Mannen beker reserve 2e ronde, Groep 4 01

OJC ROSMALEN 4

statistieken beker

11-11-2016
Doelpunten:

Joost 4
Jos 4
Kris 2
Roel W 1
Remi 1

Assists:

Mikey 3
Jos 2
Bram 2
Kris 1
Lego 1
Galle 1

Teamleden

Spelers
Robbin Bouten Speler      
Remi Donders Speler      
Mark van der Donk Speler      
Dirk van Eeden Speler      
Bram van Eembergen Speler      
Robin Galle Speler      
Kristian Herman Speler      
Dennis Huiskes Speler      
Robin Koenen Speler      
Joost de Laat Speler      
Thijs v Pinxteren Speler      
Michael van Rijn Speler      
Jos Verhoeven Speler      
Roel Verhoeven Speler      
Frank Willems Speler      
Roel Wittenberg Speler      
 
Overige teamleden
Robbin Bouten Leider
Frank Willems Leider
Coen Spierings Grensrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 23-10-2016 12:30 OJC ROSMALEN 4 ZO Haarsteeg 2 ZO 98692 0-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 09-05-2017 20:00 Baardwijk 2 CHC 2 137688 14-0
C 07-05-2017 12:00 VOAB 3 RKDVC 4 31712 1-4
C 07-05-2017 12:00 OJC ROSMALEN 4 Zwaluw VFC 2 30512 5-0
C 07-05-2017 12:00 Helvoirt 2 ODC 3 30943 2-2
C 07-05-2017 12:00 Den Dungen 2 TGG 2 30449 1-0
C 07-05-2017 12:00 Baardwijk 2 CHC 2 30860 0-0
C 30-04-2017 11:00 WSC 3 Baardwijk 2 31677 4-3
C 30-04-2017 11:00 ODC 3 Den Dungen 2 31765 1-5
C 30-04-2017 11:00 Zwaluw VFC 2 Helvoirt 2 31057 1-5
C 30-04-2017 12:00 TGG 2 VOAB 3 31752 4-1
C 30-04-2017 11:30 RKDVC 4 OJC ROSMALEN 4 30306 2-4
C 23-04-2017 11:00 CHC 2 VOAB 3 136413 1-4
C 09-04-2017 11:45 Helvoirt 2 Den Dungen 2 31734 2-1
C 09-04-2017 11:00 CHC 2 RKDVC 4 31172 1-11
C 09-04-2017 11:45 VOAB 3 ODC 3 31744 4-1
C 09-04-2017 12:30 OJC ROSMALEN 4 WSC 3 31500 0-0
C 09-04-2017 12:00 Baardwijk 2 Zwaluw VFC 2 31535 4-1
C 02-04-2017 10:00 ODC 3 Baardwijk 2 30366 5-2
C 02-04-2017 11:00 Zwaluw VFC 2 CHC 2 32038 8-0
C 02-04-2017 11:00 Den Dungen 2 OJC ROSMALEN 4 31704 0-2
C 02-04-2017 11:00 WSC 3 VOAB 3 30387 2-1
C 02-04-2017 12:00 TGG 2 Helvoirt 2 31483 0-0
C 26-03-2017 12:30 OJC ROSMALEN 4 TGG 2 30587 5-1
C 26-03-2017 12:30 RKDVC 4 Zwaluw VFC 2 31382 3-2
C 26-03-2017 12:00 Baardwijk 2 Den Dungen 2 31590 3-3
C 26-03-2017 12:00 VOAB 3 Helvoirt 2 31153 1-4
C 26-03-2017 11:00 CHC 2 WSC 3 31560 1-1
C 19-03-2017 11:00 WSC 3 RKDVC 4 31448 1-1
C 19-03-2017 11:00 Den Dungen 2 VOAB 3 31978 3-0
C 19-03-2017 11:45 Helvoirt 2 OJC ROSMALEN 4 31109 0-1
C 19-03-2017 12:00 TGG 2 Baardwijk 2 32193 2-0
C 19-03-2017 11:00 ODC 3 CHC 2 30685 7-0
C 12-03-2017 11:00 CHC 2 TGG 2 31973 0-13
C 12-03-2017 11:00 Zwaluw VFC 2 WSC 3 30877 2-3
C 12-03-2017 12:00 VOAB 3 OJC ROSMALEN 4 30691 2-5
C 12-03-2017 12:00 Baardwijk 2 Helvoirt 2 31311 0-3
C 12-03-2017 12:30 RKDVC 4 ODC 3 30776 3-2
C 05-03-2017 11:00 Zwaluw VFC 2 ODC 3 30800 0-3
C 05-03-2017 11:00 CHC 2 VOAB 3 30592 0-0
C 05-03-2017 11:00 WSC 3 Den Dungen 2 32150 2-0
C 05-03-2017 12:00 Baardwijk 2 OJC ROSMALEN 4 30565 0-1
C 19-02-2017 11:00 ODC 3 WSC 3 32256 2-2
C 19-02-2017 11:00 Den Dungen 2 CHC 2 30581 9-0
C 19-02-2017 11:45 Helvoirt 2 RKDVC 4 30873 2-1
C 19-02-2017 12:00 TGG 2 Zwaluw VFC 2 31956 4-3
C 19-02-2017 12:00 VOAB 3 Baardwijk 2 30883 4-2
C 12-02-2017 12:30 RKDVC 4 TGG 2 30287 3-4
C 11-12-2016 11:00 Den Dungen 2 Zwaluw VFC 2 32188 2-2
C 11-12-2016 11:30 TGG 2 WSC 3 30335 1-3
C 11-12-2016 12:00 Baardwijk 2 RKDVC 4 30586 2-6
C 11-12-2016 12:00 Helvoirt 2 CHC 2 31816 14-0
C 11-12-2016 12:30 OJC ROSMALEN 4 ODC 3 31502 1-0
C 04-12-2016 11:00 Zwaluw VFC 2 VOAB 3 32324 1-2
C 04-12-2016 11:00 CHC 2 OJC ROSMALEN 4 32354 1-8
C 04-12-2016 11:00 WSC 3 Helvoirt 2 30764 2-3
C 04-12-2016 11:00 ODC 3 TGG 2 31930 1-1
C 04-12-2016 11:30 Vlijmense Boys 2 Baardwijk 2 30336 0-0
C 04-12-2016 11:30 RKDVC 4 Den Dungen 2 32063 2-2
C 27-11-2016 12:30 OJC ROSMALEN 4 RKDVC 4 31694 6-2
C 27-11-2016 12:00 Baardwijk 2 WSC 3 32253 0-3
C 27-11-2016 12:00 VOAB 3 TGG 2 30813 0-1
C 27-11-2016 11:45 Helvoirt 2 Zwaluw VFC 2 31587 2-2
C 27-11-2016 11:30 Vlijmense Boys 2 CHC 2 32176 0-0
C 27-11-2016 11:00 Den Dungen 2 ODC 3 31269 3-3
C 13-11-2016 11:00 CHC 2 Baardwijk 2 32333 2-4
C 13-11-2016 11:00 WSC 3 Vlijmense Boys 2 30970 0-0
C 13-11-2016 11:00 ODC 3 Helvoirt 2 31262 3-5
C 13-11-2016 11:00 Zwaluw VFC 2 OJC ROSMALEN 4 32380 3-4
C 13-11-2016 12:00 TGG 2 Den Dungen 2 30927 2-2
C 13-11-2016 12:30 RKDVC 4 VOAB 3 31207 2-0
C 06-11-2016 11:00 Den Dungen 2 Vlijmense Boys 2 32075 10-0
C 06-11-2016 11:00 WSC 3 Zwaluw VFC 2 31122 4-2
C 06-11-2016 11:00 ODC 3 RKDVC 4 31176 4-1
C 06-11-2016 11:45 Helvoirt 2 Baardwijk 2 31772 1-2
C 06-11-2016 12:00 TGG 2 CHC 2 31469 5-0
C 06-11-2016 12:30 OJC ROSMALEN 4 VOAB 3 31084 1-1
C 30-10-2016 12:00 Helvoirt 2 TGG 2 30924 5-2
C 30-10-2016 12:30 OJC ROSMALEN 4 Den Dungen 2 30485 3-1
C 30-10-2016 12:00 Baardwijk 2 ODC 3 30597 1-1
C 30-10-2016 12:00 VOAB 3 WSC 3 32160 1-2
C 30-10-2016 11:30 Vlijmense Boys 2 RKDVC 4 30549 1-5
C 30-10-2016 11:00 CHC 2 Zwaluw VFC 2 31487 3-5
C 27-10-2016 19:30 ODC 3 Vlijmense Boys 2 30930 2-2
C 16-10-2016 12:30 RKDVC 4 CHC 2 32114 14-1
C 16-10-2016 12:00 TGG 2 Vlijmense Boys 2 31819 6-1
C 16-10-2016 11:00 ODC 3 VOAB 3 30895 2-0
C 16-10-2016 11:00 WSC 3 OJC ROSMALEN 4 31917 3-2
C 16-10-2016 11:00 Den Dungen 2 Helvoirt 2 31187 3-1
C 16-10-2016 11:00 Zwaluw VFC 2 Baardwijk 2 32396 2-4
C 09-10-2016 11:00 CHC 2 ODC 3 30747 1-4
C 09-10-2016 11:30 Vlijmense Boys 2 Zwaluw VFC 2 31724 2-1
C 09-10-2016 12:00 VOAB 3 Den Dungen 2 30854 2-2
C 09-10-2016 12:00 Baardwijk 2 TGG 2 31733 3-3
C 09-10-2016 12:30 OJC ROSMALEN 4 Helvoirt 2 30381 4-2
C 09-10-2016 12:30 RKDVC 4 WSC 3 30477 0-0
C 02-10-2016 11:00 Zwaluw VFC 2 RKDVC 4 30454 1-4
C 02-10-2016 11:00 Den Dungen 2 Baardwijk 2 30495 2-1
C 02-10-2016 11:00 WSC 3 CHC 2 31326 9-1
C 02-10-2016 11:45 Helvoirt 2 VOAB 3 30614 2-1
C 02-10-2016 12:00 TGG 2 OJC ROSMALEN 4 32410 0-3
C 25-09-2016 11:00 Zwaluw VFC 2 TGG 2 31384 4-4
C 25-09-2016 11:00 CHC 2 Den Dungen 2 30525 1-1
C 25-09-2016 11:00 WSC 3 ODC 3 31582 2-1
C 25-09-2016 11:30 Vlijmense Boys 2 OJC ROSMALEN 4 30991 1-6
C 25-09-2016 12:00 Baardwijk 2 VOAB 3 32213 3-0
C 25-09-2016 12:30 RKDVC 4 Helvoirt 2 Hagelaars, P.H. 31688 1-3
C 18-09-2016 11:45 Helvoirt 2 Vlijmense Boys 2 31723 3-1
C 18-09-2016 11:00 Den Dungen 2 WSC 3 30989 1-2
C 18-09-2016 11:00 ODC 3 Zwaluw VFC 2 31285 2-4
C 18-09-2016 12:00 TGG 2 RKDVC 4 Brouwer, W. 31666 1-2
C 18-09-2016 12:00 VOAB 3 CHC 2 Rijsemus, D.J. 32077 1-1
C 18-09-2016 12:30 OJC ROSMALEN 4 Baardwijk 2 31406 2-0
C 11-09-2016 11:00 CHC 2 Helvoirt 2 31642 0-3
C 11-09-2016 11:00 ODC 3 OJC ROSMALEN 4 32267 1-3
C 11-09-2016 11:00 Zwaluw VFC 2 Den Dungen 2 31159 0-1
C 11-09-2016 11:30 Vlijmense Boys 2 VOAB 3 31529 0-1
C 11-09-2016 12:30 RKDVC 4 Baardwijk 2 30698 4-2
C 11-09-2016 11:00 WSC 3 TGG 2 31568 4-1
C 04-09-2016 11:00 Den Dungen 2 RKDVC 4 32072 1-4
C 04-09-2016 12:30 OJC ROSMALEN 4 CHC 2 30620 7-2
C 04-09-2016 12:00 VOAB 3 Zwaluw VFC 2 31204 3-1
C 04-09-2016 12:00 TGG 2 ODC 3 30388 3-0
C 04-09-2016 12:00 Helvoirt 2 WSC 3 30893 0-3
C 04-09-2016 12:00 Baardwijk 2 Vlijmense Boys 2 30572 6-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 08-09-2016 20:15 Blauw Geel'38/JUMBO 2 ZA Den Dungen 3 ZO Kleijn, P.M.J. de 11129 0-2
B 01-09-2016 20:00 Den Dungen 3 ZO SV BLC 2 ZA Steen, M. v.d. 9616 3-1
B 30-08-2016 20:00 OJC ROSMALEN 4 ZO Blauw Geel'38/JUMBO 2 ZA Geloven, R. van 10453 4-4
B 28-08-2016 10:00 Den Dungen 3 ZO OJC ROSMALEN 4 ZO Heijden, G. van der 9617 1-5
B 27-08-2016 17:00 Blauw Geel'38/JUMBO 2 ZA SV BLC 2 ZA Pennings, B. 11130 2-2
B 25-08-2016 19:30 SV BLC 2 ZA OJC ROSMALEN 4 ZO Franken, A.J.A. 10851 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN 4 20 17 2 1 53 67 21 46 0
2 WSC 3 20 14 5 1 47 52 23 29 0
3 Helvoirt 2 20 12 3 5 39 59 30 29 0
4 RKDVC 4 20 11 3 6 36 70 40 30 0
5 TGG 2 20 8 5 7 29 52 40 12 0
6 Den Dungen 2 20 7 7 6 28 43 33 10 0
7 ODC 3 20 6 5 9 23 45 43 2 0
8 Baardwijk 2 20 6 3 11 21 50 49 1 0
9 VOAB 3 20 5 3 12 18 29 44 -15 0
10 Zwaluw VFC 2 20 3 3 14 12 44 62 -18 0
11 CHC 2 20 0 3 17 0 16 142 -126 3



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
donderdag 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
do 04-08-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 11-08-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 18-08-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 25-08-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 01-09-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 08-09-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 15-09-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 22-09-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 29-09-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 06-10-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 13-10-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 20-10-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 27-10-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 03-11-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 10-11-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 17-11-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 24-11-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 01-12-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 08-12-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 15-12-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 22-12-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 29-12-16 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 05-01-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 12-01-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 19-01-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 26-01-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 02-02-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 09-02-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 16-02-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 23-02-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 02-03-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 09-03-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 16-03-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 23-03-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 30-03-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 06-04-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 13-04-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 20-04-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 27-04-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 04-05-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 11-05-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 18-05-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 25-05-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 01-06-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 08-06-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 15-06-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 22-06-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4
do 29-06-17 20:15 - 21:45 5 25 OJC ROSMALEN 4

Berichten

statistieken beker

11-11-2016
Doelpunten:

Joost 4
Jos 4
Kris 2
Roel W 1
Remi 1

Assists:

Mikey 3
Jos 2
Bram 2
Kris 1
Lego 1
Galle 1

Lul van de week

11-11-2016 (laatst gewijzigd op: 09-06-2017)
Robbin 5x
Eempie 4x
Remi 4x
Jos 3x
Mikey 3x
Lego 3x
Frank 2x
Spier 1x
Joost 1x
Blom 1x
Dirk 1x
Roel W 1x

trainingsopkomst

11-11-2016 (laatst gewijzigd op: 09-06-2017)
Robbin 23
Lego 29
Roel W 13
Frank 29
Roel V 10
Galle 24
Eempie 25
Kris 10
Blom 25
Joost 20
Mikey 18
Remi 23
Thijs 12
Huis 7
Dirk 25
Jos 21
Boekel 16
Spier 18


Terug naar boven