Onder 17 competitie (voorjaar), 5e klasse 05

OJC ROSMALEN JO17-7

Teamleden

Spelers
Bauke Cappers Speler      
Job Delhaes Speler      
Emre Eser Speler      
Victor Franken Speler      
Matthew Kemmer Speler      
Timo van Lent Speler      
Kaz de Liser de Morsain Speler      
Sergio Mommersteeg Speler      
Martijn van de Sande Speler      
Wouter Savelkouls Speler      
Jan Douwe Smit Speler      
Daniel Vera Speler      
 
Overige teamleden
Mustafa Eser Trainer/coach
Sjack Vissers Trainer
Rene Cappers Overige staf

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 17-12-2016 12:00 Ophemert JO17-1 Haarsteeg JO17-3 Wal, J.C. van der 55527 3-3
C 17-12-2016 15:30 RKTVC JO17-3 WSC JO17-3 Smits, C. 55896 2-3
C 17-12-2016 10:00 WSC JO17-5 Wadenoijen JO17-1G Gils, D.T.L. van 55944 3-3
C 10-12-2016 15:30 RKTVC JO17-3 WSC JO17-5 Waclawik, D. 55487 1-0
C 10-12-2016 14:45 Haarsteeg JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 Stolwijk, G.B 101073 4-1
C 03-12-2016 14:30 SC Elshout JO17-1 Wadenoijen JO17-1G Hoven, CAM van den 55176 2-4
C 03-12-2016 14:30 RKDVC JO17-4 OJC ROSMALEN JO17-7 Meijs, J.T 55464 5-1
C 03-12-2016 12:30 WSC JO17-5 Vlijmense Boys JO17-1 Smits, F.C.G.A. 55253 0-6
C 03-12-2016 14:45 Haarsteeg JO17-3 WSC JO17-3 Damen, J. 55517 0-5
C 03-12-2016 13:15 Ophemert JO17-1 RKTVC JO17-3 Wal, J.C. van der 55779 0-6
C 26-11-2016 14:30 Wadenoijen JO17-1G RKDVC JO17-4 Malsen, J.M. van 55520 3-1
C 26-11-2016 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 Vlijmense Boys JO17-1 Cappers, R. 55437 4-7
C 26-11-2016 15:30 WSC JO17-3 WSC JO17-5 Burgel, J.J.F. 55675 7-2
C 26-11-2016 15:00 HHC'09 JO17-1 RKTVC JO17-3 Smit, B.J.O. 55525 6-2
C 19-11-2016 13:00 Wadenoijen JO17-1G RKTVC JO17-3 Malsen, J.M. van 55929 0-3
C 19-11-2016 13:35 WSC JO17-3 Vlijmense Boys JO17-1 Dongen, H. van 55254 7-1
C 19-11-2016 14:30 SC Elshout JO17-1 WSC JO17-5 Fleuren, S. 55074 9-1
C 19-11-2016 15:00 HHC'09 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-7 Smit, B.J.O. 55325 1-1
C 19-11-2016 14:45 Haarsteeg JO17-3 RKDVC JO17-4 Derriks, T. 55467 4-0
C 12-11-2016 15:30 RKTVC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 Bahar, A. 55080 8-1
C 12-11-2016 14:45 Haarsteeg JO17-3 SC Elshout JO17-1 Stolwijk, G.B 55416 3-2
C 12-11-2016 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 Ophemert JO17-1 Dal, J.P.H. van 55763 8-0
C 12-11-2016 14:30 RKDVC JO17-4 WSC JO17-3 Pijnenburg, M.P.W.J 55283 2-3
C 12-11-2016 13:30 WSC JO17-5 HHC'09 JO17-1 Boxel, H. van 55355 1-2
C 05-11-2016 14:30 SC Elshout JO17-1 Ophemert JO17-1 Klijn, H.A.F. 55948 4-3
C 05-11-2016 14:30 Wadenoijen JO17-1G Haarsteeg JO17-3 Eck, J. van 54979 4-2
C 05-11-2016 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 RKTVC JO17-3 Artz, F. 55065 2-2
C 05-11-2016 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 WSC JO17-5 Cappers, R. 55822 1-5
C 05-11-2016 15:00 HHC'09 JO17-1 RKDVC JO17-4 Mil, J.J. van 55184 6-1
C 22-10-2016 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 Ophemert JO17-1 Cappers, R. 54948 7-4
C 22-10-2016 14:30 RKDVC JO17-4 SC Elshout JO17-1 Deventer, H.L. van 55463 2-3
C 22-10-2016 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 HHC'09 JO17-1 Dal, J.P.H. van 55354 2-5
C 15-10-2016 15:15 Wadenoijen JO17-1G Ophemert JO17-1 Suydendorp, R. 55501 12-1
C 15-10-2016 15:00 HHC'09 JO17-1 Haarsteeg JO17-3 Koppel, A. vd 55504 1-3
C 15-10-2016 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 RKDVC JO17-4 Artz, F.J.G. 55788 3-0
C 15-10-2016 13:15 WSC JO17-3 SC Elshout JO17-1 Giersbergen, P. van 55442 3-0
C 08-10-2016 13:15 Ophemert JO17-1 WSC JO17-5 Wal, J.C. van der 55747 0-3
C 08-10-2016 14:30 SC Elshout JO17-1 HHC'09 JO17-1 Delft, D.T.J. van 55207 3-3
C 08-10-2016 14:30 RKDVC JO17-4 RKTVC JO17-3 Deventer, H.L. van 54877 1-5
C 08-10-2016 14:30 Teisterbanders JO17-2 Vlijmense Boys JO17-1 55911 0-0
C 08-10-2016 14:45 Haarsteeg JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 Derriks, T. 54958 4-1
C 08-10-2016 15:15 Wadenoijen JO17-1G WSC JO17-3 Malsen, J.M. van 55693 2-8
C 01-10-2016 13:30 WSC JO17-5 RKDVC JO17-4 Boxel, H. van 55832 0-5
C 01-10-2016 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 Haarsteeg JO17-3 Overdijk, R.H.E.L. van 55633 4-2
C 01-10-2016 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 SC Elshout JO17-1 Cappers, R. 55803 0-5
C 01-10-2016 15:00 HHC'09 JO17-1 Wadenoijen JO17-1G Koppel, A. vd 55668 4-2
C 01-10-2016 15:30 RKTVC JO17-3 Teisterbanders JO17-2 55361 10-0
C 01-10-2016 15:30 WSC JO17-3 Ophemert JO17-1 Dongen, H. van 55266 17-1
C 24-09-2016 12:30 WSC JO17-3 HHC'09 JO17-1 Colkusu, K. 55104 4-1
C 24-09-2016 13:15 Ophemert JO17-1 RKDVC JO17-4 Schinkelshoek, P. 55089 0-6
C 24-09-2016 14:30 Teisterbanders JO17-2 WSC JO17-5 Kabalt, P.H. 55458 0-11
C 24-09-2016 14:30 SC Elshout JO17-1 Vlijmense Boys JO17-1 Venrooij, WAJ van 55697 2-4
C 24-09-2016 14:45 Haarsteeg JO17-3 RKTVC JO17-3 Stolwijk, G.B 55031 0-0
C 24-09-2016 13:30 Wadenoijen JO17-1G OJC ROSMALEN JO17-7 Malsen, J.M. van 55900 2-0
C 17-09-2016 15:30 RKTVC JO17-3 SC Elshout JO17-1 Geurtsen, M. 55289 4-4
C 17-09-2016 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 Wadenoijen JO17-1G Overdijk, R.H.E.L. van 55705 6-4
C 17-09-2016 13:30 WSC JO17-5 Haarsteeg JO17-3 Boxel, H. van 55134 2-1
C 17-09-2016 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 WSC JO17-3 Cappers, R. 55159 1-3
C 17-09-2016 10:00 HHC'09 JO17-1 Ophemert JO17-1 Koppel, A. vd 55943 3-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 02-11-2016 19:00 RKKSV JO17-1 ZA OJC ROSMALEN JO17-7 ZA Liempt, A. van 16157 3-0
B 10-09-2016 15:00 Den Dungen JO17-3 ZA OJC ROSMALEN JO17-7 ZA Aa, S.J.G.L. van der 15505 1-10
B 03-09-2016 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 ZA Emplina JO17-7 ZA 15976 0-0
B 03-09-2016 14:30 RKKSV JO17-1 ZA Den Dungen JO17-3 ZA Liempt, A. van 16156 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO17-3 10 10 0 0 30 60 12 48 0
2 Vlijmense Boys JO17-1 10 7 1 2 22 43 26 17 0
3 RKTVC JO17-3 10 5 3 2 18 33 17 16 0
4 HHC'09 JO17-1 10 5 2 3 17 32 25 7 0
5 Wadenoijen JO17-1G 10 5 1 4 16 36 30 6 0
6 SC Elshout JO17-1 10 4 2 4 14 34 27 7 0
7 Haarsteeg JO17-3 10 4 2 4 14 22 22 0 0
8 WSC JO17-5 10 3 1 6 10 17 35 -18 0
9 RKDVC JO17-4 10 3 0 7 9 23 28 -5 0
10 OJC ROSMALEN JO17-7 10 1 1 8 4 17 44 -27 0
11 Ophemert JO17-1 10 1 1 8 4 18 69 -51 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO17-3 10 10 0 0 30 60 12 48 0
2 Vlijmense Boys JO17-1 10 7 1 2 22 43 26 17 0
3 RKTVC JO17-3 10 5 3 2 18 33 17 16 0
4 HHC'09 JO17-1 10 5 2 3 17 32 25 7 0
5 Wadenoijen JO17-1G 10 5 1 4 16 36 30 6 0
6 SC Elshout JO17-1 10 4 2 4 14 34 27 7 0
7 Haarsteeg JO17-3 10 4 2 4 14 22 22 0 0
8 WSC JO17-5 10 3 1 6 10 17 35 -18 0
9 RKDVC JO17-4 10 3 0 7 9 23 28 -5 0
10 OJC ROSMALEN JO17-7 10 1 1 8 4 17 44 -27 0
11 Ophemert JO17-1 10 1 1 8 4 18 69 -51 0



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
woensdag 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
ma 01-08-16 20:15 - 21:30 3 23 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 08-08-16 20:15 - 21:30 3 23 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 15-08-16 20:15 - 21:30 3 23 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 22-08-16 20:15 - 21:30 3 23 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 31-08-16 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 07-09-16 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 14-09-16 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 21-09-16 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 28-09-16 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 05-10-16 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 12-10-16 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 19-10-16 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 26-10-16 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 02-11-16 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 09-11-16 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 16-11-16 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 23-11-16 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 30-11-16 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 07-12-16 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 14-12-16 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 21-12-16 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 28-12-16 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 04-01-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 11-01-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 18-01-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 25-01-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 01-02-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 08-02-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 15-02-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 22-02-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 01-03-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 08-03-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 15-03-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 22-03-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 29-03-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 05-04-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 12-04-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 19-04-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 26-04-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 03-05-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 10-05-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 17-05-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 24-05-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 31-05-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 07-06-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 14-06-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 21-06-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7
wo 28-06-17 18:00 - 19:15 5 24 OJC ROSMALEN JO17-7

Berichten



Terug naar boven