Meiden Onder 15 competitie (voorjaar), 2e klasse 07

OJC ROSMALEN MO15-2

Teamleden

Spelers
Manette Blankendaal Speler      
Daantje van den Boogaard Speler      
Floor van Broekhoven Speler      
Shannen Burg Speler      
Donna Lahey Speler      
Eva van Ooijen Speler      
Kadjel Ramlal Speler      
Robin van Rosmalen Speler      
Annabelle Schraven Speler      
Jennifer van der Sluijs Speler      
Vivian Weijgerse Speler      
 
Overige teamleden
Alex van Broekhoven Trainer
Rolf Goossens Trainer
John van Ooijen Leider
Ariên Weijgerse Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 10-12-2016 13:00 OJC ROSMALEN MO15-2 ZA SV BLC MO15-2 ZA Coolen, J. 101237 1-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 17-12-2016 13:00 Zwaluw VFC MO15-1 VOAB MO15-1 Londar, J.C.H. 100370 8-1
C 10-12-2016 13:00 FC Engelen MO15-1 Zwaluw VFC MO15-1 Wagemans, T. 82878 1-5
C 10-12-2016 13:00 Haarsteeg MO15-1 NOAD'32 MO15-1 Bruin, R.J. de 102151 6-3
C 10-12-2016 13:00 St Mich.Gestel MO15-1 VOAB MO15-1 Balen, E. van 100368 2-4
C 03-12-2016 11:15 OJC ROSMALEN MO15-2 St Mich.Gestel MO15-1 Leeftink, G.J. 91202 3-1
C 03-12-2016 10:00 Nevelo MO15-1 NOAD'32 MO15-1 Meer, B. van der 82996 0-3
C 03-12-2016 11:30 Helvoirt MO15-2 SV BLC MO15-2 Wilke, S 82657 1-2
C 03-12-2016 11:30 Jong Brabant MO15-1 VOAB MO15-1 Beerens, J.D. 100378 4-4
C 03-12-2016 13:00 Haarsteeg MO15-1 BMC MO15-1 Bruin, R.J. de 94133 17-0
C 26-11-2016 11:30 Helvoirt MO15-2 Haarsteeg MO15-1 Baast, C van 94132 1-0
C 26-11-2016 11:30 St Mich.Gestel MO15-1 Zwaluw VFC MO15-1 Boxtel, R van 91199 0-9
C 26-11-2016 11:30 Jong Brabant MO15-1 NOAD'32 MO15-1 Valk, A.P.R. 82652 2-1
C 26-11-2016 11:45 BMC MO15-1 FC Engelen MO15-1 Lee, J. v.d. 82920 0-6
C 26-11-2016 10:00 VOAB MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-2 Laarhoven, R.J.J.M. van 100377 0-4
C 26-11-2016 11:00 SV BLC MO15-2 Nevelo MO15-1 Achterhuis, E. 83106 12-0
C 19-11-2016 10:00 Nevelo MO15-1 FC Engelen MO15-1 Ermen, T. 82769 1-1
C 19-11-2016 11:30 Jong Brabant MO15-1 SV BLC MO15-2 Valk, A.P.R. 83200 2-8
C 19-11-2016 10:00 Helvoirt MO15-2 St Mich.Gestel MO15-1 Robben, F 91206 6-1
C 19-11-2016 11:15 OJC ROSMALEN MO15-2 Zwaluw VFC MO15-1 Hanegraaf, R.W.N.H. 82780 0-4
C 19-11-2016 13:00 Haarsteeg MO15-1 NOAD'32 MO15-1 Bruin, R.J. de 94131 0-0
C 15-11-2016 19:30 Nevelo MO15-1 BMC MO15-1 Ermen, T. 83141 3-1
C 12-11-2016 09:00 BMC MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-2 Dings, M. 82982 0-5
C 12-11-2016 09:45 NOAD'32 MO15-1 FC Engelen MO15-1 Bouman, L. 83163 8-3
C 12-11-2016 11:00 SV BLC MO15-2 Haarsteeg MO15-1 Hilgerdenaar, D. 94130 2-2
C 12-11-2016 11:30 Zwaluw VFC MO15-1 Jong Brabant MO15-1 Londar, J.C.H. 82646 3-1
C 12-11-2016 13:00 St Mich.Gestel MO15-1 Nevelo MO15-1 Kessel, A. van 91200 3-1
C 12-11-2016 13:15 VOAB MO15-1 Helvoirt MO15-2 Tempelaars, F. 100375 0-4
C 05-11-2016 09:45 FC Engelen MO15-1 St Mich.Gestel MO15-1 Sambeek, W.A. 91204 1-1
C 05-11-2016 11:15 OJC ROSMALEN MO15-2 SV BLC MO15-2 Leeftink, L. 82849 2-4
C 05-11-2016 11:30 Helvoirt MO15-2 Jong Brabant MO15-1 Traa, C.F.M. 82868 1-2
C 05-11-2016 11:30 Zwaluw VFC MO15-1 NOAD'32 MO15-1 Adriaanse, J.J.F. 82645 4-3
C 05-11-2016 13:00 Haarsteeg MO15-1 VOAB MO15-1 Bruijsters, H.D.P.M. 100374 9-1
C 22-10-2016 13:00 FC Engelen MO15-1 Jong Brabant MO15-1 Sambeek, W.A. 83130 2-11
C 22-10-2016 13:00 St Mich.Gestel MO15-1 Haarsteeg MO15-1 Hoezen, W. 94128 0-7
C 22-10-2016 11:45 BMC MO15-1 Helvoirt MO15-2 Lee, J. v.d. 82934 0-10
C 22-10-2016 11:00 SV BLC MO15-2 VOAB MO15-1 Mackelenbergh, H. van 100373 10-1
C 22-10-2016 11:00 Zwaluw VFC MO15-1 Nevelo MO15-1 Londar, J.C.H. 82732 6-0
C 22-10-2016 09:45 NOAD'32 MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-2 Bouman, L. 83061 4-0
C 15-10-2016 09:45 NOAD'32 MO15-1 St Mich.Gestel MO15-1 Fijter, S. de 91205 7-0
C 15-10-2016 10:00 Nevelo MO15-1 VOAB MO15-1 Wiel, J.A.C. van de 100372 0-1
C 15-10-2016 11:15 OJC ROSMALEN MO15-2 Helvoirt MO15-2 Veer, W. de 83135 2-1
C 15-10-2016 11:15 FC Engelen MO15-1 SV BLC MO15-2 Geerts, B. 82952 0-6
C 15-10-2016 11:30 Zwaluw VFC MO15-1 BMC MO15-1 Luijsterburg, M.M. 83009 8-0
C 15-10-2016 13:00 Haarsteeg MO15-1 Jong Brabant MO15-1 Bruin, R.J. de 94127 8-1
C 08-10-2016 10:00 Helvoirt MO15-2 Nevelo MO15-1 Aa, R.J.A. vd 82680 5-0
C 08-10-2016 10:30 Emplina MO15-2 FC Engelen MO15-1 83109 0-0
C 08-10-2016 11:00 SV BLC MO15-2 Zwaluw VFC MO15-1 Achterhuis, E. 83187 3-5
C 08-10-2016 11:30 Jong Brabant MO15-1 St Mich.Gestel MO15-1 Beerens, J.D. 91201 12-1
C 08-10-2016 11:00 BMC MO15-1 NOAD'32 MO15-1 Smulders, M. 82993 0-6
C 08-10-2016 13:00 Haarsteeg MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-2 Bruijsters, H.D.P.M. 94126 3-0
C 08-10-2016 10:00 VOAB MO15-1 FC Engelen MO15-1 Spaendonk, D.J.M.M. van 100371 2-2
C 01-10-2016 09:45 NOAD'32 MO15-1 SV BLC MO15-2 Bouman, L. 82904 4-4
C 01-10-2016 10:00 Nevelo MO15-1 Haarsteeg MO15-1 Ermen, T. 94125 0-6
C 01-10-2016 11:15 FC Engelen MO15-1 Helvoirt MO15-2 Sambeek, W.A. 82619 1-1
C 01-10-2016 11:30 Zwaluw VFC MO15-1 Emplina MO15-2 Londar, J.C.H. 82859 6-1
C 01-10-2016 13:00 St Mich.Gestel MO15-1 BMC MO15-1 Balen, E. van 91198 4-1
C 01-10-2016 13:00 OJC ROSMALEN MO15-2 Jong Brabant MO15-1 IJzerman, R. 82959 2-1
C 24-09-2016 11:00 SV BLC MO15-2 St Mich.Gestel MO15-1 Achterhuis, E. 91203 12-0
C 24-09-2016 11:30 Jong Brabant MO15-1 BMC MO15-1 Klaassen, C. 83117 14-0
C 24-09-2016 11:30 Helvoirt MO15-2 Zwaluw VFC MO15-1 Glas, H.J.M. 82862 2-4
C 24-09-2016 13:00 Haarsteeg MO15-1 FC Engelen MO15-1 Bruijsters, H.D.P.M. 94124 5-0
C 24-09-2016 13:00 OJC ROSMALEN MO15-2 Nevelo MO15-1 Wildenberg, E.P. van den 82682 4-0
C 24-09-2016 13:00 Emplina MO15-2 NOAD'32 MO15-1 Schrover, V.P.M. 82734 1-5
C 17-09-2016 10:00 Zwaluw VFC MO15-1 Haarsteeg MO15-1 Londar, J.C.H. 94123 1-4
C 17-09-2016 13:00 FC Engelen MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-2 Strik, R. 82659 0-4
C 17-09-2016 13:00 St Mich.Gestel MO15-1 Emplina MO15-2 Buuren, J van 91197 1-9
C 17-09-2016 11:30 BMC MO15-1 SV BLC MO15-2 Dings, M. 83111 0-21
C 17-09-2016 10:00 Nevelo MO15-1 Jong Brabant MO15-1 Wiel, J.A.C. van de 83018 0-13
C 17-09-2016 09:45 NOAD'32 MO15-1 Helvoirt MO15-2 Goor, W. van de 82782 3-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 23-11-2016 19:00 St Mich.Gestel MO15-1 ZA Zwaluw VFC MO15-1 ZA Mutsaars, AAJ 19002 1-8
B 29-10-2016 11:15 OJC ROSMALEN MO15-2 ZA Boxtel MO15-1 ZA Gaal, G.J. van 19059 2-1
B 10-09-2016 13:00 Zwaluw VFC MO15-1 ZA Boxtel MO15-1 ZA Londar, J.C.H. 19047 6-1
B 10-09-2016 13:00 St Mich.Gestel MO15-1 ZA OJC ROSMALEN MO15-2 ZA Mutsaars, AAJ 19001 1-10
B 06-09-2016 18:30 Boxtel MO15-1 ZA St Mich.Gestel MO15-1 ZA Velden, L.A.L. van der 19027 9-0
B 03-09-2016 11:15 OJC ROSMALEN MO15-2 ZA Zwaluw VFC MO15-1 ZA Cappers, R. 19058 0-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC MO15-1 11 10 0 1 30 57 15 42 0
2 Haarsteeg MO15-1 11 9 1 1 28 67 9 58 0
3 SV BLC MO15-2 11 8 2 1 26 84 17 67 0
4 OJC ROSMALEN MO15-2 11 7 0 4 21 26 18 8 0
5 NOAD'32 MO15-1 10 6 1 3 19 42 20 22 0
6 Jong Brabant MO15-1 11 6 1 4 19 63 30 33 0
7 Helvoirt MO15-2 11 5 1 5 16 33 15 18 0
8 VOAB MO15-1 9 2 2 5 8 14 43 -29 0
9 FC Engelen MO15-1 11 1 4 6 7 17 44 -27 0
10 St Mich.Gestel MO15-1 11 2 1 8 7 13 63 -50 0
11 Nevelo MO15-1 11 1 1 9 4 5 55 -50 0
12 BMC MO15-1 10 0 0 10 0 2 94 -92 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC MO15-1 11 10 0 1 30 57 15 42 0
2 Haarsteeg MO15-1 11 9 1 1 28 67 9 58 0
3 SV BLC MO15-2 11 8 2 1 26 84 17 67 0
4 OJC ROSMALEN MO15-2 11 7 0 4 21 26 18 8 0
5 NOAD'32 MO15-1 10 6 1 3 19 42 20 22 0
6 Jong Brabant MO15-1 11 6 1 4 19 63 30 33 0
7 Helvoirt MO15-2 11 5 1 5 16 33 15 18 0
8 VOAB MO15-1 9 2 2 5 8 14 43 -29 0
9 FC Engelen MO15-1 11 1 4 6 7 17 44 -27 0
10 St Mich.Gestel MO15-1 11 2 1 8 7 13 63 -50 0
11 Nevelo MO15-1 11 1 1 9 4 5 55 -50 0
12 BMC MO15-1 10 0 0 10 0 2 94 -92 0



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
maandag 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
di 02-08-16 18:00 - 19:00 3 20 OJC ROSMALEN MO15-2
di 09-08-16 18:00 - 19:00 3 20 OJC ROSMALEN MO15-2
di 16-08-16 18:00 - 19:00 3 20 OJC ROSMALEN MO15-2
di 23-08-16 18:00 - 19:00 3 20 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 29-08-16 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 05-09-16 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 12-09-16 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 19-09-16 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 26-09-16 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 03-10-16 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 10-10-16 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 17-10-16 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 24-10-16 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 31-10-16 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 07-11-16 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 14-11-16 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 21-11-16 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 28-11-16 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 05-12-16 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 12-12-16 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 19-12-16 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 26-12-16 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 02-01-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 09-01-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 16-01-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 23-01-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 30-01-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 06-02-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 13-02-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 20-02-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 27-02-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 06-03-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 13-03-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 20-03-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 27-03-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 03-04-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 10-04-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 17-04-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 24-04-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 01-05-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 08-05-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 15-05-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 22-05-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 29-05-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 05-06-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 12-06-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 19-06-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
ma 26-06-17 19:00 - 20:00 M3, M4 21 OJC ROSMALEN MO15-2
woensdag 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
vr 29-07-16 18:00 - 19:00 5 18 OJC ROSMALEN MO15-2
vr 05-08-16 18:00 - 19:00 5 18 OJC ROSMALEN MO15-2
vr 12-08-16 18:00 - 19:00 5 18 OJC ROSMALEN MO15-2
vr 19-08-16 18:00 - 19:00 5 18 OJC ROSMALEN MO15-2
vr 26-08-16 18:00 - 19:00 5 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 31-08-16 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 07-09-16 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 14-09-16 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 21-09-16 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 28-09-16 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 05-10-16 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 12-10-16 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 19-10-16 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 26-10-16 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 02-11-16 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 09-11-16 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 16-11-16 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 23-11-16 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 30-11-16 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 07-12-16 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 14-12-16 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 21-12-16 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 28-12-16 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 04-01-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 11-01-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 18-01-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 25-01-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 01-02-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 08-02-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 15-02-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 22-02-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 01-03-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 08-03-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 15-03-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 22-03-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 29-03-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 05-04-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 12-04-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 19-04-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 26-04-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 03-05-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 10-05-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 17-05-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 24-05-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 31-05-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 07-06-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 14-06-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 21-06-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2
wo 28-06-17 19:00 - 20:00 M3, M4 18 OJC ROSMALEN MO15-2

Berichten



Terug naar boven