwkuijk JO8-2 Haarsteeg JO8-2 83044 0-0
C 04-11-2017 09:00 BMC JO8-1 Boxtel JO8-2 82652 0-0
C 04-11-2017 08:45 Wilhelmina JO8-5 Den Dungen JO8-2 84509 0-0
C 28-10-2017 08:45 ODC JO8-3 Nemelaer JO8-2 84118 0-0
C 28-10-2017 08:30 SV BLC JO8-3 Wilhelmina JO8-5 82798 0-0
C 28-10-2017 08:45 Boxtel JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-7 83625 0-0
C 28-10-2017 10:00 Den Dungen JO8-2 Nieuwkuijk JO8-2 83296 0-0
C 28-10-2017 10:15 Helvoirt JO8-2 St Mich.Gestel JO8-1 84460 0-0
C 28-10-2017 10:15 Haarsteeg JO8-2 BMC JO8-1 83474 0-0
C 14-10-2017 08:45 Boxtel JO8-2 ODC JO8-3 83042 0-0
C 14-10-2017 09:00 BMC JO8-1 Helvoirt JO8-2 83084 0-0
C 14-10-2017 10:15 Nieuwkuijk JO8-2 SV BLC JO8-3 83033 0-0
C 14-10-2017 10:15 St Mich.Gestel JO8-1 Wilhelmina JO8-5 83922 0-0
C 14-10-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO8-7 Haarsteeg JO8-2 83954 0-0
C 14-10-2017 11:30 Nemelaer JO8-2 Den Dungen JO8-2 82692 0-0
C 07-10-2017 08:30 SV BLC JO8-3 Nemelaer JO8-2 82547 3-8
C 07-10-2017 08:45 Wilhelmina JO8-5 Nieuwkuijk JO8-2 83789 0-7
C 07-10-2017 08:45 ODC JO8-3 BMC JO8-1 82801 0-16
C 07-10-2017 10:00 Den Dungen JO8-2 St Mich.Gestel JO8-1 83562 5-6
C 07-10-2017 10:15 Haarsteeg JO8-2 Boxtel JO8-2 83869 4-8
C 07-10-2017 10:15 Helvoirt JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-7 82432 10-1
C 30-09-2017 08:45 Boxtel JO8-2 Helvoirt JO8-2 83426 5-10
C 30-09-2017 08:45 ODC JO8-3 St Mich.Gestel JO8-1 84731 3-12
C 30-09-2017 09:00 BMC JO8-1 SV BLC JO8-3 84551 11-5
C 30-09-2017 10:15 Haarsteeg JO8-2 Den Dungen JO8-2 84482 0-0
C 30-09-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO8-7 Nieuwkuijk JO8-2 84278 2-8
C 30-09-2017 11:30 Nemelaer JO8-2 Wilhelmina JO8-5 84737 16-5
C 23-09-2017 10:15 Nieuwkuijk JO8-2 BMC JO8-1 82634 1-7
C 23-09-2017 10:15 Helvoirt JO8-2 Haarsteeg JO8-2 82560 15-3
C 23-09-2017 10:15 St Mich.Gestel JO8-1 Nemelaer JO8-2 84077 7-2
C 23-09-2017 10:00 Den Dungen JO8-2 ODC JO8-3 84340 11-0
C 23-09-2017 08:45 Wilhelmina JO8-5 OJC ROSMALEN JO8-7 82909 4-6
C 23-09-2017 08:30 SV BLC JO8-3 Boxtel JO8-2 82676 7-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 16-09-2017 08:45 DSC JO8-2 Tricht JO8-2 30028 10-2
B 16-09-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO8-7 Wilhelmina JO8-4 14702 5-4
b 09-09-2017 08:45 Wilhelmina JO8-4 Tricht JO8-2 30027 7-5
b 09-09-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO8-7 DSC JO8-2 14418 3-13
B 02-09-2017 08:30 Tricht JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-7 30026 1-12
B 02-09-2017 08:45 DSC JO8-2 Wilhelmina JO8-4 14192 15-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilvaria JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Jong Brabant JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nemelaer JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nevelo JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ODC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OJC ROSMALEN JO8-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Sarto JO8-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Spoordonkse Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Taxandria JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Were Di JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC JO8-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BMC JO8-1 3 3 0 0 9 34 6 28 0
2 Helvoirt JO8-2 3 3 0 0 9 35 9 26 0
3 St Mich.Gestel JO8-1 3 3 0 0 9 25 10 15 0
4 Nemelaer JO8-2 3 2 0 1 6 26 15 11 0
5 Nieuwkuijk JO8-2 3 2 0 1 6 16 9 7 0
6 Den Dungen JO8-2 2 1 0 1 3 16 6 10 0
7 Boxtel JO8-2 3 1 0 2 3 15 21 -6 0
8 SV BLC JO8-3 3 1 0 2 3 15 21 -6 0
9 OJC ROSMALEN JO8-7 3 1 0 2 3 9 22 -13 0
10 Haarsteeg JO8-2 2 0 0 2 0 7 23 -16 0
11 Wilhelmina JO8-5 3 0 0 3 0 9 29 -20 0
12 ODC JO8-3 3 0 0 3 0 3 39 -36 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSC JO8-2 3 3 0 0 9 38 6 32 0
2 OJC ROSMALEN JO8-7 3 2 0 1 6 20 18 2 0
3 Wilhelmina JO8-4 3 1 0 2 3 12 25 -13 0
4 Tricht JO8-2 3 0 0 3 0 8 29 -21 0

Training

Berichten



Terug naar boven