Mannen Zondag reserve, 6e klasse 630

OJC ROSMALEN 13

Teamleden

Spelers
Deveril Abels Speler      
Rolf Beijer Speler      
Wouter Berkhout Speler      
Mark Cools Speler      
Christian Govers Speler      
Jorind Josemans Speler      
Misha Metsaars Speler      
Thomas Princee Speler      
Dirk van Rooij Speler      
Ivo Sahuleka Speler      
Jouke Schrover Speler      
Lieuwe Schrover Speler      
Jan Somers Speler      
Tom Stroosnijder Speler      
Marcel Verbunt Speler      
Ad Verhoeven Speler      
Dion Willems Speler      
 
Overige teamleden
Marcel Verbunt Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 07-05-2017 11:00 WSC 8 RKDVC 13 Beurden, J.P.A. van 58681 6-3
C 07-05-2017 11:00 Zwaluw VFC 7 ODC 8 Visser, H. 60742 3-0
C 07-05-2017 10:30 CHC 5 RWB 6 Veer, J.W.M. van der 61627 5-2
C 07-05-2017 12:00 Haarsteeg 7 OJC ROSMALEN 13 Wiel, N. van de 60053 5-5
C 30-04-2017 11:00 ODC 8 CHC 5 Wordragen, A.F. van 67716 7-5
C 30-04-2017 10:30 RKDVC 13 Zwaluw VFC 7 Vermeegen, L 57603 0-5
C 30-04-2017 11:00 SC Elshout 3 WSC 8 Fitters, MCM 59390 3-4
C 30-04-2017 12:00 Nieuwkuijk 7 Haarsteeg 7 Blankers, T.A.H.M. 60453 1-6
C 23-04-2017 12:00 Nieuwkuijk 7 Zwaluw VFC 7 59021 0-4
C 23-04-2017 10:30 SC Elshout 3 CHC 5 Frietman, A.A. 61639 7-3
C 17-04-2017 12:00 Nieuwkuijk 7 CHC 5 Falier, R van 65188 4-1
C 09-04-2017 11:00 Zwaluw VFC 7 CHC 5 Visser, H. 64052 8-0
C 09-04-2017 10:00 OJC ROSMALEN 13 SC Elshout 3 Pennings, J.M. 59137 2-6
C 09-04-2017 11:00 WSC 8 Nieuwkuijk 7 Leijtens, R. 66394 5-5
C 09-04-2017 12:00 Haarsteeg 7 RKDVC 13 Zon, T. van 66354 3-1
C 02-04-2017 11:00 ODC 8 Haarsteeg 7 Veroude, N. 61674 2-6
C 02-04-2017 10:30 RKDVC 13 OJC ROSMALEN 13 Verhoeven, J.J.M. 62887 0-5
C 02-04-2017 10:30 CHC 5 WSC 8 Veer, J.W.M. van der 67110 5-4
C 02-04-2017 12:00 RWB 6 Zwaluw VFC 7 Pulles, C. 68011 4-3
C 26-03-2017 10:00 OJC ROSMALEN 13 Nieuwkuijk 7 Pennings, J.M. 66427 3-2
C 26-03-2017 10:30 SC Elshout 3 RKDVC 13 Fleuren, S. 59550 2-2
C 26-03-2017 11:00 WSC 8 RWB 6 Boxel, H. van 62587 4-4
C 26-03-2017 12:00 Haarsteeg 7 CHC 5 Zon, T. van 59262 10-0
C 19-03-2017 10:00 Nieuwkuijk 7 SC Elshout 3 Figee, E 67122 1-6
C 19-03-2017 11:00 ODC 8 OJC ROSMALEN 13 Wit, J. de 67834 4-3
C 19-03-2017 12:00 RWB 6 Haarsteeg 7 Elshout, T. van den 61321 1-0
C 19-03-2017 11:00 Zwaluw VFC 7 WSC 8 Schoenmakers, P.A.L. 68816 5-1
C 12-03-2017 10:00 OJC ROSMALEN 13 RWB 6 Post, J.H.M. 63201 4-4
C 12-03-2017 10:00 SC Elshout 3 ODC 8 Hulten, AGM van 60073 2-3
C 12-03-2017 10:30 RKDVC 13 Nieuwkuijk 7 Logten, H van 59700 1-5
C 12-03-2017 12:00 Haarsteeg 7 Zwaluw VFC 7 Treuren, P. 59578 4-2
C 05-03-2017 12:00 Haarsteeg 7 WSC 8 Zon, T. van 60864 3-1
C 05-03-2017 11:00 SC Elshout 3 RWB 6 Hoven, A.C.M. van den 64206 2-1
C 05-03-2017 10:30 RKDVC 13 ODC 8 Vermeegen, L 63926 1-6
C 19-02-2017 10:00 CHC 5 OJC ROSMALEN 13 Swarts, F. 66365 3-2
C 19-02-2017 11:00 ODC 8 Nieuwkuijk 7 Wordragen, A.F. van 60262 3-2
C 19-02-2017 11:00 Zwaluw VFC 7 SC Elshout 3 Schoenmakers, P.A.L. 64008 5-2
C 19-02-2017 12:00 RWB 6 RKDVC 13 Ligtvoet, Nicky 63331 1-2
C 05-02-2017 10:00 OJC ROSMALEN 13 Zwaluw VFC 7 Floris, H. 59860 0-5
C 05-02-2017 10:30 SC Elshout 3 Haarsteeg 7 Hoven, A.C.M. van den 66309 0-2
C 05-02-2017 10:30 RKDVC 13 CHC 5 Smit, R.J.C. 59405 5-5
C 05-02-2017 12:00 Nieuwkuijk 7 RWB 6 Verschure, J.M.J 66718 2-5
C 05-02-2017 10:00 ODC 8 WSC 8 Veroude, N. 63710 3-1
C 29-01-2017 11:00 WSC 8 OJC ROSMALEN 13 Klerks, M 62563 6-1
C 18-12-2016 10:00 RWB 6 CHC 5 Cové, F. 60772 6-4
C 18-12-2016 10:00 OJC ROSMALEN 13 Haarsteeg 7 Hubers, T. 68783 1-8
C 11-12-2016 12:00 Haarsteeg 7 SC Elshout 3 Zon, T. van 59140 2-0
C 11-12-2016 12:00 RWB 6 Nieuwkuijk 7 Pulles, C. 65410 8-0
C 11-12-2016 11:00 WSC 8 ODC 8 Arnhem, EW van 60106 2-1
C 11-12-2016 11:00 Zwaluw VFC 7 OJC ROSMALEN 13 Schoenmakers, P.A.L. 59962 5-1
C 11-12-2016 10:30 CHC 5 RKDVC 13 Veer, J.W.M. van der 58254 10-2
C 04-12-2016 10:00 OJC ROSMALEN 13 WSC 8 Post, J.H.M. 64638 3-4
C 04-12-2016 10:00 ODC 8 RWB 6 Oedairadsjingh, M.R. 64647 6-1
C 02-12-2016 19:30 Zwaluw VFC 7 RKDVC 13 Visser, H. 62110 6-2
C 27-11-2016 12:00 Haarsteeg 7 Nieuwkuijk 7 Vaan, S. de 57029 7-1
C 27-11-2016 11:00 WSC 8 SC Elshout 3 Dongen, H. van 64563 2-0
C 27-11-2016 10:30 CHC 5 ODC 8 Veer, J.W.M. van der 66612 4-2
C 20-11-2016 10:30 RKDVC 13 SC Elshout 3 Vermeegen, L 64224 1-3
C 20-11-2016 10:00 OJC ROSMALEN 13 CHC 5 Vissers, J.J. 98218 1-1
C 13-11-2016 10:30 RKDVC 13 WSC 8 Verhoeven, J.J.M. 57652 2-9
C 13-11-2016 10:00 ODC 8 Zwaluw VFC 7 Wordragen, A.F. van 61727 0-2
C 06-11-2016 12:00 RWB 6 OJC ROSMALEN 13 Elshout, T. van den 61642 1-2
C 06-11-2016 11:00 Zwaluw VFC 7 Haarsteeg 7 Schoenmakers, P.A.L. 68723 1-4
C 06-11-2016 10:00 ODC 8 SC Elshout 3 Wit, J. de 61038 2-1
C 06-11-2016 12:00 Nieuwkuijk 7 RKDVC 13 Baardwijk, R.W.J. van 66606 3-2
C 30-10-2016 11:00 WSC 8 CHC 5 Verhoofstad, G.J.A. 59960 1-2
C 30-10-2016 11:00 Zwaluw VFC 7 RWB 6 Visser, H. 68100 6-0
C 30-10-2016 10:00 OJC ROSMALEN 13 RKDVC 13 Pennings, J.M. 60293 4-1
C 30-10-2016 12:00 Haarsteeg 7 ODC 8 Vaan, S. de 60651 4-3
C 23-10-2016 11:00 Zwaluw VFC 7 Nieuwkuijk 7 Schoenmakers, P.A.L. 68155 1-1
C 23-10-2016 10:00 CHC 5 SC Elshout 3 Veer, J.W.M. van der 64036 3-1
C 23-10-2016 12:00 RWB 6 ODC 8 Elshout, T. van den 58808 1-7
C 16-10-2016 12:00 Nieuwkuijk 7 WSC 8 Falier, R van 57302 5-5
C 16-10-2016 11:00 SC Elshout 3 OJC ROSMALEN 13 Hoven, A.C.M. van den 58204 4-0
C 16-10-2016 10:30 RKDVC 13 Haarsteeg 7 Klerks, A.J. 68491 3-6
C 16-10-2016 10:30 CHC 5 Zwaluw VFC 7 Teulings, N 67628 0-2
C 09-10-2016 10:00 OJC ROSMALEN 13 ODC 8 Toet, M.M. 68315 4-5
C 09-10-2016 11:00 SC Elshout 3 Nieuwkuijk 7 Klerks, M 64343 2-0
C 09-10-2016 11:00 WSC 8 Zwaluw VFC 7 Bullock, R. 63428 1-2
C 09-10-2016 12:00 Haarsteeg 7 RWB 6 Bruurmijn, J.P.W. 57662 5-0
C 02-10-2016 12:00 Nieuwkuijk 7 OJC ROSMALEN 13 Blankers, T.A.H.M. 58397 0-1
C 02-10-2016 12:00 RWB 6 WSC 8 Pulles, C. 57628 5-4
C 02-10-2016 10:30 CHC 5 Haarsteeg 7 Veer, J.W.M. van der 60996 2-3
C 25-09-2016 10:00 SCI 3 WSC 8 63265 0-0
C 25-09-2016 11:00 SC Elshout 3 Zwaluw VFC 7 Venrooij, WAJ van 58563 0-6
C 25-09-2016 12:00 Nieuwkuijk 7 ODC 8 Blankers, T.A.H.M. 63932 3-2
C 25-09-2016 12:30 OJC ROSMALEN 13 CHC 5 65007 0-0
C 25-09-2016 10:30 RKDVC 13 RWB 6 Verhoeven, J.J.M. 59986 4-1
C 18-09-2016 12:00 RWB 6 SC Elshout 3 Elshout, T. van den 59064 3-1
C 18-09-2016 11:00 ODC 8 RKDVC 13 Veroude, N. 65745 2-1
C 18-09-2016 11:00 WSC 8 Haarsteeg 7 Vierhout, L. 66020 3-6
C 18-09-2016 10:30 CHC 5 Nieuwkuijk 7 Veer, J.W.M. van der 57251 7-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg 7 18 16 1 1 49 84 27 57 0
2 Zwaluw VFC 7 18 14 1 3 43 71 20 51 0
3 ODC 8 18 11 0 7 33 58 46 12 0
4 CHC 5 18 8 2 8 26 60 67 -7 0
5 WSC 8 18 7 3 8 24 63 58 5 0
6 RWB 6 18 7 2 9 23 48 61 -13 0
7 SC Elshout 3 18 7 1 10 22 42 42 0 0
8 OJC ROSMALEN 13 18 5 3 10 18 42 64 -22 0
9 Nieuwkuijk 7 18 4 3 11 15 35 69 -34 0
10 RKDVC 13 18 2 2 14 8 33 82 -49 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
woensdag 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
wo 03-08-16 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 10-08-16 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 17-08-16 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 24-08-16 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 31-08-16 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 07-09-16 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 14-09-16 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 21-09-16 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 28-09-16 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 05-10-16 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 12-10-16 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 19-10-16 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 26-10-16 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 02-11-16 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 09-11-16 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 16-11-16 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 23-11-16 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 30-11-16 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 07-12-16 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 14-12-16 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 21-12-16 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 28-12-16 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 04-01-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 11-01-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 18-01-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 25-01-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 01-02-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 08-02-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 15-02-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 22-02-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 01-03-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 08-03-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 15-03-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 22-03-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 29-03-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 05-04-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 12-04-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 19-04-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 26-04-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 03-05-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 10-05-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 17-05-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 24-05-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 31-05-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 07-06-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 14-06-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 21-06-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13
wo 28-06-17 20:15 - 21:45 5 14 OJC ROSMALEN 13

Berichten



Terug naar boven