KNVB beker 1e ronde, 1e ronde (64) BV

OJC ROSMALEN 1

Teamleden

Spelers
Jesse Dibbets Speler      
Sam van Doremalen Speler      
Paul van den Elzen Speler      
Rene Geerts Speler      
Melvin van Gestel Speler      
Guus Habraken Speler      
Diego Meerveld Speler      
Ritchie van Ooijen Speler      
Stijn Rambach Speler      
Jelle Scholts Speler      
Daan Schreuders Speler      
Mitch van der Ven Speler      
Tom Wijkmans Speler      
 
Overige teamleden
David Vecht Trainer/coach
Edwin Smolders Leider
Marco van der Biezen Medische staf
Patrick Kivits Medische staf
Evert Scholten Medische staf
Indy Smits Medische staf
Werner Beset Grensrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 22-09-2016 20:45 Feyenoord WK FC Oss WK 2225 4-1
B 22-09-2016 20:00 De Dijk ZO Vitesse WK 2205 2-7
B 22-09-2016 20:00 HSC '21 ZO TEC ZA 2220 1-5
B 22-09-2016 18:30 FC Twente WK FC Utrecht WK 2226 1-3
B 21-09-2016 20:00 UNA ZA Huizen ZA 2215 1-0
B 21-09-2016 20:00 Achilles Veen ZA VVSB ZA 2216 1-4
B 21-09-2016 20:00 Sparta Rotterdam WK FC Dordrecht WK 2232 3-1
B 21-09-2016 20:00 Spakenburg ZA Fortuna Sittard WK 2201 2-1
B 21-09-2016 20:00 DVS '33 Ermelo ZA PEC Zwolle WK 2202 1-4
B 21-09-2016 20:00 Kon. HFC ZA OJC Rosmalen ZO 2203 6-1
B 21-09-2016 20:00 Katwijk ZA Harkemase Boys ZA 2212 2-1
B 21-09-2016 20:00 N.E.C. WK ADO Den Haag WK 2228 1-1
B 21-09-2016 20:00 Lienden ZA AZ WK 2221 1-4
B 21-09-2016 20:00 De Treffers ZA ASWH ZA 2222 0-3
B 21-09-2016 20:45 Ajax WK Willem II WK 2223 5-0
B 21-09-2016 20:00 Excelsior M ZA Heracles Almelo WK 2207 1-3
B 21-09-2016 18:30 PSV WK Roda JC WK 2229 4-0
B 21-09-2016 17:00 Dongen ZO Go Ahead Eagles WK 2214 1-3
B 20-09-2016 17:00 Rijnsburgse Boys ZA Almere City FC WK 2209 0-2
B 20-09-2016 17:00 Rijnvogels ZA SC Cambuur WK 2210 0-1
B 20-09-2016 17:00 Scheveningen ZA FC Emmen WK 2211 1-2
B 20-09-2016 18:30 JVC Cuijk ZO Telstar WK 2217 1-3
B 20-09-2016 18:30 NAC Breda WK VVV-Venlo WK 2227 0-2
B 20-09-2016 20:00 FC Volendam WK MVV WK 2231 3-3
B 20-09-2016 20:00 FC Den Bosch WK FC Eindhoven WK 2224 2-3
B 20-09-2016 20:00 EVV ZO RKC Waalwijk WK 2218 0-3
B 20-09-2016 20:00 HHC Hardenberg ZA Jodan Boys ZA 2219 2-2
B 20-09-2016 20:00 IJsselmeervogels ZA Achilles'29 WK 2204 3-1
B 20-09-2016 20:00 Kozakken Boys ZA Helmond Sport WK 2213 3-0
B 20-09-2016 20:00 Barendrecht ZA Excelsior WK 2206 0-1
B 20-09-2016 20:45 sc Heerenveen WK De Graafschap WK 2230 5-1
B 20-09-2016 17:00 Capelle ZA FC Groningen WK 2208 0-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 14-05-2017 14:00 Dongen JVC Cuijk 750 2-0
C 14-05-2017 14:00 HBS Jong FC Den Bosch 733 0-4
C 14-05-2017 14:00 OJC Rosmalen Be Quick 1887 784 0-3
C 14-05-2017 14:00 Juliana '31 Jong Achilles'29 835 4-1
C 14-05-2017 14:00 HSC '21 EVV 886 2-2
C 14-05-2017 14:00 Jong De Graafschap Quick'20 903 5-3
C 14-05-2017 14:00 Hercules OFC 648 4-0
C 14-05-2017 14:00 De Dijk Magreb '90 682 2-4
C 14-05-2017 14:00 Westlandia UDI'19/Beter Bed 716 9-3
C 07-05-2017 14:30 EVV De Dijk 818 1-2
C 07-05-2017 14:30 Quick'20 Westlandia 869 1-1
C 07-05-2017 14:30 Jong FC Den Bosch Juliana '31 920 1-2
C 07-05-2017 14:30 Be Quick 1887 Dongen 631 1-3
C 07-05-2017 14:30 Magreb '90 OJC Rosmalen 665 2-2
C 07-05-2017 14:30 OFC HSC '21 699 2-2
C 07-05-2017 14:30 UDI'19/Beter Bed Hercules 767 2-2
C 07-05-2017 14:30 JVC Cuijk Jong De Graafschap 801 0-1
C 07-05-2017 14:30 Jong Achilles'29 HBS 852 2-3
C 30-04-2017 14:00 Hercules OJC Rosmalen 647 3-0
C 30-04-2017 14:00 De Dijk Be Quick 1887 681 4-1
C 30-04-2017 14:00 Westlandia JVC Cuijk 715 6-1
C 30-04-2017 14:00 HBS Magreb '90 732 1-0
C 30-04-2017 14:00 Juliana '31 OFC 834 0-0
C 30-04-2017 14:30 Jong De Graafschap Jong Achilles'29 902 2-1
C 30-04-2017 14:30 Dongen EVV 749 3-0
C 30-04-2017 14:30 HSC '21 Jong FC Den Bosch 885 3-4
C 30-04-2017 14:30 UDI'19/Beter Bed Quick'20 766 1-1
C 23-04-2017 14:00 Quick'20 Hercules 868 1-4
C 23-04-2017 14:00 OJC Rosmalen HBS 783 1-5
C 23-04-2017 14:30 EVV Westlandia 817 4-1
C 23-04-2017 14:30 Jong Achilles'29 HSC '21 851 3-5
C 23-04-2017 14:30 Be Quick 1887 Jong De Graafschap 630 5-1
C 23-04-2017 14:30 Magreb '90 Juliana '31 664 0-4
C 23-04-2017 14:30 OFC Dongen 698 1-2
C 22-04-2017 18:00 Jong FC Den Bosch De Dijk 919 1-2
C 22-04-2017 19:00 JVC Cuijk UDI'19/Beter Bed 800 4-1
C 17-04-2017 14:30 HSC '21 Juliana '31 881 3-0
C 17-04-2017 14:30 JVC Cuijk OFC 796 0-4
C 17-04-2017 14:00 Hercules Jong FC Den Bosch 643 1-1
C 17-04-2017 14:30 UDI'19/Beter Bed HBS 761 2-0
C 17-04-2017 14:00 Quick'20 Magreb '90 863 4-2
C 17-04-2017 14:30 EVV Be Quick 1887 812 1-3
C 15-04-2017 14:00 Quick'20 Dongen 7652 3-2
C 15-04-2017 14:30 Westlandia Be Quick 1887 710 3-1
C 15-04-2017 14:30 EVV Juliana '31 7651 4-1
C 15-04-2017 14:30 Magreb '90 UDI'19/Beter Bed 658 2-2
C 15-04-2017 14:00 OJC Rosmalen OFC 777 2-4
C 14-04-2017 20:00 JVC Cuijk HSC '21 7650 2-2
C 13-04-2017 20:00 De Dijk HBS 677 2-0
C 09-04-2017 14:30 UDI'19/Beter Bed OFC 765 1-2
C 09-04-2017 14:30 Dongen HBS 748 1-2
C 09-04-2017 14:30 HSC '21 Be Quick 1887 884 5-2
C 09-04-2017 14:30 Jong De Graafschap EVV 901 1-2
C 09-04-2017 14:00 Juliana '31 OJC Rosmalen 833 1-2
C 09-04-2017 14:00 Westlandia Jong FC Den Bosch 714 1-0
C 09-04-2017 14:00 De Dijk Jong Achilles'29 680 5-3
C 09-04-2017 14:00 Hercules Magreb '90 646 2-0
C 08-04-2017 19:00 Quick'20 JVC Cuijk 867 0-1
C 06-04-2017 20:00 UDI'19/Beter Bed Jong De Graafschap 7649 1-3
C 02-04-2017 14:30 Jong Achilles'29 Westlandia 850 1-1
C 02-04-2017 14:00 OJC Rosmalen De Dijk 782 1-2
C 02-04-2017 14:30 JVC Cuijk Hercules 799 1-2
C 02-04-2017 14:30 OFC Jong De Graafschap 697 1-3
C 02-04-2017 14:30 Magreb '90 HSC '21 663 5-2
C 02-04-2017 14:30 Be Quick 1887 Quick'20 629 5-1
C 02-04-2017 14:00 HBS Juliana '31 731 4-0
C 01-04-2017 18:00 Jong FC Den Bosch Dongen 918 3-3
C 01-04-2017 19:00 EVV UDI'19/Beter Bed 816 1-0
C 26-03-2017 14:30 OFC Be Quick 1887 696 1-1
C 26-03-2017 14:00 Hercules EVV 645 3-0
C 26-03-2017 14:30 Jong De Graafschap OJC Rosmalen 900 1-3
C 26-03-2017 14:00 Westlandia HBS 713 3-0
C 26-03-2017 14:30 HSC '21 De Dijk 883 1-2
C 26-03-2017 14:30 JVC Cuijk Magreb '90 798 0-3
C 26-03-2017 14:30 Dongen Juliana '31 747 1-0
C 26-03-2017 14:30 UDI'19/Beter Bed Jong FC Den Bosch 764 1-1
C 25-03-2017 19:00 Quick'20 Jong Achilles'29 866 5-1
C 22-03-2017 20:00 UDI'19/Beter Bed Jong Achilles'29 762 1-2
C 19-03-2017 14:30 Magreb '90 Dongen 662 3-0
C 19-03-2017 14:30 Be Quick 1887 JVC Cuijk 628 0-2
C 19-03-2017 14:30 EVV OFC 815 1-3
C 19-03-2017 14:00 De Dijk UDI'19/Beter Bed 679 3-0
C 19-03-2017 14:00 HBS Jong De Graafschap 730 3-2
C 19-03-2017 14:00 OJC Rosmalen HSC '21 781 0-5
C 19-03-2017 14:00 Juliana '31 Westlandia 832 3-2
C 18-03-2017 18:00 Jong Achilles'29 Hercules 849 0-0
C 18-03-2017 18:00 Jong FC Den Bosch Quick'20 917 1-1
C 12-03-2017 14:30 Jong De Graafschap De Dijk 899 1-4
C 12-03-2017 14:00 Westlandia Dongen 712 3-1
C 12-03-2017 14:00 Hercules HSC '21 644 2-0
C 12-03-2017 14:00 Quick'20 HBS 865 2-0
C 12-03-2017 14:30 Be Quick 1887 Jong FC Den Bosch 627 1-2
C 12-03-2017 14:30 UDI'19/Beter Bed Juliana '31 763 3-2
C 12-03-2017 14:30 OFC Magreb '90 695 0-4
C 11-03-2017 19:00 EVV Jong Achilles'29 814 6-1
C 11-03-2017 19:00 JVC Cuijk OJC Rosmalen 797 5-2
C 08-03-2017 20:00 Jong De Graafschap Magreb '90 898 0-3
C 08-03-2017 20:00 Quick'20 EVV 864 1-1
C 05-03-2017 14:30 Magreb '90 Be Quick 1887 661 3-1
C 05-03-2017 14:30 Dongen Hercules 746 2-0
C 05-03-2017 14:30 HSC '21 UDI'19/Beter Bed 882 2-4
C 05-03-2017 14:00 De Dijk Quick'20 678 1-0
C 05-03-2017 14:00 Westlandia Jong De Graafschap 711 5-2
C 05-03-2017 14:00 HBS OFC 729 1-0
C 05-03-2017 14:00 Juliana '31 JVC Cuijk 831 0-1
C 04-03-2017 18:00 Jong FC Den Bosch Jong Achilles'29 916 2-2
C 04-03-2017 19:00 OJC Rosmalen EVV 780 2-1
C 26-02-2017 14:30 Be Quick 1887 HBS 7646 3-1
C 25-02-2017 18:00 Jong FC Den Bosch Magreb '90 7648 2-3
C 19-02-2017 14:00 HBS HSC '21 728 3-4
C 19-02-2017 14:30 OFC Quick'20 694 0-1
C 19-02-2017 14:30 Be Quick 1887 Hercules 626 1-2
C 19-02-2017 14:00 Juliana '31 De Dijk 830 3-2
C 19-02-2017 14:00 OJC Rosmalen UDI'19/Beter Bed 779 1-1
C 19-02-2017 14:00 Magreb '90 Westlandia 660 2-11
C 18-02-2017 18:00 Jong FC Den Bosch Jong De Graafschap 915 0-0
C 18-02-2017 18:00 Jong Achilles'29 Dongen 848 2-3
C 18-02-2017 19:30 EVV JVC Cuijk 813 1-1
C 12-02-2017 14:30 Dongen OJC Rosmalen 745 2-3
C 05-02-2017 14:30 Jong FC Den Bosch OFC 914 1-1
C 05-02-2017 14:00 De Dijk Westlandia 676 1-2
C 05-02-2017 14:00 HBS Hercules 727 4-2
C 05-02-2017 14:00 OJC Rosmalen Quick'20 778 1-3
C 05-02-2017 14:00 Juliana '31 Jong De Graafschap 829 2-2
C 05-02-2017 14:00 Magreb '90 EVV 659 0-1
C 05-02-2017 14:30 HSC '21 Dongen 880 0-2
C 05-02-2017 14:30 Be Quick 1887 UDI'19/Beter Bed 625 2-0
C 04-02-2017 18:00 Jong Achilles'29 JVC Cuijk 847 1-0
C 29-01-2017 14:00 Hercules Juliana '31 642 2-1
C 29-01-2017 14:00 Westlandia OJC Rosmalen 709 4-0
C 29-01-2017 14:30 Jong De Graafschap HSC '21 897 2-5
C 29-01-2017 14:30 OFC Jong Achilles'29 693 2-6
C 29-01-2017 14:30 Dongen De Dijk 744 1-2
C 28-01-2017 19:00 JVC Cuijk Jong FC Den Bosch 795 4-2
C 22-01-2017 14:00 De Dijk Hercules 675 3-1
C 22-01-2017 14:00 HBS JVC Cuijk 726 1-0
C 22-01-2017 14:00 Juliana '31 Quick'20 828 5-2
C 22-01-2017 14:30 Dongen Jong De Graafschap 743 3-2
C 22-01-2017 14:30 Jong Achilles'29 Be Quick 1887 846 2-5
C 22-01-2017 14:30 HSC '21 Westlandia 879 0-3
C 21-01-2017 18:00 Jong FC Den Bosch EVV 913 0-2
C 15-01-2017 14:00 Hercules Westlandia 641 1-4
C 15-01-2017 14:00 Quick'20 Dongen 862 0-0
C 15-01-2017 14:30 Be Quick 1887 HBS 624 0-0
C 15-01-2017 14:30 OFC De Dijk 692 1-1
C 15-01-2017 14:30 UDI'19/Beter Bed Jong De Graafschap 760 0-0
C 15-01-2017 14:30 JVC Cuijk HSC '21 794 0-0
C 15-01-2017 14:30 EVV Juliana '31 811 0-0
C 14-01-2017 18:00 Jong FC Den Bosch Magreb '90 912 0-0
C 14-01-2017 18:00 Jong Achilles'29 OJC Rosmalen 845 2-1
C 18-12-2016 14:00 Dongen UDI'19/Beter Bed 742 1-0
C 18-12-2016 14:00 Juliana '31 Be Quick 1887 827 0-2
C 18-12-2016 14:00 Magreb '90 Jong Achilles'29 657 1-3
C 18-12-2016 14:30 HSC '21 Quick'20 878 2-3
C 18-12-2016 14:30 Jong De Graafschap Hercules 896 2-3
C 18-12-2016 14:00 HBS EVV 725 2-3
C 18-12-2016 14:00 Westlandia OFC 708 1-0
C 18-12-2016 14:00 De Dijk JVC Cuijk 674 4-1
C 17-12-2016 19:00 OJC Rosmalen Jong FC Den Bosch 776 5-2
C 14-12-2016 14:30 Jong Achilles'29 Jong De Graafschap 6952 1-1
C 11-12-2016 14:00 Quick'20 Jong De Graafschap 861 3-0
C 11-12-2016 14:30 EVV HSC '21 810 3-4
C 11-12-2016 14:30 Jong FC Den Bosch HBS 911 3-1
C 11-12-2016 14:30 Magreb '90 De Dijk 656 0-5
C 11-12-2016 14:30 OFC Hercules 691 4-1
C 11-12-2016 14:30 UDI'19/Beter Bed Westlandia 759 1-3
C 11-12-2016 14:30 JVC Cuijk Dongen 793 1-2
C 10-12-2016 19:30 Be Quick 1887 OJC Rosmalen 623 1-1
C 10-12-2016 18:00 Jong Achilles'29 Juliana '31 844 4-2
C 04-12-2016 14:00 OJC Rosmalen Magreb '90 775 2-2
C 04-12-2016 14:00 Juliana '31 Jong FC Den Bosch 826 3-2
C 04-12-2016 14:00 Hercules UDI'19/Beter Bed 640 2-0
C 04-12-2016 14:00 De Dijk EVV 673 3-2
C 04-12-2016 14:00 Westlandia Quick'20 707 2-2
C 04-12-2016 14:00 HBS Jong Achilles'29 724 2-1
C 04-12-2016 14:00 Dongen Be Quick 1887 741 2-1
C 04-12-2016 14:30 HSC '21 OFC 877 1-0
C 04-12-2016 14:30 Jong De Graafschap JVC Cuijk 895 4-4
C 27-11-2016 14:00 OJC Rosmalen Hercules 774 0-0
C 27-11-2016 14:00 Quick'20 UDI'19/Beter Bed 860 1-2
C 27-11-2016 14:30 Jong FC Den Bosch HSC '21 910 1-2
C 27-11-2016 14:30 Magreb '90 HBS 655 0-4
C 27-11-2016 14:30 Be Quick 1887 De Dijk 622 2-1
C 27-11-2016 14:30 OFC Juliana '31 690 3-2
C 27-11-2016 14:30 JVC Cuijk Westlandia 792 2-2
C 27-11-2016 14:30 EVV Dongen 809 0-1
C 26-11-2016 18:00 Jong Achilles'29 Jong De Graafschap 843 1-1
C 20-11-2016 14:00 Quick'20 De Dijk 859 0-3
C 20-11-2016 14:00 Hercules Dongen 639 1-0
C 20-11-2016 14:30 Jong De Graafschap Westlandia 894 2-3
C 20-11-2016 14:30 Be Quick 1887 Magreb '90 621 3-0
C 20-11-2016 14:30 OFC HBS 689 2-1
C 20-11-2016 14:30 UDI'19/Beter Bed HSC '21 758 2-3
C 20-11-2016 14:30 JVC Cuijk Juliana '31 791 2-1
C 19-11-2016 19:00 EVV OJC Rosmalen 808 1-0
C 19-11-2016 18:00 Jong Achilles'29 Jong FC Den Bosch 842 1-2
C 13-11-2016 14:00 Juliana '31 Magreb '90 825 4-1
C 13-11-2016 14:00 Hercules Quick'20 638 4-1
C 13-11-2016 14:00 De Dijk Jong FC Den Bosch 672 3-0
C 13-11-2016 14:00 Westlandia EVV 706 1-0
C 13-11-2016 14:00 HBS OJC Rosmalen 723 1-1
C 13-11-2016 14:30 HSC '21 Jong Achilles'29 876 1-1
C 13-11-2016 14:30 Jong De Graafschap Be Quick 1887 893 4-1
C 13-11-2016 14:30 Dongen OFC 740 2-0
C 13-11-2016 14:30 UDI'19/Beter Bed JVC Cuijk 757 0-2
C 06-11-2016 14:00 HBS Dongen 722 2-4
C 06-11-2016 14:00 OJC Rosmalen Juliana '31 773 1-0
C 06-11-2016 14:30 EVV Jong De Graafschap 807 2-5
C 06-11-2016 14:30 Jong FC Den Bosch Westlandia 909 0-1
C 06-11-2016 14:30 Be Quick 1887 HSC '21 620 2-1
C 06-11-2016 14:30 Magreb '90 Hercules 654 2-5
C 06-11-2016 14:30 OFC UDI'19/Beter Bed 688 2-2
C 05-11-2016 19:00 JVC Cuijk Quick'20 790 1-3
C 05-11-2016 18:00 Jong Achilles'29 De Dijk 841 0-2
C 30-10-2016 14:00 Juliana '31 HBS 824 2-3
C 30-10-2016 14:00 Quick'20 Be Quick 1887 858 1-0
C 30-10-2016 14:00 Hercules JVC Cuijk 637 2-0
C 30-10-2016 14:00 De Dijk OJC Rosmalen 671 1-4
C 30-10-2016 14:00 Westlandia Jong Achilles'29 705 4-2
C 30-10-2016 14:30 UDI'19/Beter Bed EVV 756 0-3
C 30-10-2016 14:30 HSC '21 Magreb '90 875 1-1
C 30-10-2016 14:30 Jong De Graafschap OFC 892 1-1
C 30-10-2016 14:30 Dongen Jong FC Den Bosch 739 1-0
C 22-10-2016 20:00 Be Quick 1887 EVV 617 0-4
C 16-10-2016 14:00 HBS De Dijk 721 1-2
C 16-10-2016 14:00 OJC Rosmalen Dongen 772 2-1
C 16-10-2016 14:00 Juliana '31 HSC '21 823 2-4
C 16-10-2016 14:30 Be Quick 1887 Westlandia 619 3-4
C 16-10-2016 14:30 Magreb '90 Jong De Graafschap 653 1-0
C 16-10-2016 14:30 OFC JVC Cuijk 687 2-3
C 15-10-2016 18:00 Jong Achilles'29 UDI'19/Beter Bed 840 1-3
C 15-10-2016 19:00 EVV Quick'20 806 0-0
C 15-10-2016 19:30 Jong FC Den Bosch Hercules 908 0-0
C 09-10-2016 14:30 Dongen Jong Achilles'29 738 1-0
C 09-10-2016 14:00 Quick'20 OFC 857 6-1
C 09-10-2016 14:00 Hercules Be Quick 1887 636 1-3
C 09-10-2016 14:00 De Dijk Juliana '31 670 2-0
C 09-10-2016 14:00 Westlandia Magreb '90 704 4-0
C 09-10-2016 14:30 HSC '21 HBS 874 3-1
C 09-10-2016 14:30 Jong De Graafschap Jong FC Den Bosch 891 2-3
C 09-10-2016 14:30 UDI'19/Beter Bed OJC Rosmalen 755 3-1
C 08-10-2016 19:00 JVC Cuijk EVV 789 0-0
C 02-10-2016 14:00 Juliana '31 Dongen 822 1-3
C 02-10-2016 14:00 De Dijk HSC '21 669 2-0
C 02-10-2016 14:00 HBS Westlandia 720 2-0
C 02-10-2016 14:00 OJC Rosmalen Jong De Graafschap 771 0-3
C 02-10-2016 14:30 Magreb '90 JVC Cuijk 652 1-1
C 02-10-2016 14:30 Be Quick 1887 OFC 618 2-5
C 02-10-2016 14:30 EVV Hercules 805 1-2
C 01-10-2016 18:00 Jong FC Den Bosch UDI'19/Beter Bed 907 5-1
C 01-10-2016 18:00 Jong Achilles'29 Quick'20 839 2-3
C 25-09-2016 14:00 Quick'20 Jong FC Den Bosch 856 3-0
C 25-09-2016 14:00 Hercules Jong Achilles'29 635 3-3
C 25-09-2016 14:00 Westlandia Juliana '31 703 5-3
C 25-09-2016 14:30 HSC '21 OJC Rosmalen 873 1-0
C 25-09-2016 14:30 Jong De Graafschap HBS 890 1-2
C 25-09-2016 14:30 OFC EVV 686 2-0
C 25-09-2016 14:30 Dongen Magreb '90 737 2-0
C 25-09-2016 14:30 UDI'19/Beter Bed De Dijk 754 0-3
C 25-09-2016 14:30 JVC Cuijk Be Quick 1887 788 1-1
C 18-09-2016 14:00 OJC Rosmalen Westlandia 770 1-1
C 18-09-2016 14:00 Juliana '31 Hercules 821 1-1
C 18-09-2016 14:00 De Dijk Dongen 668 4-4
C 18-09-2016 14:00 HBS UDI'19/Beter Bed 719 1-2
C 18-09-2016 14:30 Jong Achilles'29 OFC 838 1-1
C 18-09-2016 14:30 HSC '21 Jong De Graafschap 872 3-3
C 18-09-2016 14:30 Magreb '90 Quick'20 651 1-2
C 17-09-2016 18:00 Jong FC Den Bosch JVC Cuijk 906 0-1
C 11-09-2016 14:00 Quick'20 OJC Rosmalen 855 5-2
C 11-09-2016 14:00 Hercules HBS 634 2-0
C 11-09-2016 14:00 Westlandia De Dijk 702 3-4
C 11-09-2016 14:30 EVV Magreb '90 804 4-1
C 11-09-2016 14:30 Jong De Graafschap Juliana '31 889 1-2
C 11-09-2016 14:30 OFC Jong FC Den Bosch 685 1-0
C 11-09-2016 14:30 Dongen HSC '21 736 4-1
C 11-09-2016 14:30 UDI'19/Beter Bed Be Quick 1887 753 2-5
C 10-09-2016 19:00 JVC Cuijk Jong Achilles'29 787 2-4
C 04-09-2016 14:00 Juliana '31 UDI'19/Beter Bed 820 1-1
C 04-09-2016 14:00 De Dijk Jong De Graafschap 667 5-0
C 04-09-2016 14:00 HBS Quick'20 718 3-2
C 04-09-2016 14:30 HSC '21 Hercules 871 4-2
C 04-09-2016 14:30 Magreb '90 OFC 650 1-2
C 04-09-2016 14:30 Dongen Westlandia 735 2-2
C 03-09-2016 18:00 Jong Achilles'29 EVV 837 1-3
C 03-09-2016 18:00 Jong FC Den Bosch Be Quick 1887 905 0-4
C 03-09-2016 19:00 OJC Rosmalen JVC Cuijk 769 0-0
C 28-08-2016 14:00 Quick'20 Juliana '31 854 1-1
C 28-08-2016 14:00 Hercules De Dijk 633 1-2
C 28-08-2016 14:00 Westlandia HSC '21 701 1-0
C 28-08-2016 14:30 JVC Cuijk HBS 786 1-0
C 28-08-2016 14:30 Jong De Graafschap Dongen 888 2-1
C 28-08-2016 14:30 Be Quick 1887 Jong Achilles'29 616 3-2
C 28-08-2016 14:30 OFC OJC Rosmalen 684 2-3
C 28-08-2016 14:30 UDI'19/Beter Bed Magreb '90 752 0-2
C 27-08-2016 19:00 EVV Jong FC Den Bosch 803 2-0
C 21-08-2016 14:30 Magreb '90 Jong FC Den Bosch 649 1-1
C 21-08-2016 14:30 Jong De Graafschap UDI'19/Beter Bed 887 6-0
C 21-08-2016 14:30 HSC '21 JVC Cuijk 870 1-2
C 21-08-2016 14:00 De Dijk OFC 666 4-1
C 21-08-2016 14:00 HBS Be Quick 1887 717 1-5
C 21-08-2016 14:30 Dongen Quick'20 734 2-1
C 21-08-2016 14:00 Juliana '31 EVV 819 3-1
C 21-08-2016 14:00 Westlandia Hercules 700 4-0
C 21-08-2016 14:00 OJC Rosmalen Jong Achilles'29 768 1-0
C 14-08-2016 14:00 Hercules Jong De Graafschap 632 3-1
C 14-08-2016 14:30 JVC Cuijk De Dijk 785 2-3
C 14-08-2016 14:30 EVV HBS 802 0-0
C 14-08-2016 14:30 Be Quick 1887 Juliana '31 615 1-0
C 14-08-2016 14:30 OFC Westlandia 683 2-1
C 14-08-2016 14:00 Quick'20 HSC '21 853 1-0
C 13-08-2016 18:00 Jong FC Den Bosch OJC Rosmalen 904 1-2
C 13-08-2016 18:00 UDI'19/Beter Bed Dongen 751 3-1
C 13-08-2016 18:00 Jong Achilles'29 Magreb '90 836 1-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 17-08-2016 18:00 OFC ZO Flevo Boys ZA 1791 2-1
B 17-08-2016 20:00 OJC Rosmalen ZO Oranje Nassau ZA 1787 3-0
B 17-08-2016 20:00 Stedoco ZA Huizen ZA 1782 0-2
B 17-08-2016 20:00 ASWH ZA Chevremont ZO 1777 2-1
B 17-08-2016 20:00 Jodan Boys ZA Swift ZA 1784 1-1
B 17-08-2016 20:00 Avanti'31 1 ZO SVZW ZA 1789 0-2
B 17-08-2016 20:00 Be Quick 1887 ZO RVVH ZA 1779 0-2
B 17-08-2016 20:00 VVOG ZA Halsteren ZO 1780 1-1
B 17-08-2016 20:00 Noordwijk ZA UDI'19/Beter Bed ZO 1788 4-5
B 17-08-2016 20:00 RKZVC ZO Achilles Veen ZA 1792 0-4
B 17-08-2016 20:00 Groene Ster ZO Rijnvogels ZA 1790 0-2
B 17-08-2016 19:45 Quick ZO Oranje Wit ZA 1785 2-0
B 17-08-2016 19:30 FC Lisse ZA De Dijk ZO 1778 1-3
B 17-08-2016 19:30 V.V. Schaesberg 1 ZO Kloetinge ZA 1781 3-1
B 17-08-2016 18:00 AFC'34 ZO Bennekom ZA 1775 4-1
B 17-08-2016 18:00 Velsen ZO Groningen ZA 1776 0-1
B 17-08-2016 18:00 WV-HEDW ZA Quick'20 ZO 1786 0-3
B 16-08-2016 20:00 Staphorst ZA AZSV ZA 1783 1-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 24-08-2016 20:00 ONS Boso Sneek ZA De Dijk ZO 1807 1-2
B 24-08-2016 19:45 HBS ZO Achilles Veen ZA 1819 2-3
B 24-08-2016 19:45 Quick ZO EVV ZO 1821 0-1
B 24-08-2016 20:00 Jodan Boys ZA SVZW ZA 1832 3-0
B 24-08-2016 20:00 RVVH ZA ASWH ZA 1812 0-2
B 24-08-2016 20:00 UDI'19/Beter Bed ZO Rijnsburgse Boys ZA 1828 0-1
B 24-08-2016 20:00 Huizen ZA Westlandia ZO 1830 3-3
B 24-08-2016 20:00 OJC Rosmalen ZO Groningen ZA 1800 5-1
B 24-08-2016 20:00 Barendrecht ZA Juliana '31 ZO 1820 3-1
B 24-08-2016 19:30 V.V. Schaesberg 1 ZO HSC '21 ZO 1825 2-3
B 24-08-2016 19:30 DVS '33 Ermelo ZA AZSV ZA 1794 4-2
B 24-08-2016 19:30 Halsteren ZO Capelle ZA 1824 0-3
B 24-08-2016 18:00 Dongen ZO OFC ZO 1796 2-1
B 24-08-2016 18:00 AFC'34 ZO Rijnvogels ZA 1815 2-6
B 24-08-2016 18:00 VVSB ZA Hercules ZO 1795 2-0
B 24-08-2016 18:00 Magreb '90 ZO Harkemase Boys ZA 1808 5-5
B 24-08-2016 18:00 Quick'20 ZO JVC Cuijk ZO 1804 1-3
B 24-08-2016 18:00 AFC ZA Kozakken Boys ZA 1798 1-5
B 24-08-2016 18:00 Scheveningen ZA GVVV ZA 1809 5-2
B 24-08-2016 19:30 UNA ZA ODIN 59 ZA 1835 3-2
B 23-08-2016 20:00 Quick Boys ZA IJsselmeervogels ZA 1805 0-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Dijk 34 27 2 5 83 91 42 49 0
2 Westlandia 34 23 6 5 74 101 47 54 1
3 Dongen 34 21 3 10 65 65 46 19 1
4 Hercules 34 18 7 9 60 64 48 16 1
5 Quick'20 34 16 7 11 54 67 57 10 1
6 Be Quick 1887 34 17 3 14 53 74 61 13 1
7 HSC '21 34 14 6 14 48 73 69 4 0
8 EVV 34 14 6 14 47 57 49 8 1
9 HBS 34 15 2 17 46 55 62 -7 1
10 OFC 34 12 8 14 44 53 62 -9 0
11 JVC Cuijk 34 12 8 14 44 48 58 -10 0
12 OJC Rosmalen 34 11 8 15 40 47 69 -22 1
13 Jong De Graafschap 34 10 6 18 36 66 79 -13 0
14 Magreb '90 34 11 6 17 35 53 78 -25 4
15 Juliana '31 34 10 5 19 34 56 68 -12 1
16 Jong FC Den Bosch 34 7 9 18 30 45 61 -16 0
17 UDI'19/Beter Bed 34 8 7 19 30 45 80 -35 1
18 Jong Achilles'29 34 7 7 20 27 58 82 -24 1



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
maandag 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
ma 01-08-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 08-08-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 15-08-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 22-08-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 29-08-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 05-09-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 12-09-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 19-09-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 26-09-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 03-10-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 10-10-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 17-10-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 24-10-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 31-10-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 07-11-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 14-11-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 21-11-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 28-11-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 05-12-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 12-12-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 19-12-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 26-12-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 02-01-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 09-01-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 16-01-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 23-01-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 30-01-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 06-02-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 13-02-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 20-02-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 27-02-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 06-03-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 13-03-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 20-03-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 27-03-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 03-04-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 10-04-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 17-04-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 24-04-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 01-05-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 08-05-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 15-05-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 22-05-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 29-05-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 05-06-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 12-06-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 19-06-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
ma 26-06-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
woensdag 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
wo 03-08-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 10-08-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 17-08-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 24-08-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 31-08-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 07-09-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 14-09-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 21-09-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 28-09-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 05-10-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 12-10-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 19-10-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 26-10-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 02-11-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 09-11-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 16-11-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 23-11-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 30-11-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 07-12-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 14-12-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 21-12-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 28-12-16 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 04-01-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 11-01-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 18-01-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 25-01-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 01-02-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 08-02-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 15-02-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 22-02-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 01-03-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 08-03-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 15-03-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 22-03-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 29-03-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 05-04-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 12-04-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 19-04-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 26-04-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 03-05-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 10-05-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 17-05-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 24-05-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 31-05-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 07-06-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 14-06-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 21-06-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
wo 28-06-17 20:15 - 21:45 1 1 OJC ROSMALEN 1
vrijdag 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
vr 05-08-16 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 12-08-16 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 19-08-16 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 26-08-16 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 02-09-16 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 09-09-16 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 16-09-16 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 23-09-16 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 30-09-16 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 07-10-16 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 14-10-16 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 21-10-16 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 28-10-16 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 04-11-16 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 11-11-16 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 18-11-16 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 25-11-16 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 02-12-16 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 09-12-16 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 16-12-16 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 23-12-16 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 30-12-16 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 06-01-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 13-01-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 20-01-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 27-01-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 03-02-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 10-02-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 17-02-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 24-02-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 03-03-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 10-03-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 17-03-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 24-03-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 31-03-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 07-04-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 14-04-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 21-04-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 28-04-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 05-05-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 12-05-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 19-05-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 26-05-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 02-06-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 09-06-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 16-06-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 23-06-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1
vr 30-06-17 19:30 - 21:00 1 1 OJC ROSMALEN 1

Berichten



Terug naar boven